• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda.Very jako vždy supr video :slight_smile: hop taky držím pěsti taky jsem ted byla zvědavá jak to dopadne měli jsme posl.3 a špatný kvality a jedno se nějak vzpamatovalo a chytlo a zatím drží. :wink:
19. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
@andi2 Tak jen at se krásně drží dál a už se tě nepustí :slight_smile: .
Jo a zapomněla jsem kolik si vůbec mám vzít sebou penízků na Ket :wink: , už si to nějak nepamatuju. dík :sweat_smile:
19. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
hop no doufám,že to tentokrát bude o.k. až do konce.já ted platila ket 3100 v Hk.
19. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
Přeju pěkný večer :wink:

Madli, fotka nemá chybu! :grinning:

Very, přikrmuji podle: www.kojeni.net část: zavádění příkrmů. Přijde mi to logické, dobře napsané, takové normální... První měsíc jen zeleninu, v poledne (mrkev - brambor, mrkev - brambor - pórek, mrkev - brambor - květák), tj. od ukončeného šestého. Od ukončeného sedmého místo dalšího jídla sladká přesnídávka. Domácí jsem nedělala nikdy, strouhané jabko nechtěla, banán taky ne, navíc to v zimě nebylo... Od sedmého taky maso do té zeleniny, vlastně možná ještě před tím ovocem. Příkrmy vařím, skleničky zkouším od teď, ale ovoce zásadně kupuju (v přesnídávce).

Dasty - zdrhej pryč....

Ahojko, přešla by mě asi chuť na kedlubnu...

Hopi, držím palce... s penízkama neporačím, toto za sebou nemám.

Přeji všem krásnou neděli! :wink:
19. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Very, proč kupuju přesnídávky??? Protože jsem líná vařit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí mi ty obědy (ale to mě baví, to zas jo) :wink:
19. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jo asi máte pravdu - chtělo by to změnu :slight_smile: Díky, že jste mě takhle pomohly :slight_smile:
20. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
Dasty, držím palce!

... jen nakukuju, Anežka už je v kočárku a jdem ven, ulovit něco do hrnce...

Užijte si den!
20. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojda,
jen tu prolítnu.Adélka šla s babi ven.Musím to tu poklidit,udělám br.kaši s rybíma prstama a letíme s Adél do kina.Snad to tam vydrží sedět v klidu.
20. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojdy, Andi, díky tak já přibalím ještě penízky a zítra v 11:30 jdem na to. Zatím rozmražení přežlili obě prďolky :dizzy_face: , tak aby ještě vydrželi do zítra. :slight_smile:
@rychnov3 dani, mě stačí, když mi budeš držet palečky at to klapne :sweat_smile: a co jste ulovily s Anežkou do hrnce? :dizzy_face:
Tak jsi užijte zbytek neděle. :slight_smile:
20. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoooojda holky,všem krásnou neděli :sunglasses: ,my ted jdeme s Maxíkem ke známím na námluvy :grinning:

Hop držím pěstičky at zítra to klapne a až budeš testovat at tam jsou :wink: //

Dasty jj do Brna do Repromedy, ty už jsi dostala mrchu nebo porád nic
20. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahojky,konečně z práce doma,že jsem se zbláznila,ale néé,poslední dobou je to bohužel tradice buď sobota nebo neděle navíc a to jsem tu nedávno machrovala,že pokud nebude odměna,tak na to prdím.Odměna nebyla a já makám jak vzteklá.Prý nám ze zákona může nařídit 8h přesčasů týdně do 150h přesčasů za rok,pak už s tím musíš souhlasit.Má to jen jednu výhodu,že přijdu domů a je vařeno.
Dani,co jsi ulovila do hrnce?Že by sousedovic slepičku?
Hopi,bezva a zítra ať to dopadne.
NELI,přeji ti všej nej,hlavně více zdravíčka a ať se ti splní tvá tajná přání.Doufám,že dnes slavíš,jinak su vedle jak ta jedle.
20. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ahojko, moc ti děkuju za krásné přání. :slight_smile: . Jojo, dnes slavím, strefila jsi se. My makáme dnes v bytě, škrabaly jsme a malujeme balkon, aby si Kubíček mohl tady hrát. Máme toho plné zuby, protože Kubiš v noci i patnáckrát vzhůru, trápí ho bříško, dnes zkusím nedat kaši, musím přijít na to, čím to je.

Včera jsme byli i s Kubíčkem v Kuněticích na letadlech, bylo nádherně a bylo to moc hezký, i Kubiš si to užil.

