• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojdy, luuci, tak dortík je opravdu skvělý nápad, musím se taky přidat k pochvalám :slight_smile: je to supr.
Agísku neblázni, ještě jsi to nedostala, tak jestli bolí břicho tak to ještě určo nic není to taky někdy je příznak toho, že jsi těhulka :grinning: , to určo klapne, vydrž děvče :dizzy_face:
Delf supr srdíčko už tluče :slight_smile: , tak už jsi to těhulkování pořádně užívej :slight_smile:
Čepi neboj mimčo B to rychle dožene :slight_smile: , bude to bojovník nebo bojovnice :wink: :slight_smile: .
Miso, ty jo za chvilku už budeš v lázních toto letí :slight_smile: , už se těšíš?
Jo a dnešní kontrola dopadla, tak, že sliznice 8mm, což je prý zatím akorát a Ketík je v pondělí, takže ještě naroste, tak uvidíme jestli se prdelky v neděli rozmrazí :slight_smile: . Jinak dnes tam zase bylo lidí no hrůza :angry: .
15. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
Hoj

Bery já se namazala asi 3x a taky strie nemám. Je to o elastičnosti kůže, jak ryhle přibereš, jak rychle vyroste břuch a do jaké míry..... sestřenka se mazala 2x denně, nevynechala ani jednou a popraskala stejně.................. Dle mého to o krému není :wink:

Delf, tak supr, blikátko už tam je, tak to je gut :slight_smile:

Agi a proč nechceš testnout? Mě by teda nejistota užírala víc, než ten "mrchovej pocit"...... :sweat_smile: Držím pěsti.
15. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
To je fakt..souhlas se sanu..je to hlavně o elasticitě kůže a dědičnosti :wink: ale pro dobrý pocit jsem se mazala..stejně se mažu po každý sprše :sweat_smile:
15. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
andi- promiň jsem pako. :confused:

bery- já na krev nejdu , zítra bych to měla dostat.Ještě mám dotaz, nechodila jsi ty na reiki??
15. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
sanu- když nepříjde ms do pátka tak testnu , přísaháááááááááám.
hop- já neblázním ,ale začínám už pomalu šílet.Né si dělám srandu, ale to víš ,že mě to hlodá. Je super , že máš sliznici ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
15. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Bery já taky mazala Elasti Q a pak nějakou bezbarvou vazelínou, ale už nevím od jaké firmy to mamka měla :sweat_smile:
a je to asi fakt dědičnost a nebo klika, mamka moje 3 děti a strie ani na břichu a ani na stehnech žádná

Hopi paráda, tak ať se pěkně broučínci rozmrazí a šup v pondělí k mamince :dizzy_face:

Agi, netestneme zítra spolu??? ať v tom nejsu sama :sweat_smile: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
ahojky holky konečně v posteli díky moc za vaše reakce, :wink:
jé agi kéž by už nepřišla a ty našla dvě čárky
hop supr sliznice tak hlavně aby ketík dopadl
15. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj, inťák jde, tak toho musím využít :wink: ...

Čepi... doufat a věřit, že to na příští ko bude dobré...

Agi... testni, už pro nás :wink:

Very... ty taky a když budou pochyby, šup na krev :wink:

Věru... dík za odkázek :dizzy_face: .
15. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
OAT - prostě pomalé spermie, morfologicky špatné a v malém počtu...
15. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Šári,není zač :wink: Právě přijela babička,tak jí ho taky hned ukážu :slight_smile:

Strie - na mazání jsem byla lajdák a nemám jednu jedinou a dvě děti.Je to fakt asi spíš dědičný,nebo o elasticitě kůže (zděděné) :slight_smile: :grinning:
15. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
Agi no jooo to by bylo s Very by jste mohly zítra testnout.............................. :sunglasses:

Very a hele zítra žádný vyspávání a hned ráno hlásit...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
Sanu, radši budu vyspávat a hooooodně dlouho, mám staženou prdku bys viděla. Sice mi manža na to dneska napsal moc hezkou větu, ale i tak fakt zatím nechci - umíš si představit, že by to klidně mohli být 2, když je máme z obou stran :sweat_smile: :confused: , já ne omejvají mě totálně, už to vidím, že ani nebudu moc spát, desetkrát za noc půjdu na záchod - to jsou mi prázdniny tohleto :grinning: :grinning:

