• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
jusinko- miminečko už budeš mít brzičko u sebe, ten čas tak děsně letí :slight_smile: :slight_smile: .
27. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
@agatice to je hrůza ty tchýně.. Některý jsou na zabití, ani do hu.. si nevidí. Chápu, že si o tom s kamarádkou popovídá, ale mají obě dělat jako že nic a ne ti to tam takhle vpálit. Je vidět, že kdo si tím neprošel, vůbec neví o čem to je.. Musíš být moc silná :pensive: . Ale jinak skutečně věřím tomu, že i na Tebe dojde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Na každou, co chodí CARu. Ty metody jdou pořád dopředu, takže pokud je čas, tak to prostě vyjde.. :dizzy_face: :dizzy_face:
A co sraz?

Nebo obecně, kdopak přijede? Moc Vás neznám, tak bych ráda :wink:
27. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Jsem právě sežrala plnou misku třešní a zapila to ledovým kafem, se bojím následků :grinning: :grinning:

27. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
@agatice díky já se snažím.Ono to ani nijak nejde.První pokus jsem řvala pořád i těsně po zavední takže naprd psychika a ted jsem "happy" :slight_smile: :slight_smile: Si je dám k narozeninám a k 5ti letému výročí s manžou a basta :grinning:
27. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
@hop :slight_smile: :slight_smile: určitě jinak to není už možný :slight_smile:
27. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
@jusinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych ti řekla,co by se stalo Renatce.V tvém zájmu doufám,že to nebude tvůj případ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
@agatice Tak to na té večeři bylo teda fakt hustý :angry: , to bych asi taky neustála, jsi borka, že jsi se tam dokázala vrátit, já bych odešla asi úplně, zbytek večera bych měla zkažený :angry:
27. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
@rvasata :grinning: :grinning: :grinning: taky to čekám :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
No dík za útěchu,každopádně budu volat,jestli se nějak mezi sebou domluvili.
Agi,klikni na fotku a objeví se ti fotoblog a o tom,že si lidé nevidí do pusy je nám vše známo.
Jusi,to vypadá na očistu střev,ty se připravuješ se vším všudy.
27. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky, to byl krásný víkend, že? Je to vidět i na (ne)účasti tady na fóru :slight_smile:
Já netrpělivě čekám na začátek MS... jednak nechci, aby mi nějak hodně zasahovala do dovolené, na kterou jedeme v pátek (ale stejně už je teď jasné, že pár dní na dovolené ji budu ještě mít, snad ne většinu dní :confounded: - a posouvat hormonama ji nechci), druhak si chci potom zavolat do Jihlavy a objednat se na takovou tu injekci kolem 20-22 dne cyklsu a také říct, aby doktor poslal papíry na pojišťovnu :slight_smile: Ale zatím nic, jen špiním... (už asi 10 dní, v poslední době každý měsíc - udělají s tím při IVF něco? Daji mi na to nějaký hormon?)
27. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my přežili náročný víked :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera svatba...Anetka to zvládla skvěle, idkyž to bylo dost zdlouhavý a nudný :stuck_out_tongue_closed_eyes: v 19. si pro ní přijeli naši a my ještě popíjeli do 3 :sweat_smile: Nejvíc mě pobavilo, že si švagrová nedávo stěžovala, jak jí mrzelo, že jsme si jí a naší svatbě skoro nevšimli a byla z toho smutá a ona si nás za celý den nevšimla taky...ted si ještě počkám až bude mít tak dvouletýho prcka a vpálím jí to s tou výchovou :grinning: :grinning: :grinning: A deska jsme měli grilčo u našich..vyšlo počásko, tak jsme se koupali :dizzy_face: a zítra zas do rachoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojko, to je teda drsný...chápu tvý naštvání...to by mě teda taky vytočilo..ale jak píšou holky...určitě se to v dobré obrátí :dizzy_face:

@agatice to s tou žeskou je teda drsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě už a svatbě vytáčela otázka, kdy budeme mít druhý :rolling_eyes: to se ptal sad každej..i lidi, co jsem několik let neviděla :rolling_eyes:

sarii, byt ení stopro, ale tak a 80% :wink: máme ho zarezervavný..tak snad to dopadne...ale teprve se začíná stavět, takže to bude tak za rok k nastěhování :dizzy_face:

Jo a zapoměla jsem vám apsat, že máme doma školkařku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vzali nám jí na 2.kolo zápisů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: t
27. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
Omlouvám se, celý víkend jsem makala jak Bulhar.
Luci-zkouška byla ze současného jazyka anglického a pánbíček za trojku :grinning:
Míšo-ve Frantovkách by ji měla znát snad každá rehab.pracovnice, a pokud ne, tak si jede jen to své a nezajímá se kolem sebe-si myslim si :wink: už se ti to krátí :dizzy_face: jela bych hned s tebou :sweat_smile:
27. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
Andi- díky, začala bych ráda stimulovat, ale od zítra to ještě nepůjde, dnes měla dorazit, a ta mrcha si dává na čas, zrovna,když se na ni těším!!!! Potvora.
Madli-tchyně si nevybíráš :sweat_smile:
27. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
na sraz bych ráda, ale jsem jako vždy v práci :unamused: .Dovolenou si beru jen týden v srpnu a v září chceme s manžou vyrazit někam k moři. Už se hrozně těším , že vypadnu pryč.

