• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@rvasata
tak tak, rodiče se musí poslouchat :grinning: :grinning: , ale bacha děti mají svoji hlavu :sweat_smile: a protože jsou to naši miláčci, tak jim všechno odpustíme
24. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
@rvasata
ještě jsem nějak nepostřehla, Sárinku máte taky z umělka?
24. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
verysek1:tojo koliktár na malou tak ječím histercky a ona pak udělá kukuč a jsem v háji...takže to je pak autorita.Je nehtíky.Ty jsem měla ještě před prvním těhu.Pořád přemýšlím,zda na ně znova chodit
24. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
@verysek1 nene to je zááázrak přírody.Dle dr.čekali jsem na ní sice přes rok,ale ta je přirozeně.jsem otěhotněla na Silvestra a to byli asi totálně opilý :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
@rvasata
to tak je s tím otěhotněním, já byla v opojení 3 dny (vodka+semtex a slivovice byly moji kamarádi) :grinning: a teď jaký tu leží chlapák :wink: :slight_smile:

a už se ozývá, tak jdem krmit a pak frčíme k našim a já na nehtíčky, takže se asi loučím
páá
24. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
verysek1 tak přeju krásnej den.Jo alkohol dělá své.Jen teďka to nějak nepůsobilo :rolling_eyes:
24. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
@cepecek
Čepečku, chtěla jsem se zeptat, zda můžu použít tvůj citát, moc se mi líbí a udělala jsem si takovou koláž z fotek a hodí se tam. Nikde jsem nenašla kdo ho napsal, jen jsem zjistila, že je to židovské přísloví :confused:
24. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Very já mám teď na nehtech jen mléčnej gel. Nějak mě červený omrzely, mě pokaždý přestane něco bavit, tak tomu dám pauzu..... francii jsem neměla ani nepamatuju pak jsem dávala červenej nebo vínono hnědej gel to už mě taky neba, tak mám takové "přírodní" geláky. Změnu vidím tak na podzim........... něco tmavšího zase.....

Já jdu na ty květákové placky, se na ně těšíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Jo a vyměnila jsem zase "hlavní" fotku v albu, naši křupičkovou lady. Mě to docela mrzí, že nemůžu vkládat fotky..... :frowning2:
Stejně jako Danča.

Dančo co s tím uděláme......................?! :angry: :rolling_eyes:

Asi nic co.
24. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
@verysek1 - Very to víš že můžeš - nemám to patentované:slight_smile: Jo a máš pravdu je to židovské přísloví
24. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahojda,

vám nejdou ukládat fotky? mě zase furt mizí fotka na pasu.Už fakt nevím jakou bych si tam měla dát aby tam zustala :confused: .
24. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
cepecek.Koukala jsem k Vám na fotečky čekáte dvojčátka.Krásný fotečky.Já jsem tady nová od včera. :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
@rvasata - já tě tady vítám, děkuji za pochvalu a přeji Ti aby jsi brzy byla těhulinka :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
@cepecek kéééž by.V úterý jsem byla na Ketu tak snad tentokrát.Chodila jsi do Sanusu v HK? :slight_smile: A jakému dr.?
24. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
Uf,se mi konečně podařilo vložit do alba fotečky.Tak jestli chcete,jukněte.

Rvasto,ty jsi přímo z HK?
24. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
madlina z Hk přímo ne,ae vyrostla jsem tady.Teďka jsem kousíček za Hradcem na vesnici. :sunglasses: Ale jezdíme tam hodně máme to tak 10minut autem
24. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahojdy ,tak jdu zkontrolovat co jste napovídaly. Vítám nové snažilky.Jé a koukám, že rvasata, byla na Ketíku o den dýl než já :slight_smile: , tak to je supr, tak to tu ted nebudu sama čekatelka hihi. Tak ať ti to klapne :slight_smile: . A ty jsi za znamení ráček, že máš ted narozky hihi.?( zdovolením Ti budu tykat jestli to nevadí) :slight_smile: , Jo a mě dal místo utroš nějaký crinone... ten se zavádí jen večer tak mi to přijde o trošku lepší, ale bez slipovky i tak ani ránu :angry: :slight_smile:
No koukala jsem na maximámu, dala jsem to do půlky a pak ani ránu, to byla teda síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
ahojky tak jak pak dopadla kontrola? :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@hop díky za přivítámí.Taky jsi byla v HK?Kemu chodíš?Ze ti dali jin :slight_smile: :slight_smile: é léky..No první nevyšlo tak doufám,že teďka už jooo
24. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
zdááár,
se omlouvám, že až ted, ale jsem poněkud v poklusu
@ahojkyholky
@beryk
tak včera jsme byly i babky bylinkářky, mám doma mraky čajů, nechala jsem tam 1752Kč, ale řekla, že mi nefunguje pravá nadledvinka - holej fakt, levej vaječník - taky holej fakt a mám hnutou pánev a z toho důvodu se mi neprokrvuje spodek a tudíž neroste sliznice a nemám šanci otěhotnět - to je klidně možný, před 3 rokama mě srazilo auto (nevím jestli to je ten důvod)
vyfasovala jsem jakýsi gynekologický čaj, 3 balíčky, abych měla na cele léto, žaludeční a lněné semínko a mateří kašičku, drahý dostal nějaké další dva a mastičku na dutiny a to všechno stálo skoro 2tisíce, tak snad to k něčemu bude :sweat_smile:

24. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
@rvasata - nene já jsem chodila do Sanusu Jihlava k Dr. Fiker ( skvělý doktor..), asi tě zmátla ta fotka z uTZ ze ?
24. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
@misa.77 zkoušela jsi Mojžíšovou?

