• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@nela08
Nelčo a Kubíček má krásný míry :dizzy_face: (trochu závidíme :grinning: ), no snad teď už Míša nebude taky tak rychle přibývat :wink: :grinning:
14. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
Agi ráda přenechám, a žádný příznak je taky příznak, a mnohem lepší než tisíc ostatních příznaků :wink:

Ahojko, díky moc hezky napsané :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
HOLKY MAMINKY malej se po něčem vždycky osype a nevím po čem, potničky to nejsou, toto je jako vyrážka vystouplé ven, včera to bylo na nožce a pomalu to mizí a dneska na rukách, tak nevím jestli to je z nějakého jídla? nebo třeba jestli nějak špatně přežehlené oblečení??
nevím, snad to zmizí, máme se jet ve čtvrtek fotit :dizzy_face: , tak aby z toho něco vůbec bylo :unamused:
14. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
@agatice Agi, tolik by ti to přála!!!!! Ty by jsi zasloužila metál za trpělivost při snažení, to už se musí prolomit!!!!
@verysek1 Kubíček asi bude drobnější,uvidím, i když v genetice má něco jiného. My teda budeme rodina, jak když nedáme dítěti najíst. On vyhublej a my dva jak medvědi. :grinning: Aby na nás nezavolali sociálku. :grinning:
14. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
@nela08
Nelčo, :grinning: :grinning: a dáváte mu vůbec najíst??? :grinning:
on to dožene všechno neboj se nic, vždyť je to krásná váha, každý nemůže být jako náš Michal :grinning:
14. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahojdy, tak koukám, že nakukuji právě včas. :slight_smile:
Verýsku, teda to je supr, no jsem zvědavá jak se to vyvrbí :slight_smile:
Nelčo, už aby bylo líp vid :sweat_smile: jsi holka statečná, tak držím palce at se to brzo zhojí :dizzy_face: .
Agísku nenapínej a testni :slight_smile: , vždyt já tady nakukuji každý den jestli jo a nebo nééé. Moc a moc Ti to přeju at tam jsou ty // potvory :grinning: .
Zítra skáknu do Sanusu na ten Utz před Ketíkem. Nejde někdo zítra taky at si mám s kým povídat v čekárně :sweat_smile: .
No jdu si dát krupicovou kaši, manža ji udělal :dizzy_face: už dlouho jsme ji neměli. tak zatím
14. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
Normálně mě to mate,ty datumy pod příspěvkem,od kdy máme tuto změnu?A celkově se mi tu koník nějako plaší,co to co to?????
Neli,jak medvědi?Tata je kus chlapa,tak jak má být,žádný třasořitka a ty mě silná po těch všech trápeních vůbec nepřijdeš a Kubíček je akorátní.
Agi,kašli na pocity,všichni ti tu držíme pěstičky a doufáme,že ms nedorazí.
Tesi,jak ty doma už vše ok???
14. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
hopi- to se lehko říká já zatím testovat nebudu. Počkám na MS pokud příjde.

Holky mám radost z manži dnes udělal zkoušku z AJ a v sobotu z účetnictví.
14. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
počkejte, Vám se zdá Nelin Kubíček malý??? Mě tedy ne! Budu ráda, když bude mít Anežka na roce 8 kg...

Neli, za kojení zasloužíš metál, jako fakt!!

Agi, manža je dobrej!
A Tobě fakt držím palce, nic jiného nedělám...

Very, vidíš, třeba to je planý poplach...

