• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
bré ráno,

Very tak jsi klidnější koukám :grinning:

Sovi tohle má náš kamarád, dle toho co popisuješ, má je lenošné, morfologicky špatné a málo, no ale i se špatnou morfologií se dá otěhotnět, zrovna tady máš několik příkladů a když jsou pomalé, tak jim zkrátka doktoři k vajuchám pomůžou no :wink:

Agi držm pěstiiiiiii :sunglasses:

mě už dneska volali z lázní, že tam ještě nemají papíry, říkám pan ani nemůžete, jsem to na pojišťovnu posílala teprve ve čtvrtek a rezervaci jsem dělala minulé pondělí a nástup je až za 3 týdny, tak nevím co šílí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak hlásím návrat z cest. Akce byla příjemná, letadlo mělo 2 hodiny zpoždění, takže jsem si i užila starých známých, je to pěkné, vzpomínat, kdo mě před 10 lety učil a teď si s ním tykám, byla to konference od výšky.
Anežka zvládla vše skvěle, babička je zlatá, jsem jí za hlídání vděčná...

Jdu dočíst. Zajímá mě Delf, Bery UTZ srdce a další...

Vítám zpět Aniii, můj osobní názor je, že bych to probrala s doktrem, možná bych na KET nespěchala... nevíš, jakou si měla sliznici tenkrát??

16. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
Čepi, tak snad to bude OK, však béčko to dožene!

Luci, dort krásnej! Ale my látkařky to tolik neoceníme :grinning: :grinning:

Delf, gratluju!!! Mimoděložního se neboj, to druhé embryo zkrátka zaniklo, není důvod si myslet, že někam vycestovalo. Takže jeden prcek, ideální, ne?

Renci, úspěšnost je lehce nad celostátním průměrem, ale čísla si nepamatuju. O čísla ostatně nejde, jde o přístup a ten mají dobrý, jak v HK, tak v Pardubkách.

Tygr, změna je dobrý nápad. Já doporučuju Dr. Novotnou v Pardubkách, ale i Dr. Provazník je tady holek miláček... a čísla úspěšnosti mají oba nadprůměrná!

Věrko, na pojištění Sluníčko kašli! Je to tahání peněz a nic z toho! Víc v IP.
Kravský mlíko - někdo říká od roka, někdo od tří let. Rozhodně ale čerstvé, ne krabicové. A pomaličku.

Sovi, toto se zkoumá na fragmentaci DNA v Brně, ze Sanusu tam posílají, když je podezření. U nás bylo a díky fragmentaci jsme se dost posunuli. Dle názvu tu poruchu neznám, ale na fragmentaci se zeptej...

Anii, zpoždění utrouše nevadí. Dej zprávu, jak v laborce. A MOC Ti držím palce, stará vojno!!

Bery, podle mě je nejlepší Nivea proti celulitidě, já jsem se tedy mazala ještě před otěhotněním, denně, samo jen "ty" partie, v těhotenství taky a teď taky, nemám jedinou strii. Ale... je to geneticky, mazání není zásadní, zásadní je ta "masáž" a ta genetika.
16. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
Very, no, jak chceš... ono to stejně dopadlo nebo dopadne tak, jak to dopadnout má :wink:

Agi je v práci, psala to. Ale ona stejně netestne dřív než v pátek, jak ji znám...

Sovi, můj názor - jde o nějakou zkrtatku, se kterou jsme se tu nesetkali, ale ten vlastní problém známe, ten tu byl. Ono takové oligoteratospermie, když se z toho udělá zkratka, bude to něco podobného - oligo je málo, terato je mrtvé a kruciš, jaké cizí slovo bylo pro tu blbou morfošku... už nevím. Zkrátka, nebude to nic nového, jen nová zkratka. Neboj, v Sanusu zkoumají morfologii pečlivě, dokonce pečlivěji, než v tom Brně, bavila jsem se embryoložkou, zajímá je morfoška (tedy tvar) zvrchu i z boku, kdežto většinu Carů jen zvrchu, takže Sanus je v tom přenější. Neboj, i tu zkratku OAT Ti ohlídají. :wink:

Míšo, papíry se stihnou :wink:
16. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
Dančo, tak fajn, že se to povedlo. A to byla tchýńka s Anežkou s tebou?A v kolik jste dojely holky domů??? :confused: , když mělo letadlo ještě zpoždění

jinak jak píšeš, určitě to ještě nemá být :wink:
16. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
no veý to byla ale ána to ti povím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak paráda,že to tak dopadlo a čárka se určo přestěhovala k agi
dani no sláva už jste se vrátili jaké to bylo?díky moc tak mimoděložní už nehrozí teda?
16. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Dani já věřím, že stihnou, ale pro klid duše jsem volala na pojišťovnu a dozvěděla jsem se, že jsem to klidně mohla poslat rovnou do Prahy páč to tam stejně musí (posílala jsem to do Brna), takž poněkud zdržení než jim to předají,a le chlapec mě ubezpečil, že se to stihne, tak snad má pravdu :wink:
16. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
táááák... a mám smazanou fotku. Musím najít nějakou alternativní :slight_smile:

