• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Andi gratulka k srdíčku.

My jsme byly v Hk v porodnici za sestřenkou tak jsem si pochovala mimi tak zítra kontrola bude snad v pohodě.
22. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
Holčiny, přeju krásnou dobrou, zítra máme nějaké návštěvy, takže se vyskytnu asi až večer :wink:
22. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz
Hoj,z práce doma.
Andi,bezva srdíčko,tákže ty bys ráda holčičku?
Delf,taky ti to letí.
Zítra by měla jet ta Míša k tý léčitelce,su na ní zvědavá jak pochodí.
Petra 7788,přesně jak píše delf puregon pero stojí 900 cca 2025kč,600 cca 1650kč a 300 cca 1000kč.Pokud budeš píchat vyšší dávky daj ti napoprvé asi dvakrát 900 tak si vem 4 klacky určitě,ale to tě měla sestřička upozornit.Pak si dokupuješ dle potřeby,ale nad 2200jednotek si to už pak hradíš sama,kolik nevím,to mě teď bude taky čekat.Smím se zeptat ke komu chodíš?
22. čer 2010 ve 23:23  • Odpověz
Holkýýýý, mám 2 lístky do Cinestaru (kteréhokoliv), jsou to volné vstupenky, ale platí jen do 30/6. Užil by je někdo z Vás?? Nabídla jsem je ségře, ale nemám odpověď, dost to spěchá, jde o to, zda někdo stihnete do 30/6 zajít na film. My to nestiháme... platí půl rok a ono se to překulilo, tak kdybyste někdo chtěl... samozřejmě zdarma...
Brou :wink:
22. čer 2010 ve 23:39  • Odpověz
Ahoj holky,

po delší době zdravím..nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: 3 dny jsme malovali..výtvor je v albu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: do toho druhý kolo zápisů do školky, do toho se chystáme na dovču, na svatbu, a normální provoz domácnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: je toho nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli ještě vezu auto do śervisu, mám prasklý přední sklo a pak letím do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

snad je tady všechno ok :wink: jen koukám, že andi má srdíčko...to je bombaaaa :dizzy_face: držím pěsti :dizzy_face:
23. čer 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky :wink: ,

Lucii, to je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , muselo to dát pořádnou práci, ale výsledek je naprosto dokanalý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!! Pokojíček má teď jako nějakou úžasnou hernu, moc se mi to líbí..
Nestresuj se tolik, však už se brzo takhle honit nebudeš moct, srpen už skoro ťuká na dveře :slight_smile: .

Andi, jsem si teď všimla, že ťukááá! Jsem moc ráda, že je tady další potvrzená těhulka, super, super..

Dabli, na kontrolu držíme pěsti :slight_smile:
23. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahojky po ránu,
my máme za sebou UTZ ledvin, nic moc jsem se nedověděla tak to jdu zkusit vyčíst na netu a nebo až u MUDry odpolko, máme 5 měsíční KO, tak jsem zvědavá na ten přírustek :grinning:

Andi parádička :dizzy_face: , bliky blik :dizzy_face: , mocinky gratuluji a neboj se nic té 36 se taky dočkáš :wink:

Věru, fotečky super a Klaudinka je holt čilá treperenda, chce běhat a né odpočívat, ale počkej ona se jednou bude chtít nosit a nebo sedět v kočárku, jenže to už ji zase budete říkat, už si velká koukej mazat po svých :grinning:. Užijte si to u vašich, má být hezky :wink: a to spaní, je trochu masakr :sweat_smile:nevím, zda |Danči plán by zabral??? já z něj mám do budoucna docela hrůzu, ale samo, že doma se pokusím zavést, jenže jak jsi psala, přijedete k vašim a tam se nic vymýšlet nedá.A to dětičky hned poznají a značně využijí :sweat_smile: :grinning:

Sanu, receptík přepošlu do IP :wink:, ať to tu nehltíme receptama :grinning: a ještě někdo se ptal dohledám a pošlu :wink:

