• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Andi,bezva,srdíčko bude příští ko,přesně tak,je to individuální.A co se týče sanusu,tak myslím,že to je jako celozávodka,takže nikdo nikde.
Neli,tak snad všechny neduhy za vámi a Kubík ať v noci nezlobí.
Dani,určo vše umíš i pozpátku,tak hlavu vzhůru vše dobře dopadne a o jakou zkoušku jde?
Delf,jak ty dobrý?Ani jsem nezaregistrovala jestli jsi psala jak přítel reagoval na to,že se vše povedlo.
Agi,zítra ať vybereš ten správný test.
17. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahojda.Dani dík.Tak když jsem to počítala od ms tak jsem 5+6.No já taky měla jít na ko až 22 a šla jsem dřív. :wink: Delf já jdu ještě do sanusu 29.6. a pak ke svý.no já mu nejdřív říkala,že mě "dole"nějak pálí.Tak řekl,že je to mykoza.Delf a ty jsi měla kdy posl.ms?Ale ty jsi měla ten dl.protokol vid.
17. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
no no andi já měla dlouhý protokol mestruace byla 28.4.jo jo já pořád tápala jak se pozná mykoza :confounded: to musí být nepříjemné teda
17. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahojko to je blbý,že tam nikdo není .tady v Hk myslím,že když má můj dr.dovču tak jdu k jinému co tam bude. :wink: Agi taky Ti mooooc přeju at zítra najdeš// :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
@ahojkyholky no on je takovej zvláštní jasně,že má radost ale nedává to tak najevo asi to nechce zakřiknout :wink:
17. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
já se ho právvě ptala jestli mám ještě přijít k němu a nebo jestli ke své on ví,že to máme daleko do sanusu tak asi proto řekl že můžu uý ke své nabídl mi ještě ten utz jak se dlá v tom 11-13tt jestli bych chtěla dal mi na to papír at si to pročtu,tak uvidím
17. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@delf14 no to je a musím to mít zrovna ted hned na začátku těhu.Aha tak to já o 10 dní dýl od Tebe ms.no je to nepříjemný a mám jen mastičku a pokyny. :wink:
17. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
a to se chytne z čeho prosím tě?
17. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahoj,
jsme dávno zpět, co z to ho bude netuším, páč náš mladý nevyndal ruce z pusinky :sweat_smile: :grinning: a 4 x to tam počůral :grinning: a díval se všude jinam než do objektivu :grinning: :grinning: :angry: , ale co můžu chtít po takovým prckovi :wink:

Agiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak jak holka, se tady z tebe picneme :grinning:
držím pěstičky ať to tam už konečně je :wink: :wink: :wink:

Andi, krásný :dizzy_face: , srdíčko bude neboj nic a mykoza zase zmizí :wink: , hlavní je ten prďolka uvnitř :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
Dančo, přeju ať je zkouška Ok a můžeš slavit, ale také nemám pochyby, že bys to nezvládla :wink:

Nelčo, ať zítra dobře pořídíš na KO a Kubíček ať je brzy fit, to je hezký že jste se potkaly s tesinkou a už je zamluvená restoška - no supeeeeer :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
neboj určo na další návštěvě bude srdíčko no já bych to taky nepoznala kdyby neřekl že vidí srdíčko,tak jsem se ho radši zeptala jednou,víme jaký to je plašan,opravdu tam je srdíčko?a že jo a ukázal ho,jaká tam byla sestra u mě hádej :grinning: no jasně čarodějnice jsem si hned říkala a kruciš taky se mohla objevit u andi :grinning: a byla tam nějáká nová i.
17. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
:wink: delf no nedává to moc najevo ale radost určo má.Bodejd by ne já už skoro inventář a ted se opět držíme akorát měl fakt starost co mi dát na ten spodek a že ho to mrzí :wink:
17. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
no ten je hodnej teda :grinning:
17. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Delf bodejt,že tam byla ale teda dneska to byla milá čarodějnice. :grinning:
17. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
neke fák,tě uhranula či co né?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

holky tak logopedii jsme zvládli :wink: Valentýnka byla hodná , za to noc s ní byla děsná jen krukala a krukala a já jí v polospánku instinktivně strkala prso do pusy. :sweat_smile: samo, že cucala a cucala a ráno blindila páč byla nacucaná jak houba :sweat_smile: Celej den spala a nabírala sílu na dnešní noc. :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: Akorát mě z toho bolej záda :unamused:

Andi čoveče to jsi jak já, jen jsem otěhotněla hup na mě zácpa a kvasinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: už od cca 8tt jsem zaváděla nějaký průsvitný bobule a utroš jsem polykala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý jsem byla přehormonovaná a ucpaná Crinonem, pak mi to Dobrk vysadil a byl klid.Ale pořád se mě to vracelo a už jsem z toho byla šílená :angry: Se ti kouknu co jsem brala a písnu ti to.Na tyhle hnusy mám teď plnou lékárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky pořád se hrabu v tom prádle :sweat_smile: :pensive: a už mě to neeeba.

