• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@rvasata - dvojčátka mám z 1 IVF je to 1KET. První dcerku mám taky z 1IVF - povedla se napoprvé jako teďka dvojky:slight_smile: . Jinak už víme co nosím v bříšku, ale neprozradíme :slight_smile: je to pro ostatní překvapení:slight_smile: Budeš si muset do října :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
@rvasata jé já to napsala tak nějak divně 1KET k 1IVF :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
@cepecek joták překvápko.no hlavně zdravý.Tak to je báječný a super,že se Vám to povedlo na poprvé..Nám teda ne,ale snad teďka.....Já jse po tom prvním IVF +ISCI byla fakt psychiky v háji a to asi udělalo hodně a pak ten hyperstimulák.No teďka jsem v pohodě tak snad.A stejně moc ještě ty zkratky nechápu.Takže dvojčátka máte z mražáčku,když to je KET? :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
@rvasata - Marušku mám taky z IVF+ISCI a hyperstimulák jsem měla taky ( měla jsem 50vajíček - no rekordmanka :slight_smile:) a přesto se Mája chytla, ikdyž druhé mimi se pustilo. Dvojky mám z mrazáčků takže KET :slight_smile:. Jinak psychika dělá hodně. Já jsem optimista a s mamželem jsme se domluvili, že když nám IVF nevýjde do léta 2007, tak si zažádáme o adopci, že se trápit nebudeme a vyšlo to. Jinak já 100% věřím ménu dr. a to si myslím, taky dělá hodně. Teď když jsem si šla pro miminka v únoru, tak sestřička říkala že věděla že zase vájde, že jsem jak sluníčko a prý první co jsem jí řekla, že si jdu pro miminka:slight_smile:
Neboj taky ti to dobře dopadne, musíš na to myslet a dopadne to :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojda.no vidíš Míšo na to by dr.nepřišli. :wink:Beryk tak hlavně že je vše v pořádku. :wink: Nel jéjda dodatečně vše nej k svátku :wink: Já byla dneska na hematologii nabral mi dr.plno krve a dle výsledků uvidíme jestli budu mít dál jen Anopyrin nebo injekce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vítám rvasatu :wink:
24. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
@cepecek pááááni tak to jsi rekodmanka.Já mě proti tobě jen 21.Takže ty musíš mít mražáčků až až.Celou armádu :slight_smile: První to udělala psychika jsem pořád bulela,ale teďka to beru jinak.A věřím.Prostě tam jsou a je to.Si říkám,alespoň jedno.NEbo mě pošli na dálku tvůj obr optimismus :sunglasses:
24. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
@rychnov3 Dani když si ještě jednou přečteš můj příspěvek Wobludce, tak to tam píšu, musím najít někoho ve Františkách aby mi to 5 dnů po ms spravil, čaje jsou hlavně na pročištění na hnutou pánev opravdu ne
24. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
@andi2 děkuju za přivátání :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
@andi2 Andi paní mi říkala, že snad nemám ani ovulaci, je pravda, že mě samotnou to napadlo, když jsem si párkrát dělala ovu testy, nikdy tam nebyla ona silná čárka, která by měla být
24. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
Dani ona řekla, že cvičit maximálně pod oborným dohledem,ale rozhodně ne sama za sebe, že bych to mohla pohnojit ještě víc :grinning:
24. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
@rvasata - kdyby to šlo tak bych Vám tady všem poslala celý pytel .-). ale neboj dobře to dopadne...
24. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj vrátila jsem se z chalupy. Jsem úplně unavená, protože náš Maxík se rozhodl,že tam tchánovi udělá pár děr.
24. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
@rvasata jo a mrazáčků jsem měla 18:slight_smile: teď jich ještě máme 12 - ale už nevím co s nimi budeme dělat :frowning2:
24. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
@misa.77 míšo ale ovu by snad poznali když se jde na ET?Nebo se mýlím.No já měla teda na ovu testech vždycky tlustice a bylo mi to k prdu.A nebo to poznaj z krve na hladinu progesteronu to se bere krev tak 21-22den cyklu.já to tenkrát po 1ivf chtěla ale dr mi řekla,že ovu mám a navíc po ET se dává progesteron tak to není potřeba.tak nevím. :wink:
24. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
@cepecek Tedka věřím.Já jich mám ještě 6.Páni tak třeaba později budete ještě chtít...Já si z tebe energii vezmu.Ono je to asi blbý,ale mě tohleto hrozně moc pomáhá,ikdyž třeba melu pořád o tom samým,ale pomáhá mi to. :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
čepi no abys pak nebyla jak ta maximáma.Jsem včera večer na to koukala ale teda síla 14 dětí celkem
24. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
@andi2 Andi nepoznali, u ET nebo u KET se ovu vyvolává Pregnylem, tudíž nastoupí automaticky
24. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
ale zas je pravda, že hormonální profil mám ok, tak nevím, no evidentní je, že má paní úspěchy, jinak by jí tam nevolalo takový kvantum lidí nemluvě o těch co tam za tu dobu přišli
24. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
@misa.77 A ten horm.profil máš braný který den cyklu.Protože na ten progesteron je zvlášt až ten 21dc tak.
24. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
@andi2 to se mě nepteeej, to já nemám ponětí :grinning:
24. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
@misa.77 míšo,že by podle toho poznali jestli probíhá ovu.Ona třeba nemusí být každej cyklus.No mě zas pobolívá na levý straně jako pod žebrem už jsem to měla minule když jsem byla těhu tak nevím asi to dr.na ko řeknu .Bych potřebovala taky nějakou vědmu.
24. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojkyyy :slight_smile:

@cepecek
cepecku díky moc :wink: , tolik mrazáčků, jsou asi hodně kvalitní a co s nima??? nechat do zásoby :grinning: , maxi máma to jistí :wink: :wink: :grinning:

Míšo, udělala jsi dobře, možná právě v tomto všem bude zakopaný pes, z hnutým spodkem je to téměř jisté, věřím, že lázně se neminou účinkem, ještě najít někoho k tomu, aby to dal na správné místo, čaje neublíží naopak a pak už by se s tím mělo něco začít dít a výsledek by se měl brzy dostavit :wink: :slight_smile:

Dani, fajne, že bylo odpolko super, do srazíku bude auti určitě v pořádku a ty přifrčáš, nějak nám to zase uteklo, ten měsíc :confused:

Gabčo, paráda váha krásná a myslím, že má Vája jen těžké kosti, protože je to drobek :wink: :dizzy_face: , kde by jinak nabrala takovou váhu :sweat_smile: :grinning:

Hopi, Rvasata.....................takže bude testování ve 2 a to bude parádička :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
my se balíme na víkend na Vysočinu, se těšííííím
čeká nás oslavy, v sobotu slaví synovec od mojí ségry narozeninky, takže budeme tam + pouť, večer vymyslel švára od manži grilovačku s rodiči, takže paráda a v neděli tchánovi narozeninky :dizzy_face: , tak to vypadá na pohodový víkend :slight_smile:

jdu balit pár věcí ať toho nemám zítra moc :wink: , budu jukat
24. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
very tak to máte nabitý víkend.jak já bych už taky někam jela. :wink:
24. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
Very no vidííš, to mě nenapadlo, tak to Sel má taky těžký kosti :grinning: :slight_smile:
A pohodový víkendík to bude, má být hezké počasí, Míša tam půjde z ručky do ručky, tak si i odfrkneš a přijedeš v duševní i fyzické pohodě (no i když ty v ní jsi stále.... :wink: )

Míšo, to je parádní rada, takhle tě srovnat.... věřím, že v tom byl zakoopanej pes!!!!! :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
@verysek1 to jo,doufám........Jen abych to do té doby vydržřela. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jooo kdyby to šlo hnedka...To jsou nervy.Jim pořád říkám,ať si tam pěkně rozbalí stany a zůstanou tam :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
Zdravím mooooc všechny Sanusky!!!!!!!!!!!maminy,těhule, snažilky a mimíska :grinning: Jsem zpět a jdu do boje.
Míšo- taky se přidávám k Danče, že Mojžíšová dělá divy, já jsem s ní cvičila před rokem a myslim, že mi to taky pomohlo dost ke dvojčátkům a pila jsem taky bylinky, tak jen tak dál a přidej ještě Mojžíšovku, Frantovky jsou vyhlášený i na pohybovky, tak tě vše naučej a ukážou, já ji od zítra začnu taky.
Zdravím také nové kolegyně-snažilky.
Držím pěstičky Hopiku!!!!
Andi-nádhera.
Beryku-vydrž a odpočívej-prostě válendo u fotbálku, taky na něj furt čumím.
čepeček-už 21tt, toto letí, snad se k vám brzy přidám
:sweat_smile:
Sanu-nehty jsem měla po gelu děsně zničený, to mám jen já takový ubohý hrabátka? :unamused:
24. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
Dneska to ty Slováci teda váleli :grinning: viď Beryk?
24. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Koukám, že tu nikdo není, tak jdu do hajan. Pěkné sny všeci :wink:
24. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
Míšo no vidíš zas se něco bjevilo co se vyřeší :wink: a dokoce si pamatuju jak jsme ti to na srazíku radily :wink:

Já si myslím, že mě ta Mojžíšová taky pomohla hlavně uvolnit pánevní svaly a pak zpevnit , abych mimčo udržela a holky udržela, i když na ležáka :pensive: a teď mě záda zase bolej tak si říkám, že za ní zas dojdu, aby mi tu páteř zase narovnala nazpátek páč se mi v těhu odstěhovala jakoby do esíčka a jak mi lupalo v tý kostrči ..je to v háji.

čepečku jj já když šla na ET tak jsem si taky říkala jdeme pro miminka :wink: A 50 vajíček to jsi teda rekordman :wink:

holky moc Vám držím palce na testování :wink:

Valihrach/ jen když zlobí/ už spí , děda ji uspal v náručí tak vychrupuje zabalená v dece..

teď čtu Danča taky radí Mojžíšovou, hele Míšo čučela jsem jak blázen co se mnou ta paní dělala za pokusy , ale já věřím, že to mi hodně pomohlo k dítěti :wink: celkově jsem měla ztuhlé břicho a učila mě i volně dýchat , abych uvolnila celý tělo a mysl......... tý jo a dvě hodiny cvičení a dýchání večer co večer půl roku mě srovnalo nervy..
24. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.