• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Rozi - nic :rolling_eyes: Takové náznaky jsou, ale pořád je to víc špinění než klasická MS... takže dneska to asi ještě nebude :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
rozi - ale k tvé MS samozřejmě gratuluju moc !!!! :grinning:
28. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahojky,venku nádherně a to má být dnes nejchladnější den tohoto týdne,tý brďo.
Rozi,co obnáší krátký protokol,kolikrát pícháš,kolik kontrol a tak?
28. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
ahojky - nestraš, zrovna tento týden mám takový cestovní, pořád v autě nebo v centru :unamused:
28. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahojda,
tak jsem byla celej víkend naštvaná na tchýni že ostříhala Adél a neprávem.Byl to tatínek. .
28. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
Sovi,já bych ti poradila,vyprdnout se na vše a užívat si ať už ve stínu nebo na sluníčku,ale sama vím,že to není možné.Mrknula jsem i na příští týden,fakt žužo labužo,těm kdo bude mět volno závidím.
Holky a jak prckové snáší ty vedra,nejmladší je tu asi Martínek,tak woblu a ostatní jak na tom jste?
Těhulky to taky nemaj lehké,že?
28. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
ahoj holky,
myslíte, že můžu jít na krev už 13 den po KET? NEbudou mít sestřičky kecy? Potřebuju lístek na peníze, protože je konec měsíce a ještě jedeme v pátek na Slovensko a nevím, jestli budu moct jet?
Takovej hloupej dotaz. Myslíte, že má cenu zkusit doktora, aby mě prohlédl a řekl, zda je všechno OK, že nepotřebuju ležet? Může takhle brzo něco vidět, třeba že je sliznice ok a žádný abnormality? NEbo se to ukáže až později?
28. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
Čauky - uložila jsem foto miminek + pupku, tak když budete chtít jukněte. Jinak zítra nás čeká ten kontrolní UTZ na srdíčka, tak se modlím, aby to dopadlo dobře.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cepecek/album/nasi-snecci/
28. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
ahojky, bohužel nemůžu. Mám cestu do Prahy, dvoudenní, pracovní a rodinnou. Jedu zítra večer, návrat ve čtvrtek. Středa bude hrozná :unamused:
28. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Čepečku, moc držím palce, aby kontrola dopadla dobře. A věřím, že dopadne. Jinak fotky jsou super!

Jdu dočíst...
28. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
... nebylo pomalu co dočítat, ale to je dobře, byl by hřích sedět u PC v tomhle počasí...

Aniii, 13. den po ET rozhodně nevadí, nebudeš první ani poslední, co předbíhá událostem.... možná bych jim to ani neříkala.... no a zda máš zkusit doktora, jasně! Sice podle mě na UTZ nic nemůže být vidět, zkrátka proto, že těhotenství je vidět od 1000 hcg (orientačně), ale může Ti cestu třeba povolit, ať jedeš s klidným svědomím.... ale... pokud máš pozitivní test a cítíš se dobře, vůbec bych to neřešila a jela bych... co já se najezdila v té době... má-li to být to pravé mimi, je mu jedno, zda sedíš doma nebo cestuješ :wink:

Holky, brou :wink:
28. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
Tak holky,

mám v navigaci hozenou adresu restauračky,tak snad to najdu.Koukala jsem na mapu a nemělo by to být nic složitýho.

Dani když tak budu volat :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
@rychnov3 máš recht, díky. dobrou
28. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Madli, jasně... já budu taky v autě s navigací, ve čtvrtek mě čeká cesta Rychnov - Praha - Pardubky - Rychnov, to vše s Anežkou, chci se vidět... :unamused:
28. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz
Ahojda holky, všem pohodový den přeji :sunglasses:
Já dnes jedu do Brna, čeká mě 1.screening, bojím se i zároven těším :wink: ,modlím se, aby mimášek byl v pořádku.

Rozi tak dnes první píchanec :wink: , hurá do toho :wink:

Čepečku , Andi at kontrola dopadne OK :wink:

holky čekatelky moc na vás myslím,at vám to utíká a už razíte na krev a výsledkem je pěkné HCG
29. čer 2010 v 06:03  • Odpověz
Dobré ráno, musím zavčasu dočíst, přes den se sem nedostanu...

Rozi... začíná píchando, tak do toho!!! A užij si rozlučku :slight_smile: ...

Madli... tak tatínek :grinning: , tak ať si to kouká vyžehlit :grinning: ...

Dani... jsi šílenec, chceš ve čtvrtek objet půl republiky :astonished: ...

Bery, Čepi... ať je ko o.k. :wink:
29. čer 2010 v 07:17  • Odpověz
Rozi, tfuj tfuj :wink:

@aniii klidně běž, já byla taky dřív (došel mi Utrogestan) :wink: teď je mrně tak malinkatý a schovaný ve sliznici, že mu je všechno jedno :slight_smile: takže pokud nešpiníš apod., tak klidně vyraž :slight_smile:

@madlina á tatínek bude bez sexu :grinning:

@cepecek ty jo čepi, to bude ke konci mazec, pamatuju na evču majerovic, jsem myslela, že praskne

Jedu, budeme u babičky u bazénku větrat dětem zadky.
29. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
@cepecek teda pupíček je nádhernej, a ještě pěkně přibude :grinning:
29. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Rozinko, tak dneska první ďobaneček :slight_smile:
@beryk tak at je kontrola OK a klidnou cestu v tomhle vedru.

