• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@wobludka Ta to je super.Jo jak se říká naděje umírá poslední.Já jim věřím.Vědí co dělají.No dělá co mohou teďka už je to na mým těle a na těch embryjkách.Ale věřím tomu...Kdy se Vám povedl prcek?????
23. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
@rvasata stimulovat jsem začala loni v červenci, 23.8. byl ET a 9.5.2010 se prďola narodil. Povedlo se první IVF+ICSI. To že se vám to hned napoprvé nepovedlo nic neznamená, je to hodně o štěstí :wink:
23. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
@wobludka Tak to je super,že se to povedlo na poprový.Tollika nervů jsi (mohu tykat?) byla ušetřena.N já měla ten hyperstimulák tak snad teďka..JEn to čekání je to nejhorší
23. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
@rvasata no jasně :wink: no předtím jsme zkoušeli 2xIUI a to se nepovedlo. A nervů si každá zoufalá snažilka užije až až...
23. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
To jo.Nám dr.Dejmek rovnou řekl,že IUI je ztráta času že jedině z dárcem a to jsem nechtěla.No máme ještě dost mražáčků tak uvidíme.Ale věřím těďka že budeme mít štěstí
23. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@wobludka To jo.Nám dr.Dejmek rovnou řekl,že IUI je ztráta času že jedině z dárcem a to jsem nechtěla.No máme ještě dost mražáčků tak uvidíme.Ale věřím těďka že budeme mít štěstí
23. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
woblud, vy jste zkoušeli IUI i přes tu mizernou morfologii?
23. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
jdu se vás pokusit dočíst a jsem zvědavá na hopi.

Holky manža chce ještě zkusit klasickou inseminaci a tak si říkám zda to má vůbec cenu. Mě se teda do ní nechce :unamused: .
23. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj zdraví holky :slight_smile:

Já zas měla perný dny Valinka jen vřeštěla a vřeštěla :pensive: Dnes vzala rozum do hrsti a je hodná holka :wink: Ječí až jsem myslela, že nepopadne dech.holky jakej máte názor na spaní na bříšku.Ona je na zádech neklidná a pořád těma rukama rozhazuje..

jdu vás dočíst :wink: a koukám nová snažilka :slight_smile:
23. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
Dabli vidíš všechno je OK, tak žádná strach y a stresy :wink:

Andi gratuluji k srdíčku :wink:
Bery čéče žiješ i když neboucháš :sweat_smile: :wink:
Míšo tak podej info jak dopadla návštěva ??
Luci pokojíček se Vám povedl :wink: taky se chystáme malovat snad o prázdninách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Woblu jak Marťa ???je hodnej mě teda Val poslední tři dny parádně točí.A když řve a ječí tak si vzpomenu na Věrku a říkám si klííd jiní to takyvydrželi.Minule pískala až mi zaleho ucho :sweat_smile: :pensive:
23. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
AHoj

Venku parádně, dali jsme kratší prochajdu a Sel chrupe....

Jusi už se ti to blíží cooo, se těším za tebe až si tady přečtu zrávu, že je mimísek na světě. Je to krásný mít toho prcka, když se pak na tebe směje..... všechny bolesti lehčí nervy a nevyspání jsou pryč :dizzy_face: (teda samo se to někdy tak nějak dostaví, ale stejně to je supr - dřív jsem si to tak nedovedla představit :wink: )

Luc jdu okouknout foto.............

Fotky v čudu, no psali něco o faceliftu............................. :rolling_eyes:

Bery no mě se někdy srdce z toho fotbalu taky zastaví, mě čílej, jak tam hrajou, že je něco bolí, pak daj góla díky tomu, že se 2x dotknul rukou a rozhočí se tomu směje, nevím, hokej mě ba víc.
Třeba měl "pan holt" jen blbej kontakt tak to zrovna nesnímalo, technika......
23. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahojdy tak jen hlásím, že transfér proběhl, oba prckové přžili rozmrazení, tak se vkládaly dvě vajíčka :slight_smile: , tak uvidíme co z toho bude :sweat_smile: .
Jo všem díky za držení palečků, a Provazníček tam nebyl, tak transfér dělala Šárinka, a řikala, že tam dám hodně lepidla at se prckové drží hihi :grinning: .Tak jdu dočíst
23. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
Agi já nevím, já bych šla asi do IVF, ale to je jen můj názor....

