• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Čus bus jdu okouknout situaci :confused:

Very no vidíš šoky jsou pryč :sweat_smile: ale bylo by to něěěco :wink:

agi tak se modlím , ať tu mršuli škaredou nedostaneš :wink: a nejdeš // :wink: :wink:

Jusi tak u tebe taky dobrá zpráva :wink: Mrně si dalo říct a udělalo otočku , to je jen a jen dobře. :wink: :wink:

Jinak holky pekařky jste tady teda nadaný a moc šikovný :wink: :wink:

Luci teda z těch plínek to je bomba :wink:

very užijte si focení :wink:

A já jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a poklidit. :unamused: se mě teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zjistila jsem , že jen peru a už se to pěkně kupí :sweat_smile: Zítra odpolo máme logopedii tak se půjdem cournout městem :slight_smile:

Dobrou :slight_smile:
16. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz
Hoj, zase první......

Agi myslím na tě!!!!!!

U nás dneska budíček ve 4:30, tak budu mít dlouhej den... :sweat_smile:

|Jdu dočíst
17. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holčinky!
Taky se hlásím... :wink:
Klaudi stále hodná,tak doufám,že už opravdu napořád.Však jsem si toho jejího řvaní užila 8 měsíců! :fearful: Sice některý noci je šílená,ale to snad časem taky přejde.Hlavně že přes den si už občas i něco pošuchrám,že se na chvíli zabaví s hračkama a dá mi chvilku pokoj :grinning: Nejlepší je to venku - to jí dám vždycky na trávník deku a tam se prohrabuje v hračkách,pozoruje Amálku,jak lítá kolem plotu,nebo jí házím tenisák.Proto jsme hodně u našich,protože tady v činžáku přežívat je dost děsný. :unamused: Terce dneska balím do Španělska a zítra brzo ráno odjíždějí.No a my budeme samo vegetit u našich. :sunglasses:

Agi - moc na tebe myslím! Ať už to konečně dopadne,kočko.Držím vše co mám :wink:

Veru,tak fajn.Balvan spadl ze srdce,viď? :wink:

Jusi - ty se taky drž.Se ti to už blíží..... Ale neboj se ničeho,zvládneš to :wink:

Dani,čekám stále na tu IP :wink:
17. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
Krásné ráno, venku je báječně :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Sanu téééda to jste měli budíček hodmě brzo,já jsem musela stávat v 6.30h, šla jsem nakrev,kvůli štítné žláze a vůbec se mi vstávat nechtělo

Andi držím pěstičky ,ať je vše OK

Agi tak zítra na testíku // :wink: ,jak ti je?

Jáji krásné fotečky

Ahojky už bych radši valila k dr.
17. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

no náš mladý, taky dneska spát moc nechtěl, ale proti Sanu to bylo zlatý :sweat_smile: :grinning:
dneska to vypadá na hezký den, jen doufám, že to nestoupne na nějaký pařák, páč jedeme k té fotografce až do Humpolce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže pro mě klidně mohlo být pod mrakem :grinning:

Věru, tak vidíš a teď už ti holky budou dělat jen radost, ale že si s tebou Klaudi pořádně pohrála. Terka si bude užívat sluníčka a moře, jéééé já bych taky chtěla, ale jak pravil náš tatínek, krásy Moravy budeme poznávat :grinning:

Agi, tak večer tu čekám zprávičku, že MS stále nikde, ale že ji jako cítíš a to je dobrý znamení :dizzy_face:
17. čer 2010 v 08:50  • Odpověz

Věru, tak vidíš, klaudi přišla k rozumu :grinning: Se ještě v životě narozčiluje.... :rolling_eyes: A s kým Terciáš frčí????

Very až do Humpolce joooo, tam se stěhoval Hliník neee? :grinning:
A jen neříkej, že Míšan v noci pozlobil, to není možný takový krásný to muž.... :dizzy_face:

Bery no venku to vypadá zatím slibně..... tak akorát.... jen by ještě mohlo přestat foukat....

