• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Opravdu asi změním CAR, protože i já sama jsem poslední dobou zklamaná z toho přístupu :confounded:
Všem Sanuskám pěkné // na testíku a těhulkám pohodové těhu a maminkám ty nejkrásnější miminka :slight_smile:
19. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
hezké ráno,rychlostí blesku jsem něco málo dočetla než zvyrazíme k mamině.Petr je stejně v práci a Adélka hrozně chtěla za tetou Hanou. :slight_smile:

Dani ,obrovská gratulace.

Dasty ,Sanus je v pohodě.Já chodila do Sanusu v HK protože jsem to měla za rohem.Teď jsem přešla do Pardubic protože tam přesídlila dr. co jsem k ní chodila u nás.
19. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
Hodila jsem do albumu ukázku toho,jak to vypadá když přijedou....Koukněte se sami
19. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Madli moc hezké kino :slight_smile: :grinning: :sunglasses: , to je dost dobráááá fotka, tu bych někam poslala :wink:

@dasty79
Ahoj Dasty, CAR si může vybrat každý sám, někomu to vyjde jen proto, že si myslí, že když změnil CAR tak to musí vyjít a ono to vyjde protože uvolní psychiku :wink: , jinak já též se Sanusem spokojená, ale zdaleka nemám za sebou to co ostatní, takže tolik soudit nemůžu.

MAMKY:
mamky co přikrmujete, postupně se informuji, když jste začaly s příkrmem, brambor, mrkev atd, dávaly jste i klasika sladké přesnídávky???(kupované), nebo domácí a nebo zatím žádné, díky za odpověď.
Dančo a kdybys měla nějaký soupis nebo kdokoliv, tak prosím do IP :wink:
Děkuji
19. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
Very, ovocný přesnídavky jsem zkoušela dávat od toho měsíce jak je napsaný na obalu skleničky.Nastřídačku jsem dávala kopovaný nebo doma nastrouhaný jabko,rozmačkanej ,banán.někdy jsem ji do toho namačkala piškoty nebo dětský susšenky Sunarky.A zeleninový příkrmy (i s masem) měla taky na střídačku s domácíma.
19. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Myslím že jsem začínala tak mezi 5-6měsíce.
19. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
Verýsku a Madlinko - moc vám děkuju :slight_smile: Nevíte, jestli můžu přestoupit jen tak....a nebo musím mít z předchozího CARu dokumenty.....(Protože to mě bude blbý říct dr., že potřebuju svoje papíry, že přecházím jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
díky, dodaly jste mě odvahu a přeju pěkný víkend :slight_smile:
19. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
Tak to nevím.Ale zkus si zavolat do toho CARu kam chceš přejít a zeptej se co budeš potřebovat.Já Přecházela jen do jinýho města a CAR zůstal stejnej.Ale myslím že oni tohle chápou.
19. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
Madli, díky :wink:

Dasty, to nevím jak je to s papírama, jde o to jaká všechna vyšetření máte za sebou, některá si stejně nový CAR udělá sám, ale třeba imuno atd. by jsi si mohla donést. Počkej tu na Beryka, ta přecházela, tak ti písne jak to bylo s papírama, jen musíš častěji nakukovat a přeju brzké // :dizzy_face:
19. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
Very není za co.Dávala jsem Adél k obědu skleničku a pak si ještě cucla trochu mlíka odemě.
19. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Hezkou sobotu všem,dnes je teda chladněji,skoro výlet se svařáčkem by bodnul...
Madli,hezká fotka,sen dětí být v dospělosti popelářem,též bych to někam do časáku poslala,dobrý tři kila za fotečku.
Se musím přiznat,že jsme dali za dvě kedlubny 350 kč,páč nám v makru naúčtovali místo dvou kusů dvě balení po 20 ks a mi si toho všimli až doma a do Brna se kvůli tomu vracet nebudem.Kedlábky jsme snědli,ale snad nám ani nechutnali za ty prachy.Ponaučení pro příště.
Dasty,řekla bych,že je dobré mít výsledky vyšetření co jste podstoupili,ale neni to zas nejnutnější.V novém CAR si udělají základní vyšetření své a pak se domluvíte co a jak.Pokud jste podstoupili něco navíc,může si nový CAR vyžádat výsledky vyšetření přímo tam,kde vám ho dělali,vůbec si s tím nelam hlavu,toť můj názor.Přeji hodně štěstí.
19. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
Hoj

Madli parádní foto :grinning: :grinning: :grinning:

Very a to video s květákem je supr, jak tam Míšovi pracujou i svaly na čele a obočí - supr :grinning: :dizzy_face: :grinning:
A ještě jeden tip, Sel strašně chutnal normální okurek (no kyselej asi těžko že....). Jsem ho oloupala že ho nasstrouhám, tak tam podemnou stála, tak jsem zkusila. Se na něj přicucla - asi si z něj tahala tu vodu, jsem jí od něj skoro nemohla odtrhnout :grinning: :wink:
19. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
No já mám za sebou 2x IUI a 1x IVF - ale skoro žádné vyšetření a když nějaké proběhlo, tak ani nebylo dodělané do konce :frowning2: Prostě neproběhla pak kontrola, jestli ten určitej problém je ok.A já naivka dr. věřila!Prostě jsem tomu nerozuměla,ale teď postupem času mě vše dochází.A nyní už čekám asi 8dní na výsledek HCG - prostě tam ještě můj výsledek nemají :angry: (Já vím, že těhotná nejsem - dle testu + žádné příznaky),ale chtěli to z krve vědět na 100% a s tím si dávají na čas :grinning: + další věci.....
19. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojko, no tak to by mě taky přešla chuť :rolling_eyes: , já se taky snažím kontrolavat ceny a když jsou slevy, tak se nějaké prodavačky ještě většinou u pokladny zeptám, ikdyž jsem za hňupa, ale mockrát sem se taky napálila a tak už pro jistotu tu hubu otevřu :grinning:

Sanu, no okurek by našemu mladýmu taky určo chutnal, stačí mu voda na koupání a jede savec jeden :grinning: , no máme ještě měsíc a začneme s příkrmem, tak se do toho pustíme pomalu, budu tady z vás tahat informacione :wink: :grinning:

Dasty, trochu mazec čekat tak dlouho na krev :confused: :astonished: , neslýchanéééé, tak to asi opravdu není o čem, sbalit sebe, manžela a šup jinam :wink:
19. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
Zdravím při sobotě :slight_smile: jdu Vás dočíst
19. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Ähojdy, Dani gratuluji jak jsi zmákla zkoušku :slight_smile: .No jo kdo umí ten umí :dizzy_face:
Míša je prostě kouzelnej, nojo kdo umí ten umí :slight_smile:.
ahojky, no krásný účet za kedluba, to by se mi skoro příčil v krku :grinning: :grinning: . tak zatím pá
19. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
Hopi ahoj, vy si zítra budete volat ne jak mrazáčci?? a v pondělí ať je to ten správný vstup nejen do nového týdne, ale pro tebe do těhu a krásných // :dizzy_face:
19. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojda kočky,všem krásný víkend. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Dnes před 14h. razím se synovečkem se divat na stíhačky z 1.svět. války,mají mít 20 minut vystoupení a střílet po sobě slepejma,mají lítat od zdimadla k mostuu zimáku.

Agi je mi to moc líto drž se a nevzdávej to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já vím, že člověk po dalším a dalším neúspěchu ztrácí chuť,ale chce to najít , někde vydolovat další síly a jít dál bojovat. Já když si vzpomenu na sebe po 4IVF,kdy ani nedošlo k transféru a dr. mi řekl, tak to je bohužel konečná ted už jen možno zkusit darované embryo a začal si hledat v papírech na kolik by mě to přišlo, já přes slzy neviděla, bolest šílenou a nevěřícně jsem se ptala ,proč darované embryo,jestli by to spíš nechtělo konečně vyšetření genetiky, imunolog. atd.(o co jsem po každém neúspěchu žádala,a on říkal to není potřeba, vy jste zdravá akorát u chlapa horší sperma,to chce zkoušet a ono to dopadne) a on mi řekl, že vyšetření by to byly zbytečný, jen ztráta času,že by se tam něco našlo a stejně bych skočila u darovaného embrya. Pak už jsem ani nemohla mluvit ,myslela jsem že se tam složím,odešla jsem ,prachy v pr..,psychika to samé,byl to pěknej hnus, skončila jsem u psychologa. Psycholog mi moc pomohl,našla jsem si nový car,paní doktorka byla naprosto úžasná,kéž by byla toková vetšina dr., poslala nás na různá vyšetření,to bylo v poho,jen horší sperma,dr. mi vrátila naději na vlastní dítě a probudila ve mě další síly, abych zas začla věřit ........a s tím že jsme se domluvily, že se dám nejdřív do hromady psychicky a svému tělíčku trošku oddych,moc dobře nechápala, že během roku jsem měla 4IVF a až budu odpočinutá ,tak hurá do 5IVF a že by navrhovala dlouhý protokol s většíma dávkama(to se taky podivovala,že 4IVF úplně stejný v protokolu,v píchání,žádná změna). No a 5IVF povedlo se ,jsem mooooooc vděčná dr.,prostě pro mě zázrak a můj chlap zlatíčko,pořád mě povzbuzoval, jezdil se mnou do Brna,neměl to taky lehký s prací, ale vždy si vše zařídil, no prostě miláček.Agi myslím na tebe a věřím, že se vám to taky podaří :wink:

Andi já jsem viděla srdíčko až při druhé KO, to jsem byla 6tt+6

Dani seš holka jedna šikovná

Very Míšulka s květáčkem super

Madli krásná fotka :grinning: :grinning: :grinning: , fakt jak píšou holky někam do soutěže

Dasty já když jsem přecházela do jiného caru,tak jsem žádnou zprávu neměla,už jsem toho dr. nemohla vidět,jen jsem měla ofocené protokoly IVF, to jsem si hned od začátku šama ofocovala. Přeji hodně štěstí :wink:
19. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
Hop ahoooooj , ta v pondělí KET?

Dasti a jak ti to odůvodnili, že nejsou výsledky, já je vždy měla do 5hodin, nebo když jsem nemohla vydržet jela jsem do nemocnice a tam mi to řekli HCG do 2h.
19. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:

dasty- a ty chodíš do jakého caru???

very- video je moc hezký :slight_smile: :slight_smile:

Jsem myslela , že mne picne. Náš pes od včerejšího večera se vůbec nemohl hýbat, pořád ocas svěšený dolů , špatně si sedal a nežral. Nahrbený záda a celej nějakej nafouklej tak jsme dnes jeli na veterinu a on chudáček malej má housera :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Se tomu nějak pořád musím smát ,ale jsem ráda, že to není nic horšího.
19. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj všem,

Agi pokud by to bylo spermoníkama, tak embryo většinou nepřežije 3 den kultivace, pokud přežije a neuchytí se, tak už je to povětšinou nesprávným embryem, takhle mi to bylo vysvětleno :wink:
19. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Holky,na hlavní stránce seznamu,dole v sekci ,,pro ženy,, je článek Mámou ve 40?Proč né.Celkem zajímavý,ale trochu mě to vystrašilo a doufám a moc si přeju,abych se jí stala dřív.Trošku času na to ještě máme.
19. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
beryk - mě minulý pátek řekli, že výsledky HCG budou v po a když jsem tam volala,tak mě řekli, že je ještě nemaj,ať zavolám zítra a takhle se to opakovalo až do st a pak mě řekli, že až budou mít výsledky, že mě zavolaj.....a nic :unamused:
19. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
beryk - tvůj příběh je velmi zajímavý a povzbudivý :slight_smile: Určitě nám snažilkám dodá hodně naděje :slight_smile:
A ty jezdíš až do Brna?
19. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
odjíždíme ke kámošce a pak k našim na kávu a buchetku, takže se loučím :wink:
mějte se

Sanu, děkuji ti za IP :wink: :slight_smile:
19. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
@beryk - ahojky je to krásný příběh...
19. čer 2010 v 15:28  • Odpověz
Agi :pensive: :pensive: :pensive: moc mě mrzí, že to nedopadlo :frowning2: jsk píše Verýsek už si to s Hopíkem zasloužíte jako sůl.....

Zdravím nové sanusky :wink:
19. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
Very kde je Míša s květákem??????? Jestli to bude super jako s kačenou tak to musím taky vidět :wink: :wink: :grinning:

hopi tý jo tak moc na tebe budu myslet :wink:
19. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
Gaban,o stránku zpět máš video s květákem...
Hop, i já na tě budu myslet,aby rozmražení dopadlo.Kolik jich bude?
19. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
@verysek1 Jo jo, zítra nám prý zavolají z laborky :slight_smile: nojo už jsem tam dlouho nevolala, prý ted volaj oni :slight_smile: , no tak jsem zvědavá.
Holky díky za držení palečků, snad se rozmrazí nevím máme zamraženo po dvou, tak jsem říkala, že když přežije jedno rozmražení, že nám to stačí at další nerozmrazují, už jsou stejně poslední :angry: . Tak uvidíme, snad to prďolkové přěžijou :slight_smile:
19. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.