rychnov, jé, asi jsem to blbě napsala. Já vím, co ta zkratka je :grinning: jen jsem četla na jiné diskuzi, že při těchto těžkých poruchách nemá IVF smysl, že je to jen tahák na peníze. Akorát mi ta holka, která to tam psala, nějak nechce napsat, co je to "těžká" porucha. Jestli se tím myslí nula procent zdravých spermií, nebo jedno procento zdravých spermií. Psala tam, že když je těžká porucha, tak jsou spermie geneticky špatné. Ale už jsem nepochopila, jestli tím myslí i ten zbytečíček těch zdravých.

Miso, a co, už se těšíš? :slight_smile: Docela ti závidím. I když já bych jela znova do Jeseníka, tam byly ty hory opravdu fantastický :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
sovi no těším, ale mě tak trochu vyděsili, jak mi ráno volali, ale snad se to stihne :wink:

hele tak zkuste tu fragmentaci a nebo zkuste prvně IVF, když se do třetího dne kultivace neudrží žádné vajíčko, tak bych to řešila

znám jednu taky, ti mají tuším jedno nebo dvě IVF za sebou a do třetího dne se neudrželo ani jedno, manžel je má geneticky špatné a radili jim dárce
16. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ahóóóóóóój :wink: ,

Luci, ten plínkový dortík je naprosto dokonalý, mě aby si bylo líto, se do něj pustit :slight_smile:.

Míšo, ty už se pomalu balíš, vIď.. Neboj, to se stihne.. :wink: . A ten ralax :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi, pořád držímě pěsti jak můžem :wink:

Very, já tu ránu slyšela až doma :grinning: . Ono lepší, že nebudete muset řešit, co a jak dál.. Upřímně, takhle brzo děti po sobě si ani neumím představit :sweat_smile:. Jinak jsem koukala na fotečky a jako vždy, krásný :dizzy_face:

Čepi, budeme držet palečky i Tobě a aby příště bylo všechno v pořádku..

Delf, velikánská gratulace k srdíčku.. To druhý se vstřebalo, neboj.. Ale říct o mimoděložním asi musí.. I mě to dr. říkala :wink:

A už nevím.. Jestli je tu něco důležitýho, tak tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:

Jo, řešily se tu strie.. Já se mažu jen občas, zatím nemám žádnou, ale mazáním to určitě není. Hodně dělá "kvalita" kůže, si myslím..

Moje dnešní KO dopadla dobře, spodek drží, prcek váží 2600g, což prý krásně odpovídá a je otočený hlavičkou dolů.. Normálně jsem z toho rozpačitá, protože jsem tak nějak počítala, že se neotočí a půjde ven bez mojí pomoci, s naplánovaným datem... :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:. Naklusala jsem do lékarny pro olej na masáž hráze, tak to asi prubnu.. Pro ten pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A už se začínám bát :confused:

No a představte si, v Tescu mi bankomat sežral plat. kartu a pak se na displei ukázalo, že je mimo provoz.. Já myslela, že mě šlehne, se mi z toho chtělo až brečet. Tak jsem si nechala kartu zablokovat a zítra se z banky ozvou.. No ale běhání s tím pořádný, protože pro novou kartu budu muset na pobočku.. Ach jo.. Naštěstí mám ještě jednu kartu, ale vytočilo mě to pořádně :rolling_eyes:

16. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
Jusi, no paráda, tak prďolka se otočil :slight_smile: , to je krásný, buď ráda a neboj nic, hlásit dopředu epidural a všechno půjde :dizzy_face: , váha malého je krásná :slight_smile:

teda s tou kartou mazec :confused: :confounded: , to ti nezávidím, s tím jsou vždycky lítačky :rolling_eyes:
16. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
Very, bojím, bojím, epidurálu se bránit nebudu, budu to hlásit hned co vlezu do nemocnice.. Už jsem manžu poučila, že když někam půjde, pije pouze nealko pivo.. :grinning:. Kdyby náhodou..

16. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
Jusi, přeju ti pohodový a rychlý porod, jako jsem měla já :wink: , samo, že hned potom se mi už znovu rodit nechtělo, ale dá se to v pohodě, neboj. A víš co jsme si říkaly na srazíku, Pardubky si chválí, neboj nic :wink:
16. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
Miso, to je fakt, když se embrijko neudrží, tak je to signál, že je něco špatně... a když se udrží, tak tím lépe.
16. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
embryjko :grinning:
16. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:
nakukuju v rychlosti ,aby jste si nemysleli ,že na vás kašlu a tajím něco. MS ještě nedorazila,ale dnes mi je fakt mizerně a docela i na zvracení.Břicho mám nafouklý tak uvidíme co mi to přinese. Pokud by nedorazila do pátku tak bych testla. Stejně nemám doma test. Moc si přeju ,aby to bylo těhotnství..... :frowning2: :frowning2:
16. čer 2010 v 18:35  • Odpověz
Agi, týýý joo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , poslala jsem ti to tam neboj nic :wink: , kéž by se ta jedna poplašená spermie našla a bylo to tam :wink: :slight_smile:
16. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
very- jsi moc hodná ,ale příznaky na ms se u mne vůbec nemění takže jsem v očekávání každou hodinu.teď jsem dělala topinky manžel si je přál a dáme si růžový víno už se na něj moc těším. :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
agi držím pěstičky,aby bolest na Ms byla bolest z mimi.
16. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
Agi držím pěstičky ať mrcha nedorazí.Když už mě to těhu minolo tak to budu přát aspoň ostatním.
16. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Zdravím všechny,holky mě tenhle týden tááák utíká....
Jinak zítra budu muset koupit to Imodium,mám endiaron a ten , bohužel , vlak nezastavil,pokud nepomůže ani to tak vyrážím k dr.Se mi to chvílema zdá jako že už bude dobře,ale není.
Delf,jedno stačí a kam se podělo druhý neřeš,hlavně,že je dobře.
Verýsku,tak senzace se nekoná....
Agi,věřím,doufám a hlavně ti to přeju,tak třeba jo.
Čepi, A nebo B napiš nám kdo je menší???Holka nebo kluk?Neboj ono už asi menší bude,kolegyně v práci je taky z dvojčat a mezi A a B byl va finále kilový rozdíl.Vše bude dobrý.
Jinak myslím na všechny,ale už nevím co jsem komu chtěla a bude asi hůř.
16. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
Hoj

Jusiiiiiiiiiiiiii no tak paráda, prcek dostal rozum..... hele ber to tak, císař je několikrát rizikovější než klasickej porod a bolest? neboj nic, epi je slastná věc, nahlásíš, aby s tím počítali, sem tam připomeneš pak ho bodnou a budeš jak v pohádce plná elánu tam poslouchat z vedlejších porodních sálů, jak tam ženský volaj au au au :grinning: :astonished: :confounded: (to jsem teda poslouchala ještě před epi a moc mi to nepomohlo, jen mě to v epi utvrdilo :grinning: )
A třeba porodíš ani nemrkneš jak to bude rychlý....................................... joooo kdyby někdo věděl dopředu.....

Agi to jsou nervy, snad je to těhu..............teda takhle si brnkat na nervy a netestovat, to by mě zabilo. Já jsem na tohle hrozná, i kdyby mi to mělo vyjít negativní (jen příklad), tak prostě testnu než abych se užírala jeslti je to to, či ono..... Ale nic méně ti držím dál a dál pěsti!!!!

16. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj...

Agi... kéž, kéž, kéž, nám to v pátek potvrdíš :dizzy_face: ...

Very... tak teda nic :confused: ... Za rok, dva ti to budeme moc přát... ty dvojčátka :wink: ...

Jusi... nebudu ti připomínat, že se ti TO blíží :grinning: ... Co pidi věcičky, vypraný - vyžehlený? S kartou bych šílela :astonished: ...

Luuc... dort pěkný :dizzy_face: , jen nesmí zmoknout nebo navlhnout, by mašle praskly :grinning: :grinning: :grinning: ...
16. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
sanu- dík :slight_smile: Já si timhle nebrnkám na nervy prostě jen nerada testuju a řekla bych, že příchod ms než negativní test snesu asi líp.je to divný ,ale tak to cítím :slight_smile: :slight_smile: .
všem brou noc :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
very- no jo ,mimi se nekoná tak snad přecestovalo ke mě no :slight_smile: .Je fakt, že by to ,ale bylo nádherný kdyby měla Mišánek takhle nečekaně sourozence. Já bych po tom všem brala 2 miminka okamžitě.
16. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
sarii- holka zlatá uvidíme zda to bude těhulení ,ale pochybuju :unamused: .
16. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
16. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz
tak takový dortík jsem naposledy pekla, hodila jsem foto a ještě hodím foto Verunky,pokud se povede

agi držím pěštičky at to vyjde a na testíku jsou // :slight_smile:
16. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
16. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz
Šári, díky, ale ani za pár let ty dvojčátka nemusím,já bych ráda 3 děti, ale pěkně postupně :wink: , ale mě prý stejně čekají jen 2 :wink:

Agi, no kéž by,držím pěsti a zítra tu budu jen ráno a pak až dýl večer, ale doufám,že podáš info :wink: :slight_smile:

Jáji, dortík krásný, jsi šikulka :dizzy_face: a Verunka už je taky slečna, kdežo to miminečko :dizzy_face:

@ahojkyholky
Ahojko, týjo radši už zajdi k Dr. to asi není normální ne už tolik dní??? :confused:

všem dobrou noc
16. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.