• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@verysek1 Děkujuá za přivítání. :sunglasses:
23. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
@gaban čoveče, každý den to má jinak, včera půl dne nespal a převážně vysíral, dneska spí furt, jen si hodil jeden neidentifikovatelnej hysteráček :unamused:

byli jsme na divadelním fesťáku a doporučuju, byla tam spousta mamin

chystám se vařit první příkrmy, sháním rady a receptíky... jahody můžu dát? Syrový nesmí, to vím, ale co do příkrmu?
23. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Woblu co že se chystáš vařit??????????? :astonished:
23. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
zkouška.................
23. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
Hm, tak nic, fotka mi nejde vložit ani sem, tak mám utřinosa..... :angry:
23. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
no od září už můžem dlabat přesnídávky :confused:
23. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
Woblu a kam ten spěch? Přece kojíš, tak vydržaj ne? :sweat_smile: Já bych to nechala na toho půl roku.........
23. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
A když už, tak jahody bych asi nedávala, je to alergen, zkusila bych třeba jablkovou, ale já bych fakt počkala.

Počkej co ještě holky......... víc hlav víc poradí....
23. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
@wobludka že se do toho pletu.Já bych jahody v žádném případě nedávala.Jste ještě maličký.Je to dost velký alergen. :slight_smile:
23. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
no já vím, že už tolikrát se to nepovedlo,ale zas když mám ovu a dobrou sliznici tak proč né :pensive: :pensive: .Aspoň se bude něco dít.Jsem z toho jelen.
Vítám nové snažilky a přeju hodně štěstíčka :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
woblu to radši jablíčko nebo hruštičku,banán taky můžeš :wink:
vítám nové sanusky tady :wink:
23. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
jo teď jsem vyčetla, že jahody až od roka, tak počkám na příští rok
no takový meruňky v prosinci neseženu, musím do foroty, když to ovoce je :slight_smile:
23. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
Woblu proč meruňky :grinning: Když tak začni třeba s tím jablkem, banánem, hruškou................. a já stejně nejdřív dávala ty první lžičky (název) jak se kupujou, abych vyzjistila jestli jí něco va nebo ne............... a taky toho snědla trochu, tak to bohatě na začátek stačilo.......................
23. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
Tý jo, Woblu, až se září zeptá, co jsi dělala v červnu, budeš to mít v kapse :wink: ...
23. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
sarii- kde máš fotečku??? :confused:
23. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
Agi... u admina v koši :grinning: ... teď jsou jak supi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
23. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
... Very, je to s těma doktorama "na prd", člověk se nic nedozví....

Sari, váha pěkná :wink:

.... mě nejde zakládat alba, takže na koni už asi nebudu mít fotky nikdy... :cry:

Wobludko, opět si mě pobavila, řešit příkrmy těsně po šestinedělí.... Hele, prý je rozdíl přesnídávka a čerstvé jahody. Přesnídávku jahodovou dostala někdy v 8 měsících (ač na ní píšou od 4. měsíce, blázni), jahody čerstvé jsou fakt od roka. A jak píšou holky, jabka, hrušky (spouští stolici, stejně jako meruňky), banány (staví).

Holkýýý, zítra jedu za Žofkou, takže se asi neukážu. Až večer. Mějte se tu!! :wink:
23. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
Fotky dodělanýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bylo to náročný, ale je to hezký :wink:

holky koukaly jste na maxi mámu???? :confused: :confused: :sweat_smile: , mazec největšíííí

a co jahody, které jim jen já??? vadí to malýmu, když to přechází do mléka? už je jím několik dní a zatím nic??? :confused:
akoráde chodí pravidelně do plínky :grinning:

Dani, užij si výlet :slight_smile:

se loučím
dobrou noc
23. čer 2010 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj,z práce doma,kdo tu psal o počasí,tak mě to dnešní celkem vyhovovalo,sluníčko,mírný vítr občas se teda zatáhlo,ale pro baculky ok.Se děsím příštího týdne to bude při práci napadnutí,jo tak někde na lehátku,to by bylo.
Míšo,tak jak,byli jste v Jesenici,máš nafasované čajíčky,co vás to stálo,povídej,přeháněj.
Verýsku,díky,jak bude trocha času prubnu jí,doufám,že to stihnu i s jahodama.
Sarii,váha ideální,alespoň nebudete muset řešit v sedmi letech,že by měla zhubnout viz. neteřinka,ale je fakt,že tam to je kvůli tomu srdíčku.
Luc,i já chválím pokojíček,Anetka šikulka,to by bylo,aby nemohla přiložit ruku k dílu.
A já mám zítra doktora,tak jsem zvědavá co bude.
23. čer 2010 ve 23:25  • Odpověz
Krásný ráno Vám přeje.Dneska bude zase snad krásně. :slight_smile: Dělal Vám taky utrogestan takovou neplechu???já jsem všude bílá no hnus :grinning: a to poctivě fakt 15 minut ležím.Tak nevím,jestli to blbě zavádím.Aby tam něco zůstalo vůbec takhle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
Bré ranko,

Tak Sel si to dneska natáhla třetí kráte, do 7 hodin..... :sunglasses:

Danu pozdravuj Zofi a užijte si den :slight_smile:

Rvas jj neplechu dělá utrouš každému, co je třeba se "vcucne" a co ne jde ven..... slipovka je v tomto období dobrou věrnou kamarádkou..... :rolling_eyes: :wink:

Dneska snad bude taky ok počasí, tak uvidíme co den přinese.............