:grinning: se tlemíte, ale to víte, máma se ségrou už druhej den zavařujou jak divý, tak aby mi něco neuteklo :sweat_smile: dělají jahůdkový přesnídávky a třešňovou kejdu na ochucování kaší. Heleďte, jak je možný, že v těch kupovanejch skleničkách od 4.měsíce normálně jahody jsou, když všude píšou od roka :confused: dneska jsme to zkoumaly a je tam 15%... já počkám, až bude nějaký zajímavější ovoce, ale nevím, do čeho to zavařit, nejmenší sklenice v domácích potřebách měli 300ml, což je dost. Ségra to dává do skleniček od Jihočeskýho jogurtu, což o to, já ho ráda, ale třetí už by mi asi lezl ušima... mám takový malý šikovný plastový, to by šlo na zamražování, ale mám malej mrazák :unamused:

Dneska nám kuchali psa, snad to přežije, je to tak 50/50 :pensive:

koukám, že admini řáděj, dělaj mi v tom bordel :grinning:
24. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
@wobludka no musím najít někho kdo mě spraví, paní říkala, že ideálně tak 5 dnů po ms a opravit celou páteř až pánev shora dolů a zákaz cvičení, takže čekám až to dostanu, což bude už ve Františkách, tak si tam zkusím někoho splašit, určo tam někdo takovej bude
24. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
holky tak 4200g, ale vidět to na ní není se mi zdá..
24. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
@rvasata nene já jezdím do Pardubic k mudr. Provazníčkovi :slight_smile: , je to takový mladý prďola, no vůči mě určitě hihi. No říkal, že ted zkusíme, něco jiného místo utrogestanu, ale ono je to v podstatě to samé akorát tohle je gel v tubě a zavádí se jen na noc odpadne, to zavádění přez den u utrogestanu :wink: .
@misa.77 Téda Míšo, ty jsi to rozjela ve velkém, jo jo je možné, že máš ty záda zablokované po autonehodě, mě se vždycky doktor ptal, jestli jsem neupadla a nebo neměla úraz, že se to tím klidně může celé zablokovat :angry: . No a myslím, že v lázních určo někoho najdeš kdo Ti to odblokuje :dizzy_face: . No jsem zvědavá na ty čajíčky, jak ti budou chutnat, ikdyž bylinky mám ráda :dizzy_face: . A kolikrát je máš denně pít, :fearful:
@gaban No váha je to krásná :slight_smile: to už je Valentýnka kus ženský vid :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:53  • Odpověz
@cepecek jojo ta mě teda zmátla.TAkže ty jsi z HK a jezdila jsi tak dál??? :confused:
24. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
@hop jo tááááák.Tak to chodím do HK jak tak koukám sama samotiná.
24. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem zpět od Žofíka. Bylo to moc fajn, pokecaly jsme, děti si pohrály, užily jsme si krááásné odpoledne :slight_smile: Jen jsem přijela pozdě, ráno ještě bylo auto na opravě, ale co, příště to napravím... no a na čtvrteční sraz v Pardubkách snad bude auto OK, jen se obávám, že ještě před srazem budu muset na jednání do Prahy a to se mi vůůůůůůbec nechce, ale musím... chjo....

Sanu, co se vkládáním fotek? Nevím... asi se s tím smíříme... podle mě není chyba v koni, ale v našich PC a mě to nemá kdo opravit.... my jsme na to laici...

@misa.77 Ty, Míšo, pokud máš hnutou pánev, nepomohlo by Ti úplně "obyčejné" cvičení od Mojžíšové??? A ta manipulace, co k tomu patří? Neli a Gabi jsou po tom těhotné... čaj Ti s hnutou pánví nepomůže... a to nechci nijak snižovat význam bylinek... aha, už čtu odpověď... hm... jasně, někdo, kdo tě spraví... ve Františkách budou vědět, ptala bych se na masáži nebo na LTV... ale... bez cvičení se Ti pánev správně neudrží, vyletí to zas, navíc Tě záda můžou začít bolet... to cvičení je potřeba, aby ta pánev (i páteř) držela tam, kde má.... můj názor, uvidíš...

rvasata, neboj, v HK nejsi sama, třeba Agi jezdí do HK, Andi jezdila do HK, Wobludka, já taky, je nás víc :wink:
24. čer 2010 v 19:03  • Odpověz
rychnov3.Tak to jsem si tak trošku oddychla.ALe dobří jsou snad všude. :confused:
24. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
@rvasata - nene já se ti to pokusím vysvětlit :slight_smile: Jsem ze Žďáru nad Sázavou a proto jsem jezdila do Sanusu Jihlava, které je pobočkou Sanusu HK. Proto taky na všech utz a smlouvách mám uvedeno Sanus HK :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
@cepecek Jo tááááááák.No vidíš tohle by mě nenapadlo.No hlavně,že se povedelo a dvojčátka to je super. :wink: a už víte co to je?Já jsem v tomhle hrozně zvědavá
24. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.