• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojdy, to je dneska venku, ale krásně, odpoledne ješte dojedem s manžou do Afika na nákupy, prý se mám víc rozmazlovat a něco si na sebe koupit :slight_smile: . Tak až budu mít vycházky tak vyrazíme :grinning:
@madlina Neboj Adélce vlásky dorostou :slight_smile: , nojo babičky se s tím tak nemažou viď :grinning: , ale určitě ji to sluší i tak :dizzy_face:
@rvasata Týjo tebe pořád někde bolí a píchá, a mě nikde nic ach jo :frowning2: , nu což aspon si teda udělám radost při těch nákupech :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak myslím, že je jasno kdo znás dvou je těhu hihi.
@beryk Tý jo to jsi borka takhle pařit až do rána :dizzy_face: a kolikrát jsi utíkala blinkat :grinning: :grinning:
26. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
Hop, klí´do můžeš bejt taky těhu.Mě při Adél nic nebylo.Kdybych neměla průkajdu a nerostlo mi břicho,tak ani nevím že jsem těhotná.
26. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj všici,tak vzhledem k tomu,že každou zajímá proč jsem byla tak rozladěná,tak to napíšu sem do diskuze,je to pro mě jednodušší i když jsem původně nechtěla.Takže po nepovedeném první pokusu jsme si řekli,že obyčejně nastává 3 měsíce pauza a pak se může znovu začít, pro nás to však nebude platit a začnem dřív,abychom využili nastimulovaného těla,necháme proběhnout ms a přijdu kolem 21DC a dle utz uvidíme,buď začnem nebo dostanu antiko,takže jasně dlouhý protokol.To jsem tu měla obavy,že to bude koncem července,kdy měli mít údajně dovču,ale vše je jináč,dovču má sanus jako celek od 3.7. jeden týden.A v tom je kámen úrazu.Dr.mě prohlídl a řekl,že se uvidíme druhý den ms a začnem krátký protokol nebo nasadíme to antiko na dlouhý protokol,vše dle aktuální situace.Jenže já to mám dostat právě na příští víkend,tak mu to říkám,že maj dovču a on že to neva,že on slouží celý víkend a zřejmě i svátky v nemocnici,tak si zavolám a oni ho seženou.On sám bude mít dovču v srpnu.No a mezi řečí řekl,že by bylo dobré mít nafasováno-léky,kdyby teda se začalo.Rozloučili jsme se s tím,že si tedy zavolám první den ms.Jdu k sestřičce potvrdit si recept na utrouš,který jsem dostala a ona se ptá,tak jak a já,že to mám příští víkend dostat a že začnem asi krátký protokol.No a ona,to asi nezačnete,dyť tu nejsme,tak jsem jí nastínila situaci a ona že se dr.zeptá,protože jsem ani nedostala stimulační protokol.V tom dr. vyšel tak se ho ptá a on že jo,že začnem a ona že tam nebudou a on zas že on tam ale bude a sestřička na něj kde teda vemem léky,že bude vše zamčené a on na to,to jsem právě pani říkal,že by bylo dobré mít nafasováno a s těmito slovy odešel někam zřejmě na oddělení.Holky já tam zůstala stát jak opařená,nevěděla jsem,která bije,jestli teda maj mezi sebou nějaké problémy,tak nás by se to snad týkat nemělo.Sestřička se teda mrkla do počítače a ani v tom nebylo napsáno co bych jako měla dostat,tak mi říká ať si ještě počkáme až se vrátí.Čekali jsme asi 20 minut,nepřišel,já si teda myslím,že mu ani nevolali,že tam na něj čekáme,chlap ten byl už nasraný,pak se mě sestřička zeptala,jestli mám sebou peníze,kdybych teda něco nafasovala,samo,že jsem moc sebou na běžnou ko neměla,tak jsme se domluvili,že si příští týden ke konci zavolám a uvidíme.Nevím teda,jak dlouho se píchá při krátkém a jak často se chodí na utz,ale asi by to vše byl problém,takže jsme nepochopili celou situaci.Nehledě na to,že bych si něco nafasovala,zaplatila a je možné,že by se ani ten krátký protokol nezačal.Takže rozčarování ze všech stran.Mě osobně je jedno jestli krátký nebo dlouhý protokol,jestli začít teď nebo