• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Soni gulášek ju, s knedlíkem, chlebem nebo kolllínkama? A k tomu cibuli nebo křen? To asi ne viď, to by Karlička lítala u stropu :sweat_smile: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sanu to jsou chutě co??
29. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zofi tyjo chutě naprosto nehorázný je to děs.
Ale dneska jsem na sebe hrdá, před 10 snídaně v IKEE, sice nálož, ale dobrý a pak až doma jedna houska a asi pak po hodině jedna sojový špalíček a teď dělám až pizzu :wink:

Sis zdar :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
já mám taky furt chutě...bohužel...ale musim je krotit, se mi nák klepe pérdel :zipper_mouth: :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
No, tak gulášek bych si tedy dala, mňam...a když je dobrej čerstvej chlebík- můžou jít kolínka s knedlíkama do kopru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
jo jo mňam gulášek :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
sanu s bramborovymi spalickami... madarskej a mnam mnam povedl se :grinning: :grinning: :grinning:
jo a ponozky doporucuju z tescova takove bavlnene... jsou po 5parech cca za stovku a bez lemu... neskrti... :wink:
29. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Maju přesně ty jo, já chci guláááááááááááááááááááš s chlebem :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Asi asi teda nevím co bych mohla teď nic. Bože to je moje další meta, někde si dát nebo doma udělat guláš s chlebem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Soni z Tesca?
29. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj...
Žofi... tak Danče o půlnoci končí typ na datum porodu, co? Já si stojím za 1.6. :dizzy_face: A říkám, užívej si, odpočívej... pak to bude MAZEC :wink: !!!

Luuc... good foťák, zrcadlovka pro začátečníky... to budou fotky :wink: :wink: :wink: !!!
29. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
jo jo Sari užívám si a odpočívám.....
29. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak foták mi zabavil manža :sweat_smile:

soni, jj, ponožky přes overálek je taky dobrý nápad :wink: já neměla ráda ovrtálky nebo dupajdy bez capiček, že se do toho musely dávat jen ponožky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem furt hledala fusky a ještě měla holý nohy :confounded:

Guláš měla Anetka včera k obedu a snědla 2 plný talíře :sweat_smile: no nic, zdravou výživu u ní fakt neřeším, pže jak zkonstatovala moje mamka, bude po manžovi, takže zdravá výživa ee :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
co kočárek Sari, už dorazil? pěkný fotky Marinky....
29. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
luuci: Tygr vůbec nejí...fakt skoro nic...mi za přijde, že je nákej vyzáblej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
sis jake CT? asi jsem mimo? :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
sonica: Cushies Tushies, ty bomba noční plínky :grinning: už prej zas skoro nejsou :astonished: tak musím rychle koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
jo sanu ponozky z tesca maji je v bile, ruzove modre a nove i v hraskove a zlute... :sweat_smile: skoda ze zelene a zlute nemeli tenkrat... :sweat_smile: ale asi koupim vetsi... :grinning:
jo a sanu me ke konci na zahu nezabiralo vubec ale vubec nic... renie jsem mela misto lentilek a prdlajs platny... :confounded: proste nejist veci co delaji kyselinu... :confounded:
29. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
siss, Anetka taky moc ted nejí...tatka zhodnotil, že je hyperaktivní..jakmile je v cizím prostředí, tak nemá čas jíst :confounded: už jsme dali pryč hrad a máme zase stůl, pže si s ní musím sednout a jíme spolu...jinak celej den nejedla :frowning2: dneska měla 3 kousky pangase a ted večer 2 plátky šunky :pensive:

Sanu, v Tescu maj i super bodýčka a overálky...jiný nemáme a nemůžu se je vynachválit :wink:
29. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
luuci: Tygr měl k snídani půl Pribináka..k obědu tři lžičky, ke svačině nic..a pak teda snědl kaši, na to, jak žral dřív je to teda bída :confused: spíš jen somruje nechutárny od nás..dneska domácí uzený s chlebem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to sní pár drobků a tím to zhasne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mně přišly overaly z nextu..86...a zas to je jak na slony :angry:
29. kvě 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
aha siss tak v tom se neorientuju, ja mam klasika ctvercovky... :sweat_smile: ale spokojena... a blondynka taky... hlavne okamzite hlasi ze je v mokrem.... :grinning:
jojo v tescu se supr nakupuji tyhle nejpotrebnejsi kousky obleceni... je to baleny po 3,5 nebo 7 kusek a je to za supr ceny... a hlavne bodycka a overalky jsou nejcajsteji oblikane veci... :wink:
29. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj hojky, přečetla jsem si právě poslední vaše stránky o čem debatujete a jídlo je mi také opravdu hodně blízké.

Je u někoho něco nového?

Woblu, jak se cítíš?
29. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
siss, Anetka dopoledne nejí vůbec..má kolem 6. mlíko a pak j íaž po spaní :frowning2: já už fakt zdravou výživu neřeším, by nejedla vůbec :frowning2:

Tak foták vrácen, jdu zkoumat...hezký večer :slight_smile:

Sarii, už jste byli s Marinkou venku??
29. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
holky jdu si lehnout, koník se furt nějak seká, možná je mně,netuším...dobrou a zejtra :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
soni: aha..Tygr už je velkej, takže já jedu jen v těch AIO...ale je to super, škoda...že jsem začla tak pozdě...jinak pak budu prodávat výbavu..tak kdybys chtěla nebo rychnov, tak máte přednostní právo :grinning:

luuci: já nevim, co mu je..ale už ho nenutim, vychrtlej jak dřív už není...tak asi nemá hlad :wink:
29. kvě 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
luuci: jo..a ještě jednou moc díky za tu halenku, je fakt boží :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
siss, taky jí nenutím, ale jsem z toho docela na nervy :pensive:
29. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Žofi... kočárek... ještě ne :angry: ... V pondělí tam volám :angry: !
29. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
ok, siss beru na vedomi, popremyslime... :grinning: ja zatim jedu v tomhle, i jsme meli do 6tydnu baleni nasiroko, takze jsme je stejne museli... tak hod nejakej obrazek at mam prehled... :wink:
akorat jsem mela problem se svrchnackama, ale tyhle vypadaji ze by mohli vydrzet, a kdyz ne tak jsem nasla jeste jedny a ty vypadaji uz fakt dobre... ale to asi az bude vetsi... ted jsme jeste na velikosti S a jeste nejakou chvilku budeme :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
soni: http://www.branakdetem.cz/detail/n0124.jpg já právě měla taky jen čtvercovky a to byl fakt okamžitě mokrej, takže na hofno..takže jsem používala jen vv popolinky a svrchnáčky BM..ale normálně na jednorázovku kvůli širokýmu balení...to ještě takhle vymakaný plínky nebyly..škoda :unamused: Ty BM byly fakt kvalitní..ted má ty barevný Tots bots http://www.branakdetem.cz/obr/flexiwrap_zelrny.jpg
29. kvě 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
jo siss uz jsem jukla do albicka... tak az bude aktualni tak dej vedet... :wink: my mezitim popremyslime... ale rozhodne my papirovky jenom na vylety, jinak neee :sweat_smile:
sarii ty jeste nemas doma kocarek? :confused:
29. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.