• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Aniii-10 000 jednotek pregnylu vydrží v každém různě, dle metabolismu, říká se Až 15dní, já jsem taky testovala takhle brzo a načetla hodně literatury a stejně jsem musela vydržet do krve. Pokud jsi jako já a nevydržíš, tak to zkus ob den a pokud bude sílit, tak to není pregnyl, přeju hodně trpělivosti.
Taky mě to čeká-doufám, těch 14 dní je fakt šílených, vydrž, už jen necelý týden.
Míšo-to je jasný, nejlepší to je s odborníkem-o tom žádná. A to prokrvování spodku je taky jodně důležitý, jak říká Gabča, to dýchání je na to taky jak dělaný. V lázních mě učili jesště 3 druhy dýchání, do břicha, do hrudníku a pod klíční kosti, to dýchání je velice důležité pro prokysličení pánve a tudíž vede prý i k prokrvení. Takže jen spekuluji, že ve tvém případě tu padla kosa na kámen ve všem tom snažení, a že po lázních budeš tak prokrvená, že budeš mít mega sliznici a embroušci si budou v ní rochnit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Toma-tak za 3 dny krev? To mooooc držím palečky a pozitivně.
rvasata- :wink: :dizzy_face:
25. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
@sanuska No testit budu,ale teďka je ještě hodně brzo.minule jsem začla kolem 10 dne špinit tak uvidíme,ale tentokrát prostě bude jiné a vyšlo to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ani nevím,kdy by se mělo testi,kdy by to ukázalo.Ale oni asi vědí,proč říkají 14 dní,ale čekání je příšerný
25. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
@rozinka007 tak snad to pregnyl není. Čárka je teda překvapivě silná. Není jako testovací,a le je dost vidět.
25. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
@aniii Tak to opatrně taky gratuluju a to je super.Jak je čárka taková tak to snad pregnyl není.Jsem tady nová takže Vás ještě všehcny neznám a nevéím :slight_smile: :slight_smile: chodíte do HK?a kolikátý pokus :sunglasses:
25. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
aniii-tak to vypadá dost nadějně, vydržet holka :wink: :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
@rozinka007 a jak si testila takhle brzo, taky jsi ji měla silnou?
25. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
Aniiii-ne ,já ji měla furt děsně slabou, tak u tebe to vypadá na pěkný HCGéčko z těhu, ale krev je krev
25. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
@rozinka007 děkuju, snad to bude dobré.
25. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahojky,jsem tu jen naskok,byla jsem na samosběru jahod,teď rychle obídek a frčím do práce,večer chci brzo vypadnout,máme grilovačku,tak ať si taky užiju života.Info do IP pošlu během zítřka,budu ráda,když mi sdělíte svůj názor na to vše.Zatim pa a užívejte si.
25. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
Anii potichounku gratuluji a přeji ,at čárka pěkně posiluje :wink:

Toma jak ty , testilas?

Dabli krásný bříko
25. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
@beryk díky. Ten první test v albíčku jsi měla kolikátý den?
25. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Anni, rvasata držím palečky

Jinak jsem ve městě potkala Danču a moc to holkám sluší a Anežka je nádherná.
25. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
@rozinka007 Jé supr supr, moje spolubojovnice, vítám tě zpátky :slight_smile: a díky za podporu :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ani supr, to už by mohlo klapnout :slight_smile: supr
Toma tak at se brzy objeví dvě//.
@beryk díky za podporu a ty jsi užij párty hihi
ahojko, prosím také do IP :slight_smile:
Rozinko, takže ty jdeš ted stimulovat na 3 IVf?, jestli jsem to správně pochopila :slight_smile: tak držím palečky
25. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@dablikolik zapomněla jsem Ti pochválit krásný bříško :slight_smile: a Maxík je taky kus :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holčiny,

je to dřina, na dvě noci z domu, to balení mi moc nejde, jídlo, oblečení, sebe zbalit... Jedem do Kytlice v severních Čechách. Byli jsme tam před dvěma lety, tenkrát mě ta známá nakrkla s řečma, kdy jako budou děti... to jsem byla po neúspěšném IVF. Tak jim teď "vypálím rybník". Jinak jedem celkem 7 párů a 6 dětí, je to rodinné setkání, naši, tři dcery a jejich děti, z druhé strany rodiče, dvě děti s rodinami. Takže 20 lidí, to teď počítám... budem výletit... moc se těším!

Potkala jsem ve městě Dabli, sluší jí to, vypadala spokojeně a tak to má být!

Anežka už vstala, nějak jí teď nebaví přes den spát, žádné dopol. a odpol., už jen jednou denně, teď 45 minut a šlus. Odesílám, než mi to vypne...
25. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
Rvasata, jsou tam, to víš, že jo!

