• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
supr,no jdu já se ho ptala on ví,že to máme daleko do sanusu taky asi proto řekl,že už můžu ke své a ebo se mě už chtěl zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
Děkuju za vaše odpovědiTak myslíte, že se mám objednat přímo k nějakýmu doktorovi a nebo mě k někomu přiřadí?A dělají v Sanusu hormonální profil + další vyšetření z krve?Kámoška teď byla na IVF -hned ji tam hrnuli a přitom neměla žádné vyšetření před IVF udělané a nevyšlo jim to a teď po neúspěšném iVF si obíhá vyšetření a najednou se zjistila možná příčina a přitom by ani na IVF nemusela.....
18. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
oni tě přiřadí neboj mě taky přiřadili ale pokud budeš chtít tak si nahlaš ke komu by jsi chtěla
18. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
rejdzi mě ho pak když jsme šli na 1 ivf tak horm.profil dělali znovu i když jsem ho měla minule v pořádku.pak jsem si zažádala o imunologii u obou to jsme byli v Hk a já ještě šupajdila na hematologii kvůli krvi.takže jsem měla po 2 ivf ještě Anopyrin preventivně.Bud si řekneš k jakému dr.chceš a nebo tě k někomu objednají.Ono je lepší mít nějaká vyšetření před Ivf.
18. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
A nevíte co vše by se mělo zkontrolovat před IVF???????U nás IUI nemá smysl, přítel má špatný spermio.Ale já jsem v pořádku a chtěla bych všechny vyšetření, než podstoupím IVF - do kterého se mě nechce....
18. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
rejdzi většinou když je ženská v pořádku a je tam příčina od chlapa tak hned Ivko vyjde.A myslím,že ti dr.řekne co a jak anebo se klidně zeptej.já jsem mu třeba taky řekla sama o doporučení na hematologii a napsal mi to nebo mám trombofilii i když v normě. :wink:
18. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
ahojda všem
včera jsem se nestihla nahlásit,ale stejtně nemám dobré zprávy, ms dorazila. Takže další šance na miminko je opět pryč :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Jdu dočíst

miso- kdy budeš přibližně stimulovat na další IVF?? Já počítám,že já tak v říjnu.
18. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj kočky,

u nás ani nic novýho..noční byla v klidu, včera jsme byly celý den s dětma a dneska mě Anetka mile překvapila, pže spala do 8:45 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ted malujem vodovkama, tak si to tady dovedete představit :grinning:

agi, to mě moc mrzí :frowning2: u mě vychází stimulka na polovinu září..asi :confused:

rejdzi, každými sedí něco jiného..my ti tady určitě nebudem chvlit Arletu..znám lidi, co odešli z Arlety d Sanusu a hned otěhotněli..stejně tak jsou i lidi, co odešli ze Sanusu do Arlety a hned otěhotněli :sweat_smile: Ale j kdybyc enchodia do Sanusu, tak do Arlety určizě nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš do Brna nebo tak :wink:

Včera tohle dorazilo http://www.mywonderfulwalls.com/jungle_safari_wall_mural.html :wink: tak se chystme Anetce malovat pokoj :dizzy_face: dneska jedem nakoupit barvy :slight_smile:
18. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
luuci- já jsem z toho taky špatná a tak si říkám zda vůbec má cenu něco ještě podstupovat po tolika nevydařených pokusech. Už nepotřebuju žádný vyšetření , vším jsem prošla tak teď snad jenom adopce.Snažím se na to koukat už i z jiné stránky. Vždyť co to stálo peněz už okolo 50 000kč. Já už jsem z toho fakt unavená a hlavně neštastná :frowning2: :frowning2: .
18. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
agi, to snad už není možný, že to u vás furt nejde :pensive: nechcete změnit CAR?? třeba by vám to pomohlo, at už psychicky nebo maj někde třeba i jiný metody
18. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
luuci- já nevím, myslím, že metody jsou všude podobný a popravdě nevím do jakého jiného Caru se vydat.Možná Bery jak jezdila do toho Brna,ale mě se ze sanusu nějak nechce. Ale možná by to psychicky pomohlo. Nevím budu to řešit koncem léta. :frowning2: :frowning2:
18. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
agi, asi mš pravdu s těma metodama, ale tý psychice by to třeba fak pomohlo...to snad už není možný :frowning2: ale ze Sanusu si pamatuju holčinu, co otěhotněla po 4.IVF a druhý mimi zas až na 4.IVF :confused: nevím, proč, ale prostě po každý otěhotněla až na 4.pokus :wink:
18. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
agi, holka, to je mi moc líto :frowning2: Můžu se zeptat, jaký je u vás problém? U tebe nebo u manžela, nebo se to neví?
Myslím, že změna CARu pomoct může. My začínali na Obilňáku v Brně, ale ani jsme tam nedošli k IVF. Já byla v pěkných depkách a co jezdíme do Jihlavy, je mi tak nějak po psych. stránce lépe.
18. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
Agi co dodat. drž se. Víme všechny asi jak je to těžké, ale ono to jednou vyjde musí.
18. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
Agi já na tebe táááák myslela, to je nespravedlnost :rolling_eyes:
jooo a co zkusit jinej protokol??? ty jsi měla jen krátkej ne??? co dát dlouhý?? prozatím je to nejúspěšnější metoda, z krátkého tolik těhotenství není :wink:

já uvidím jak mi vyjde ms, ale bud to bude už v srpnu nebo září, záleží kdy přijde ms, čím později tím lépe
18. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
sovicko- manža má horší sp a já jsem v pořádku. Já zatím žádný depky nemám jen těch pár slz ,ale to je asi úplně normální.
miso- krátkej nebo dlouhej , jakej je v tom rozdíl??? Přispívá to na lepší kvalitu vajíček nebo včem se líší??? já měla vždy vajíček hodně a sliznici pěknou a dělohu pěknou a já už nevím co všechno a stejně vše k ničemu. :cry: :cry: Však to už se mnou znáte :pensive: :pensive:
18. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
jsem to napsala pěkně blbě- pěkná děloha, to je nesmysl přece. :confounded:
18. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
agi, tak pak je asi sanus to pravé :slight_smile:
Já si myslím, že protokol je dost individuální...prostě co komu lépe sedne. Nemyslím si, že by jedno bylo lepší a druhé horší paušálně - kdyby ano , tak by dělali jen ten lepší :slight_smile:
18. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
ach jo agi to je mi líto moc jsem na tě myslela a moc ti přála dvě// no ono se říká,že dlouhej protokol prý vyprodukuje kvalitní vajíčka i co jsem tak scháněla na internetu tak tam byli porovnání,ale asi záleží na doktorech snad se v tom vyznají lépe
jé luuci no to jsi se měla takhle dlouho spát :wink:
18. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
Agi... a do p..... :rolling_eyes: ... A dobrá děloha je taky +!!!

18. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
sarii, věcnáá..kde jsou fotky z oslavy narozenin?? :astonished: :astonished: :astonished:
18. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
Agi ,máme to ale smůlu ,co?

Ségra chce taky změnit CAR ,jen ještě neví kam půjdou.Ano nejezdí autem takže asi něco poblíž HK.
18. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahojdy, tak jukám jak Agi, no žádné hezké zprávičky :frowning2: , a tak jsme Ti tu všechny držely palečky. Ach jo. Tak hlavu vzhůru :slight_smile: .
18. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahoooj,
tak jukám co Agi a takový smutný zprávy :pensive: :frowning2: :pensive:

Agi, moc mě to mrzí :pensive: , tak holka snad to IVF už klapne a tam by mohl vyjít už ET :wink: , teda ale už mě to fakt štve, ty a Hopi, jste už přeci dávno na řadě :pensive:

dočtu dýl, měla jsem dopolko nakupování a pak vaření a nějaký ten úklid a teď znovu nakupování :grinning: , ale už jen něco málo :wink:
18. čer 2010 v 16:39  • Odpověz
Agi ano, zrovna v mém případě, při dlouhém mám lepší vajíčka a ty jsi říkala, že jsi se třeba do stadia blastocysty ani nedostala, takže já bych asi dala taky lázně a pak dlouhý protokol

a já měla při krátkém nejvíce vajuch, ale žádné tak dobré jak u dlouhého protokolu a ANO v těch dvou protokolech je OBROVSKÝ rozdíl
18. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
Sovi ano co komu jak sedne, ale je prokázané, že dlouhý protokol je úspěšnější

a nemůžou dávat ten lepší, dokud to nezkusí, pro porovnání, většinou se asi trefí ten dobrý hned, mě ho trefil a když se zkusil krátký, tak to nestálo za nic, sliznice sice super, vajuch taky dost, ale nekvalitní
neříkám, že krátkej je horší, ale třeba zrovna u mě, nepřipadá v úvahu, a vzhledem k Agi, tak by možná nebylo od věci to zkusit
já kdybych neměla za sebou oba, tak bych taky nevěděla, že ten dlouhej je pro ten správnej
18. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
souhlas s míšou mě dal vlastně dlouhej protokol protže mám špatné vaječníky blbě produkují asi vajucha tak se rozhodl dát asi kvůli tomu dlouhej aby vypodukoval kvalitní vajucha a dá se říct,že byli ze šesti jen jedno nedozrálé
18. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj při pátku,
Agi takové smutné zprávy,je mi to blbý se ptát,ale vy jste už měli nějaký pokus IVF???To mě řekni,když je ženská zdravá jak to,že to nejde,já být tebou zkusím ještě tu bylinkářku co k ní pojede Míša v tý Jesenici,protože u nás tý holčině pomohla dvakrát k těhu.Pro mě to bohužel nemá význam,když je u nás problém v transportu a teď po té katastrofě při stimulce kdo ví v čem ještě.
Já mám v plánu se též mudr. optat na krátký protokol,protože jak jsem psala včera tak si myslím,že dlouhý protokol kvůli dovče v sanusu nestihnem ani teď ani v červenci,páč jak opu tak případná ko 21 DC mi vychází na konec července.Ach jo.Tak se aspoň zeptám co si myslí,ale růžově to nevidím,když teď ze tří vajuch bylo jen jedno zralý,jen mě zaráží,že mi to neřekla hned,ale až za dva dny,no asi se projevily až dýl.
18. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahojko určo se zeptej, krátké protokoly se používají "u starších" žen, ted už si nevzpomenu proč, ale někde jsem to četla :wink:
18. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
ahoj holky - můžete mě taky poradit.Přemýšlím o změně CAR - že bych přešla do Sanusu HK.Poslední dobou mě nevyhovuje CAR, kam chodím.Znám se z jiné diskuse s Delf a ta radila Šilhána.Kdo vyhovuje vám???
18. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.