• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
andi2 ahoj jo to určitě nebude a budu mít zase o trošku dýl klííídek :grinning:
25. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
andi2 tak v to doufám :wink:
25. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Holky, děkuju za pochvalu pokojíčku....jen ho budem asi malovat znovu, pže manža přišel s tím, že zarezervoval nový byt a tak za rok se budem stěhovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
ahojky holky.dnes jsme měli hodně lítání,ale byla jsem už u mé doktorky měla moc velkou radost že jsem těhu a když jsem jí řekla,že to druhé vzalo nohy na ramena,že tam není tak se smála,že to ještě neslyšela,no aspo jsem jí pobavila že :wink: akorát musím zavolat do sanusu aby mi poslali neschopenku a nějákou tu zprávu pro doktorku,když mi to nedali :unamused:
25. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
no a týden tady nebudu jedeme už na dovču jupí na týden na chatu už se ták těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prdola má přesně 1cm :grinning:
25. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
@vysocanka ahoooj, no paráda, třeba tam někoho najdu, jinak pak tady u nás to dělají v sanatoriu, ale to až v srpnu, jen potřebuju nějak začít :wink:
25. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
delf supr no vidíš jak rostete pěkně.Tak si užij dovču a opatruj se. :wink: já jdu otravovat mojí dr.v pondělí pořád mě tak divně pobolívá nebo nevím jak to popsat na tý levý straně jako pod žebrem směrem dolů tak nevím třeba je to normální ale bralo mě to i minule když jsem byla těhu tak tam radši zajdu stejně se tam mám hlásit.Tak si to užij :wink:
25. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
teda luuc to by mě..no ale třeba Anetka by chtěla za rok zas stejně něco jiného v pokojíčku. :wink: jo a Rozi tak pořádně ted stimuluj jo? :wink:
25. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
andi určo za ní radši zajdi radši jít 100x zbytečně než jednou nejít a vyčítat si to
25. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
:grinning: já jen doufám,že snad přežiju cestu teda musím si vzít hodně jídla do auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože mi to zatím pomáhá,když cítím,že mi je divně musím se najíst,taky podle toho už vypadám :grinning:
25. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
@delf14 delf přesně tak zajdu. :wink:
25. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
delf já zas se musím hodně napít a pak se divím,že mám žaludek jak na vodě :grinning:
25. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
no tak po tom nepřibereš teda jak po jídle :grinning:
25. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Krásný den,nějak jsem dneska dostala hrozný strach.Jak mě bolí vaječníky a podbřišek :rolling_eyes:
26. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
@misa.77 Miško urcite se ti tam bude libit ja rikam vsude, ze je to zazitek na cely zivot, je tam krasna priroda, super lidicky, procedury jsou balzamem na dusi i telo. Uvidis ze se ti to bude moc libit.
:sunglasses:
Jinak se omlouvam , ze neprispivam je mi fajn brisko roste jako zbesily a ty tepla mi nedelaji dobre, mam hrozny otoky nohou, je to celkem narocny, to by clovek ani nerekl :grinning: , ale jsem moc stastna ze konecne se splnilo to co jsem si tak dlouho prála, to je jasná vec. A co vy ostatní, jak se mate?
26. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
@vysocanka Ahoj,nevím jestli se mi známe.Jsem tady jen pár dní a 5 den po KETU a dostala jsem dneska hrozný strach a to je u mě špatný.A to jsem do teďka byla psychicky v pohodě. :rolling_eyes:
26. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
ahojky my se nezname, ja sem moc nechodim, spis vubec. Ty chodis do Sanusu do HK?
Ja chodila do JI a jeste urcite pujdu pro dalsi miminko
26. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
@vysocanka Ano do Hradce.Já už jedno treperendu mám,ale přirozeně.Tobě moc gratuluju.Mě tohle pomáhá jsem po KETU a bojím,bojím
26. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
takze ti ET nevysel a tedka byl prvni KET?
26. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
@vysocanka Ano přesně tak,ale při první ET jsem byla opravdu psychiky na dně a to udělalo strašně moc.Teďka jsem myslím na tom líp a neležím jako předtím.Dělám všechno.Jen mě začalo zase bolet břicho teda spíš vaječníky
26. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobrý ráno, holky :wink:

skončil mi neskutečně hektický týden, tak jsem tu nebyla a ani nemám přehled co se dělo.., ale zkusím aspoň zhruba dočíst.. :slight_smile:

@rvasata držím pěsti ať je to to pravé bolení :slight_smile:
@vysocanka ty už jsi tt :astonished: , to je dobře.. Nohy mi taky otýkají, ale je to to nejmenší si říkám :wink:
@andi2 @delf14 i vám mačkáme palečky jak můžeme ať je všechno v pořádku a prckové rostou
26. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
sou to nervy od zacatku az do konce, budu ti moc drzet palecky. verim a doufam, ze to dobre dopadne!!!!!! :dizzy_face:
26. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
@vysocanka já taky věřím,pozitivní myšlení je základ.KDyby jen člověk nemusel tak dlouho čekat
26. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
@jusinka Díky doufám,doufám....ale musím si zakázat se tak pozorovat
26. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojda holky,všem bájo víkend :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Před chvílí jsem se vrátila z akcičky. Bylo to úžasný,byly tam tři kytary, jedna basa,halekala jsem do 2h. do rána a toho jídla co tam bylo, samé mňamky,sice o to víc jsem běhala blinkat, ale na štěstí se ze mě nikdo nepoblil :grinning: , tak to bylo fajn.

@rvasata držím pěstičky, dobré znamení, mě taky bolelel podbříšek , jsem myslela , že přijde mrcha,chodila porád na záchod kontrolovat

@vysocanka ahooooooj ,hooooodně dlouho jsem tě tu neviděla, týjo už 23tt,super
:wink:
26. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
@beryk Taky tak,ale tedka abych začala špinit nebo to dostala je jestě brzo si myslím.Teprve 4 den od KETU
26. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
Krásný víkend,

tak jsem si na čtvrtek zamluvila doma auto a vypadá to že bych na srazík dorazila.pokud to najdu.Ale podle mapy to nevypadá složitě.
26. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
@madlina to je dobře, ráda tě poznám :slight_smile:.

@beryk sice s blinkáním :grinning: , ale užila sis to.. Co víc si přát :slight_smile:

Jdu to doma trošku pofackovat, snad budu mít trošku času abych mohla nakukovat..
26. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
Taky se na vás na všechny moc těším. :slight_smile:
26. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
Holky Adélka přišla o svý krásný lokýnky.Na dnešek spala u babičky,ráno přišla a koukám že má kratší culíky.Sice potřebovala přistříhnout konečky.Tak ji Petrova mamka přistřihla.Jenže nejmíň o půlku dýlky co měla.Samo jsem to obrečela a jsem pěkně nasraná.Omlouvám se za ten výraz.
26. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.