Nevzdávám to, tak jsem zase zkusila vložit fotky a zase to samo nešlo, tak jsem jen vyměnila tu hlavní nahoře no..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj při čtvrtku :slight_smile: ...

Věru... už zase razí Terka na dovolenou, ta se má!!! To už do školy asi nepůjde, co :wink: ?...

Very... to vemete s víkendem u tchánovců, ne? Tak v autě zapnout klimošku, ať nejste na fotkách rudý, orosený a zdrblý :wink:... A těším se na fotky :wink:... Joo a kde kvete toliko vlčích máků :confused: ???

Bery... už máš nějaký těhu hadříky :wink: ?

17. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
Sanu,jede s tchánovcema.A berou ještě sestřeničku (od švagrový - jejich druhá vnučka).Terku si berou každý rok od jejího 1 roku a 2 měs.Už byli v Chorvatsku a to několikrát,v Bulharsku,na Djerbě a teď jedou už porduhý do Španěl.Jsem ráda,že si ji takhle berou.A v zimě týden na hory :slight_smile:

Já bych jela taky k móři... :dizzy_face: :sunglasses: :rolling_eyes:
17. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Ne,Šári.Nepůjde,pohodářka. :sunglasses:
17. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Sanu,mě to přidávat jde :wink:
17. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
Sanu,v noci spí, ale ráno o 7 už otravoval :grinning: , do 8 s bojem udržen v posteli, ale jako nic moc :confounded: :grinning:
jo a my jedeme za Hliníkem :grinning: :grinning: :grinning:

Šári, tak tak klimoška to jistí :wink: , prvně to bylo v plánu s tchánovcema, ale nakonec né, jedeme tam až příští týden, páč má synovec narozky, takže budeme u tchánovců a v sobotu zajedeme na oslavu k ségře, projdeme pouť v Měříně, tak se docela těším :slight_smile:

jo a tolik vlčích máků je u Tesca :wink: :dizzy_face: , je to krásný, že jo, my se tam fotili a k Tescu dojel nějaký pár a koukali,koukali a najednou taky vytáhli foťák a šli se taky fotit :grinning: , to mohli říct dřív a mohli vyfotit oni nás a my je, jenže než se rozhoupali, asi jim to bylo blbé, tak my už měli malého v autosedačce a odjezd :wink:

já taky můžu vkládat o sto šest, jenže bych albumy měla plné :grinning: :grinning: :grinning: , takže rajce to jistí :grinning:
17. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
jinak se na fotečky moc těším, sleduju paní fotografku na FB a má krásný fotečky, fotila svatbu Kristelové a portrét Koňaříkové a moc hezký, ale co se týče fotek v exteriéru ať dětí nebo dospělých tak úžasnýýý, jen na stránkách toho moc není, nejvíc na FB
17. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
Veru... ahááá, fakt je to nádhera :dizzy_face:
17. čer 2010 v 10:03  • Odpověz

@gaban
Gabčo, u nás jsou 2 koše prádla na žehlení a plný koš prádla na vyprání, tak že bych ti přidala :grinning:
17. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Šári, jsme si s mamkou říkaly, že tam ještě zajedeme, páč ji se to taky líbilo, ale když jsem tam byla s Michalem, tak to byla akce hurá, byly ty pařáky a já do tesca šla pro lehátko co má Mišánek nebo Michal mu ho záviděl :grinning: :grinning: a tak jsme jen prohodili, že je to fakt hezký pole, jako už asi desetkrát před tím a najednou frk frk a stojím v poli :grinning:
17. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
malej zabral, zase na těch jeho 10 minut, tak mizím oholit nožky, kdybych je někde vystavovala :grinning: což nebudu, ale náhoda je blbec :wink:
budu nakukovat
17. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
Hoj holčiny :wink:
Včera nešel internet, ale už to opravili, už jsem zase on-line.

