• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luuc... s tím chováním a přístupem v Baby centru souhlas :wink:
10. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Luci to já vím, že se nudit nebudu právě to píšu, spíš Danča mě dostala, že má v plánu se na mateřské nudit :grinning:
10. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
sarii, já už tam fakt nikdy nejdu..takhle neochotný a nepříjemný prodavačky jsem teda nikde neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když jsem si tam objednala lahvičky a oni mi psali, že jim přišly, že se můžu stavit..já tam přišla a prodavačka mi suše oznámila, že je prodali, že o ně byl zájem :angry: :angry: :angry: fakt krávy...ani nezabučej, když tam přijdeš :confounded:
10. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
sanu, jo tak...jsem to blbě pochopila :wink:
10. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
sanuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, a co jméno??????????
10. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
nééééé, já nemám v plánu se nudit až se mimi narodí!!! To je mi jasný, že se nezastavím... já se nudím teď.... a moc... na to si stěžuju, aby bylo jasno :wink:
ale vymyslela jsem si činnost, jdu zamést a pak se podívám na instruktážní video o kojení :wink: ještě kouknu
10. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Dani, potřebovala bych umýt okna...tak jestli se nudíš, můžeš se stavit :grinning: :wink:
10. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jooo Luci jméno je zatím pro nás velká neznámá, ale někdy nějaký určitě bude :wink: Jen ho vybrat.

Dani tak můžeš dorazit k nám dneska jsem tady na nic nesáhla, protože jak jsem vstávala před sedmou, tak pořád jen bojuju se strašnou únavou a jsem ko i po cestě do kuchyně, tak si říkám, že práce na mě do zítra počká... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ta víla je tak hezká :dizzy_face: Třeba to bude na kočík ok, juknu na to a uvidím. Ale je to taková víla obryně :grinning:
10. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Danča bude na roztrhání koukám, ještě někdo něco potřebuje? :grinning:
10. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
sanu, tak aspon nahod nějaký tipy, co se ti líbí :wink:

Hele abys přes vílu viděla na prcka :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tyjo víla přes celou boudu :grinning: Ale tak kdybych ji pověsila jakoby na kraj.... no ale samo kdyby to bylo moc velký, tak to je ptákovina..... Juknu na to na vlastní oko a podle toho budu jednat.....

Neeeeee já nebudu nic rozprašovat dřív než budu mít jasno :wink: Jako tipicky českýho to nic nebude na 100%
10. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
jééé, ty seš tajnůstkářka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak až budeš mít jasno nooo :rolling_eyes:

Aby se pak malá vešla do kočárku, když tam bude ještě víla :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky, tak to se podržme, jak se bude jmenovat Sanusčina "cérečka" :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kauza víla je dobrá... se chechtám :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
sarii, já taky...si to živě představuju :grinning: jak je sanusčina malá zavalená v kočárku vílou,.. :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Sanusko - Afrodita, Klementýna, Hortenzie, Amélie??? a něco podobného?? :grinning:

Holky, okna přeci můžu umývat až v 38+ a to ještě nejsem... nejdřív mě čekají ta moje :grinning: No a stejně už mě pak manžel nikam nepustí... kecy, kecy, výmluvy, já vím, ale okna si musíte umýt samy :grinning:
10. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
cérečka zavalená vílou :grinning:
10. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Bych vypadala že vozím vílu v kočáru ne dítě :grinning:

Holky kliiiiiiiiiiiiiiiiiid žádná exotika, ale prostě tak nějak trošku něco jiného ale ne zase moc a teda nic českého aspoň ne tipicky....

A hele Sari Marina taky není nejtipičtější jooooooooooo :wink:
10. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
sanu, :grinning: víla v kočárku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by tě zavřeli asi brzo k Chocholouškovi :grinning:

Dani, jéžiš nestraš s těma jménama :grinning:
10. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Teda Daniiiii jsi se skoro do jednoho trefila :grinning: Ale stejně vyzradím, až se pro něco rozhodnem.... :sunglasses:

Na okna prdím, když neumeje manža, tak se nedá nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj při večeru!
Neli-obrovská gratulace k úspěšným zkouškám.Každého,kdo studuje dodatečně ještě po škole a ve "vyšším" věku upřímně obdivuju a tiše závidím tu píli a vytrvalost.To mě bohužel chybí... :sweat_smile:

Sanu-tak kočárek je doma... Tak to jsi určitě ráda,viď,že máš jednu z nejdůležitějších věcí "z krku". :sunglasses: :wink:

Zofi-koukala jsem na fotečky Vašíka a je tam jako opráskaný manekýn. :sunglasses: Fakt nádhera! :dizzy_face:

A aby jste věděly-já jsem taky utrácela! Teda,teprve utrácet budu,protože jsem si objednala přes Koníkovský bazárek různé věcičky za cca 800,-! :wink: Už se těším až to přijde dom a hned vám hodím fotečky,ať se kocháte se mnou... :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
sanu, ha už vím..Amélie :wink: :grinning: :grinning: chachaaaa, tu jsem měla taky v užším výběru...Amálku :wink: ale přes manžu neprošla :confounded: a ted jsme teda ráda, si nedovedu představit mít místo Anetky Amálku :pensive:
10. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Věru no jo, ale kočík je to nejmenší, spíš mám lufta z věciček a do toho se mi nějak nechce :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Věru, už se těším na fotky...za 800 to je dobrá cena :wink:
10. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
No Luci skoro, ale ještě to není vyloženě konečná verze :grinning: Ale to je jedno z mnoha, takže než bude užší výběr, tak si mylsím, že bude tak konec července... :sweat_smile:

Ale mě to pak přestane bavit a skončí to jako s kočárkem, z ničeho nic a skončí se stejně u prvního nápadu... :grinning:
10. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Sanu,tak pro mě bude největší problém právě ten kočík... No,ale popravdě spíš kvůli financím,ale nějak to snad zvládnu. :wink:

Luci,my máme jezevčici Amálku. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Nojo, z tebe už nic nevypadne :sweat_smile: tak já jdu na kutě :wink:

Holky, koncem června jedem na dovču, tak bych uvítala zástup na tabulku na těch 14 dní :wink: to bude zrovna hodně změn, tak at je to pod kontrolou :wink: tak se dohodněte :wink: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Věru, mě se Amálka docela líbila...ale za a. jich je ted až moc a za b. člověk nikdy nemůže odhadhnout jak to dítko bude vypadat..takže buclík Amálka by byl akorát k smíchu :sweat_smile: le na jezevčíka je to dobrý :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Luci tyjo vždyť venku ještě svítí sluníčko a ty jdeš spát jo :grinning:

Věru ten Cross kdyby jsi měla a nepotřebovala vajíčko nacvakující na konstrukci, tak ten kočík se sporťákem je za 7.900?-
10. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak a to je přesně ono, proč já jméno nebudu říkat, páč, každej ti nějaký jméno nějak zprotiví a je konec :grinning: Takže dděvčátka, jméno bude oznámeno až se nám holčinka narodí a každej ať si pak už říká co chce :wink:
10. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.