Zas léčím naši Ejminku páč manžel, když jsem byla v nemocnici se rozhodl na ní šetřit a kupoval obyč granule v kauflandu.Začla jí padat srst a je bez nálady.Tak ji dr. napsal kupu vitamínů.tak zas díky němu léčím psa. :unamused: No má 25 kapiček , 20 tablet na srst a 5 na kůži.No hotovo to do ní dostat.Jako bych toho neměla málo.Už se na manžílka teda těším a tu kuchyň co zdemoloval mu nedaruju.....

Agi a na tebe zítra moc myslím ať najdeš krásný // :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

jééééééééééééééé už kruká :sweat_smile: tak zatím jdu zjistit co si dcera žadá.
17. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Díky všem za přání :slight_smile: ... uvidím...

Delf, dávali v Sanusu propouštěcí zprávu... nebo jinak, zprávu o UTZ v 6. tt. Tobě nedali nic?? Jinak ten UTZ v 11 tt rozhodně jo!! Je to přesnější než triple testy a ta "jistota" za to stojí!

Ahojko, že to umím i pozpátku?? Kdepak... tentokrát jdu do rizika, jsem dutá jak bambus... pojedu zpatra a z praxe. O co jde? Jsem auditor na ochranu životního prostředí. A musím si každé 3 roky obnovovat kvalifikaci. Takže zkouška je z normy (to znám) a z legislativy životního prostředí (a to tedy neznám...). A taky jsem odevzdávala práci, tu budu obhajovat, ... uvidíme..

Jo a, mám radost ze zamluvené restaurace na sraz, to jsem nenapsala. :wink:

Už fakt brou :wink:
17. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz
Gabi, drž se!!!
17. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
Gabi přesně to my máme s Maxíkem. Jakmile koupíme levný granule(manža) tak si začne vydrbávat srst. Má na ostatní nějakou alergii. Měli jsme taky tablety a dělaný postřik na ty místa. Prostě náš kryplík!

Agi kdepak jsi
17. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
gab to budeš moooc hodná.obávám se,že jen mastička nepostačí.akorát já jsem teprv nějaký 5-6 tt.Ale určo mi to napiš kdyžtak bych zašla v ut k dr. a zácpa to je teda horror asi jako u Ahojky opak no už jsem vynechala ty banány a čokošku já ráda hořkou a ta staví a kord ted když jsem na všechno náchylnější asi. :wink: Tak dobrou všem. :slight_smile:
17. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz
Andi ty brďo hlavně ať nedopadneš jak já :sweat_smile: :sweat_smile: do zadku jsem strkala čípky a yal abych se vyprázdnila :sweat_smile: a o kousek dál zas bobule. Takový průsvitný bylo jich tam 10 a na předpis a to sinevzpomenu jak se to jmenovalo her got. :sweat_smile: a k tomu mast Lomexin ta se mohla hned od počátku těhu. A pak Gyno -Pevaryl 50 čípky i krém a kolem 25tt jsem měla Clotrimazol mast a ten pomohl nejvíc a zbavila jsem se toho navždy.No můžu ti říct , že už jsem toho měla dost.
17. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz
@andi2 já to měla asi hned při prvním Utz .........
17. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz
Ahojky po ránu!
Tak jsem je odvezla na autobus a už frčej směr Praha,Plzeň,Španělsko :grinning: Tu cestu jim teda nezávidím,ale to moře jo :dizzy_face: Kor když tady nemá být nic moc počasí :confounded:
Stavila jsem se doma pro nějaké věci a kuknout,jestli náhodou Agíska nestihnu testíkovat... :confused: :wink:

Gábi - to já jsem jednou naší Amálce píchala injekce! A to byl teprve mazec.Vždycky když viděla že nesu "proviant",tak jsem ji pak lovila z pod postele,ex mi ji držel a já do ní bodala.Kroutila se,řvala u toho,já vyřízená,ona se mnou pak nemluvila. :zipper_mouth: :angry: :grinning: Granule jsou dobrý ty jak se kupujou přímo pro určitou rasu a jmenujou se Royal.Ty jsem měla přímo pro jezevčíky a fakt to bylo na srsti znát :slight_smile:

Tak jdu pobalit,trochu to tu pofackovat a nakukovat... :confused:
18. čer 2010 v 06:33  • Odpověz
Dobré ráno, tak dneska vstávačka v 5:45, tak to šlo.... noc zase teda pobrekávání, ale zalomila jsem to po 21. hodině, tak jsem tak nějak naspala......