Verčo, Anežka byla s tchyňkou doma. Teď kojím jen jednou denně ráno, takže už se mnou nejezdí, naposledy snad v tom lednu, únoru, ale teď už jezdím sama. Tchyňka je zkrátka zlato, jj, dětská sestra se nezapře :grinning: ale ona si to vrcholně užívá a malá taky. :wink:

Jdu dočíst.
17. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
Dančo, tak to je super :slight_smile:
já se tohoto asi nedočkám, neboť náš malej od rána mručí a přijela mamka, tak si říkám ona ho pochová a bude hodný a on ji neviděl 3 dny a otočil pusinku směrem dolů a spustil pláč a až u maminky házel úsměvy hrdina jeden :sweat_smile: :grinning:

takže mě asi výletění bez něho nehrozí :confounded: , na jednu starnu dobrý a na druhou stranu děs a katastrofa, on bude celej já, do 6 let bez maminky ani prdeček :grinning:
17. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
Delf, jak psala Jusi, nikdo nemůže říct, že mimoděložní nehrozí. Ale ta pravděpodobnost není velká. Ber to tak, že druhé se vstřebalo...

Jo, v kolik jsem dojela z letiště domů? V jednu v noci. Ale tady byl klid, tady se spalo :wink:

Sovi, hele, my měli při IVF 0% morfologii. Přesto bylo 1 embryo kvality 1 a dokonce se chytlo, protože jsem měla 21 hcg. Takže co je vážná porucha, když ne 0%??? Jak radí Míša, zkus to, kdyby se embrya nedařila, pak to řešte...

Agi, když jsem jela na Prahu, kroužili nad vaším domem 2 čápi! To je jasný, ne? :dizzy_face:

Jusi, jj, epidurál hlásit. Hele, ono je to lepší přirozenou cestou... ale zas chápu Tvůj pocit, já už jsem pak taky nevěděla, co chci, otočit, neotočit, císaře nebo normálně....

Verčo, ale Míšovi jsou 4 měsíce! vždyť má na samostatnost dost času... Já jsem jezdila s Anežkou do půl roku, prvně sama jsem byla někdy v 7 měsících. Tak klíííd, i Míša si dá říct a bude samostatnější.

Jdem ven. :wink:
17. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
holky, ztrácím přehled, je tu teď někdo ve fázi stimulování nebo čekání na // ?

@rychnov3 asi máš pravdu.
17. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
ahoj všem,

Agi myslím na těěěěěěě!!!!! no vidíš, Danča viděla čápi, to je paráda :grinning:

Sovi Agi čeká na // byla na IUI
17. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
Zdáreček,tak hlásím,že dnes jsem ještě nebyla a asi za to vděčím takovým šišvorkám,který maj uvnitř hořkou čokošku,dostala jsem je od kámošky jako,že když nic nejím tak ať zkusím toto a dobrýý,jak šišvorky tak momentální stav.
Nad náma taky krouží čáp,ale nechápu,u mě bohužel nic a v blízkém okolí samá důchodkyně,asi chudák bloudí.
Sovi,já jdu k dr. příští týden,tak snad se bude něco dít.
Míšo,nevíš jak má Jihlava dovču,na stránkách nic nemaj,vloni byla začátek srpna,tak to bychom mohli ještě stihnout a jak ty,dostala jsi vůbec ms?
Dani,zlatá tchýňka,těch je málo,važ si jí.
A pole máků mě též uchvátilo,jen jsem zabudla reagovat.
Verýsku,já chodila v Humpolci do školy a má bývalá spolužačka též profesionálně fotí,ale myslím,že bydlí v Pelhřimově,tak to nebude ona.
17. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahojko mají dovolenou poslední 2 týdny v červenci, jsem se doktora ptala
ms jsem dostala minulý týden ve středu