za měsíc,jestli na mě mrkne v uvozovkách Petr nebo Pavel,jen bych byla ráda,abych měla z každý návštěvy dobrý pocit.Je mi jasný,že každý má nějaký problém,že ne vždy je ten život bez mráčků,přesto všechno se snažím věřit,že jsme udělali dobře,že jsme šli do Jihlavi a že se nám to brzo potvrdí.Chlap se mnou tento názor už nesdílí.Toť asi vše,oklepala jsem se z toho,ve čtvrtek brnknu,nepočítám,že ms už bude,to až tak víkend a uvidím co bude.Budu věřit,že nás už veškerá smůla,která nás tento rok provází ve všech směrech opustí a že se snad vše otočí.
26. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
@hop právě,že je jasno....myslím že Ty...ale prdalčku.OBě dvě :sunglasses: :sunglasses: To by bylo.No já cítím ne podbřišek ale vaječníky...ale ono to vyjde.Prďolky nás jen zkouší co vydržíme :slight_smile:
26. čer 2010 v 18:24  • Odpověz
@ahojkyholky Tak jsem to dočetla a teda to je síla.V centru by se měli dohodnout.Ale určo sis smůlu už vybrala.Na každýho se musí jednou usmát konečně štěstí. :slight_smile: :slight_smile: to si prostě myslím.Neštěstí se musí taky jednou unavit
26. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahojko, co na to napsat :unamused:. Být tebou bych počkala až bude po dovolený, protože jak vidíš, je to komplikovaný.. Jen nechápu, proč ti doky něco slíbil, když ani nebyl schopný to s tebou probrat a ani ti nenachystal protokol, natož dal info sestřičce aby věděla jak s lékama.. Z tohoto důvodu bych to nehrotila a počkala.. Chápu, že tě to hodně vytočilo, mě by to hlavně přišlo líto (vím jak jsem minulý léto byla špatná z toho, že mi ovulace zrovna vycházela na dovolenou v Sanusu).., ale vidíš, dočkala jsem se taky :wink: . Všechno má svůj čas a i ty se dočkáš :dizzy_face:
26. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
:astonished: holky teďka mě tak napadlo.já ani nevím kdy v HK mají dovolenou???????? :confused:
26. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahojko co ty máš za doktora, Fikera, že??? Sestry na něj nadávají, že tam v tom dělá chaos, to je přístup jak pojd na mě z boku, doktor sám neví
Zkus třeba přejít k tomu dalšímu, já nevím jak se jmenuje, třeba ti sedne líp :wink:
26. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
@ahojkyholky Jak píšou holky co k tomu dodat :unamused: , ale ono se to nějak vyřeší, uvidíš až tam zavoláš co ti řeknou. Snad to bude dobrý a vše se nakonec povede jak jsi měla naplánované :slight_smile:
@misa.77 Tak co už máš něco zbalené a přichystané do lázní :slight_smile: ?
No my se vrátili z nákupů a radosti jsem si udělala fůru :grinning: . A ani tolik lidí nebylo, takže pohodička :sweat_smile:
26. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
@madlina dík za povzbuzení a kéž by jsi měla pravdu :slight_smile: , no příští týden se uvidí hihi
A co už jsi si zvykla na kratší vlásky u Adélky :grinning:
26. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
@ahojkyholky moje rada - změňte doktora. Mně by se tenhle přístup taky nelíbil a nedivím se tvému manželovi, že je naštvaný. Můj by to vnímal stejně. Choďte ke Kučerovi, to je profík, jak má být. Já si ho zatím nemůžu vynachválit, jsem maximálně spokojená. A s tou stimulací bych počkala, dovolená je komplikace.
26. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
@luucia Já myslím, že už to malování máte v malíku, takže v novým bytečku to bude hračka :slight_smile: . Si tím pak už budete moct přivydělávat :grinning:. Nový byteček bude určitě super :dizzy_face:. Jaká byla svatba? Počasí hezký, i když příšerný dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@misa.77 kdypak odjíždíš, Míšo :wink: ?