Nelčo, snad je to holka stejná chybka jako jsi měla ty :wink:

všem dobrou noc
15. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
nestíhám dočíst, jen hlásím, že teď pár dní nebudu, jedeme k babičce... Very prosím SMS, to bych nepřežila :grinning:
15. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ráno,
Very tak jak???? A neboj i s dvojkama by jsi to zvladla :slight_smile:
16. čer 2010 v 06:12  • Odpověz
Čaaaau

Very, Agi tak jak děučata????????????
16. čer 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré...

Taky nahlížím... Very, jsme nemohly dospat :confused: :confused: :confused:
16. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
Krásné ráno holky :sunglasses: ,
díkas za názory, no moje mamina má na břiše,stehnech slušný strie,taik jestli to budu mít dědičný tak
potěš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very jak to vypadá????????????????????????

Agi chodila. Holka myslím na tebe, ať ta mrcha nepřijde a až budeš testovat at tam jsou // :wink:
16. čer 2010 v 08:07  • Odpověz
Bré ránko,

tak jak jste se vyspaly??

Veryyyyyyyyyy, Agiiiiiiiiiiiiiiiii....tak jak??

Dneska mám po 3 týdnech noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi ani nechce :confounded: a ve 12 mám sraz s kamarádkou ze zdrávky, jsme se neviděly pěkně dlouho :slight_smile: to bude drbárna :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
Luc to už to je 3 týdny co jsi měla noc? :astonished: Mi to přijde jak týden :confused:

Veryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Agiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
16. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
sanu, uteklo to, coooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dneska máme k tomu ještě 4.výročí svatby :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
to se máš luuci
very no tak jak dopadl test
16. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Tak koukám jak Agi a Very a ono nic.
16. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
prdí na nás nebo se emohou vynadívat na dvě krásné čárky :wink:
16. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Agi je vlastně v rachotě ne...???

ALe teda Very na nás hází boba, to je respekt tohle :angry: A nebo slaví a nebo se zhroutila :grinning: :sweat_smile:
16. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
no sanu jedno nebo druhé :grinning:
16. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
dítko mě nechalo si trochu přispat, tak jsem toho využila :wink:

holky vy jste neslyšely tu rááááánu :grinning: :grinning: :grinning:, jak mi spadl kámen ze srdce

na testu je tééééměř nic, nebo úplné nic, jen když je k sobě přiložím, tak zhruba vidím, kde by to asi mělo být, rozhodně ta z pondělka je silnější, takže žádnéééé miminko nebude a já děkuji pánu Bohu, protože s tím bych se asi těžko smiřovala.
může se mi tohle moje rouhání vymstít příště :pensive: :confounded: , ale snad ne

každopádně já držím pěstičky Agískovi, ta si právem ty // zaslouží a ať sebou vezme někoho do party, myslím Hopi by se to taktéž hodilo :wink:
16. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
omlouvám se za napínání :sweat_smile: a za poplach tu způsobený, zase by jste se jen nudily :grinning: :grinning: , ale mě to v pondělí vyděsilo maximálně a ani včera mi nebylo dobře po těle, jo a zle mi je po večerech stále :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
Very, tak třeba vadnej test byl ten dnešní :grinning: :grinning: :grinning: A jestli nebyl, tak škoda no :grinning: :wink:
Nebooooj to není rouhání, mě by z toho taky omejvali.......... :pensive:

Agi takže všechna energie je soustředěna na tebe, třeba se ta Verči čárka sebrala a přestěhovala se k tobě :wink:
16. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
Sanu, jak pravíš........jsem poslala na jiný směr, přesně k Agi :wink:
a s vadným testem si toho nech jo :grinning: :grinning: , už netestnu, až jedině budu chtít druhý mímo :grinning:
16. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
holky my se máme jet zítra fotit a já nevím co na sebe, vtipné že??? :sweat_smile: :grinning: , to tu budu lítat jak plašan a co teprve zítra, to bude katastrofa s naším mladým :grinning:
16. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.