• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 

Ahoj

Přeju krásné zamračené chladné pondělí :dizzy_face: V noci pršelo, se hned jinak spalo........ A u nás hlásím 15 stupňů (opět parádní skos :rolling_eyes: )

No ale je to příjemná změna, i příroda se určo zaraduje....

Delf klid, vše by mělo být ok, taky jsem cítila dost břicho....... :wink:

Very to je krásná fotka v tom maku :dizzy_face:

Dneska snad tady bude i co číst, když se nebude bazénovat....................

Agi myslím na tě!!!!!!

Tak zatím pa
14. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahojky,

téééda to se krásně spalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jinak mě to teplo nevadilo :dizzy_face: u bazénu se snášelo dobře :sweat_smile:

Dneska si jdu zacvičit s flexibarem a Anetka bude poprvé na hlídání v koutku..tak snad to zvládnem obě :grinning:

agi, držím pěsti :slight_smile:

Já musím dneska zavolat do Sanusu a objednat se na tu pojištovnu, aby nám někdo nevyfouknul termín hned po dovče :sweat_smile:

tak pa a já se jdu chystat na cvíčo
14. čer 2010 v 08:00  • Odpověz
Bré ráno,
v noci pořád vypínali a zapínali proud, jsem měla hrůzu v očích, že nedokážu Marťasovi ohřát Nutroš. Bych snad musela budit manžela, aby vytáhl vařič, co máme na kempování :sweat_smile:
Jinak jsme zdolali 4kg, včera poprvé neječel u koupání a taky tatínek přebaloval a výsledkem je počůranej tatínek i zeď :sweat_smile: To má za to, že jsem ho nachytala, jak mu zpívá ,,hrc prc mezi vozy, drbaly si báby kozy..."
Andi, Delf,budete pěknái dvojka :dizzy_face:
Gab, dáváš už Nutroš z lahvičky? Mě už to tou stříkačkou taky vadí, kor jak pije větší a větší dávky, ale bojím se, že bude línej cucat ode mě. Už takhle jsem teď po kojení odstříkala čtyřicítku :angry: (přičemž si pacholek vzal šedesátku Nutroše :wink: )
Luci, ty jo ty seš akčňák, nechceš jednou vynechat posilku a jet k nám na chaloupku nakládat kolečka :grinning:
14. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky, dobré ráno, tady taky propršelo celou noc. Je to příjemné ochlazení po těch vedrech, ale už se vidím, jak za dva dny nadávám, že je zima :grinning:
14. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
dobré ránko,

víkend byl náročný :pensive: nestihla jsem ani juknout.byla grilovačka a padly dva sudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel stále zapíjí :sweat_smile: :angry: Já mám novou myčku jsem ráda.Manža ji včera zapojoval a zboural půl kuchyně :unamused: :angry: a vzteklej byl jak pes páč jsem mu u toho radila a šílela. :sweat_smile:

woblu pořád dávám stříkačkou ona to z lahve neumí.dáví se a vystrkuje dudana ven........Občas ji ho zkusím dát, ale nestojí to za to :unamused: a na prdy mám kmínové čípky a pomáhaj :wink: Val je jinak na ty prdy dobrá, zrudne zakňučí , prdne a spí dál :wink: takže je ani moc nedávám.

Zdravím Nelču a přeju brzké uzdravení :pensive:
14. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Hezké ránko!
Teda u nás moc ne... Klaudi od rána pěkně prudí,že jsem z toho zase akorát vzteklá a na rozpacích jak to teda je s tím jejím chováním... :confused: :sweat_smile: Vydržela 9 dní být hodnňoučká a dnešní,10.den je to jinak,tak nevím... :sweat_smile: :rolling_eyes:

V noci klasika - mezi 1-2h máme pokaždé krizovku.To si asi myslí,že už je vyspalá a tak kňourá a dožaduje se pozornosti.Fakt je ale taky to,že jak jsme celý týden nebyly doma,tak tady bylo vedro přímo na padnutí a ještě dnes musím pořádně větrat a chladit,protože ty zdi jsou přímo nasáklý teplem :rolling_eyes:

Na Nelču taky moc,moc myslím a AGI - Tobě držím pěstičky! :wink:
14. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
dobré ráno,teda woblu to je dobrý s tou písničkou :grinning:
vm no jo asi klaudie nemá ráda šeredné počasí,když do ted byla hodná,když bylo hezky
gab no jo ty chlapy když něco dělají je hrozé,znám to.
ahojky sovi.
luuci zavolej at to je co nejdřív :wink:
14. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
Dobré ráno,
holky MEGA dotaz, prosíííím vás je možný, že by hormonální antikoncepce mohla ovlivnit výsledek těhotenského testu???? :confused: :pensive:
14. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
verýsku to né to určo né copak sed děje?
14. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Delf ahoj, no prostě tam je slabá // a mě z toho tady omejvajííí :pensive: , je hodně slabounkááá to fakt jo, ale vylezla normálně v limitu a já nevím co teď. Můžou to být třeba jen hormony a nebo já nevím, jen nechci volat k Dr. a být za plašana :sweat_smile:
14. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
no ještě by to mohla být cysta,ale to pozáš jedině až testnest třeba ve středu jestli je stejná nebo zesílila pokud stejná tak by to mohla být cysta pokud né ouha je to asi těhu
14. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
a ejde to vyfotit verýsku?a coš takhle jít na krev jako samoplátce?
14. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
Delf, už mě to taky napadlo s tou krví, vyfotit to jde dost blbě jak je slabá, ani Casper to není :grinning: , musím si hnout obrazovkou u noťase abych to viděla, ale asi u nás tsraší bo co :confused:
14. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
hmmm, tak tady to není vidět vůbec, ale prostě tam je a já se tu budu 2 dny mučit proč tam vylezla ta potvůrka :sweat_smile:
14. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
je to moc z dálky nemohu posoudit škoda tak zajdi na krev a budeš to vědět hned
14. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
14. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
no tak to vidím teda a to bych typla na těhu tu čárku teda
14. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
a pořádně teda tohle nedělá cysta ta má světlejší vím to občas se mi to udělalo
a co ted jestli jsi těhu radost nebo starost?
14. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Delf, radši to ani nevyslovuj nebo mě jebne :confounded:
14. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
slzičky a spíš starost a bude to znít pro všechny snažilky jako rouhání :pensive: :pensive: :pensive:
14. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
musím jít převlíknou dítko, páč od té doby co jsme vstali a já udělala test je chudák ještě v pyžamu, resp v pytli :sweat_smile: :grinning:
14. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
no verýsku zajdi radši na krev a uvidíš,ale tohle je klasická čárka a byla v limitu?
14. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
Čus Veru!
Teda,co je to za šoky takhle dopoledne??? :confused: Já teda nevím,moc tam toho nevidím,ale když říkáš,že tam je,tak asi jo.Veru,já bych asi došla taky raději na tu krev.No a přeju Ti,ať se Ti nepřihodí to,co mojí kamarádce - otěhotněla přes antikoncepci.Ale tenkrát prý měla nějakou angínu a účinek antika srazily antibiotika.A to ty jsi neměla,ne? :fearful:
14. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
jé taky spinká v pytli já malou taky dávala do pytle a hodně dlouho bylo to supr
Delf, ale teď zhruba po hodině hodně zesvětlila, třeba to je jen nějaký vadný test, musím se něčím uklidnit :sweat_smile:
vm podívej se do fotoblogu tam to jde vidět nádherně tady na diskuzi to je z dálky
14. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
Veru a proč sis vlastně ten test dělala? :confused:
Ahoj, no já dočítat nebudu, hlásím, že žijeme :grinning:
Ale koukám, že tady to žije taky :sweat_smile: , Very, já tam teda čárku vidím a ani monitorem hejbat nemusím :sweat_smile: , no skoč si na krev a doufej. No, HAK není 100%, no....
dalfi,já to nevidím ani v tom fotoblogu :confused:
no kéž by teda no jak říká´me zajdi na krev zítra a ebo hned ve středu skuz další
14. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.