Luuci- pokojíček je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
Agi-na to se vykašli, kdo to zažil, tak neví a ta ženská si fakt neviděla do huby, fakt na to ser :wink:
27. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
Agi-oprava, kdo to nezažil, tak neví :grinning:
Sovi- to já nevím,ale hromony by to měly nějak srovnat
Ahojko-já změnila taky dr., tak uvidíme, ale tenhle přístup by mě hodně znepokojil,kord když jdu do 3.IVF
Dobrou noc,kočky.
27. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
Rozinko, koukám, že taky čekáš na MS jako na smilování :grinning:
27. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme zpět z víkendového výjezdu, bylo tam krásně:
http://www.e-chalupy.cz/luzicke_hory/kytlice-ubytovani-penzion-u-lucerny-0664.php
ta příroda okolo je fantastická. No a paní majitelka fakt dobře vaří, takže jsme si užívali i trochu obžerství....

Míšo, gratuluju ke schválení lázní. Jinak všichni povinně chodí na LTV (lázeňská tělesná výchova), je to obdoba Mojžíšové, ale podle mě, co jsem načetla, to není přesně ono, hlavně v počtech opakování. Ale rozhodně těch rehabilitačních, co to cvičí, se můžeš zeptat jak na správné postupy, tak na to srovnání :wink:
Rozi, gratuluju ke zkoušce.
Vysočanka, 23 tt. to to letí....
Delf, cenťák je dobrá míra :wink: ... a gratuluju k výsledku kontroly. A užij si dovču.
Rvasata, to bude dobré, vaječníky přece v těhotenství pracují, tak jsou cítit, no.... :wink:
Madli, těším se na srazu na setkání :wink:
27. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz
.... to vzpomínání na lázně, Vysočanko, to jsem si zas početla, jasně, brule, jezero, poháry a kafíčka.... Frantovy Lázně, to byl zážitek :slight_smile: ... Míšo, jak psala Jusi, budeš dost často nahá, ale přece jen doporučuju něco na sebe sbalit :grinning: :grinning:

Madli, vlásky dorostou... ale já před pár lety obrečela i svoje, takže Ti rozumím!

Luci, tak jaký byt máte zarezervovaný, novostavba nebo starší??

Ahojko.... no já nevím, přístup Dr. nebyl dobrý, ale takových nepříjemností se ještě stane.... vydrž, bojuj, příp. změň doktora, ale zkus se nevytáčet, to ničemu neprospívá....

Agi, to je síla... :unamused: Ženský jsou občas fakt "sv.ně"
... ale odříkaného největší krajíc, co tu Mojžíšovou zkusit? Vzpomeň na Gabi a Neli a jiné...

Sovi, na špinění určitě něco je...

Rozi, po lázních bývá MS zpožděná, nám snad říkali... no uvidíš...

Přeju krásnou dobrou :wink: .... máme před sebou návštěvní a lítací týden, ale nějak se objevím :wink:
27. čer 2010 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ráno, tak koukám, že dnes jsem prgo :grinning: :grinning: . To už se mi dlouho nestalo hihi. A jdu dočíst :dizzy_face:
28. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
@rychnov3 Dani ty jsi nezmar :grinning: :grinning:, tolik toho stíháš no síla :dizzy_face:
28. čer 2010 v 08:00  • Odpověz
Zdravím z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venku krásně a já tady budu smrdět 12 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, je to novostavba..teda ještě není, pže se ještě nezačalo stavět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. čer 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahojda
Agi lidi jsou někdy zlý.

Jinak mě včera švagrová přivezla první tašky věcí po klukách tak jsem to musela chtě nechtě vyprat, protože to bylo tři roky v krabicích. V srpnu si to opáknu.
28. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
Dani-1. MS po lázních byla na den a hodinu přesně, tahleta 2. o den déle,poněvadž jsem to dnes ráno dostala, teda ode dvou hodin v noci děsný křeče, ale vůbec mi nevadily, neboť jsem věděla, že MS je na blízku, takže děvenky od zítřka píchám, jupííííííííí!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sovi-jak jsi na tom?
Beryku-ty jsi pařmenka :grinning: ¨
Jedu do AFI na kafíčko a kouknout na tchibo, zítra se jdu rozloučit se svými páťáky, to bude slziček :frowning2: :sweat_smile:
Tak přeji krásný slunečný den a těhulky opatrně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoooojky holky :slight_smile:
hlásím se po víkendu, bylo to super, myslím, že jsme si to užili :wink: :slight_smile:
Synovec nadšený, že může vozit kočárek a tchánovci jako vždy, z ruky do ruky a když tchán slavil narozky, malého z ruky nedala a byl to náš Mišánek - ten nejhezčí dárek. Tchán to obrečel, bylo to fakt hezký :wink: :dizzy_face:

nevím, kdy dočtu, zvažuji při tomto počásku odjezd k našim k bazénku :sweat_smile: :confused:
28. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Bré ráno, dneska mě čekají domácí práce, tak nesmím zahálet, dokud je mládě zticha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
@rychnov3 Dani určo se zeptám to si piš, těším se moc, hlavně na ten relax :grinning:

@rozinka007 tak hurá do třetice bude dobře, držím pěsti a budu na tebe myslet :wink: :grinning:

@agatice bych té ženské řekla at se stará o své a nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
@rozinka007 supeeeer :dizzy_face: at jde píchando v pohodě :dizzy_face:
28. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj,chci se zeptat.Byla jsem s přítelem na krvi kvuli genetice,tak navím co mě čeká a co vyzkoumaj.Zatím děkuju.Lenka :wink:
28. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tygr, co Tě čeká... ke genetice patří ještě pohovor, no a čeká Tě čekání 6 týdnů na výsledky....

Luci, jasně, pak jsem to našla, že se bude stavět...

Rozi, hurá, tak vzhůru za miminkem :wink:

Jdem ven, užívejte sluníčka.... vy vlastně užíváte, vždyť tu nikdo není :grinning:
28. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.