• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Se to tu rozšouplo... a pořádně :slight_smile:

Neli... sestro Bc. s l á v a nazdar studiu :wink: . Gratulace!!! A teď koukej odpočívat a soustředit se na Kubíčka...

Sanu... tos to vzala hopem, kočár už je doma :astonished: :astonished: :astonished: ! A s Lamazákama opatrně, některý jsou dost velký. Mám Emila a ten by na boudě zabíral moc místa, tak ho předběhl ptáček http://www.splavacek.cz/zbozi/878-kamaradi-z-nasi-zahradky-ptacek-lamaze papoucha bohužel neměli :angry: :grinning:

Very... chutě si užívej... když ti není blivno, tak je to v poho...
10. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Jo jo jo, no to zní docela přehledně :grinning: Tak pár novejch hezkejch koupím v 56 a 62 zbytek budu mít od ségry a když pak uvidím co a jak tak budu moct přikupovat.....

A do jaké velikosti nakupujete věci dopředu????????????????????????????????????
10. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
dostala jsem 86 i 92, sama jsem koupila max. 62. Víš proč, aspoň si to člověk "užije", že si koupil něco pěkného na mimi, ty velké věci, to zapomeneš a pak z toho ten požitek není takový. Mám pocit :wink:
10. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Sanu... chce to základ, ty větší čísla si aktuálně přikoupíš...
10. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Jo takže nakoupit jen většinou ty pidi věci, pak se stejně dokupovává postupně že jo.....

Luci kolik vel měla Anet v porodnici.....? A kdy že je to narozená?
10. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
sanu, ty usínáčky už tam maj tak 3 roky, tak si myslím, že je třeba občas vyprodaj a zas doplněj..pže já je tam asi před měsícem kupovala :wink:

Anetka je 18. října :wink: le bylo ještě celkem teplo :wink: Velikost jsem kupovala 56 :wink: na UZ ve 30.tt, ti řeknou nějakou předběžnou váhu, tak uvidíš :wink: ale do tý porodnice stopro 56, větší určo ne :wink: 62 jsme měly na Vánoce, to je ve 3 měsících :wink: základ na první 2 měsíce bych asi kupovala v tý 56, pak už 62 :wink:
10. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Tyjo já si myslela, že ta 56 jí bude malá jak jsem na ty bodýčka koukala :grinning: :sweat_smile:

Sari myslíš, že tahle víla bude taky velká? Proč tam nemaj u toho centimetry.
10. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
10. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
jůůů, ta Víla je krásná :wink:

sanu, se mrkni v tom obchodě nad Jamalem, tam jich maj...omrkni velikosti a kup na netu, v Baby centru to maj dost drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Počkej i ta 56 jí bude malinko větší :wink: Anetka měla 53cm při narození a malinko to na ní vlálo...ale ona se do toho vyžrala :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Taky jsem si říkala, že to omrknu na živo a pak obědnám na netu.

Tam maj i ty usínáčky, ale ty budou určitě za mordu..... a nemaj béžové.
10. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
10. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Víla je krásná, barevná a tak... nevím, neviděla jsem ji. A já je kupovala právě nad Jamallem a měli tam nejlevnější ceny. Kupodivu. Si to jdi omrknout do krámu :wink: . Ještě zajdi do paláce, v přízemí do toho hračkářství napro je Alpine Pro. Tam jich taky hrstku maj...
10. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj kočky, jdu vás pozdravit, jsem nějaká věčně unavená..Evík se nehlásil koukám....
10. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Luci no jo není špatnej, ale modreeeej :grinning: To nechceeeem :wink:

Já ještě juknu do CAčka když je tam uvidíš... :wink:
10. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
gratulka Neli k BC...
10. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
á u Sanu vybuchla nákupní horečka :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Zofi ahojda, jen pěkně spi když budeš mít příležitost, šak taky vykonáváš těžkou práci..... Vašík spolupracuje? :slight_smile:

Sari jako ještě lepší než na netu? :confused:
10. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
jo jo je hodnej, ale to víš, už jsem se tejden nevyspala....tak člověk je takovej přiblblej.....
10. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoj žofi, tak jaký jste měli s Vašíkem den?

sanu, nojoo, je modrej nooo :sweat_smile: zítra mrknu do toho CA, třeba ses blbě koukala :wink:

Já na cokoliv jsem se dívala v Babycentru, tak to měli dražší než třeba nad CA :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chování tam maj teda taky šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Sanu, to asi ne, ale uvidíš, jak jsou velký a tak :wink: ...
10. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
aahoj Luci, nakrmit, a spát, nakrmit a psát :grinning: , pak jsme jeli na prochajdu, chytil náš déšť a my samo neměli pláštěnku s sebou, tak jsme utíkaly zpět, ale byli jsme jen kousíček od baráku, takže dobrý.....
10. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
žofi, jj, stereotyp na mateřský :grinning: :grinning: :grinning: ale hezkej :dizzy_face:
10. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Sanu... MMB... mrkni... tam mají popis kolik má hračka cm :wink: :wink: :wink: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
10. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Jo, vono to hezký je, ale je to dřina... myslím ten stereotyp... dneska se šíleně nudím a to já dělám tak nerada... :unamused: :confused:
10. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Si tam zadej hračky- nové- lamaze... :wink:
10. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky teda nedovedu si představit že se budu pak nudit, to fakt ne, mě stačí když jsou trhači doma, do toho pak špunt, barák zahrádka............... manžel... :sweat_smile:

Zofi no musí to bejt masakr nemoct se pořádně vyspat :pensive:
10. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Dani, nerouhej se!!! Nuda za chvíli přejde v kolotoč :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
sanu, nudit se fakt nebudeš :grinning: :grinning: :grinning: náhodou je to zábava a řekla bych, že čím dál tím větší :dizzy_face: Ted Anetka celý dny něco komentuje, povídá, tancuje, organizuje si hračky,... se tlemím celý dny :grinning:
10. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ty vogo ta víla měří 26,5 cm, tak to je docela dost ne :sweat_smile: Musím na to juknout v tom centru.
10. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
sanu, no to je docela dost na pověšení na kočárek :confused:

žofi, Vašík už spinká?
10. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.