Všem přeju krásný zbytek neděle.
20. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
Květi všechno nej nej nej k svátku,a at Kubíka v noci nic netrápí a v klidu může spinkat
20. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
Holky mám dotaz od včerejška mě pobolívá podbřišek jakoby na vaječníkách a včera to tlačilo i při močení. Dnes jen cítím občas ten podbřišek
20. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoooj kočenky :slight_smile:
tak my dneska měli na návštěve tchánovce s manžovou babičkou a švagrem, bylo to moc fajne odpoledne. Babička si to s dědem užili, malý šel z ruky do ruky, no jo první vnouče - je první vnouče, k tomu není co dodat, je to jejich miláček a náš samo taky :wink: :slight_smile: Mišák se už ukládá v postýlce ke spánku a já padám k telce :wink:

@rychnov3
Dančo, moc děkuji za zprávu o příkrmech :wink: , a díky i za tu stránku :wink: , co jste ulovili do hrnce by mě taky zajímalo :grinning:

@hop
Hopi, parááááda, to je super, takže zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , v 11:30 ať je to tam :wink:

@nela08
Květko, taktéž se přidávám ke gratulantům. Přeji hlavně to zdravíčko a všechno špatné ať se ti už velikananáááánským obloukem vyhne :wink: . Samo hodně štěstíčka a lásky :dizzy_face:
Chudák Kubík, myslíš, že je to kaší a co nějaké to mléko nebo se to připravuje z vody?asi jak které kaše co.

@ahojkyholky
Ahojko, no v neděli v práci, to je s tebou konec :confused: , ale co člověk zmůže viď? je to fakt bída :pensive: a kdo vaří manžílek?, já taky takhle měla ráda soboty, nebylo vařeno, ale uklizeno - takový ten velký úklid :grinning: , ale manža pomáhá s úklidem i teď, to zase jo, jen už dlouho nežehlil a jsou tam 2 koše :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@beryk
Bery tak jak námluvy??? :grinning:
20. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
beryk - já po ET začala 8.den špinit, pak jsem 2dny lehce krvácela a pak nic....tak nevím, jestli to byla mrcha.a nebo kdy mám mrchu očekávat :unamused: Ale většinou tady holky píšou, že když nevyjde ET a nebo KET, tak že je ms silná po těch hormonech.Ale já to měla jen slaboulinké krvácení asi 1,5 dne...
20. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
jj, Neli (Květa) dnes slavila. Takže vše NEJ! A Kubíkovi ať je líp... s bříškem neporadím... co ta kaše na dobrou noc (nevím od koho)?

Kdo se ptal... ulovila jsem do hrnce kuřátko, ale ne sousedovic, nýbrž z Billy, měli v akci Vodňanské kuře, prsní řízky. No a zapékací omáčka byla doma. :wink: takže rychlé, ne moc zdravé, ale oběd byl, tak co...
mch, pro sousedovic slepičku bych musela hodně daleko... nedávno jsem přemýšlela, kam budu brát děti a ukazovat jim slepičky.... psi tu jsou, ale drůbež ne... to se počítá v kilometrech...

Dabli, zánět močáku? Skoč příp. k dr. ... anebo je to normální, zkrátka "jiný stav".. :wink:

Hopi, zítra na Tebe budu moc myslet!!

20. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět, zítra snad dočtu, si fandím, co :grinning:
Právě jsem zaplatila dětičkám prodloužení pionýrského tábora v mrazáku, zítra tam jde manžel na kontrolní spermiogram a my pofrčíme na prohlídku v šestinedělí.
20. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
ahoj
na zítra držííííííííííííííííííííííííím Hopi palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

woblud- se musím smát, ty máš stejně dobŕý hlášky :sweat_smile: .

Dnes jsem si udělala rados. Byla jsem na nákupech v HK a koupila si nový rifle, sukni, tílko, triko. Musela jsem se nějak vybít po tom neúspěchu a tak prachy co jsem vrazila do stimulace se mi vrátili aspoň v oblečení ,když né v miminku. Nějak jsem tu zlost musela vyventilovat a je mi líp.......otázka je na jak dlouho :pensive: :pensive:
20. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Woblu, tak příjemný pobyt dětičkám :grinning: :grinning:

Dančo, kuře dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Agi, super...tak to má být, aspoň nějaké uvolnění, ses taky ohákla celá, jak já v pátek :grinning: a to je příjemný pocit viď :grinning: , jednou to vyjde určitě, musííí prostě musííí :wink:

jo a ještě jsem se zapomněla pochlubit, že mě tchýňka pochválila jak moc dobře peču :dizzy_face: a i švagřík, tak to hezky zahřálo u srdíčka a už jsme vyvětrali nebojte nic :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
very- ale to slůvko jednou je pro mne malá útěcha, už mě to fakt s... :angry:

ale neboj vím, že to myslíš dobře.
20. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
dobrý nedělní večer všem :slight_smile: Před dvěma hodinama jsme se vrátili z víkendu na chalupě u mé mámy, bylo to moc fajn - nakonec i počasí :slight_smile: Nemám čas dočítat, doufám, že se nestalo něco zásadního :confused:
20. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj...

