• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luc je supr! Vypadá to moc pěkně a navíc praktickééé, ne jako skleničky se slatým malováním, které člověk strčí do komory a v životě je nepoužije... :slight_smile:

Čepi, tak Béčko je holt menší, tak to bude lehce se zpožděním, ono bylo menší hned od začátku ne? Věřím, že to bude ok :wink:
15. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
Luci, smotávalajsi do ruliček, nebo jen překládala plínky?
15. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Very. smotávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: přišlo mi to hezčí :wink:
15. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
Luci, vypadá to právě moc hezky, je vidět, že sis dala práci, já jsem viděla do ruliček a ten se mi moc nelíbil, ale ono taky jde asi o plínky, pampersky jsou měkounký a lépe ohebný :wink: jsi šikulka až to jednou budu potřebovat a nebude se mi s tím chtít dělat vím kam půjdu :grinning:
15. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
@aniii já ležela při 2IVF a nic to nepomohlo a tenkrát jsem měla sliznici skoro 9mm, ale pro změnu embrya nestála za nic, ted jsem byla doma, protože jsem mohla být, ale jinak bych asi chodila do práce, u 1IVF jsem taky šla hned druhý den po ET do worku a chytly se, možn kdbych tekrát seděla doma na prdeli, tak mohlo být všechno jinak, takže ležet a ležet a nic nedělat
15. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
@luucia krááááááásnej dortík :grinning:
15. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
ahojky holky.děkuji,že jste na mě mysleli :wink: takže výsledek je na utz viděl jedno druhé asi vzalo nohy na ramena či co,říkal,ale že by mohlo být mimoděl,tak kdyby něco at hned frčím na pohotovost no potěšil mě teda,ale hlavníí je že ten jeden co tam je tak už má srdíčko a blikalo na nás,nejdřív jsem bviděla dutinku a utz a říkám si a je to v prd...ale po chvilce jak hejbl utz tak jsem viděla prcka. :grinning:
15. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
@luucia no ten dortík je suprovej teda
15. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj jsem se jen chtěla zeptat, jestli náhodou nevíte, jakou má sanus v HK úspěšnost uměl.oplodnění? Případně jsem se chtěla zeptat, na kolikátý pokus (ET) se Vám mimi podařilo. A jak jste tam byly spokojené? Taky asi budeme do HK, ale na jejich www stránkách se vůbec nic nepíše o úspěšnosti. R
15. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@misa.77 a doktoři ti teda neradili, že by si měla zůstat ležet právě kvůli té nízké sliznici? Nebo to brali jako každý jiný pokus? Já to beru tak, že holky s nízkou sliznicí mají větší riziko potratu, tak jestli se to vztahuje i na to zavrtávání:wink:
delf gratuluju k mimískovi :grinning:
15. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
zdravím všechny

delf gratulka k mimi
čepi at vše dobře dopadne a mimi B je v pořádku, už jsi 20 tt to to letí

o víkendu nám nešel net,od včera už jo,ale já zase měla migrénověj záchvat ach jooo tak jsem u pc nebyla

luci super dortík, něco takového chci dělat sestře až se mimi narodí no mám časík do prosince :slight_smile: ale jsi šikulka :slight_smile:

very copak jsem to četla ????? že by další mimi :slight_smile: fotečky Míši jsou krásné :slight_smile:))))

a co Agi a míša, něco nového? Přiznám se nedočítám je toho dost :confused:
15. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Tééééda! Luci,dort je naprosto skvělej :dizzy_face: Ještě se chci zeptat - ty patra na sobě drží jak?

Ultrazvukařkám to dopadlo O.K.,tak je to fajn.Cepi,i to B bude dobré,uvidíš :wink:

Holky - mám dotaz... Už jste uvažovaly prckům o nějakém spoření,či pojištění se spořením? Mě furt cpou na poště to pojištění Sluníčko,ale prd se v tom vyznám,jestli je to výhodný a už vůbec nevím,co kde se dá uzavřít jinýho.Poradíte prosím?
A ještě jedna věc... Od kdy můžou prcci kravské mléko a jestli to čerstvý,nebo krabicový? To víte,Terka už je trošku v letech,tak si to nepamatuju a hlavně-asi to dřív bylo trošku jinak než teď. :sweat_smile: :wink:
15. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
@vm72 ty patra jsou na sobě jen položený..ještě to zabalím do celofánu :wink: ale viděla jsem na netu i postup a paní tam měla nějakou tyčku a tu měla přes všechny patra prostrčenou :wink:
15. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
@delf14 super, že je mimčo tam kde má být a srdíčko už bliká :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Děkuju za odpověd,byla tam i Ségra Markéta a říkala at to zkusíme,jestli to bude lepší.Na poprvé se nám to povedlo,ale za 14dní jsem o to přišla a od té doby nic,tak nevím jestli je chyba ve mě.Lenka
15. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
frčím vařit dokud Verunka spinká

