• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
už jsem je našla..mě se líbí Žofka a Amina :dizzy_face:

Very, ahoj...jak kamufluješ v práci nevolnosti? a dobrou chut..to jsou teda chutě :sweat_smile: nejseš ty těhotná?? :grinning:
10. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Arti tak super, že jsi v pohodě a čípek zavřenej a mimča se hezky porovnali co :wink:

Sanu to je dobře, že názor neměníš, určitě jsi vybrala dobře :wink: tao byli v obchodě teda štědrý :wink:
10. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Sanu, gratulaceeeee ke kočíku, on je fakt pěkný, já jen schvaluji :wink: :dizzy_face:

Luci, dobře, jeden den je líp, druhý den hůř, ale proč si stěžovat, když jsem to chtěla :grinning: zatím to jde uhlídat a hlavně záchod ještě opravdu neobjímám, jsou to jen návaly, ale na konec nic :grinning:
10. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Myslím že mám ještě nějakej odkaz, ještě juknu. Tady maj vše možné, ale můžete zaškrtnout jen Lamaze :wink:

http://www.babyportal.cz/hracky
10. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Sanu a co že chceš od Lamaze?
10. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Tady takyyyyyy

http://www.babypark.cz/hracky?page=7

Very fuj, to je strašná kombinace, se mi normálně vzpříčil žaludek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
A ještě tady.

http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/LAMAZE-51818

Ale nevím už pořádně co na které stránce maj, jsem to jen přelítla a pak na to už nekoukala....

Já jdu poslat céři chleba se sýrem a mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Sanu, právě že výborná kombinace :grinning: a kde jste koupili kočárek? V Pardubkách a nebo v Opatovicích?
10. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
10. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
... není to vosa, je to světluška Freddie. Noooo, vosa se mi líbila víc... a málem jsem to spletla ještě s tím pávem :grinning: :confused: se ty zvířata musím naučit :grinning:

Very, mě se žaludek nevzpříčil, já bych tuto kombinaci mohla taky.
Jdu dát vařit vejce, mám v plánu salát :wink:
10. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Dančo, děkuju :wink: :grinning: jsem si výtečně pochutnala, slané - sladké, byly uspokojeny všechny chuťové buňky :wink:
10. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Very, tak to je fajn, že nevolnosti ještě nejsou tak hrozný...tak at to vydrží :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Very v Opatovicích, v Pcích nevím jestli ho maj. Tam nad Jamalem ne.

Dani to neva, časem se ti to do paměti vreje :wink:

Very mě tam nepasovala ta marmeláda tu jsem neměla aspoň rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Budu teď jen nakukovat budu mít plné ruce chleba a mlíka :slight_smile:
10. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Pěkný večer!

Tak se hlásím z nemocnice. Dnes jsem složila státní zkoušky, jsem sestra bakalářka - jupíííííííííííí!!!

Ale tak hrozně mě bolelo břicho a tvrdlo, že zpátky z Prahy jsme jeli rovnou do nemocnice a už ležím na infuzích. Začíná to být mnohem lepší, tak se uklidňuju. Kubíček je v poho, už cítím pohyby, je to nádhera.

Dnes musím ležet,jsem si jen na chvilku sedla, abych podala hlášení.

Na srazík bych moc ráda dorazila, ale netuším, jak dlouho tady budu.

Mějte se všichni moc hezky.
10. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Neli, mooooc gratuluju, šikovná holka!!
Opatruj sebe a Kubíčka a zas písni :wink:
10. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Sanu, u nás v Chrudimi je mají taky, plný obchod :slight_smile:
Jinak my máme úplně luxusňáckou marmeládu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

nech si chutnat :wink:

jsem nějaká KO,takže se jdu natáhnout, když budu schopná a neusnu, budu nakukovat
10. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj Nelčo, seš dobrá! Gratuluju ke státnicím :wink: teda při tom, jak ti bylo zle, se ještě učit...seš borka :wink: Tak at ti je brzy líp a můžeš si už těhu taky užívat :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Nelušáčku no vidíííííííííííííííš!!!!! :slight_smile: Super tak gratulka :wink: Teď už se můžeš uvolnit a užívat těhulení, snad už bez těch nemocničních radostí když si budeš moct odfrknout, tak se to vše snad uvolní.... :wink:
Snad se budeš teď už hlásit častějc viď :slight_smile:

Luci to je taky hezký, jdu na ty hračky juknout a porvonat ceny.

Luci kde jsi ty usínáčky přesně kupovala, jak jsou ty dětské věci? Tam někde? :confused:
Týjo, marmošku jsem neměla už sto let...jí nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes: le dobrej medík bych si dala :dizzy_face:
Nelčo, parádaaaa, moc ti gratuluji :slight_smile: , hezky odpočívejte po náročném, ale úspěšném období :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
sanu, jj, jak jsou ty dětksý věci :wink: měli ho ještě v růžový a modrý :wink: ale ta béžová je nej :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Very ahaaaaaaaaaa, já že před náma kupovali V crossa Chrudiáci (taky černej), tak jsem myslela, že Opatovice jsou tady široko daleko jediný jako s V crossama.

Marmošku ani medíka nepapám, na mě to je moc cumlovatý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci asi fakt koupit jen samé dupajdy a bodýčka viď. Rifličky třeba jen jedny....?
10. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Luci tak je buď vyprodali nebo jsem slepá. Neměli tam ani jednoho :frowning2:
10. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
sanu, já fakt měla na začátek jen ty overálky, dupajdy, bodýčka..pár triček a tepláčků, punčošky, myslím jedny maximálně dvoje rifličky a jedny šatičky na Vánoce :wink: jinak mikinky, svetříky, overálky na ven...po 3 měsících jsem se už vyřádila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
sanu, ty rifličky mrkni, aby byly z tenký džínoviny, aby byly malý pohodlný :wink:

Já se tam zítra mrknu, třeba si je přehlídla :wink:
10. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Sanu, v Chrudimi je obrovský obchod, jen mám pocit, že o něm nikdo moc neví :grinning: a taky hraje roli cena, samo jestli je v Opatkách levnější, tak proč ho kupovat tady, když za ušetřené peníze můžeš koupit něco jiného :wink:

Sanu, nakupuj, užívejjjjjj - jak já bych už nakupovala :grinning: a to přitom všechno mám :grinning: , ale seznámek dobře uschovej, budu ho taky potřebovat :wink:
10. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Luci no a jak velký věci třeba na ty vánoce....?
Já myslela, že Anetka je na konci října...? :confused:
10. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
A nejmenší je 56? A to asi opravdu jen pár ne....? Spíš pak tu 62.... Ach jo holky, já si připadám jak desetiletá holka a ne jak skoro třicetiletá nastávající matka.... :pensive:
10. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Třicetiletá nastávající matko: Žofík psala, že čtyřkiláčci se můžou s velikostí 56 rozloučit a Sari psala, že velikost 56 budou mít nevím kdy...

Já mám nejvíc věcí velikosti 56, protože při mém odhadu (naprosto laickém) 2950 g nám ta 56 bude nejdřív trochu větší, ale ne zas moc, a tak asi měsíc nebo po šestinedělí vydrží... tipuju :wink:
10. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
mimochodem je to hrozný :confused: :fearful: já takový tele nevybouřený a říkají mi nastávající matka :confused: :confused: :grinning:
10. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.