Danu tak držím pěst na zkoušky, ale to dáš, je mi to jasný..... :slight_smile:

Agi?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Gab a toho dudasa nechce??????

Věru Praha Plzeň Španělsko :grinning: :grinning: :grinning: Já jim závidím i tu cestu, bych jela klidně na trakaři, hlavně nějaká změna. Ale nevím jak bych to takovou dobu vydržela bez Selinky, tak na ty 2 dny by mi stačilo :sweat_smile: TO by se asi nevyplatila ta cesta co :grinning:
18. čer 2010 v 07:02  • Odpověz
@sovicka_ ahoj já začnu stimulovat až mě příjde MS na začátku příštího týdne, nemám ji pravidelnou....(IVF/ICSI)
18. čer 2010 v 07:19  • Odpověz
No,Sanu,třeba moje ségra byla před 14 dny na otočku v Itálii a stačila se tam u moře i pěkně sesmahnout :sunglasses: :grinning:
Má známý řidiče,který vozej rekreanty do Bibione.A dostala nabídku,aby vzala Vojtu (mladší synovec) a jeli s nima na otočku.Jedny rekreanty odvézt,druhý přivézt zpátky.Ta toho využili a jeli v pátek večer,ráno v cca 7h tam byli,dali opalovačku a korzo po městě a v 19h zase odjezd směr Čechy a v ne.cca 7h ráno byli doma.No a přijela celkem nadšená,že i tak to stálo za to. :sunglasses:
Já jsem s ex dala po svatbě autobusem Řecko a byl to teda očistec.Nohy jako báně už na hranicích a na místě jsem myslela,že se snad plácnu do postele a týden se budu zotavovat na zpáteční cestu :sweat_smile: :confounded:

No,Agi nás asi bude napínat a já musím frčet.Takže se přemisťuju k našim na celý týden a vlastně už na prázdniny,páč až se Terka vrátí,budeme tady možná tak na noc před vysvědčením a pak zas hnedka k našim.Kdyby cokoliv důležitého,tak pověřuju Verču,nebo prostě někoho,kdo má na mě tel. Budu ráda za každou pěknou zprávičku.A uvidíme se vlastně ještě na srazíku.Já se hlásím i s Klaudi.Minule nebyla a prý se jí po vás už stýská. :wink:
18. čer 2010 v 07:21  • Odpověz
Ahoooj... při pátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi... :confused: :confused: :confused: ???

O Danču taky nemám strach :wink: ...

Sanu... 24 hodin trvá cesta tam, 24 zpět a máš 2 dny vyčerpaný... takže by ses vlastně projela jen autobusem :grinning: :grinning: :grinning: ...

Gabi... půl dne je Vali hodná půl trochu vytrapuje, tak to je ještě dobré score :wink: ... A ať je Ejmi brzo fit...
18. čer 2010 v 07:51  • Odpověz
ahojky holky
Dančo no nedal mi nic možá chtěl něco mlel,že musí vytisknout a pak začal povídat o tom utz atd no,to se chodí teda v tom rozmezí 11-13tt na utz a hned i ten den krev?protože něco říkaal i o krvi,když já mám hlavu na tohle děravou když je hodně informací tak nestíhám :grinning: a to se dělá vnitřním utz nebo už né jen s tím jak je na břiše?!
agi moc na tě myslím at tam jsou dvě
18. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Delf ten Utz se dělá v 10tt krev a nejdéle myslím do 13+3tt vnitřní Utz. Je to na ty vývojové vady. Já bych na to šla. Díky tomu jsem nemusela na plodovku když jsem měla pak v 16tt zvýšený tripll testy. Dej si do vyhledávače prvotrimestrální sreening.
18. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
díky dabli juknu v 10tt?mě myslím právě říkal rozmezí mezi 11-13tt takže krev taky teda tak jo a to musím být na lačno?
18. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.