• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky nevíte co můžou být ty pupínky???? myslím u Mišáka, myslíte že třeba květák nebo okurka by mohly způsobit osypky?
14. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
Věru, mě se fakt líbí oboje, akoráde nechápu proč je kočárek levnější než autosedačka :sweat_smile: :grinning: a stejně jsou ty věci pro dětičky drahé :confounded:
14. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahojda.teda zase změna.se mi to takhle vůbec nelíbí..a kde máme fotoblogy?Jsem zatím nezaregistrovala..Téda very když ono po porodu se někdy dobře počne i s antiko.tak to je když to chceš tak to nejde a když né tak to jde hned.jestli Ti bude testík casper sílit tak opravdu na krev.A nebo třeba moje ségra měla taky někdy takovýho caspera před ms a ms dorazila že to někdy bývá,že to vylučujou vaječníky.nevím. :wink: Ahoj jusi jsem si říkala jakpak jste to zvládli :wink:Hop tak držím pěsti na UTZ. :wink: Agi bude to tam každý má jiný příznaky :wink: Delf tak zmákni UTZ se to mluví vid já už se klepu na čtvrtek a ještě ke všemu jdu až odpolko. :wink:
14. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
@verysek1 Very no jasně, že trumfne Sel Mišáka, v půl roce měla 8.800, tak v 8. měsíci musí mít víííc neee :grinning:
14. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
andi,fotoblog je když klikneš na fotečku. :wink:
14. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
Very okurek i myslím že neeee, teda salátovka..... květák??? Hmmm nevím, ale když se to veme, tak to může způsobit cokoliv..... Tak to pozoruj, se mu to třeba za pár dní ztratí...... stačí aby se jednou zapotil, pak ne zrovna 100% bavlna, ještě trocha jídla co jemu nesedne zrovna.... a vyrážka je na světě. Je to děs. Sel je teď taky trochu puntikatá.
14. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
@vm72 suprově jsi pořídila :dizzy_face:

Já tvořím dárek pro švagrovou k svatbě..dort z plínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to docela makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Luc dort z plínek? Jak to chutná? :grinning: A hlavně jak to vypadá??? My máme doma heřmánkové.
14. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
@verysek1 nejedla jsi třeba jahody?? nebo nektárinky, merunky?? to bude asi nejspíš alergie na nějaký tvoje jídlo
14. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Děkuju všem, tak už mi Kubajz nepřipadá tak hubenej. :grinning: Já mám asi mindrák ze Selinky. :grinning:
Díky za ty fotoblogy Věruško, já to taky nemohla najít. Jak jsi na to přišla?
Very a nesnědla jsi třeba jahodu, nebo něco takovýho?
14. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
sanu až to bude hotový, tak hodím foto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dáváme to jako svatební dar...čekaj rodinu a za 14 dní maj svatbu, tak takovej dodatkovej dárek
14. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
@vm72 Díky jé a už se mi povedlo i to modré písmo :grinning: Antitalent..
14. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Věru, perfektní nákup, i manža ti to tady chválí.

Luci, uvažujeme stejně viď. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Nelčo, to se poznaj zdravotnice :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
delf, má zítra UZ??? to jsem zvědavá kolik prcků tam bude :grinning:
14. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky ovoce vůbec, právě kvůli kojení se vyhýbám
14. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
jééé dort z plínek, ty jsou moc hezký :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
@verysek1 tak něco co jsi jedla poprvé od doby, co kojíš??
14. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
@verysek1 ale pracnýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: se s tím mořím už 3.večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
Luci tak to jedině ten květák a nebo ještě kefír :sweat_smile:
budu čekat kdy to zmizí a jestli se to ještě objeví
14. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
3večer :confused: :astonished: :confused: ???, to je 10 patrový??? kolik plínek se spotřebuje a z jaké velikosti to děláš
14. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
Very, dělám 3.patrový :wink: z dvojek :wink: a kupovala jsem ten mega balík od Pampers :wink: první večer jsem je všechny smotávala a gumičkovala, včera jsem dělala spodní patro a ted dělám ten zbytek a omotávám mašlí...jen jsem ted zjistila, že jsem mašle koupila málo, tak musím dokoupit :sweat_smile: a ještě zabalit do celofánu
14. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Luc a co máš jako "korpus"????
14. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
sanu, jakej korpus?? :sweat_smile:
14. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
No jako vnitřek neee, jestli to je komplet plínové, nebo jestli tam máš nějakou dekturu......
14. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
Luci spíš jaký to má dno, jestli třeba je to položené na kartonu ???, jo tak to jo, ono to spodní patro asi sežere dost plínek co?, musíš hodit foto a měla jsi to dokumentovat celé, pro inspiraci, mám dva švagry - to se bude jednou hodit :wink:
14. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@sanuska je to celý z plínek :wink: a navrchu je medvěd :grinning:
14. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Holky, hotovo..jen mi došla ta mašle..tak zítra dokoupím a vyfotím :wink:
14. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
položený to na ničem není...ty plíny jsou tak stažený a na husto, že to nepadá :wink:
14. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Neli,prostě mě napadlo kliknout na fotku co to udělá a vida - fotoblog byl na světě :grinning:

Luci,tak to určitě vycvakni a hoď sem.Moje sestřenice čeká v lednu,tak třeba se do toho taky pustím. :slight_smile: A vlastně to slyším prvně - dort z plínek...
14. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.