Ahojko, taktéž prosím IP.

Aniiii, jééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No to by byla bomba! Věřím, že to pregnyl není a že Ti to těhulení tentokrát vydrží po 40 týdnů a bude z toho krásné zdravé miminko! :wink:
25. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
.... přeju všem krásný víkend. Objevím se v neděli večer. Opatrujte se a užívejte si!

a u testovatelek se těším na dobré zprávy!
25. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
holky díky, snad už to klapne.
@hop myslím na tebe ať tam taky jsou :grinning:
25. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Tak holčiny, mám za 3 s odřenýma ušima, to byla ostuda, jsem se jim omluvila, že mě ,museli poslouchat :sweat_smile:
ale mám to a teď mám důležitější a hezčí starosti, když mi příroda vyhlásila válku, má ji mít, a já už přece nějakou tu bitvu musím kurňa vyhrát, že jo a ne jen já!!!!!! Takže jsou tu teď hojky na testovačku a pak píchandy?Je tu někdo kdo se mnou kolem pondělka začíná stimulku?Tedy pokud přijde v neděli MS. Jsem nadšená, máme lehce změnu v protokolu a v medikamentech.
Dani-užívej.
Dabliku- pěkňoučký bíško, opatruj se :sunglasses:
Aniiii-to bude OK :wink:
rvasata-vydržaj a taky se šetři :dizzy_face:
hopiku-jsem ti tu zpět po boku :slight_smile:
beryku- žádný blbnutí na grilovačce a jen lehonce pařit :grinning:
25. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
@ahojkyholky já chci taky do IP :grinning:

@rozinka007 Rozi prosím tě a ve františkách někde dělají Mojžíšovou??? jinak gratulka ke zkoušce či co jsi to dělala :grinning: a držím pěsti na stimulku, to klapne :wink:

jinak lázně schválenééééééé, hurááááááááááááá
25. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahojda,

nakukuju z práce..dneska je celkem klid :slight_smile: ale zas to neutíká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra máme svatbu, Anetka jde za družičku a v neděli bude grilovačka u našich...to bude zase žrací víkend :astonished: :dizzy_face:

@ahojkyholky taky prosím IP :slight_smile:

@misa.77 gratulka ke schválení lázní :slight_smile:

@rozinka007 copak jsi dělala za zkoušku? jinak gratulka, 3 je dobrá známka :wink: :cry:

@rychnov3 užijte si víkend :dizzy_face:

@aniii potichounku gratuluju :dizzy_face:

@dablikolik pupík hezky roste :dizzy_face: sluší ti to
25. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
Koukám, že jste řešily gelovky..já jem mám už 10 let :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt jedu bílou francii...ale příště se chystám na červenou :dizzy_face:
25. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
ahoj holky,

já dneska pokračovala v úklidu po čas dovolené :slight_smile: , ale moc jsem tomu nedala. Nějak se mi nechtělo.

@ahojkyholky co se stalo?? :confused: Úplně na to zírám, jakože něco v Jihlavě? Šmankotě to by mě vážně zajímalo co, můžeš mi to prosím taky napsat do IP?
25. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
@wobludka máš pravdu, náhoda je blbec. Je fakt, že nám tuto možnost Kučera nabízel - s tím, že šance je malá. My to tedy odmítli, ale to kvůli tomu, že my ten čas nemáme.
25. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
Krásný páteční večer.Jste tu některá?Manžel konečně dodělá dřevěnný domeček pro malou.to bude na zahradě kliidu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
ahojky zdravim vsechny, ve FL Míšo se cvici mojžíšovka, ale chodi tam dycky vice zen, takze se ti nikdo moc nevenuje. Ale chodila jsem cvicit myslim dvakrat tydne.
25. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
@vysocanka Zdravím.Já jsem tady nová.Gratuluju k miminku.Já se snad už taky dočkám.Jsem 4 den po Ketu tak snad.......chodila jsi do HK? :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojda.Aniií to je supr tak jen tak dál :wink: luuc pokojíček nádherný.My jsme měli zase krtečka. :wink: rvasata to jo to nebude chtít ani z domečku. :wink: Ahojko já teda taky IP jsi měla mít stimulku vid. :wink: A já dneska vozila 5 denní miminko až jsem se divila páč kámoška porodila v pondělí po půlnoci a dneska už venku.pustili je dřív páč v Hk porodnice je plná a nepřijímají . :wink:
25. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
Jé ahoj Vysočanko tak jak se máš?tt máš už pěkný. :slight_smile: rvasata neboj ted to výjde ted se tu ty Kety nějak daří :wink:
25. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.