Gab a kdyby jsi ji zkusila dát na bok a jako do polštáře? Sel takhle byla maximálně spokojená, jen jsem jí střídala strany, aby neměla šíšu placatou do jedné strany.....
23. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
Luc no paráda!!! A to je fakt všechno růčo fůčo malovaný, nebo jsou zvířátka nalepená. Je to krásný!

Hopi a jak chystáš testovačku???? Držím pěsti :slight_smile: A copak použila Šári za lepidlo? :grinning:
23. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Sanusko, já testovat nemusím, vždy to desátý den po transféru dostanu, takže je vcelku jasno :sweat_smile:
Moc všem děkuji za držení palečků. Ani nevíte jak mi to pomáhá :dizzy_face: díky
Agi nevím, jestli zkusit Iui nebo ne, povést se to může, ale asi bych uvažovala nad IVf :slight_smile:
Dani, teda Anežka je pěkný dáblík :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
@rvasata ... vítej do klubu tragické morfologie, u nás bývaly výsledky od 0 do 3% ...
a přesto jsme IUI zkoušeli, ona náhoda je blbec...

Madli, zkus přijet na sraz, bylo by to fajn :wink:

Kdo psal, že je venku krásně??? Není, zima tam je, krásně je za oknem... :unamused: ale co, lepší než déšť...

Gabi, máš monitor dechu? Jestli jo, tak ji klidně nech spát na břiše..... Anežka spí od 10 měsíce jen a jen na břiše (krom kočáru) a je v pohhodě.... anebo na ten bok, to je dobrá rada!
23. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
Tento týden jsem byla poprvé u dr.Štěpána ml. v Sanusu HK a nějak jsem nebyla spokojená.Myslíte, že si příště můžu říct, že chci k jinému dr.?Nic nám pořádně neřekl...mám z něj takový smíšený pocity....Koho by jste mě doporučily?
23. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahoooj...

Luuc... pokojíček SUPR!!! Hlavně ten papoušek :grinning: ...

Bery... ten přístroj na Holtera... asi špatný baterie :confused: ...

Very... tak kolik??? My dnes 9 700g a 69cm... prťák jeden :rolling_eyes:...

A jak Hopi??? Jsem to nenašla...

Woblu... dorazíš na sraz??? Jsem na tebe zvědavá :wink:... to bude veselo :wink:...

Nový holky... zdarec :slight_smile:

23. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
@rychnov3 Ahojda,no to jo,ale jak to řekl,tak jsme to ani nezkoušeli.Máme mražáčky tak snad se povedou.Jim domlouvám,ať se nenechávají přemlouvat. :grinning:
23. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
hop- tak ať se drží oba a nepustí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Žofi- Vašík je krásnej chlapeček, lumpárny mu koukají z očiček :slight_smile: :slight_smile: .Děkuju za zmínku o mne.
23. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
Jo a musím vyhrábnout nějakou fotku... manžela tam nechtějí :sunglasses: ...
23. čer 2010 v 18:34  • Odpověz
Jééé, Hopi píše o fous nade mnou :sweat_smile: ... ať 10. den přijde velikánská radost :dizzy_face: ...
23. čer 2010 v 18:37  • Odpověz
@kupiinka Ahojda,já chodím do HK k dr.Dejmkovi.JEstli si můžeš vybrat tak to netuším.to byla první návštěva??Já jsem po první návštěva odcházela ještě víc zmatená a nic jsem nevědela :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
@sovicka_ zkoušeli, ale věděli jsme, že naděje je mizerná... ale protože jsem nemusela nijak stimulovat, tak jsme tím vyplnili čekání na výsledky z genetiky, imuna a tak... naprosto souhlasím s Dančou, náhoda je blbec

