• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobry večer,holky!
Prosim vas,děla Sanus genetiku a imuno?
Ted jsem 11 den po KETu a zitra dělam test,ale nejak se mně nezda,že bych byla těhotna.No uvidime.....
Takže přemyšlim co bude dal.Měla jsem 9 mražačku,a s toho neni nic,byli to posledni.....
Jsem docela zničena,ale jak koukam tak tady je skoro každy je těhu.
24. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
rozi jsem tu já jenži mě trvá dobu než něco napíšu :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz

Rozi čavego, jj nehty jsou po sundání geláků jak papírky, já je mám od 21 ( :confused: to to letí :sweat_smile: )let a bez nich si to snad už nemůžu ani představit................
Rozi tak jdete na to, držím držím držím všechno co mám......!!!!!!!!!!!

Toma držím pěst!
24. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
jéééé Rozinka se nám vrátila!!!
Rozi, vítej zpět a ať už je to konečně ONO a až do konce!! :wink:

Toma, držím palce na test! Genetiku Sanus dělá (v HK na místě, v PA asi někam posílají, tuším), imuno nevím, to jsem neměla, možná nabírají krev a posílají nebo tě pošlou někam jinam, rozhodně doporučení dávají (po dohodě).

Holčiny, přeju krásnou dobrou :slight_smile:
Zítra balím, odjíždíme na víkend, já se tááááák těším :wink: Brou.
24. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj,táák jsem dočetla.
Verýsku,když budeš na vysočině,nechceš zajít na brigošku,potřebuju na neděli dobrovolníka chacha.
Míšo,tak snad bylinky pomohou.
A co mě se týče,tak to bude na román.Tak nějak zkratkou.To co dnes proběhlo nemá snad obdoby,chlap chce,abych přešla k jinému páč to pro něj byla poslední kapka,ale zatim zůstávám a budu doufat,že volba je správná.Víc se o tom nebudu rozepisovat,kdyžtak do IP.Prostě i muži mají své dny.
24. čer 2010 ve 23:20  • Odpověz
Gabi, ale na oblečení to vidíš, ne? Já už musela něco vyřadit :slight_smile:
Tomi, na imuno pošlou do fakultky a Ti to pak někam posílají.
25. čer 2010 v 00:56  • Odpověz
Jo a nestahovat kalhoty, když brod je ještě daleko!
25. čer 2010 v 00:57  • Odpověz
Přeji slunečné dobré..... :slight_smile:

Sel budíčkovala dneska v 6 tak to jde...

Gab, váha dobrá, no a jestli Vája bude po tobě, tak bude taky jak za groš kudla, takže je to vše v naprostém pořádkůůůůů :wink:

Dančo Very odjezd na víkend závidím, moc si to užijte :slight_smile:

Já se jdu hejbat, bo je horší noc za náma, tak ať se chytnu....
25. čer 2010 v 07:03  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Krásný den Vám holky přeju.Dneska je zase krásně.A docela dny rychle utíkají... :sunglasses:
25. čer 2010 v 07:06  • Odpověz
Ahoj Konečně jsem se dobře vyspala. Jinak jsem večer mimi přemlouvala ať kope a ono začlo až když jsem usínala. Manža řekl, že to je jako když dostanu 220.
25. čer 2010 v 08:01  • Odpověz
@dablikolik tak to já je přemlouvat nemusím u mě to je jak polní přesuny
25. čer 2010 v 08:03  • Odpověz
cepecek No bodejť by ne,však jsou na to přeci 2 :sunglasses: :sunglasses: .Já Vám to všem tak přeju a i závidím.To jsem ale hrozná :astonished:
25. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
@cepecek ty tam máš dva. To moje je líné po mě, ale když se ozve tak fotbalista/ka po tatínkovi
25. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
Tak jedna fotečka z pondělí.
25. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
Hezkýýý vytoužený páteček :slight_smile:

Rozi, ahojky člověče :slight_smile: , paráda, že jsi tu a plná sil a vzhůru do boje, ale myslím, že to nebude boj, ale pouze návaznost a teď už až do konce 40tt :wink:

Ahojko :grinning: , ty vtipálku :grinning: , máme tchánovic narozky v neděli :slight_smile: a cože by to bylo za brigádku?? :confused: a mě prosím klidně IP, co se událo u Dr., že se chlap naštval ?:confused: :pensive:

Toma75, dočkají se tu všechny, věřím, že jo :wink:

a kdepak máme tabulečku?????????????????????????? :astonished: :astonished: :astonished: , co je to za nekázeň???
25. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
Maxík vypadá jako andílek
25. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
se nám ta tabulka ztrácí, jak naše třídnice na škole :grinning: :sunglasses: :grinning:

Dančo, kam razíte výletit na víkend???určitě si to užijte, má být hezky, takže to bude určitě skvělý :wink: :dizzy_face:

Dabli, bříško hezký a kopání si holky užívejte, ale nebojte se o nic nepřijdete ani po porodu, já když se mazlím s Mišákem doma, tak on čutá nožkama do břicha jako ďas akoráde z venku :grinning:
25. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
dablikolik .Náádherný bříško.Fakt super.Juu jak já bych už taky chtěla.Ale tentorkát jsem si prostě pro ty mimika šla a jsou tam a basta fidli.Sice mě začín bolet podbřišek,ale to nic neznamená..... :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
rvasata ty jsi po et nebo ket? Nejsem v obraze. Bolení v podbřišku mám od začátku i někdy i teď :grinning:
25. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
dablikolik No jelikož ty názvy jso pořád pro mě španělská vesnice :grinning: tak jsem od úterý po zavední mrazáčků čili to je KET :slight_smile: :slight_smile: .První pokus nevyšel,ale teďka jooooooooooooo snad
25. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahojda holky,krásný pátek a všem prima víkend :sunglasses: Já dneska zkusím odjet na pařbu grilovačku s prací,uvidím jak tam dlouho vydržím,mám to tam i nachystaný na přespání, ale uvidím, páč tenhle týden mi začly nevolnosti i v noci, tak mám sbalený igeli´táky a uvidím, těším se ,že vypadnu :sunglasses:

Toma držím pěstičky at tam jsou // :wink:

Delf at ko dopadne OK :wink:

Hopíku ,Rvasata myslím na vás, jak se cítíte?

Very, Dani krásně si užij t e výlet :wink:

Rozi tak hurá do boje,at ti to utíká a výsledek je //.Teda včera pěkně Slováci to nandali Itakům,to byla bomba :wink:

Ahojko posílám ti hodně síly, je to boj a psychicky moooc náročný

Sanu tak at to rozhejbeš a sluníčko ti dá energii:slight_smile:
25. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
@beryk Ahojda díky za zeptání.No o milion procent líp než-li u prvního pokusu,ale to je psychikou teďka jsem v pohodě a miminka prostě jsou....Jinak mi nic není.Trošku podbřišek,ale nc hrozného.Pomalu dělám všechno doma..jakýpak copak :slight_smile: Taky bych někam jela pařit
25. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
dobré ranko přeji všem.
Very- díky jdem na to
Sanu-to jsi borec, mě ty papírky strašně vadily :grinning:
Dančo-po lázních a s Mojžížovkou to prostě dopadne.
Měla jsem dilema, jestli bude konečně větší úrodička, alespoň 4 gule, kolik si jich mám nechat zavést, jestli jedno nebo dvě, jedno je jako nic, kord když jdu už na 3IVF, ale 2 je u mě riziko donošení. Jsem domluvená s rizikovkou, že jakmile budu těhotná, na začátku 4.měsíce mě preventivně zašijou, a když budu ležet v nemocnici pod dohledem, tak snad . . . :sweat_smile:
ahojko- napiš mi taky do IP, co manžovi vadilo, jestli to samé, co mému, já změnila DR. a ta mi to lehce překopala, tak zkoušíme něco trošičku jiného.
Pěkný den a já se jedu potit do HK na ZK z AJ-máme popisovat 10min obrázek v AJ, to jsem zvědavá ci tam budu placát(trřeba lidé čekající na letišti nebo dva lidé na gauči) :sunglasses:
rvasata-bolení v podbřišku je dobré znamení, fakt :dizzy_face: vydrž
25. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
rozinka007 jasně mám to i před MS ale jinka...uvidíme a věřím a hlavně tobě věřím,že teďka to vyjde..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
@gaban já Mojžíšovou loni cvičila, ale sama, ted mi řekla, že jen pod dohledem, že potřebuju opravit a pokud cvičit, tak Mojžíšovou jen pod dohledem odborníka, jako věřím, že je to klidně možný, že to je ten nejhlavnější problém, proč mi sliznice nefunguje
jsem včera přemýšlela, tak 2006 v září jsem vysadila prášky a 2007 v červnu mě sramovalo auto a nejvíc to odnesla kostrč, 4 měsíce jsem si nemohla pořádně sednout, fuj ještě teď je mi blbě, když si na to vzpomenu
a až 2008 na jaře jsem naklusala j doktorce, že to nejde, tak to tak nějak odpovídá, asi, předtím jsem neměla ponětí o nějaké sliznici či o dalších věcech

Rozi držím pěsti to půjde!!!!
25. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky,
musím vám napsat, že jsem dnes 8 den po KET a mám pozitivní test. Svitla ve mě naděje, že by mohlo být všechno lepší a konečně by to mohlo dobře dopadnout. :slight_smile: Jsem 13 den po pregnylu ale 10000 jednotek,t ak snad už to není pregnyl.
25. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
@anii-tak to ti gratuluji z celeho srdce :slight_smile: .Super!!!
25. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
Holky a za genetiku a imuno kolik se plati nebo to hradi pojištovna?
25. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
Rozi, mě by ty papírky taky asi strašně vadily, ale jelikož nemám v plánu geláky dávat dolů, tak mi jsou zatím papírky šumák :grinning:

Dabli pěkně rostete :dizzy_face:

Bery už i večer jo, hmmm no tak to si to užíváš.............. ale igeliťáky to jistěj :wink: Hlavně, aby nějakej neměl dirku :sweat_smile: :grinning:

Very jsem zapomněla poděkovat za receptíka!!!! :pensive:

Rvas a budeš testit?????
25. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
Aniiiiiiiiiiiiiiii tak potichounku gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.