Luci, pokojíček krásný moc, už jsem chválila na FB, fakt se mi líbí propracované ty detaily s těma opičkama :wink: :dizzy_face:
23. čer 2010 v 08:04  • Odpověz
Woblu, paráda, když přijedete :dizzy_face: super :wink:

Dančo, plavání a týrání dětí :grinning: , no musíš to brát tak, že my jsme zkrátka moderní matky a doba si to nese a to naše rodiče asi jen tak nepochopí :wink: , hlavní je, že vám se to líbilo :wink: , to je důležité a nic víc

Šári a Andi????? proč vám zmizely fotečky :confused: :confused: :astonished: , to vy nebo admin???

23. čer 2010 v 08:08  • Odpověz
Gabiiii kde ty jsi???????????!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
23. čer 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se k Vám přidat?Jsem tady poprové a ještě moc,nevím jak tyto stránky fungujou.Včera jsme po 1 KETU. :sunglasses:
23. čer 2010 v 08:12  • Odpověz
Žofi a jestli dneska slavíš, tak všechno nejlepší k svátečku :wink: :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahojda holky,přeji bájo den

Mé výsledky z krve kvůli štítné žláze byly v poho, sice mě o půlku zvýšila dávku,ale to říkala kvůli těhu. Se srdíčkem jak jsem měla holtra ,mi dr.řekla, že tohle ještě neviděla, že od 13h. do 22h. tam nemám záznam,že jsem to musela vypnout , tak jsem jí říkala, že to bych si nikdy nedovolila,spíš jestli pístroj není porouchaný to říkala, že ne,že pak od 22h do rána tam je záznam a před tím od 8h. do 13h. taky. Pro mě je to záhada, musela jsem psát celý den záznam ,co jsem ďála a od 13h jsem čučela na MS ve fočucu 2 utkání pak prochajda se psem a vím ,že jsem nic nevypínala, a pak nezapínalaani neodpojovala ty přísavky, takže jsem asi ňákej exot. Jsem z dr. domluvená, že mi to dají znovu,ted budou mít dovču, tak si mám přijít pro holtra 27.7.

Andi velilililikanánská gratulka k srdíčku

Dabli at kontrola je OK

Luci to jsem čuměla ,je to nádhera,zvířátka nemaj chybu, Anetka se má

Věru Klaudinka je šikulka,tak at záda moc nebolej

Very tak jaké máme míry v 5měsíc

@rvasata vítam tě tu a přeji at se embrouškové pěkně u tebe zabydlí a až budeš testovat at tam jsou //. Kolik sis embroušků nechaa zavést ?
23. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
Luci, pokojíček fakt krásný!

Tak lístky jsem "udala" - jestli Jusinka neporodí během týdne, snad stihnou zajít na film :wink:

Žofi vše NEJ k svátku!

Rvasata, vítej u nás!

Holčiny, přeju krásný den! Vypadá to sluníčkově, jdem ven :wink:
23. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
Bery, tak si asi srdíčko dalo na pár hodin paudu :grinning: :grinning: :grinning: vždyť se říká, že se srdce zastavilo - třeba kvůli fotbalu :confused: :confused:
je to záhada...
23. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
myšleno "pauzu", samozřejmě
23. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
ahojky holky
bery a na co to máš ten přístroj teda respektivě kvůli čemu?
luci pokojík nádhera jste šikulky,koukám,že máte toho hodně co.
rvasata vítej mezi námi. :wink:
dnes to fakt vypadá na sluníčkoví den a to je prima.
23. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
@rychnov3 Díky ještě jednou, na srazíku se dohodnem :slight_smile:

Very, snad je ten ultrazvuk v pořádku, to by ti už dr ráno řekla, ne? Mizí fotky? To je zase nějaká super změna .. :rolling_eyes:

Věrko, zkoukla jsem fotečky a koukám, jakou už máš doma velkou slečnu :dizzy_face: , šikulka.. Vysoká jsi dost, ale jak psala Sanu, zase máš dlouhý ruce :slight_smile:

Gabi si určitě užívá sluníčka na zahrádce :sweat_smile:

Bery, to je teda divný.. Na ŠŽ beru Letrox ..