@kupiinka vítej, určitě si vybrat můžeš, prostě řekni, že se chceš objednat k tomu a tomu dr. a je to...
23. čer 2010 v 19:04  • Odpověz
Kupi, jasně, že si můžeš vybrat :slight_smile: MUDr. Šilhan je "střelenej" a MUDr. Dejmek trochu nemluvnej, ale oba mají výsledky, takže chceš-li změnu, jen do toho :wink:

Ještě k IUI, jistě, šance je malinká, ale zkusit se má všechno... :wink:
23. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
@rychnov3 jíééé jak píšeš (můžem si tykat) tak my s dr.Dejmkem teda mluvíme.Spíš se nezastavíme.Ono hodně záleží jak každému určitý člověk sedne.Ale myslím,že všichni tam vědí co dělají
23. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
@sanuska je to růčo fůčo malovaný...dělali jsme to 3 dny..no Anetka vydatně asistovala..jinak by to bylo možná ŕychlejc :sweat_smile:

Děkujem za chválu..fakt z toho mám radost :dizzy_face:

Už odpočítáváme dny do dovči...už aby to byloooo :dizzy_face:

@kupiinka Štěpána mladšího si pacientky hodně chválí..třeba měl nějaký špatný den..nechcedš ho ještě jednou zkusit?
23. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahojky,
nevím kdy dočtu :confused:

KO u Dr. nějaká, žádná váha ani míra se nekonala :frowning2: , koukly holky jen na ramínko stále nemůžeme dál očkovat. Ke zprávě z nemocnice jsem se nic nedověděla jen takový neutrální věty, takže nic no :unamused:

Snad dočtu dýl, ale nevím kdy, páč teď jdu dávat fotky do alba pro tchánovce bo už je po mně chtěli jak tu byli na návštěvě, tak aby měli toho našeho krasavce na očích každý den :grinning: :sunglasses:

23. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
nakonec jsem dočetla, manža byl zaneprázdněn, tak jsem to dala :wink:

Beryku, no ty seš mi podivín :grinning: , nejsi místo z venuše z Marsu??? :confused: :grinning: , hlavně ať je to v pořádku a jinak o nic nejde :wink:

Dabli vy krásně držíte, to už zmáknete :wink: :dizzy_face:

@gaban
Gabčo, tak naše nevěsta takhle zlobííí??? :sweat_smile: ta panenka??? to není možný, a teď mi tak došlo, že jsem ti neodpověděla na IP :sweat_smile: :pensive: , jsem to ale ostuda, když já jsem teď pořád v luftě :grinning: , jsem pro ji dát na bok, zabalit do zavinovačky a na bok stačí jen trochu podložit, Michálek tak spával dost dlouho :wink: :slight_smile:

nevím co jsem komu chtěla
:confounded:

Šári, to je pěkná váha, drobínek je Marinka, za to my až vlezeme na váhu v půl roce, tak to bude masakr, ale on ani není tak do šířky jako do délky :sweat_smile: a s tou fotkou, to je mazec, to za chvíli taky zmizím ne???? :grinning: , manžu nechtěli mě přišlo vtipnýýý :grinning: :sweat_smile:

@rvasata
@kupiinka
Vítám nové snažilky

23. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
IUI bych taky zkoušela, ale Agi já nevím proč, u tebe bych to viděla prostě na ET a pak // :wink: :dizzy_face:

Hopi, co to tu je za zprávy??? jsou to bojovníčci + pořádný lepidlo :grinning: od Šárinky, tak to je jasný ne???, držím pěstičky ať to vyjde :wink:
23. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.