• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@vm72 určitě to sem šoupnu :wink: myslím, že to je dobrej dárek i k narození mimča :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
Luci, ok tak se budeme těšit, já to tady už na MK viděla v albech u někoho, dostala to nějaká mamča od kolegů z práce a je to suprácký :wink: :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
@verysek1 - teda Very co to vydím, že by mimi bez pomoci. Přeji ti aby ti to dopadlo, jak chceš ty .
14. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
Plenkový dort,už se těším na foto.....
Verýsku,třeba to má Míša alergii na ostřejší sluníčko,ta vypadá jako krupice,většinou se objeví jen ze začátku tepla a pak je pokoj,já to zrovna mám na rukách a nejlepší je asi tekutý pudr.
Vm nákupčí,hned je ten život veselejší,jen kdyby to bylo vše lacinější.
14. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
Hezký večer,
co to vidím? Dva dny se tu neukážu a hned takové změny.Jen mi trochu vadí ten datum dole místo nahoře.

very,já je taky viděla obě.Bomba.Potichoučku gratuluju.

Holky teda na dnešek to byla teda noc.Petr byl na noční a Adél spala vedle u babičky.já zalezla v půl desátý do postele a usnula jsem až o půl druhý ráno.A v pět jsem vztávala.masakr.Doufám že dneska to bude lepší.
Jo a jeět taková perlička.Petr zachránil nějakýho opilce co chtěl skočit z mostu a měšťáci do Hradeckejch nivin uvedli,že ho zachránili oni.To Petra vitočilo tak moc,že napsal meila do nivin jak to bylo a měšťákům.Ozvala se mu jen paní z novin že se sejdou a že napíšou jak to bylo.
14. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jo a já mám taky snad všechno kromě toho miminka,od pátka mě trápí hnačka slušně řečeno,nevím zda z tepla nebo jsem něco snědla,ale už jsem z toho mrzutá tak kdyby měl někdo nějakou radu co zkusit a mohlo by to zabrat???
14. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
@ahojkyholky zkus jíst banány a hořkou čokoládu to já ráda a vždycky jsem měla po tom zácpu teda. :wink:
14. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
Hořkou čokoládu asi nedám,ale banány mě neva,jenže u mě maj spíš opačný výsledek,mě teda moc nestavěj,jsem zkusila mražené borůvky před chvílí a už se mi to tam zas bouří,dnes to má snad vrchol od pátku tak pozvolna,ale dnes to stojí za to,jsem ráno v práci nafasovala na wc 3 toaleťáky a mistr,když mě viděl tak se ptal jestli očekávám něco velkýho,jo kdyby tušil...
14. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
holky negratulujte mi, já to nevidím tak pozitivně :pensive:

Ahojko, jasný zkus hořkou čokoládu a nebo uhlíčko :sweat_smile:
14. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

hmmm, že by mi nový kůň umožnil vkládat fotky? Zkusím to. Ale asi až zítra, vlastně pozítří.... . Teď pověsit prádlo, zabalit kabelu, přichystat Anežce jídlo a rychle do pelechu. Zítra mám výjezd na celý den, jedu do Prahy na konferenci (zábava, ne práce) a potom pro naši na letiště, přiletí z dovolené, snad do půlnoci budu doma... takže se přihlásím ve středu dopol. snad...

Verčo, osypky mohou být z čehokoliv! Mě doktorka říkala, že jabko od jiného dodavatele znamená jiné chemikálie, přejdou do mlíka a je to hned... :frowning2:

... taky slyším prvně dort z plínek, těším se na foto.

Delf, držím palce na UTZ!!!

Ahojko, Imodium zastaví i vlak....

Holčiny, brou a přeju zítra fajn den!
14. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahojko jsem se musela smát .No jo mistr tušil jo jo velkýho a rychlýho.Jinak to k smíchu není je to fakt nepříjemný.To já v práci opačně vždycky zácpa tak jsem hlásila půl hodky mě nehledejte. :wink: very-pozitivně-nepozitivně no uvidíš co se z toho vyklube. :wink:
14. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
ten kůň nám zas dává fakt, kdo zas tohle vymyslel :confused: :confused: :confused: .

Luuci- tak na dort z plínek jsem fakt zvědavá. Teď jsem žehlila horu prádla a jdu na kutě, ráno opět do práce :angry: :angry: :angry: .
14. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahojko, trpím s tebou.Tohle mě postihlo loni na dovolený.Drželo se mě to celej tejden, dieta-nedieta.Běhala jsem i po obyč vodě.bydleli jsme ve druhým patře a cesta z jídelny vypadala asi takhle.něco málo pojíst a cestou na pokoj jsem si v prvním patře musela udělat mezipřistání na WC. :frowning2: .Snad už nikdy víc to nechci zažít.Jo a pak ještě jednou v Chorvatcku.Půl dovolený jsem měla běhání a druhou půlku pobytu mi "zpříjemňovali" krámy.
14. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
@rychnov3
Dančo, díky uvidíme jestli to zítra zmizí:wink: užijte si výletík a hlavně dobře doje´dte domů :wink:

všem dobrou noc a pracujícím hlavně vydatný spánek, aby se jim ráno hezky vstávalo :wink:
14. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj!
Tak dneska zase krásné sluníčko :slight_smile:

V noci ale vopruz vopruzoval až hrůza! :confounded: Byla jsem u ní asi 6x :confused: Jsem zvědavá,kdy se naučí,že v noci se má spát a neotravovat maminku :sweat_smile: :rolling_eyes:

Dneska nám přijede babička,tak bude mít společnici a já lehkej pohov :sunglasses:

Všem hezký den! :wink:
15. čer 2010 v 07:38  • Odpověz
Jo a ničitelka už zjistila,že může přijet v chodítku ke kytce a škubat ji.Takže už dostává přes ručičky :confused: :grinning:
15. čer 2010 v 07:39  • Odpověz
holky tak ja jdu za chvilku na ty srdička, pak se ozvu
15. čer 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky,
mám na Vás prosbu. Ve čtvrtek asi půjdu na KET. Původně jsem chtěla zůstat doma jen pár dní a pak normálně chodit do práce. Ale mám nízkou sliznici a teď jsem se sotva dostala ke hranici transferu. Myslíte, že když peřina není úplně v poho a to zavrtávání možná bude takové složitějsí, že bych z tohodle důvodu měla raději zůstat celou dobu doma nebo to nemá žádný vliv?
Míšo, Andi holky byly jste doma?
díky a hezký den A.
15. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahojky,

tak my se dneska vyspaly krásně..do 8:15 :dizzy_face: a Anetka už má 3.noc suchou plínku, ta to vypadá na odplenění i v noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahojko, jak psala Danča..Imodium :wink:

Venku svítí sluníčko :dizzy_face: tak si užijte hezký den
15. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojda holky, všem krásné úterý :sunglasses: Já jsem zas měla noc hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes odpolko jdu na kontrolu UTZ srdce, páč jsem dřív měla ňáké problémy,tak doufám, že to bude v pořádku.

Delf ať na UTZ je vše OK :slight_smile: ,jsem zvědavá jestli jedno nebo dvě?

Hop myslím na tebe,at je to všechno taky OK a můžeš na KET

Dani at v Praze je blaze :wink:

Aniii já jsem vždy si zůstala doma 14 dnů

Luci dort z plínek jsem ještě neviděla, těším se až dáš foto

Very co Míša vyrážka už zmizela?

15. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
cep, držím palce :slight_smile:

bery, držím pěsti na UZ srdíčka :slight_smile:

Delf, taky držím pěsti :slight_smile:

dneska je den ultrazvuků :grinning:
15. čer 2010 v 09:10  • Odpověz

Hoj

Very tak co, nepodlehla jsi dneska ráno.....................? :grinning:

Věru buď v klidu, já se taky celou noc nevyspala ani nepamatuju a min 2x (to je máálo kdy) dudákujem a pijem....... :wink:

Bery a Čep, srdíčka velké a ta dvě malá ať dopadnou na jedničku!

Danu jeee to krásně vypneš, ti to závidím!!!!!

15. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj,chtěla jsem se vás zeptat,jestli někdo má zkušenost ze Sanusu v Pardubicích.Chodim do Hradce,ale 4krát se to neuchytilo,tak přemýšlíme o Pardubkách.Děkuju Lenka :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
Bré ráno, já dneska krmila a dudlíkovala od jedný do tří :rolling_eyes: se s tím crcal, že jsem musela odstříkávat :unamused: a o půl pátý hlad a bříško :angry: tak jsem ho napucla, vzala na tygříka k sobě do postele a chrupali jsme 4 a půl hoďky v kuse :dizzy_face:
Dneska to je samej UTZ, tak přeju, ať tu máme odpolko samá pěkná hlášení :dizzy_face:
Na ten dortík jsem taky zvědavá!
Budeme mít návštěvu, tak jdu pobíhat s hadrem. Měla bych se zmoct aspoň na bábovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

dneska jsou samé KO, takže držím moc pěstičky :dizzy_face:

Delf, jsem též zvědavá kolik vás vlastně bude :slight_smile:

Čepečku, ať je všechno v pořádku, už jste v půlce :wink:

Bery, týjo tobě mačkám také pěsti ať jsou obě srdíčka OK :wink:

Nepodlehla a ani si nepřipouštím, že tam zítra bude, prostě to je nějaká chyba jak psala Nelča :wink:

Vyrážka je lepší, pupínky na dotek cítím, ale už to zdaleka není tak červené, takže snad, snad a ještě jednou snad Ok :wink:

@aniii
Aniii, určitě buď doma, se sliznicí tu hodně bojuje Míša a v tomto případě nožky hore a odpočívat co to půjde :wink:

@tygr21
Ahoj Lenko,
Pardubice jsou moc fajn, ale i Hradec si holky chválí. My máme Pardubice kousek, takže to byla jasná volba. Je to jen na tobě. V obouch zařízeních jsou skvělý doktoři. Pokud máš pocit, že změna prospěje, neváhej a objednej se tam :wink:
15. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Very no to sice Nelča měla stejný testy, ale ona je měla prošléééé..... :grinning: :wink: No zítra se uvidí.....

Tygr hoj, v Pcích i v HK jsou dobří, jak píše Very, ale když už jen pro vlastní pocit budeš chtít udělat změnu proč ne. Objednej se, pohovoř s nima v pcích a uvidíš....... ale chce to trpělivost no.... :sweat_smile: Jako ne s doktorama, ale se snažením o těhu..... je to někdy raz dva a někdy běh na dlouhou trať....

Agi myslím na tě a doufám, že mrcha se neozvala....!!!!
15. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak tady je ten dort :grinning:
15. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahoj , tak jsem tu - UTZ srdíček dopadl tak 50/50, mimi A je naprosto ok, B je malinké tak nebyla vidět aorta a nějaké cévy, tak nevíme jinak ostatní je ok. Takže za 14 dní jdu znovu a budu se modlit, aby i B bylo ok.

15. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
Luci je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , božííí fakt že jo :wink:

Čepečku, nono, snad bude všechno v pořádku, ono to miminko B dožene neboj nic :wink:
15. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.