• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru, já nic jen antikoncepci a beru ji i celkem pravidelně, rozmezí max 2 hodin a to nic není. Já jsem taky v šoku a dost velkým, nějak jak jsme se o tom s holkama bavily na srazíku a tak, pak jsem mamce říkala, že to je takový divný, když to nemám, že mě to znervozňuje a teď asi 3 dny vždycky večer mi bylo zle, ale přisuzovala jsem to tomu horku, ale pro klid na duši jsem testla a klid mi to teď opravdu dalo :grinning: :grinning: :grinning:

jdu na mladýho, za chvíli nakouknu
14. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Andi, díky za vysvětlení, takže MA není nic pěkného...

Jdem ven, mám nějaké pochůzky, do deště se mi nechce, ale musím...

Verčo :confused: :confused: :confused: :confused: No a proč ne! Dvě děti do roka nestihneš, po roce a půl se to ale (prý) dá zvládnout... :wink:

Užijte si den!
14. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
Very :confused: :confused: :confused: :confused: tý bláho ???Kdo ví třeba jsi těhotná :wink: nebo ještě zbytky hormonů z min těhotenství... ale to už je 4 měsíce???Já po Důšovi taky takhle testila a nebylo to nic.

Jinak čárečka je vidět hezky :wink:
14. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Very :astonished: Tak v albu toho Caspera vidím, je slabounkej, ale je tam................. já bych asi dala krev, já bych nevydržela a testla bych zítra a pozítří........... :grinning: A určo bych juchala na tu krev.
A teda soudím, že jsi to nedostala.................??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
14. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
holky moje, tak jedinýmu komu děkuju je Věrka, páč ta tam jediná nic nevidí :grinning:
Sanu, já to nemám zatím od porodu vůbec, páč jen kojíme.
No testnu asi zítra a když tak středa krev, jestli to vydržím nevím :pensive:
14. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
jsem tu zase rozproudila story :confounded: , se teda omlouvám, ale jsem z toho trochu na větvičku :sweat_smile: :grinning:

tak asi změníme téma ne???

14. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
Teda Verčo? Já bych nevydržela a šla bych na krev.

Jinak mě dorazily těhu plavky, fusak a věcičky na mimi jsem z toho unešená :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
dabli vyfot věcičky šup at se můžeme kouknout
14. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
Dabli, jj já je chci taky vidět, tak šup s nima sem :wink:
14. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoooooj,

Very :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: HAK test určo neovlivní a já tu čárečku vidím :wink: neboj bude dobře

my jsem v sobotu bazénkovali na zahradě u našich, voda super, včera jsme byli na obědě, naši slavili 30 let výročí :dizzy_face:

jo Very, já bych šla taky na krev :wink: to je haluz :grinning:

Agi myslím na tě holka

Neli ty si to teda vyžíráš beruško, to je hrůza, každopádně držím pěsti, at se z toho rychle vyhrabeš :wink:
14. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
dočetla jsem

Nelčo, držím pěstičky ať máš brzy klid a Sanu vyřiď pozdrav a brzké uzdravení, chudák Nelča ta taky musí kde jaký moribundus chytit :frowning2:

Luci si to užij :wink:

Woblu, 4kg :grinning: moc hezkýýý :dizzy_face:

Agi, ještě 2 dny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , kéž by holka

Ale vzhledem k tomu, že to chodí po 2, tak mě s sebou Agísku neber prosím tě ju :sweat_smile: :grinning: , ještě jsou tu jiný tak si vyber je :wink:

jinak jste všechny bazénkovaly, to je dobře my též a bylo to super

foteček je moc, tak kdo chcete mrkněte :wink:

http://verysek1.rajce.idnes.cz/Michalek_5._mesic/
14. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
verysku, gratuluju k těhu čárkám :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
Hoj holky :wink: ,
všechno se uklidnilo, všechno se zvládlo, tak mě tu zase máte :slight_smile:, i když né na dlouho, chystám se do města..
Tak zhruba jsem dočetla, ale je toho móóóc ..

Very, Tě nepotěším, ale já tam tu čárku taky vidím :sweat_smile: :sweat_smile:. Jsem z toho v šoku za Tebe, protože když bereš antiko.. :fearful:

14. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Very ty hodíš takovouhle zprávu a pak chceš měnit téma :grinning: To fakt neprojde :grinning: Hele já myslím, že dokud nepůjdeš na krev, tak moc klidnější nebudeš :wink: Tak mazej, ať víš, na čem jsi.
Gab, ahá, no Martin lahev právě zvládá :unamused: no ještě vydržím...
Myslím na Nelču
14. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
Sovi, no vevím jestli je k čemu :sweat_smile:

Jusi, tak jsi to zvládla, máš můj obdiv, já bych nešla a co bříško netvrdne?