ted doufám, že se mi to celé natáhne a dostanu to nejdřív tak kolem 15.7. to bych někdy před dovolenou začla píchat ten Decapeptyl či co jsi to ty píchala nebo budeš píchat a po dovči by mi akorát vyšla kontrola a začla bych dopíchávat PUregon :wink:
17. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
Tak to jsi mě nepotěšila,protože to mi nevyjde na dokončení stimulka a kdybych dostala teď antiko,tak mi další ko vyjde zase na jejich dovču,tak to su pěkně v háji a čekání se bude posouvat dál a dál.Jedině jít do krátkého protokolu,ale to asi u mě nebude to pravé ořechové.Nechám se tedy překvapit co mi řekne mudr.
17. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
No a nechci ani tobě brát iluze,ale v červenci budeš v lázních tak to bych se na nějaký píchání chi chi vykašlala a nekazila bych si tím lázeňský pobyt,nehledě na to,že bys musela opustit lázně a jed sem,to si myslím,že bych to přes koleno nelámala a v klidu užívala procedur a počkala si na srpen,ono nic jiného kromě věku nám neuteče a mě kord,v srpnu budu o rok starší.
17. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojda.Tak na Uz vše v pořádku mímo prý roste.No srdíčko zatím slyšet nebylo ale že je to brzy,že jsem prý 25 dní od transferu a většinou jsou tak kolem 35-40 ozvy/tak nevím Delf už má ozvy a je jen o 6 dní předemnou/že je to inviduální.A taky mě vyděsil ptal se kolik jsme zaváděli tak říkám jedno jsem se lekla.no ale co ho víc trápilo je mykoza což prý u těhotných bývá tak mi dal mastičku čípky radši ne a utrouše nezavádět.Kdyby něco tak hned přijít aby se to nedostalo nahoru.Kurna jsem doma a musím mít taky všechno a hooodně pít nesl.vody a nějaké jogurty. :wink: Ahojko včera jsem si na Tebe vzpoměla já zácpu zas jak prase...Hele a to tam není jiný dr.když má ten tvůj dovču?Nebo to má celý jako Sanus dovču?
17. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojdy tak nakukuji co Agísek, :slight_smile: a ona nás stále napíná nu což do zítra to ještě vydržím :grinning: :grinning: .Tak ať jsou tam ty dvě čárky jak vyšitý. :dizzy_face:
17. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Dobrý večer.

Agi, moc na tebe myslím, jako všichni ostatní. :slight_smile:

Já dnes poprvé vyrazila ven, potkala jsem Tesinku s Kubíčkem, hezky jsme se společně projely okolo zíámku a skončili na kafíčku. Kluci si popovídali, bylo to moc fajn.
Tesinka pozdravuje a vzkazuje, že na 1.7. už zamluvila oblíbenou restauračku pro všechny. :slight_smile:

Luci, dort je nádhernej, perfektní nápad.

Já razím zítra na kontrolu, dobírám antibiotika, kozenka už je skoro zdravá, tak snad bude vše ok a půjdu tam znova až za půl roku.

Malej ale začal venku mít rýmu, pak se celej poblindil, ted tak naříkal, no uvidíme, co z toho bude. :frowning2:

Jdu zaplatit účty a pak zalehnu, noc bude asi hrůza.

Všem přeju dobrou noc.
17. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
Andi, tak hurá, že je mimi OK. Nepletu-li se, na srdíčko máš ještě pár dní čas, já ho měla 6+3 tt (dle MS). A s mykozou si poradí :wink:

Jj, Agi napíná, ale zítra bude super odhalení se // ... a já u toho nebudu....

Neli, drž se! A ať je Kubíkovi líp!

Zítra jedu na zkoušku (tentokrát v roli zkoušeného), držte palce, večer se ozvu :wink: ... babička už se těší na další den s Anežkou a já na to, že si dám něco dobrého, když to vyjde :wink:

Dobrou :slight_smile:

17. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
@andi2 no supr to je paráda,že tam mimčo je a jak poznal že máš tu mykozu?
tak už jsem se objednala k mé doktorce mám k ní přijít 25.6.takže těsně před dovčou a v sobotu jedeme na chatu už se těším.ptala se mě jestli mám nějáké papíra atd a já že né ,tak nevím oni to pošlou?
dani at zítra zkouška dopadne dobře :wink:
17. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.