Žofi, vše nej k svátku :wink:

@rvasata, vítám Tě. Tfuj, tfuj, tfuj, já čekám po KETu jednoho drobka :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
@jusinka taky beru letrox

Žofi všechno nej nej nej.........

@delf14 přístroj mi dali kvůli aritmii - jak mi bouchá srdíčko

Dani krásně si to s Anežkou venku užij te je tam nádherně :sunglasses:
23. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Zdravím ženy,
Koukám že se tu opět domlouvá srazík.6e by nám to konečně vyšlo?Mám od prvního dovolenou a Adél taky nejde do školky.Třetího odjíždíme na dovolenou.Ale nad by se mi mohlo vyšetřit čas a zajet vás konečně "okouknout". ještě uvidím.

luci super pokojík,Tam se bude hrát úplně samo :slight_smile:

Rvasato,vítám tě a drřžím pěstičky.
23. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Koukám,Žofi má svátek? Tak všechno nej nej.
23. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
andi gratulkaaaaaaa!! tak odpočívat a vegetovat :grinning:

Ahojko no já jsem taky zvědavá jak pochodím a hlavně co mi poví :grinning:

23. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
@jusinka Jéé tak to moc gratuluju.Já tady se ještě moc nevyznám.Nevím,kde hledat a jak psát moc :slight_smile: Ale snad se do toho brzo vpravím.Já doufám,že alespoń jeden tam už teďka zůstane.Druhý by byl bonus.Jsem ale víc psychicky v pohodě než-li u prvního pokusu a pomalu dělám vše tak uvidíme
23. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
@madlina Díííky moc.Neznám vás ještě ale držím palce taky,teda pokud už se nezadařilo :sunglasses:
23. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
Tak u nás se uvidí příští měsíc.Příští týden jedem do Chorvatska tak si třeba miminko přivezeme z dovolený.A když ne,začne od září stejnej kolotoč jako před Adél.Už jsem byla před létem na inseminacích a transferech a bohužel. :frowning2: .Ale ono to jednou vyjde.
23. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
@beryk Ahojda,i teďka jsme si nechali 2 mrazáčky.Jsou to prý siláci,ale to byli minulý taky.Tak uvidíme.Snad už se jim bude u mě líbit,ale měla jsem OHSS minule při prvním pokusu,ležela jse v Sanusu,ale byl prej málo tak i přesto mě zavedli tak třeba proto se to nepovedlo.Ale snad se dočkám II
23. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
@rvasata ahoj, vítej :slight_smile: v čem máte problém? Ke komu chodíš?
23. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
@wobludka Ahojda.Chodím k dr.Dejmkovi a jsem s ním teda moc spokojená.Na mě je teda strašně hodnej,milej... :sunglasses: .Já nemám problém žádný.Jsem naprosto zdravá,ale manžel má málo spermií a příšernou morfologii jen asi 2procentra tak proto jsem museli podsoutpi IVF s ICSI to se na poprvé nepovedlo a včera jsem byla poprvé na KET z mrazáčků
23. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
@rvasata Tak to je fajn, já chodila k Šilhanovi a Štěpánovi st,, ale Dejmek se o mě staral, když jsem tam ležela. Nic si z toho nedělej, my máme morfologii nulovou a podařilo se.
23. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj tak kontrola dobrý. Čípek a hrdlo v pořádku. Jen zvýšený ten cukr tak omezit cukr a víc pít, že mám hranici plodové vody. Tak nevím když denně vypiju 2,5l
23. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Dabli, to je super :sunglasses: My jsme se s Gabčou už kolem tohohle týdne začaly otvírat, takže jsi borka :dizzy_face: Já žádnou souvislost mezi plodovkou a pitím nezaznamenala, já se do pití musím nutit a měla jsem jí hodně.
23. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.