Woblu, jsme se s manžou rozhodli, že další test bude až ve středu, aby jsme viděli rozdíl a pak až krev :wink:
14. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
jo a paradoxně teda ještě k tomu těhu, u nás v rodině se traduje o snech toto: čistá voda = zdravíčko a špinavá voda = nemoc, nic dobrého zkrátka a ryba = přírustek do rodiny. Je to pár dní co jsem se ve snu brodila dost špinavou vodou až blátem a vytáhla jsem velkého kapra, tak co si o takovém divném snu myslet :unamused: , no je to jen sen
14. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Very, taky bych vyrazila na krev, nevydržela bych čekat jestli jó nebo né.. :sunglasses:
Představ si, proběhlo to úplně v pohodě, bylo mi teda šoufl, v síny vzduch šílený, ale prcek mě pořád okopával, tak jsem ho hladila myslela co nejvíc jak to bude super až se narodí, a tak.. Slzičku jsem uronila, ale dalo se to.. Pak byla "hostina" a protože byla babička veselá kopa, proběhla i hostina v takovém duchu, že by to tak prý chtěla, takže bylo veselo :slight_smile:, jídlo výborný..
No a bříško se nějak uklidnilo a docela i přestalo tvrdnout, teď už jen vyjímečně, nebo když něco dělám..
Ve středu mám KO, uvidíme co ještě spodek :slight_smile:

14. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jusi, to ráda čtu, moc dobře jsi to udělala, jj hostiny bývají většinou veselé a tak to má asi i být :wink: jídlo výbornýýý :grinning: jestli pak jsi zhřešila u nějakého zákusku :sweat_smile: :grinning: no na KO ještě těch 14 vydržet a pak už tu může prďolka být a rozšířit naše řady :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
jdu dělat střechu z bebe sušenek, si musím zalepit nervičky něčím sladkým :grinning:
14. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
:sunglasses: Ahojda holky :sunglasses: , konečně se mi líp dejchá a nejsem tak nateklá, jen nevolnosti, mě tohle počasko vyhovuje

Very tééééééééda to čučím přes antiko ..., čárku vidím. Já bych hned mazala na krev, nevydržela bych to.

Nelčo achjo, ty teda máš peška, snad už brzo ti bude líp

Luci užij si cvíčo, jdeš na Dubinu?

Woblu Martínek 4kg to je super, jinak jako vždy si mě pobavila:grinning:
14. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
Wobludčiny zprávy stojí za to :wink:

Very, krásné fotky!
A s tou čárkou... vždyť je to bomba, ne??

Anežka mi zas jde zmáčknout reset, takže končím....

Jo, Jusi, dobrý, že dobrý.
Bery, ať už je pořád jen líp!
14. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Tak jsme doma..cvíčo bylo fajn..jen jsem teda pěkně sedřená...zas jinej pohyb než spin :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anetka to taky zvládla v poho :slight_smile:

Very, :astonished: :astonished: :astonished: to je mazec...asi tě moc neuklidním, ale známá otěhotněla jak přes HA, tak i přes kojení :pensive: jdu se mrknout, jestli uvidím tu tvojí čárku??

Bery, dneska jsem byla v H-centru :wink: tam je hlídání dětí v ceně cvičení :wink: na Dubině je jen koutek bez hlídání, ale taky t tam chci s Anetkou někdy zkusit
14. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@verysek1 já vidím nějakýho hoodně průhlednýho caspírka :wink: to se nedá ani duchem nazvat..zkusila bych ještě jeden test a kdyžtak bych zašla na krev :slight_smile:

Holky, s tou Nelčou už to snad ani není možný..ona si snad vyžere úúúúplně všechno :pensive: :pensive: :pensive:
14. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Dančo díky za pochvalu foteček :wink: a s tou čárkou - bomba??? to ani ne :pensive:

Luci, no na uklidnění mi to nepřidá :grinning: , ale jak píšeš je tak duchařská, že ani casper to není :grinning: , se tím doma uklidňuju, že tam holt jen zabloudil nějaký zbytek a ukazuje to blbě, zkusím ve středu a // přenechávám s láskou Agi :wink:

týjo to cvíčo závidím, já chtěla moc chodit na spinoš, ale s kojením to teda není vhodný, tak nevím kdy začnu, asi nikdy s takovouhle :grinning:
14. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
Dobré odpoledne. :slight_smile:

Opadly mě horečky a začínám se cítit trochu líp. Prso mám fialovo rudý, mám to už po čtvrté a Kuba nechce pít, takže jsme se s primařem dohodli na zástavě laktace. Zítra mi napíše prášky. Na to, že mi všichni tvrdili, že s takovýma cisternama kojit nebudu jsem to dotáhla daleko. Svou "dojící" povinnost (jak psala Věrka ) ukončuji ve věku 8 měsíců a dva týdny, mrzí mě to, ale jsem na sebe pyšná. Byl to boj, ale stálo to za to. Pro zajímavost, jsem volala dr., co mu mám dávat pít a prý nic nemusím, žádný mlíko nepotřebuje, že mi ještě po ordinaci zavolá. Prý je mlíko důležitý toho půl roku a pak už ne. Tak nevím, zda to je zase nějaký nový revoluční názor. :confused:

Středeční přešití v místním znecitlivění jsem kupodivu přežila, ale opakovat to nemusím. Mám tam stehy jak ocelový dráty, slíbil, že mi je raději vytáhne, protože to píchá. Ale později, aby se to zase nerozpadlo. :slight_smile:
Včera mě ještě bolelo břicho, chtěli si mě nechat v nemocnici, jak psala Sanu, ale i to už je lepší. Tak snad bude dobře. :slight_smile:

Všem vám děkuju za to, jak jste na mě mysleli. Moc, moc. :slight_smile:

Kubíček měl v osmi měsících 8690 a 72 cm. Ještě neleze, plazí se a zub žádný, jen ho to asi moc bolí, je trochu ukňouranej a furt si tam sahá.

Jinak Very, já si tři měsíce po porodu udělala test, že jako mi je nějak divně a byla tam, podobná jako tvoje. Pak byla ještě na dvou a na dalších osmi ne. Některý testy jsou prostě divný a nefungují tak jak mají. Je pravda, že dva byly prošlý, jak jsem pak zjistila. Měla jsem mamatesty, který mě nikdy nezradily, ale po záruce fakt ukazují falešně. No uvidíš, byl by to pořádnej záhul, ale nebyla by jsi první, komu by se toto stalo. :slight_smile:

Bery, tebe teda ty migrény a nevolnosti trápí, viď. Na tebe myslím, ale utíká to, hezky pokračuješ. :slight_smile:

Jusi to zvládla, to je dobře.

No jsem se nějak rozepsala, a to jsem měla spát, mamka šla vozit, abych si odpočinula. :wink:
14. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
Nelčo, holka teda klobouk dolů, co ty všechno zvládneš a přežiješ :wink: :pensive:
kojení jste dotáhli dost daleko,takže super a víc bych nezoufala :wink:

a s těma testama jsi mě úplně potěšila :dizzy_face: , tak to ze mě nějak padááá, ale tolika testůůů????? :grinning: mě ještě má čekat? neblázni člověče
já si koupila včera test, takže je tzv. čerstvý a je to mamatest :wink: (mám je tak nějak ráda)
14. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz
Very, to víš, já byla vždycky testovací blázen, jeden mi nikdy nestačil. A tentokrát mě až poměr 8:2 dostatečně uklidnil, no uvidíš, ale možný je všechno. :wink:
14. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
Nelčo, mě to fakt pobavilo a zároveň uklidnilo. budu se prostě přiklánět k tomu co potkalo tebe :wink:
14. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
Tak ti držíme very palce, ať ti to vyjde, jak si přeješ. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
ahoj holky

Proč už mám zase pocit, že to nevyšlo :pensive: :pensive: :pensive: .Nic mi není, nic necítím ani příznak ničeho. MS má přijít ve středu. Mě už z toho fakt asi klepne.Včera večer mě přepadl pláč a zase taková ta depka z toho snažení.

jdu dočíst
14. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahoooj,tak i já po krásně teplém týdnu nakukuju co nového a nestačím se divit.Kupodivu i na včerejší pouť bylo ideální počasí a to dnešní mi zatim vyhovuje,ale jak psala sovička za dva,tři dny budem mluvit jináč.
Neli,klobouk dolů,těch zdravotních problémů máš opravdu dost a doufám,že už bude jen líp a líp.
Verýsku,i já se zařadím mezi ty co vidí caspera,možná to bude jak psala Nel a když néé,tak vše se dá zmáknout,podívej na dvojčatovky a ty mě připadáš pohodově.Hele manža bude častějc žehlit a ty méňě píct.
14. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
autor
Nelčo- holka ty bys zasloužila metál za ženskou populaci, fakt ,že jo :pensive: :pensive: . Ať už je líp.

Veryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy- tý vogo, co to je ,já ji tam taky vidím. No nic no , šla bych taky na krev :slight_smile: :slight_smile: .
14. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.