Neli... a já si od rána říkám, ne ne, to ona slaví na Květuši :sweat_smile: ... Takže taky přeji vše nej :wink: ... Hlavně zdraví!!!

20. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Verýsku,jo jo přítel uvaří,ale dnes byla svíčková od maminky,mňam.
Woblu,když jsem si volala do laborky jak embrya,tak kolegyňka v práci to nazvala úplně stejně jak ty a to,že si volám jak děti na táboře,jestli nezlobí a vyvíjí se.Stejné pochodové myšlenky.
Dabli,že by lehké přistydnutí?
20. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
@misa.77 k těm protokolům krátký vs. dlouhý - díky za vysvětlení :slight_smile:

Ještě jsem tu zachytila, že jste psaly, že když jsou horší spermie, tak se to pozná už na embryích. Chci se zeptat - jakým způsobem? Oplodní se málo vajíček, nebo se pak pomalu rýhují, nebo oboje? Čili i ta embrya jsou obecně méně kvalitní? Je to dáno hlavně tím, když je špatná morfologie? A plyne z toho, že dojde častěji k potratu?
20. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
Hoj

Danu no jo vlastně, blbost, aby někdo choval slepice na balkoně :grinning: :grinning: Ale tak z Billy taky ok :wink: A babička nebydlí někde kde jsou slepičky? Nebo jste z obou stran "městská" rodina?
Ale tak vy jste cestovatelé, tak Anežka pozná zvířátek............ :slight_smile:

Very parádní odpoledne! A supr, že všichni v naprosté pohodě vycházíte!!! A zase buchtička a jak to, že tady chybí recepis???????????????????????????????????
Aspoň tchýňka ví, že jsou Mišáci v dobrých rukách, že je postaráno :wink:

Hopiku, tak na zítra 3x tfuj!

Agi je to na palici, kdyby člověk věděl kdy to někdy přijde viď :unamused: Ale hadry dobrý, na chvilku to pomůže vždycky, to je dar ženskejch, že ty látkové věci, udělaj dobře u srdce i když třeba ne na moc dlouho................proto možná máme pořád narvaný skříně :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

Danu a propo hadry, nakoupila jsi už nějaká XXS trička? :sunglasses:
20. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
... objeví se Wobludka a je veselo... pionýrský tábor v mrazáku :grinning: :grinning: :grinning:
Na co potřebujete spermiogram, jestli máš platit za HA nebo na co??? Pravda, spermio mého drahého by mě taky moc zajímalo, myslím aktuální stav...

Jinak hlásím, že Anežka už pár dní chodí za chodítkem, uběhne 11 metrů, tam se otočí a jde zpět. Je to zábava, konečně ji baví něco víc, než ty její "detaily", mě to dohánělo k šílenství, sedne, najde vlas a 10 minut ho zkoumá, než ho zbaští. No chápete to??? :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz
Sovi, špatné spermie (většinou) způsobí, že embryo nepřežije 3. den vývoje, protože 3. den prý "přebírá odpovědnost" za vývoj spermie. ... jasně, mluvíme o morfologii, množství a rychlost jsou úplně jedno. Ale, že by špatné spermie způsobovaly potraty, to bych úplně neřekla, záleží, čemu říkáš potrat, spíš možná špatné spermie a tedy horší embrya způsobují menší šanci na uchycení.... ale po pravdě, nikdo do toho nevidí, zda za to může vejce nebo mrška spermoška....

Sanusko, to si s Tebou radši budu psát o slepičkách, než o tričkách... jak by řekla Agi, je tu kousek, skoro v centru, takový dvorek s pár slípkama, tak asi tam... je tam brána vymačkaná, jak tam stavějí děti ze školek na kukačku.... no a naši měli slepice, už pár let nemají, manželova rodina jsou měšťáci... mini zoo v Častolkách u zámku je jistota...
Trička?? nééééé, víš jak nerada nakupuju.... věřím, že do srazu se oteplí a vytáhnu 10 let staré šaty, které mi teď perfektně jdou :grinning:

Brou, brou, zítra dopol. pracuju, odpol. kouknu. :wink:
20. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
Sanu, recepis není nutný, ikdyž švagr tchýňce povídal, ať nevykládá bludy a radši si ode mně vezme recept :grinning: :grinning:
byl štrůdl a pak jen piškotová roláda a indošky :wink: a pomázánka na chlebíku, ale tu jsem nepekla :grinning:

Dani, tak to je Anežka šikulka :slight_smile: a jinak zbytek příspěvku ..........no coment :sweat_smile: :grinning: , dost mě to pobavilo, musí to řádně prozkoumat než to slupne :grinning:
20. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
dobrou :wink:
20. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.