@rvasata a jak se cítíš? Držíme pěsti :slight_smile:

@madlina taky bych brečela.. Ale vlásky brzo dorostou :wink:

Ještě k těm nehtům po gelovkách.. Minulý měsíc jsem dala gelovky dolů, teď v těhu mě deptalo, jak je mám rychle odrostlý a teda co mám na rukách teď, to je hrůza :rolling_eyes: . Předpokládám, že až porodím a dám se do kupy, jdu do nich zase :sunglasses:
26. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
@vysocanka to já vím, že se mi bude líbit, už se těším, si odpočinu, budu jezdit na bruslích, cvičit a modlit se, aby to všechno k něčemu bylo

@jusinka jedu 7.7. :grinning:

@hop nemám vůůůbec nic, balit budu tak den předem, jak se znám :pensive:
26. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
@misa.77 to už je skoro za týden!!!!!!! Jupííííííííí :slight_smile:. Věcí s sebou moc nepotřebuješ, stejně budeš pořád nahatá :grinning: :grinning:
26. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
Holky dík za povzbuzení.Vím že vlásky dorostou.Snad si zvyknu ale zatím s tím bojuju.Zítra jedeme k mojí mamce.Budu to líčit ještě jí takže určo ukápne ještě nějaká slzička.Hrůza jakej jsem cíťa.Ale mě spíš naštvalo to,že mi nikdo nic neřekl a ušmykli ji takovej kus.
26. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jo a to mi ještě dneska kámoška zdělila že je zase asi těhotná.pro jistotu mi přivezla ukázat i test.není si jistá jestli to nejsou zbytky pregnylu.Pak na nás tchýně vychrlila co musíme až budem na dovolený.No prostě "super"den.A to jsem si myslela jak si na chalupě užiju.
26. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
@misa.77 Míšo na koleckovy brusle je to tam jak stvoreny tam muzes jet snad nekolik kilometru az k takovymu krasnymu jezeru kde je udelany molo a hospudka, kam jsme chodivali s holkama na vyborny pohar nebo pivinko :slight_smile:
27. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
a jeste jsem se te chtela zeptat kde budes bydlet??? :sunglasses:
27. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile: ,

madli, už je další den, tak se ti vyvede líp, než ten včerejší :wink:. Ale aby mi tchýně diktovala co bud a nebudu o dovolený dělat.., bych ji něco řekla., nebo ona vám tu dovču platí :sweat_smile: ?

27. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
@jusinka Ale jo cítím se jinak dobře.Jen doufám a věřím..uvidíme.Třeba ty vaječníky a občas podbřišek je tentokrát dobré znamení :wink: :slight_smile:
27. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
@rvasata určitě, je to dobré znamení, neboj to dopadne uvidíš :slight_smile:
@jusinka tobě ty týdny tak utíkají, za chvilku už budem sledovat jak se malý klube na svět :slight_smile:
27. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoooj... Nebyl čas, furt něco...

Madli... když jdou udělat culíky, tak to je ještě dobrý :grinning: ... Ale jinak chápu :rolling_eyes: ...

Luuc... super, jste si zkusili omalovat pokojíček nanečisto :wink: ... A nový byt je jistý?

A jdu dočíst, Ahojka asi usnula na klávesnici :grinning: ...