věrko já občas už Verunce mlíčko z krabice dám,jen trošku,nebo ho přidám do bram.kaše, či uvařím punding atd
15. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
delf, cepecek, gratuluju k ultrazvukům
cepecek, určitě to bude za 14 dní v pohodě, uvidíš! myslím na tebe.
15. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
holky, já včera četla v tématu o OAT poruše, že je skoro nemožné otěhotnět i pomocí IVF, že prý ty spermie (ty zdravé) jsou poškozené geneticky a nechytnou se... tak mě to poněkud vyděsilo :unamused: Je to pravda?
15. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
@aniii ne, doktor mi neradil nic, řekl, že to není nemoc a můžu fungovat normálně, ale ted už naznal, že si to pravděpodobně odležím pokud se to povede, minimálně první 3 měsíce

@jajicek u mě jsou nové lázně v červenci a pak 4IVF :wink:

@sovicka_ nemám ponětí co to je OAT porucha, pokud máte hotové všechny testy, genetiku a imuno, tak by na něco určo dosli ne???
15. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
holky díky, tak jste mě asi přesvědčili,že teda zůstanu doma, asi 10 dní od čt do ne. Vezmu si dovču, necche se mi moc brát neschopenka.
15. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahojda.Delf tak to je supr,že už je srdíčko.Jdeš ještě na ko do sanusu nebo ke svý na gyndu? :wink: Luuc týjo dortík je skvělej to se bude moc líbit :wink: sovi když oni se vyberou ty nejlepší spermie pro oplodnění ale můžou být špatný geneticky.to se myslím dělá pak PGD.A většinou když vajíčka vydrží i prodl.kultivaci tak to může být spermií no ale i nemusí.Je to prostě bud a nebo. :wink:
15. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
aniii-já mám ted taky dovču.Taky se mi nechce ted ještě neschopenka.A zůstan doma.držím pěsti. :wink:
15. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
holky ještě jeden stupidní dotaz. Myslíte, že když si zavedu utroš o cca 2 hodiny déle než po 8 hod(beru 3xdenně), že je to problém? Radši ho zavádím než polykám a z práce chodím déle.
ještě jednou díky a hezký zbytek dne. Zítra si volám do laborky tak už mám nerva :angry: Ještěže jdeme dnes do divadla, tak se trochu odreaguju :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Delf, gratuluji k srdíčku, krásný zprávy :dizzy_face:

Jáji, děkuju :wink:
15. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
@aniii když ho zavedeš později tak to nevadí, jen na něj nezapomenout :grinning: jo jsem se chtěla zeptat, jak vysokou máš sliznici?? :wink:
15. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
hoj holky :slight_smile:

luuci- dort je krásnej mně by tohle nenapadlo
.Tak jeslti mne moje tělo nešálí tak už cítím ,že se blíží opět ms. Mně už z toho fakt jebne, fakt ,že jo. Já už nevím co dělat. Nevím proč já musím mít pořád takovou smůlu. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Mám už vážně pocit, že mě není prostě přáno :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
15. čer 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
andi2 a cepi- super, že UTZ vám dopadly dobře. :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahojda holky,
u dr. jsem domluvená, že v pátek si tam mám přijít pro holtra budu ho mít do soboty a podle toho uvidí,ale UTZ byl v pořádku.
Holky, když jste si kupovaly těhu kalhoty,tak jste braly třeba o číslo větší,nebo stejný jako normál?
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat jaké krémy jste používaly na břicho ,prsa,zadek ,stehna?

Luci seš šikula, dort z plínek je úžasný, super nápad

Agi myslím na tebe,zítra jdeš na krev?

Čepi mimi B ta dožene,za 14 dní to bude krásně vidět

Delf velililikanánská gratulka k srdíčku,kdy jdeš na další kontrolu?

Rencina jakou mají úspěšnost nevím, nám se to povedlo v 5IVF(teda hned na poprvé se to taky povedlo ,ale v 8tt, zamklý potrat)na 5IVF jsem změnila car a zadařilo se

15. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
Agi já nebyla ještě na UZ já až ve čtvrtek byla Delf. :wink: Agi tělo šálí to nebude ms :wink: Bery tak UZ o.k. to je dobře.No já těhu kalhoty měla jen ty s laclem a měly ty posouvací knoflíky.Ale ted dělají tolik jiných těhu kalhot i bez laclu.Hlavně aby padly. :wink:
15. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
agi, třeba tě tělo šálí :slight_smile: uvidíš zítra :wink:

bery, já se mazala krémem Elasti Q :wink: ale už to budou 3 roky, tak už je třeba něco lepšího..ale je fakt, že nemám jedinou strii :wink: a velikost těhu kalhot jsem brala stejnou jako normálně :wink: ale radši bych je vyzkoušela než kupovala přes net :wink: hlavně, že je UZ v pořádku :dizzy_face:
15. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.