Já jdu pomalu chystat květákové placičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
sanuska.Tak to máš pravda.V životě jsem jich snad víc nespotřebovala :slight_smile: dneska to vypada na super den.Se těším odpoledne na zahrádku.Si udělám hawai.Ráno mě dost bolel podbřišek,ale nemyslím na to a tentokrát to prostě vyjde.Dělám všechno s mírou.Minule jsem poléhavala a prd z toho.Ju placičky bych si teda dala.Ty já miluju :sunglasses:
24. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojda holky , krásný den :sunglasses:

@rvasata jak psala Sanu,bez slipovky ani ránu :wink:, držím ti pěstičky, at to klapne, nic, ale nepřeháněj,šetři se

Sanu květákové placičky mňam :wink:

Ahojky at kontrola dopadne OK

Míšo jak včera,podej infošku

Hopi myslím na tebe, držím co se dá

24. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
beryk:díky jojo no nic těžkého netahám a tak,ale jinak dělám vše.Ale i polehávám.Ale si řikám,když u mě budou chtít zůstat tak zůstanou...ale oni budou.si je dám jako dárek k narozeninám :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ránko................

woblu už příkrmy :confused: :confused: :confused: :confused: neblázni dyk by ho bolelo břicho :wink:

Vali spí od 5h prudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdem do poradny tak podám info jak vyrostla...

Veru přesně nevětsa zdá se je pěknej pruďas.Si ji bude muset Míša srovnat páč já na ni nemám :sweat_smile: :wink:

Rvasta koukám Sárinka má hezké čepky :wink:

Sanu květákové placičky :confused: já dělala včera palačinky, Dušánek měl radost.

Jo a dala jsem ji nakonec do zabalky a na bok tak byl tři hodiny klid a chovat jedině na letadlo jinak řve a položit ji kamkoliv si už ani nedovolím :pensive:
24. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
dani tak pozdravuj žofi :wink:

Maxi máma to byl horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Gaban dííííky za pochvalu.to víš nemám co dělat tak makám :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
brééé ránko děvčátka :slight_smile:

no naše mládě dnes budíček o 5 a chtělo papat :confused: a pak znovu trochu o 7, když šel ta´tka do práce a nakonec jsme do půl 9 v posteli vydrželi, ale jako žádný zázrak :confounded: :grinning: , ale při vzpomínce na Věrušku, mlčím a chválím Mišánka :grinning:

Ahojko, dneska KO, tak ať to stojí za to :wink:

@rvasata
jak psaly holky slipovka bude věrná kamarádka už po celých 9 měsíců :sweat_smile: , já jsem utroš polykala, ale v těhu se slipovce stejně nevyhneš, takže jak se mrňouskové zahryznou, už bez ni ani ránu :sweat_smile: a jinak musí zůstat né??? kam by jako měli jinak namířeno :grinning:

@sanuska
Sanu, květákové placičky mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a´t se povedou :wink:

holky no počásko snad vydrží, ať kouká :angry: , jsem si předevčírem koupila další nové šaty, tak ať to všechno nové využiji :slight_smile: :wink:
24. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
verysek1 no to bych jim tentorkát radila.Jsem v klidu vše tak jakýpak copak.Na ně čekám takovou dobu tolik trápení tak....a jako maminku by mě měli poslouchat,že jo. :sunglasses: :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
Gabi, :grinning: bude si ji muset srovnat, myslím, že srovná ona jeho jako správná ženská :grinning: , jo ono v té zavinovačce na boku se jim líbí, jsou tam umačkaní, scholený a to mají rádi, hele Mišan spal v zavinovačce na noc do téměř 4 měsíců, dokud se tam vešel, tak každý večer pěkně zabalit, přikrýt a chropšíííí :grinning:

jo čepičky jsou parádní :dizzy_face: , ale kdo by je u nás tak nosil :sweat_smile:

já mám dneska nehtíky, se těšííím :dizzy_face: :dizzy_face: , bylo to neplánované, ale jsem ráda, bo paní nehtařka jede na 14 na dovču a vzala by mě jinak až za měsíc, no to by mi na ruce nic nezbylo :confused: , jen nevím co tam frknu???

Sanu, chci zase červený, ale ne jako gel, tak asi něco normoš a doma je přeláknu (k šatičkám, aby byly nehtíky pěkně výrazné), jenže to si vždycky říkám a pak jak jsou nový, tak je nechci ničit a zůstanou tak až doby než jdu na doplnění :grinning:
24. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.