Krásný den :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jusi,bihužel neplatí.Ale špatný by to nebylo. :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
sari no culíky moc nejdou.Hned ji z toho padaj vlasy.Si mysleli jak se jí nebude potit krk.Vyčesat ji vlásky pořádně nemůžu a rozpuštěný ji vycházej přímo na krk.Takže se bude potit ještě víc než do teď.Ke všemu má kulatej obličej a teď ho má ještě kulatější.
27. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
Zdáreček,Sarii neusnula,jen jsem to tu ze sebe dostala,chtěla jsem to dát do IP kdo bude mít zájem,ale chtěli to vědět skoro všici,tak jsem se rozepsala.
Vysočanko zdravím tě,koukala jsem,že máš napsáno čekáme miminko a néé miminka a tak jsem pátrala,hm,škoda,ale hlavně,že alespoň to jedno je v pořádku,jsou to nervy od začátku do konce,přesně tak.
27. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
@jusinka no to jsem si říkala, co všechno sebou, když budu porád hambatá a válet se
@vysocanka budu na Dr. Adler :grinning:
27. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
Zdravím

Madli jééééé já bych asi šílela :angry: na vlásky může šáhnout jen maminka :wink: a ne tchýně......

Ahojko přesně tak jsem to řešila já před rokem , dovolenou v Sanusu a nakonec jsme to pytlikovali tak, že jsem to dostala uplně jindy než se spočítalo a z června jsem šla až koncem srpna.Užili jsme si léto a pak to bylo..

Holky nechci si pořád na Val stěžovat, ale ta mě teda dává zabrat :pensive:

jusi čéče tobě to utíká co, už se připravuješ psychicky na porod???
27. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile:

hopi- copak sis koupila hezkého na sebe???

miso- lázně ti jen prospějou a pak to budou dvojky jak malovaný :slight_smile: :slight_smile: .

rvasata- podle toho jak píšeš tak z tebe dýchá absolutní pohoda a optimismus. Tohle jsem ještě u nikoho takhle silný nezažila :slight_smile: :slight_smile: .

ahojky- já bych to taky nehrotila a počkala po dovolený a změnila i mudr. případně pokud nejsi spokojená. A je fakt, že ta smůla smůlovatá se už musí unavit :confounded: :confounded: .

holky pořád píšete jak má Luuci vymalovaný pokojíček ,ale mě se někam prostě ztratili fotoblogy a vůbec je u vás nikde nemám,abych se podívala.
27. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
@sarii Márince už je rok a měsíc :astonished:, koukám..

@madlina tak to by mě vytočilo ještě víc. Neplatí, tak ať nekecá :sweat_smile:

@ahojkyholky tak vidíš, i Gabi se přidala.. Však to dobře dopadne :slight_smile:

@misa.77 mě díky lázním přešel takový ten obří stud, co jsem do tý doby měla.. Tam je člověk pořád hambatý :slight_smile: . Přijedeš na sraz?

@hop nějak letí, to je fakt.. Až budeš těhule, uvidíš sama :wink:

@gaban já už chci tak strašně rodit! nebo né rodit, mít to za sebou! Nijak zvlášť se porodu nebojím, nevím do čeho jdu :sweat_smile: . Jak se máte v tomhle horku? Val pořád zlobí? Takový andílek je to :slight_smile: . Na sraz přijedete, viď?

27. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Příští víkend jak jsou ty volna tak razíme na Vltavu na lodích , já už se táááááááááááááák těším. Nikdy jsem Vltavu nejela a prý to je hukot, hlavně v Krumlově tak jsem zvědavá jak často se budu máchat :confused: :confused: :sweat_smile: . Vloni jsme jeli Orlici a já utopila telefon :angry: .

V pátek jsme byli na véče a byla tam s náma tchýně a její nejlepší kamarádka. Už měla něco vypito a tak se mě normálně přede všema zeptala co my a miminko , že by nám chtěla pomoct a vrazila mi do ruky vizitku na Mojžíšovku někam do Pardubek. No holky já nechápala, utekla jsem na záchod nebyla jsem schopna slova.Úplně cizá ženská se mě na tohle zeptá, přitom určitě ví od tchýně , že se teda něco děje, když pořád mimi nemáme. Tohle je drzost jak má být, vůbec jsem nevěděla jak na to reagovat. Manža to ustál jenže mě vyhrkly slzy a bylo vymalováno. Seděla tam ještě jedna ženská a ta za mnou přišla na záchod ať si z toho nic nedělám, že ta ženská má vypito a nevidí si do huby :angry: :angry: .
27. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.