• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Já jsem nalačno být nemusela. Mohla jsem si ráno dát suchý rohlík. Mě ten sreening dělali v Ústí až ve 13tt tak jsem měla krev ve stejný den a objednaná jsem byla až 12,30h.
18. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
Jo a musela jsem na ten Utz mít plný močový mechýř tzn. že jsem dvě hodinky před tím jsem nesměla na Wc
18. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
plný měchýř?to se jim tam počůrám,oni to dělají i v UO fákt?to bych nemusela do hradce teda
18. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
V UO to dělá pan doktor Jindřich Pernica. Byla u něj myslím i Danča. Naprostá spokojenost. A hlavně tam ten sreening vyšel jen na 1000Kč.
18. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
hm tak to bych šla teda tam moc děkuji za info jo a ještě jak trvá objednávací doba?nevíš?pamatuješ si to abych věděla kdy tam zavolat :wink:
18. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
Adresa:
MUDr. Jindřich Pernica Čs. armády 284, 562 01 Ústí nad Orlicí

Telefon WORK: +420 465 521 298

Zkus tam zavolat a zeptej se jestli musíš mít nějaké doporučení, protože to si už nepamatuju
18. čer 2010 v 09:44  • Odpověz
díkas moc jsi zlatíčko :sweat_smile:
18. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
Nemáš zač
18. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj,holky!
Chci se zeptat,v ponděli jsem byla na KET.Včera mně popichovalo dole a jinak nic mně ne boli ani nešpinim(musim zatukat).Protože hodně holek psalo a pak byli těhu,že pobolivani a popichovani v podbřišku,špineni-je pry normalka!
A ja něco takovyho na sobe nepozoruji.
Jak to bylo u vas,ktere jste už těhu?
18. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
no toma těžko říct jesti to je nebo né těhu každý to má jiné :wink:
18. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
Toma - ja mám teď v bříšku dvojky po KEtu a musím říct, že mě nic nebylo. Jen jsem 4 den po chytla nějakou střevní virózu a měla jsem křeče v břiše - tak jsem si myslela, že se to neuchytí, ale 6 den ráno jsem vstala a bylo mi špatně od žaludku a měla jsem závrať, tak jsem si udělala test a byly tam //. Jinak jsem 2x zašpinila, ale to bylo myslím 5tt a 10tt a dr. říkal že je to ok.
Držím pěsti, ať to to dopadne...
18. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Diki moc :slight_smile:
cepecek@Prave taky mam nějaky prujem a včera mně ppopichovalo dole.Tak to jedině musim počkat. :unamused:
18. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky,
špinila jste některá pár hodin po KET. Já jsem byla včera ráno v 9 hodin a a doma jsem odpolko trochu krvácela. Dneska už je to dobré, mám strach jestli nemohli odejít moji 2 bojovníčci s krví pryč.
A ještě jeden dotaz, za jak dlouho myslíte, že je z těla pryč pregnyl 10000 jednotek?
Andi gratuluji k mimískovi. DOktor určitě přístě potvrdí srdíčko :slight_smile: .
18. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
Ani,to je muj třeti KET,po tom druhym jsem trochu špinila,ted nic.
Mne se zda,že když ti zavaděli tak mohli třeba katetrem trochu poškrabat,a jinak mně se zda to nic neni,zbytečně nepanikař a bud v klidu :slight_smile: !!!!
A ten Pregnil je z těla pryč asi za 5 dni,co jsem slyšela.Ja mam 3KET bez Pregnilu.
Tak mooooc držim palce!!!!! :wink:
18. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj všem snažilkám a těhulkám.
Prosím o radu - rozhoduju se, jestli budem jezdit do Sanusu a nebo do Arlety.Prosím poraďte, proč je Sanus HK ten NEJ???A jakýho dr. by jste doporučili???A jak dlouho trvá, když se objednám a tak než mě vezmou na 1.konzultaci.a to musím mít nějaké doporučení a nebo papíry od gynekologa?a co se mnou budou dělat na 1.schůzce?a musí se mnou i přítel?díky za vaše odpovědi (Jedná se mě o Sanus HK -ty ostatní jsou už z ruky -)
18. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
@aniii - lehké krvácení nebo špinění může být, je to způsobeno zaváděním mimísek. Jinak bych dneska odpočívala a za 10 dní uvidíš výsledek. Držím palce
18. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahojda.Týjo Gab tos mě potěšila :slight_smile: Ale díky už mám menší strach že se něco po..tak hold někdo je citlivější.Ale je to děs.radši v ut zajdu pro jistotu.mě taky hned na prvním UZ takže bych nějaký bobule mohla.Moc dík. :wink: tady jsou ted samé Kety tak at jsou všechny uspěšný. :wink: Anii tak jsi šla přeci v 9 hod. :wink: rejdzi já chodím do Hk objednání jak mají volno ale max.asi týden měli jsme doporučení od gynegoložky s anamnézou a měli jsme hotový já horm.profil a manža sperma.A hned při 1 konzultaci nás poslal na IUI.Záleží co máš za sebou.přeji hodně štěstí. :wink:
18. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
@rejdzi Nekdo nadava na Sanus HK nekdo chvali,znam holky ktere odešli ze Sanusu do Arlety,a tam se jim povedlo na poprve IUI i kdyz v Sanusu měli 2IVF neuspešny.Tak nevim...
18. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
jakpak asi agi :unamused:
rejdzi to je těžké vždy se najde kdo je spokojený a kdo né a to je u každého centra,kámoška zas ted chodí do arlety a nic moc v pátek byla na krvi na zjištění hcg a ještě nemají výsledky kdyby se hned přiznali že to ztratili udělali by lépe.
18. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ja osobně jsem moc spokojena v Sanusu!
V Sanusu s vysledky jsou rychly,na zjištěni hcg jsem čekala minule jen 1hodinu.To dělaji v Sanusu za doplatek 100kč,a nebo počkat do druheho dne(nic se neplati),to někam posilaji.
18. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
Šla jsem do Sanusu bez doporučeni a objednali nas za 14 dnu.To byl pohovor a manžu hned poslali na spermiogram.Dalši cyklus jsem šla na IUI.
18. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
to jo já taky měla výsledky hned bud za příplatek a nebo výsledek až odpoledne kolem druhé počkala jsem si do druhé hodiny.
18. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
to jo jde to tam rychle já chodím k šilhanoj akorát mě občas mrzela ta komunikace,že mo neřekl,pokud jsi se nezeptala tak moc toho nenamluvil nu co hlavní jsou výsledky :wink:
18. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tak u nás je zataženo a leje jak z konve.jsme to stihli akorát domů.syn udělal všechny 3 zkoušky s vyznamenáním tak byl na předávačce. :wink: Delf ty další vyšetření to se budu taky ptát kdy a jak a co si to už nepamatuju to už je hoodně dlouho :wink:
18. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
andi a ty jdeš 28 vid na utz?
18. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
delf 29 ale zajdu už 22 kvůli tý mykoze jestli to neustoupí a hned mu řeknu,že chci vidět srdíčko a basta.
18. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
To budu 6´+2 nebo 3 já nevím jak se to počítá jestli je plus 6 a pak už další týden.Tak by už mohlo být.
18. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
no supr tak to budu ještě vědět toho 29 bych se to nedozvěděla to budeme na dovče já jdu ke své 25 tak snad udělá taky utz a uvidím drobka který bude růst tak jak má
18. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
je +6 a pak další týden
18. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
jdeš už ke svý to se máš dofám,že se toho taky dočkám.Obavy po tom potratu vloni jsou.hele a mě vychází termín jen o 6 dní za tebou. :wink:
18. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.