@madlina A jak pak jsi potrestala tatínka hihi, když tchýňka je v tom nevinně :grinning:
29. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,
přiznám se, že určitě nestihnu reagovat na všechny, ale budu se snažit :wink:

Ahojko, jak píší holky nas...by mě to taky a to hodně, ale nechala bych to po dovče, mě sice jen IUI, ale taky mockrát vycházely na víkend a nebo nebyl manža doma, a když byl tak nebyla ovulka a přeci jsme se dočkali :wink: , určitě nehrotit, ikdyž to přijde moc líto a člověk má pocit, že se proti němu spiknul celý svět :wink: :slight_smile:

Danča, si užila prima víkend, věřím, že to bylo super a už je zase akčnííí :grinning: :grinning:

Hopi, já taky necítila nic až den před MS jak mě tu holky nahlodaly, abych testla, tak v noci před testem mě teprve začal píchat vaječník :wink: a to už jsem čula nějaký jiný pocit, že to tam asi fakt bude :wink: :dizzy_face: , tak ať to vyjde :wink: a nákupy jsou fajn že jo :grinning:

Rvasata, bylo to super, kdyby jste s Hopi byly zase dvě :slight_smile:

Jusinko, ty už to máš každým dnem, moc se drž, tyhle horka jsou pro tebe asi utrpení :confounded: , ať to máš brzy a hlavně rychle za sebou a porod ať je pohodový jako ten můj :wink: :dizzy_face: , ale neboj manža ti bude oporou a společně to zvládnete .

Madli, lokýnky nevím jestli dorostou, někdy jak se dětem ustřihnou tak už se nezkroutí, ale Adélka je už větší, tu už jste jistě stříhali, takže určitě dorostou :wink: a tchýně no :confounded: , co na to říct, pracky ji spřerážet :grinning:

Míšo, hezký datum na odjezd do lázní :slight_smile: , tak ať to má hlavně dobrý výsledek :wink:

Rozinko, první píchaneček, tak ať nebolí a dobře to začne a ještě líp skončí :wink:
29. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
Madli, jak tatínek???? to radši vzal taťka na sebe abys tchýni nezabila bo co??? :grinning:

Čepečku, mimča jsou božííí a pupíček taky krásnej :dizzy_face:

my se balíme opět k našim a bazének to jistí :dizzy_face: a to celý tento týden, ani nevím zda dáme srazík s takovým počáskem :sweat_smile: :confused:
29. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojko, ty ses ptala na ty vedra, nevím jak úplný mrňousci, ale náš mladej to měl tak jak byly ty první vedra, vykoupat v bazénu, najíst a spát.....probudil se,šel se vykoupat, pohrál si, najedl a spát :grinning: a tak celý týden, takže vcelku dobře, protože se ochladil a bylo mu fajne :wink:
29. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
nic jdu se převlíknout a prcháááám odsud

užijte si to, kdo je v práci hodně pijte a pak se taky někde ochlaďte :wink: pááá
29. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem dneska byla na té kardilogii s miminkama - a dopadla jsem jak sedláci u Chlumce. Stále jeden parametr je neměřitelný , tak zítra nástup na dětské kardio do Brna - tam mi prý řeknou víc a domluví se co a jak dál. Takže nevím nic a mám hrozný strach....... :frowning2:
29. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
Marcelko a rekl o co se jedna?
29. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
čusík,na krvy už jsme byli a výsledky budou až 19.7.To je hrozně dlouhá doba když nevím o co jde. :sweat_smile:
29. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoooooooooooooj

Se omlouvám, nějak to teď flákám :confused:

Ahojhko, no z toho bych byla taky rozpolcená................Ale teda já bych tam asi dělala dusnu :sweat_smile: Nesnáším když nevím na čem jsem a ten polibte nám všichni............. přístup, to jsem přímo alergická :pensive:

Čepi, to bude snad ok, vůbec netuším, co by to mohlo znamenat......... :confused: Tak holt třeba jen B nespolupracuje ne.... :fearful:

Rozi, do toho, do toho, do toho :grinning: :wink:

Jusi tak jak, dášto ještě toho 1.?????? Sraza......

Madli nějak jsem tohle přehlídla, ale jak čtu Very, to jako jen tak tchyně ostříhala malou?????????????? :fearful: :angry:

My slavíme dneska 8mi měsíčniny, míry jsou 9.290 a 72 :wink:
29. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
Vysoč jeeeee ty máš TP úplně stejnej teda jako o rok :sunglasses: To jsi ale neměla ne?
29. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
jojo mam ho porad stejnej ten termin :slight_smile:))))))))) :dizzy_face:
29. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj

holkýýýýý zas mám zážitky :confused: :sweat_smile: to bylo něco ze soboty na neděli u nás byli lupiči :angry:
normálně v neděli ráno přiběhla segra, že ji m chybí v altánu posezení , že tam mají jen stůl a jestli jsme si je nepůjčili???No já čučím jak blázen a židle že nemám.No a u nás to obrečel Dušánek , protože si neuklidil večer kolo .Měl ho vzadu na zahradě opřený o barák.Tak teď chodí pěšky.

Jinak včera jsme byly na očním.Valinka má ucpanej kanálek tak masíruju pidi očko a kapu kapky, když to do měsíce nepřejde tak ji ten kanálek pročistěj prý drátkem.

Rozinko tak ti moc moc přeju ať se miminko zahnízdí :wink:
Čepečku no prosím tě??? držím moc pěsti na zítra a dopadnout dobře to prostě musí...jinak bříško máš teda parádní a fotečky miminek jsou krásný :wink:

Selinko hezký narozeninky :slight_smile:
Very tak do bazénku jooo??Míša si to užije :wink:
29. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.