• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dabli, po zkušenosti s otočnými koly vůbec nemůžu pochopit, že někdo ještě kupuje klasiku! Vždyť je to taková dřina, zvedat věčně kočár.... takhle si jezdím jak chci, kde chci.... (jen můj názor) :wink:
21. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahoj

Holky no pak jsem Sel v 6:30 čapla a zkusila jsem ulehnout s ní do manželské postele páč se šmrdlala, tak jsem chytla šanci za pačesy :grinning: A zadařilo se do 9:30, tak paráda, ale stejně mi to asi (noc i to ráno) navrtalo bdění přes den, protože jsem byla odpol lehce mátožná...no ale dobrý....

Dani Anežka vypadá že bude po mamce technická tipa a co že jsi to jako zaměstnaná dělala??? Něco s kvalitou...??? No tak jasný kam vítr u Anežky vane neeee :grinning: :wink:

Dabli jasně hlasuju pro otočná kolečka, je to pohoda.

Very dík za pochvalu, moc toho tam vidět není no, ale tak lepší než drátem do oka, když mi nic jiného vkládat nejde... :angry:
21. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
a jsou kočáry s otočnýma kolama pérovací?
21. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Dabli, jsem také pro otočná :grinning: , mám stejný jako Danča a nemůžu si ho vynachválit, všude se krásně stočí, fakt luxus pohoda :wink:

Sovi, Implast je pérovací jako jeden z mála a myslím, že hodně, když to sešteluješ jak máš :wink:

Sanu vidět to je krásně :wink: :dizzy_face:

Dančo, tak Anežka je pěkný lupič a "kluk v sukni" :grinning: :grinning: , ale aspoň bude akční a to já mám ráda, takový děti sse v životě neztratí :wink:

holky ta roládka s jahodama bude asi dost luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jen si myslím, že příště bude lepší jahody nakrájet na kostky, ale ještě jsem nerozřízla, uvidíme buď večer a nebo až zítra

a dneska musím pochválit manžu, já pekla a on žehlil, po docela dlouhé době, ale za to 2koše prádla :wink: , takže super :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
@verysek1 prosím hod receptík :dizzy_face: minule jsem dělala tvuj drobenkovy kolač a byl vynikající, jen místo ovoce jsem dala tvaroh :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tak kontrola v šestinedělí s pochvalou, máme 4420 g a 54 cm :grinning:
21. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Dad, IP :wink:

Woblu, paráda s pochvalou a míry krásnýýý, my je měli ve 3 týdnech - otesánek je ten Míša :grinning:

holky dneska se kámošce narodilo druhé mimčo holčička Sára 54 cm a 4900 g :sweat_smile: :grinning: :confused: , by mě omejvali, musím vyzjistit jaký to byl porod :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
Very tak jestli porodila normoš a malá neměla ruplou kličku, tak má teda hooodně širokou nooooo pánev :sweat_smile: :confused:

Roláda vypadá mooooc dobře, k žehlení se nevyjadřuju :rolling_eyes: :grinning: :rolling_eyes:

Woblu tak paráda, vidíš jak vám to jde :wink:

Kočárek: Já mám V-cross a teda pérovací no nevím, trochu jo, ale já to nepotřebovala teda..... není tuhej to určo ne. Ale jestli myslíte na drncání, tak to asi neeee, ale jak píšu, mě stačí když ji jen lehce houpu ze strany na stranu a usne v poho.....

Pro dnešek se loučím, abych se do pelechu dostala aspoň do těch 22 hod....................................... Tak klidnou dobrou!
21. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahoj kočky....

se omlouvám, že jsem se od srazu neozvala, ale Vašík je na "vraždu", já vím, nevěříte po srazu- milý , usměvaný.....né vážně všude za mnou, furt kvičí, nic ho nebaví,,,,ale je můj :dizzy_face:

jinak veřejně chci zde popřát Agi, aby na ni kus toho těhu štěstíčka, taky konečně dosedlo, fakt nevím kde se toulá ????Agi tfuj, tfuj....
a pár foteček....poslední - to co mě nejvíc baví :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
zofi ty dvě poslední fotky u Wc jsou dost dobrý. Asi se nenudíš co?
21. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
Žofi, fotečky nádhernýýý, už jsem chválila na FB, ale ještě tady samo, mocinky vám to slušííí, on je Vašík prostě mámin :slight_smile: :dizzy_face: a poslední 2fotky.... :grinning: :grinning: , no je to fiškus :grinning:

asi se pro dnešek loučím
pááá
21. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
Very, roláda vypadá krásně! ... recept nechci, stejně bych to nedělal... já lenoch. Ale vyžehleno mám... a vystaveno v obýváku, čekám pochvalu :grinning: :grinning:

jj, Sanusko, s kvalitou, ale to nemá s PC nic společnýho, že by musela tahat za kabely apod... technik z ní nebude... ale z Váši bude instalatér, ne? Žofi, fotky jsou krásný!!! :wink:

Woblud, gratulace ke kontrole!

jj, není nad Implast - houpe dle potřeby, nedrncá a má otáčecí kolečka....
@dablikolik ... však se stav si povozit, vyzkoušet :wink:

Holky, brou :wink:
21. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
kočule všem držím mocinky pěstičky...snažilkám, těhulkám a maminkám :dizzy_face:

jo a všem kdo nevěří, Sanus je továrna na miminka :slight_smile: :wink: :slight_smile:

a krásná miminka :slight_smile:

tak pa pa
21. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
Krásné ráno holky :sunglasses: , sluníčko je tu hurá :wink:

Sanu dnes se ještě spinká?

Žofi krásné fotečky, moc vám to sluší :wink: :wink: :wink: :wink:

Very tééééda jseš šikula, obdivuju a slintám

Woblu gratulka ke kontrole,nádherné míry

Já dnes budu si volat prp výsledky z krve kvůli štítné a výsledky z holtra- srdíčko
22. čer 2010 v 07:37  • Odpověz
@zofik fotky krásné!!!

@beryk máš problémy se štítkou?

Tady je dneska také sluníčko, konečně... mám v plánu trochu uklízet barák, příští pátek (za týden) odjíždíme na dovolenou a je dost možné, že u nás budou nastěhvoaní manželovi rodiče hlídat psa, pokud si ho neodvezou na chatu... tak bych měla udělat generální úklid všeho :confounded:
22. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
krásný den přeji :slight_smile:
tak vám musím sdělit zážitek z večera. ulehám do postele a vykládám si s manžou a nekoukám co mažu na ruce a najednou říkám, to je divný, to smrdí jaksi jinak a ono hle - na rukách dětská rybilka :grinning: :grinning:, mám ji na nočním stolku vedle indulony, už od porodky se ji potřebuji zbavit, tak čas od času, když malého přebaluji v posteli, že ho tím namažu. Tak jsemnamazala sebe a upozorňuji, že to z rukou moc nešlo :grinning: :grinning:pěkně drží mrcha jedna :grinning:

Dančo, pochvala tě snad neminula :wink: :grinning:

Beryku ať ti výsledky dopadnou dobře, pak samo nahlásit :wink:

Sovi, úklid nezávidím :confounded: , ale musí tě těšit ta dovolená :slight_smile:

jakpak Hopík???? určitě odpočívá a nožky hore, což je v pořádku, myslím na tebe ať je to tam :wink:

jinak jsem si tuhle psala s Jusinkou na FB, zatím drží stále 2in1, jen pro info :wink:
22. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj všechny :wink: ,

jdu se ukázata byste věděli, že jsem celá a všechno je v pořádku :slight_smile:. Trošku nestíhám, snažím se zařídit ještě mraky věcí, navštívit všechny kámošky, protože to potom nebude nějakou dobu tak jednoduchý :sunglasses: .
Ale se srazíkem počítám !!!

Žofi, ty fotky jsou moc hezký, Vašík je roztomilý, tváří se jako nevinňátko, skoro bych ti ani nevěřila, že je to takový raubíř.. Zkoumání wc je super :grinning:

Dabli, musím souhlasit v Dančou i Sanuskou, otočný kola jsou naprosto úžasná věc. Mě přišel kočárek minulý týden a jsem sama úplně v šoku, jak nádherně se s ním jezdí (otočný kola) :slight_smile:. Mám Hartana a ten má nastavitelný pružení i když to není klasika (ale je teda dražší..)

Very, jako ta roláda, nebo co to je, vypadá opět víc než dobře! Potřebovala bych něco upéct na víkend, budeme slavit a nemůžu se k ničemu dokopat, navíc bych se do toho asi pustila, tak zřejmě skončím u koupených zákusků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .. Jsi fakt borec :dizzy_face:, smekám..

Čep, jsem moc ráda, že dětičky jsou v pořádku :wink:

Copak se tu ještě děje důležitého :fearful:?

22. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
Jsem ostuda, Very.. :sweat_smile:, ale dneska jsem se zahlásila :grinning:
22. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Rybilka je smraďoch, ne :grinning: ? A bylo po romantice.. :grinning:
22. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Jusi, to je dobře, že jsi nakoukla :wink:
ostuda nejsi, každá to známe, je toho před porodem moc a potom ještě víc :grinning:
romantica byla někde :grinning: to máš recht :grinning:
22. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
my se jdeme pomalu chystat do města a pak k našim na jahodové knedlíčky :dizzy_face:

a roláda je lehká, jen se šlehačkou a zakysankou s jahodama a výbornááá, kdo chce zkuste - osvěží :wink:
Jusi ve tvém požehnaném stavu, nemůžeš strávit půl dne u trouby to dá rozum, že koupíš zákusky :wink:
Kdybych nejela na víkend na Vysočinu na oslavy, tak bych ti něco upekla :sweat_smile:
22. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
Very, ještě abys mi pekla :grinning: .. No ale.., hoď sem ceník :grinning:

22. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj,hlásím,že žiju,ale klasika nestíhám,tento týden mám odpo.Kolegyně má od pátku dovču,tak budu na všechno sama,kdyby jí neměla zaplacenou,tak jí ani nedostane,protože celozávodku máme oficiálně až v týdnu co jsou ty svátky,ale myslím,že pro mě bohužel platit nebude,ach jo.
Žofí,krásný fotečky,jak jinak,vždycky mi to vykouzlí úsměv na tváři a slzy v očích.
Čepi,vidiš,vše je OK,holčička bude menší,já ti nedám pokoj,viď?
Verýsku,i mě můžeš poslat receptík,těsto bude asi stejné,jak už si mi na roládku posílala,že?Já občas něco vykouzlím,ale času málo,chybí mi praxe a ten od koho bych to okoukala.
Dnes vaří opět chlap,bude sic jen lehký zeleninový salátek v rámci diety,ale ke snídani byla vánočka cha cha.
22. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
AHoj

Holky no dneska si to Sel natáhla až do 6:45, takže dobrý :sunglasses:

Danu no já myslela, jak je schoopná Anežka všchno 10 minut zkoumat............. :grinning:
A instalatér z naší? Nevím. Něco mi uniklo? :grinning:

Zofi hoj, fotky jsou náááááádherný!!!!!! :dizzy_face: Váša je jak anděl akorát s ďáblem v těle no :grinning:

Jusi kup zákusky sim tě, ty jsou taky gut a ty aspoň neztratíš toliko potřebné síly, co kdyby jsi nááááááhodou jela pak rodit, každej kousek síly v zásobě bude pak dobrej :wink:

Hopi asi pohoduje....?

Very někde je recepis? Nebo jsem ho přehlídla......?
22. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
@verysek1 jo jo jo, dovolená mě těší hodně :grinning:
22. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
Sanu,zkus si přečíst Danči příspěvek ještě jednou,ona to má takové 2 v 1 reaguje na tebe,ale pak píše z Váši bude instalatér néé z vaší.Sel se dá určitě na něco jiného.
Mám prádlo venku,hezky fouká,ale mračí se,jdu to okouknout.
22. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tak už i já mám kontrolu za sebou a dneska se může peřina natřásat :grinning:
Vašík je supráckej, já mu říkám Žofík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jo z Vášiiii, no tak to joo :grinning: No jo čárka sem čárka tam už i to čtení mi nejde :angry:

Woblu ještě řekni, že na to máš chuť a sílu :grinning: Jako na to nařásání duchnou :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak dnes bylo poslední plavání, moje mamča se jela podívat a prohlásila, že je to týrání dětí, tak nevím... Anežce se to líbilo a mě taky.

Sanusko, já myslela Váša (jako Vašík), že bude instalatér, ne Vaše (Celinka) :wink: ... dočítáma, hm, s křížkem po funuse, už bylo vysvětleno...

Ahojko, zkus na ně být tvrdá, přeci se nenecháš v práci zničit.

Verča je fakt pekařka na metál...

Jusi, zákusky, jasně, přeci se s tím nebudeš patlat, s čímkoliv :wink:

Woblud, tak dobrý, že máš po kontrole. A jestli tedy máš chuť, tak jsi taky na metál... mě se chuť vrátila někdy v 10 měsících Anežky....
22. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahoj holky.
Chci se zeptat kolok stojí to pero jak se s tím píchají hormony v Sanusu v Jihlavě
22. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.