Ahojko, ode dneška je zas nový kůň... a zas nic moc... podle mě :confounded:

14. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
Dančo, no mě se to zdá málo, nebo né málo, ale k poměru našeho mladýho :grinning:
a Anežka je drobounká, příští srazík už Michal všechny holky trumfne :grinning:
14. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
Hopi, vidíš, ať tě sebou Agi vezme do dvojice a mě děvčata nechte ještě nějaký pátek odpočívat :grinning:
budeme držte pěstičky ať je Utz ok a pak určitě písni :wink:
14. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
Neli,Klaudi měla na 8mi měsících 8200g a teda taky mi jako droběna nepřipadá :wink: Myslím,že spíš naopak.Takový pěkně puclatý dítě. :slight_smile: A je fajn,že je Ti už líp.Snad jsi si už všechno to špatný vyčerpala a bude už jen dobře :wink:

Veru,já bych na krvi byla asi už dnes.Nevydržela bych takhle v nejistotě :confused:

Agi,Tobě pořád,pořád držím palce.Kéž se ta smůla už prolomí!!! :wink:

Jo,Kůň je ode dneška zase novější a nechápu proč...? Co je na téhle verzi lepšího? Proč ta změna? :confused: Ani to snad nemuselo být. :sweat_smile:
14. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahoj... zase nám nešel net :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ... Říkala jsem si, jak to v pátek Jusi zvládla a jak Agi, jestli testila...

Very... :astonished: ... ale, já bych to taky nebrala za bernou minci. Snad bych dál netestovala, ale šla rovnou na krev. A krásná profilová fotka :dizzy_face:...

Neli... téééda, to u tebe nemá konce! A Kubík má míry pěkný, náhodou :slight_smile:...

14. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
14. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
No tak teda Very nevím jestli na srazu Míša holky ve váze trumfne.... jsi zapomněla na Sel :grinning: 29.6. uslyšíme váhu v 8. měsíci :sunglasses:

Kůň je novej noo, pořád to měněj.... :confused:

A přemejšlím o té krvi, dle mého, by to stejně asi moc nevypovědělo, když je na testu takovej ducháček, ale kdyby tam byla i ve středu, tak to bych na krev juchala a pak na kontrolní a pak na gyndu rovnou pro těhu průkazku, kdyby HCG rostlo..... :grinning: :wink:
14. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Věru povoz gut a jak autosedačka, rozsekla jsi to nějak?

Šári čuuus
14. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Jo,Sanu.Máme tuhle: http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1501065

Vlastně jsem jela původně jen pro ni,ale uviděla tam ten fajnovej povoz,tak jel domů s náma :grinning:
14. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
A zase změna tady :unamused: :confused: :fearful: ...
14. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
taky mě to štve,že to furt mění ty datumy by byli lepší nahoře jak byli
14. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
to teda jo.Nechápu z jakýho důvodu je šoupli dolů :confused: :sweat_smile:

Šári,hele,což takhle vložit už nějaký ty fotečky co? Ti pořád nakukuju do fotoblogu a nic :confused: :fearful:
14. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
Věru vypadá dobře a co na ní špuntka? Už se v ní vezla??????
14. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
@vm72 Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mě to už jdeeeeeeeeeeeeeee
14. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
No,větší úspěch slavím s povozem,než se sedačkou :sweat_smile: Ona nějak není "autovej" typ.Jak ji přikšíruju,může se zvencnout :astonished: :angry:
14. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
@delf14 Zkouška zkouška :grinning: paráda
14. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
Šári díky :wink:

Věru,kočárek krásnej a autosedačka taky, vypadá jako pořádný dělo, mám za to, že tyhle Carrera autosedačky chválí :wink:

Sanu, tak tak jak píšeš, jen doufám, že ani ta krev nebude nutná a těhu průkazku si ráda vyzvednu o pár let dýl :sweat_smile: :wink:

jj, změna naskočila na koňovi dneska nějak kolem poledne myslím
14. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
No, ale fotky mi vkládat nejdou stále. Nevím proč to měnili, kor když s tím vklládáním má problém tolik lidí :angry:
14. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Sanu a jako myslíš, že Celinka trumfne na 8.KO Mišáka jo???? :grinning:
14. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
@sanuska šikulka sanu :wink:
Šári, já taky čekám, už na srazíku jsem to připomínala :grinning:
Díky Veru za pochvalu.U mě se bohužel musí hodně brát ohled na ceny,ale i tak si myslím,že jsem pořídila dobře.Jinek teda sedačka 2 700,- a kočárek 1 900,-. :slight_smile: To jde,ne? :sunglasses:
14. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.