• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Petro, ono záleží, co v tom peru je - zda Gonal nebo Puregon - taky záleží, kolik jednotek budeš potřebovat.
Až se objeví holky, co teď stimulovaly, odpoví Ti.

Držím palce!
22. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahojda.Tak dnešní ko.je o.k.blikalo srdíčko.mykoza na ustupu ale mám se mazat dál mastí tak jsem řekla,dr že se namažu.A už mě teda propustil ke svý dr.anluvil o nějakém tom screningu nebo jak se to jmenuje a genetickým v srpnu.tak snad už ted bude konečně dobře. :wink: žofi Vašík supr :wink: very omrkla jsem to sladký teda a kord když ted nemůžu sladký ani tuk kvůli tý mykoze. :wink: Woblu tak do peřin :slight_smile: petro já taky neporadím já neměla nikdy pero :wink:
22. čer 2010 v 18:31  • Odpověz
petra kolik stojí pero nevím já to platila i zároven snáplněma měla jsem puregon 2x 900jednotek a stálo mě to přez 4000 asi 4060kč
22. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
andi ještě jednou gratulka ke kontrole supr zpráva já jdu v pátek na kontrolu ke své jsem zvědavá zda bude vš ok
22. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoooj... nějak to teď flákám, ale aktivně čtu :wink:

Žofi... Mar už taky zkoumala WC :grinning:... A pěkný fotky :wink: ...

Very... roládka vypadá móc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:...

Z Dabli a Andi mám obr radost :dizzy_face:...

Woblu... cha chá, chci vidět Vaši peřinu :grinning: :grinning: :grinning:...

22. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
Aha, tak mi zmizela fotka, tak snad to nějak vykoumu :confused: ...
22. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
ÁÁÁÁÁhoj!!! :slight_smile:
Jen se hlásím - jsem doma pro nějaké věci a kvůli poště a tak nakukuju...
Nedočítám,doufám,že se vše důležité dozvím na srazu :wink:
Jen jsem si teda dohledala Agi a zjistila jsem,že to zase nedopadlo :unamused: Ale že si udělala radost nákupama,tak to schvaluju a držím dál všechno co mám na další pokusy konečně tu mrchu přírodu udolat :wink: :wink: :wink:

Klaudi se stále drží v celkem hodném naladění.Jen teda to chození :fearful: Už ťapkáme za ručičky nejen po bytě,ale i venku,po zahradě.Už se mě i pouští jenou ručkou.Je to pošuk praštěnej a nevím,kam se tak hrne :confused: :grinning:
No a noci - tak těma mi asi vyvažuje tu celkem poklidnou atmošku denní,neb je přímo na zaškrcení :confounded: Vstávání k ní 8 - 10x za noc je u nás norma. :confounded: :sweat_smile: :rolling_eyes: Teda přesněji - do půlnoci dobrý,ale pak najednou ožije a do rána už je to jen takový tlučení místo spaní,pobrekávání,sedání si v postýlce... Prostě vopruz jak má vypadat :confounded:

No,ale nezbývá,než to vydržet a tak trpím a čekám na den (noc) kdy prostě pochopí,že v noci se má chrnět,kor po těch jejích "výšlapech",to prostě nechápu,že není unavená :sweat_smile:

No,takže tak.Kdyby bylo něco ke srazíku - hlevně tedy menu :grinning: ,tak prosím někoho (většinou to bývá Veru :wink: ) kdo mě zkontaktuje přes SMS.Jinak ale určitě do čtvrtka ještě budu pro poštu,tak na PC určo mrknu. :wink:
22. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jo,a zapomněla jsem,že chodíme i po vaně při koupání. :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
@delf14
díky za odpověd.Já jedu ve čtvrtek do Sanusu,achci být finančně připravená :slight_smile:
To jsi měle normální dávku?
22. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Hehe, žádnou velkou chuť nemám, ale pochybuju, že by se manžel ptal na můj názor, ten slintá víc než poprvé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andi, paráda :dizzy_face:
Věrko, je to masakr to ťapání, co, nebolí Tě záda, jak jsi k ní ohnutá?
Holky, kdy že je srazík, příští týden? Říkala jsem si, že bych vzala s sebou ségru s prckama a spojili to s Afi. Je to tam někde poblíž?
22. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
sarii dík. :wink: delf to bude o.k. ale člověk se bojí pak před každou kontrolou.Já musím ještě ihned prý na hematologii.tak uvidím jestli zůstanu na anopyrinu nebo budu píchat pigára. :wink:
22. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
@petra7788 mě to stačilo,aby se mi orodili nějáké folikuli a dozráli to té velikosti co bylo potřeba,tak třeba by ti to taky stačilo
22. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
@delf14
doktor říkal,ze mi bude muset dát vyšší dávky
22. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Woblu,je to docela záhul.Kór když už nejsem žádná matka-mladice :sweat_smile: :grinning: (A mám 178cm :sweat_smile: )
No,ale musím to nějak vydržet.Zase čím dřív začne,tím dřív si dojde kam potřebuje a nebude se vztekat na místě (v sedě),kam by si měla v tuhle osmiměsíční dobu normálně dolézt :sweat_smile: Sice za ní bude zase lítání,ale hlavně že bude potichu (doufám :grinning: ) a nebudu za ní pořád jako oblouk. :grinning:

Jinak hospůdka,kde míváme srazíky u Afíčka tedy zrovna moc není :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
...že chce někam,kam by si měla...
22. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
@petra7788 tak to asi budeš platit víc no ale představu máš kolik stojí to pero+ ty 2x 900jednotek.
22. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
@vm72 tak to se asi budu muset naučit zacházet s navigací :grinning:

Milostpán od oběda skoro nespal, střídavě řve, kňourá a kouká, tak čekám krušnou noc :unamused: ale nemám pocit, že by mu něco bylo...
Tak tady je ta naše turistka.Pár dalších zase v albíčku :wink:
Delf, v pátek bude vše OK, uvidíš, bude :wink:

Andi, gratuluju ke kontrole. To je super! 7. tt je už dobrý týden, jen tak dál!

Woblud, přijééééééď!! Srazík je ve čtvrtek 1/7 ve 13 hodin v Pardubicích, do Afi to tam není daleko, na dojití asi ne (tuším), ale autem pár minut, určitě do 10 minut :wink:

Věrko, ty noci... hele, šoupni ji do jiného pokoje, uvidíš... takhle nočním seděním v postýlce po půlnoci to u nás začínalo a končilo nošením od jedné do čtyř (jednu noc) a pak šla vedle. Spí jak víno... ťukám :slight_smile:

Petro, 2*900 jednotek je normální dávka, vyšší může být klidně jedna náplň na víc... uvidíš :wink: však to nebudeš platit vše najednou, přikoupíš kdyžtak... A držím palce!
22. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
... Věrko, co by za to některé mamky daly na roce, aby jim dítě takhle chodilo.... víš co, asi ví, co dělá, co jí vyhovuje....
22. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Dani,doma je v pokoji sama,ale teď co jsme u našich se to zase odbouralo,bohužel.Jsme u našich a ve 2+1 s chrápajícím dědou toho moc na vymýšlení není.Takže děda sám v obýváku,já s babi na manželské v ložnici a vedle v postýlce Klaudiš.No a mám co dělat s babi,abych ustála její donucovací nátlaky dávat jí při každém zamručení Sunar,protože :Určitě má hlad,jinak by nebrečela :fearful: ...
22. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
Berušky,jedu.Začíná se smrákat a já jsem na kole,tak abych přefrnkla bez zapnutí dynama - mám dědovu plečku :grinning:
Pá,mějte se tu a MOC se na vás všechny těšíme na srazíku :wink: :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
Věrko nádhera to jo co by za to jiné mamky daly mě děti začly chodit o dost pozdějš. :wink: Dani já ty tt moc nechápu na Uz 6+4 a když to počítám od ketu tak 4+2 ale asi to je dobře.no je to takový pidi ještě. :wink:
22. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
andi a ty jsi měla kdy poslední mestrauci?
22. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
delf 7.5. a to mi naskočilo tohle.
22. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
Andi, to je přesně dobře!!! tt se přeci počítá od poslední MS, která normálně bývá 2 týdny před KET, takže teď jsi 6+něco, tedy 7. tt :wink:
22. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
dani dík no už bych brala 36 a něco...
22. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
já měla 28.4 a jsem 7+3tt takže to máš určo dobře
22. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
Věru Klaudi je šikulína, teda a věcnáááááááááá, zase když jsi takovej dlouhán, tak máš zase delší ruce než my, tak to máš taky výhodu neeeeee :grinning:
Hele a teda už "používáte" normální boty asi coooooo :confused:

Andi paráda, blikláte, tak to je další krok za váma :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
sanu jo jo další krok za náma.No já na fotce hledala jako kde to srdíčko je vidět ale je to takový pidi.Za to manža koukal kde jakoby mohl být pindík.tak mu říkám,že tam ani žádnej nebude. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.