• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky :slight_smile: ,

dneska je ti kupodivu docela živo !!

Nejdřív se musím pochlubit, že jsem včera způsobila dobravní nehodu :pensive: . Sice jen malilinkatou, ale stejně to jde na pojišťovnu..
Kdo znáte parkovací místa u Grandu, tak víte, že tam je to pro mrňavý auta a nebo pro hubený lidi. Bylo tam jedno místo, vjela jsem tam, bohužel jsem nemohla přes svoje břicho vylízt, tak jsem chtěla vycouvat no a prostě jsem se špatně rozhlídla a ťukla do vyjíždějícího auta :pensive: . Takovej blbeček z toho vylezl, namachrovanej, hned začal lomcovat rukama a až když jsem vylezla a vyděl ten pupek, tak zklapnul.. Trošičku jsem mu promáčkla blatník, ani barva dolů neslezla.. Já začala hnedka popotahovat, normální psycho, mě to přišlo tááák líto :frowning2: , že si vzal číslo a že večer zavolá manželovi a dohodne se s ním.. Večer zavolal, sepsaly záznam a teď budu čekat až budou volat z pojišťovny.. Teda ale pobrečela jsem si díky tomu včera celý den. Fakt mi to přišlo strašně lítostivý :sunglasses:. Ale naštěstí se vlastně vůbec nic nestalo, jen ten plech..

Rozinko, moc blahopřeju k začátku a hlavně móóóć držíme pěsti (i drobek), aby to klaplo :slight_smile:

@cepecek, je mi moc líto, že je to takový na prd a vlastně nic nevíš a čekáš jak to bude dál.. Ale snad je to jen nějaký nedorozumění s ultrazvukem, jak píše Sanu.. Ale moc vám to všem sluší :dizzy_face:

@beryk a jak ty, holka? Myslíme na tebe..

@hop něco nového? Jsem napnutá :slight_smile:. Už byto zase chtělo rozjet těhu vlnu..

@rychnov3 teda ty máš ve čtvrtek pěkný rozlet po republice :slight_smile: ! Hlavně opatrně!!!! A my se pak spolu dohodneme :wink:

@verysek1 ty vedra mi nedělají dobře jen na nožky, mám je jako konve po celým dni, jinak mi to nevadí. Jsem asi exot. Vlastně vadí, šla bych se koupat a to nemůžu, jedině tak.. Užijte si s Mišánkem hezký den :slight_smile:

@wobludka taky, hezký den u vody s vystrčenýma prdelkama :grinning:

@sanuska, jsem si říkala, kde se touláš.. Hezký míry, váha.. Sel už je veliká slečna.. Pokud neporodím, tak dám srazík levou zadní.

@gaban to je smutný, chudák Dušánek.. A teda i Valinka.. Snad to vyléčíte, protože šťourat ji do očička drátkem, brrr..

Holky, jak je to teda se srazem? Komu mám nahlásit jídlo :grinning:
29. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky. Od rána nám dělají předsíň a ložnici, jsem z toho nadšená, dokonce to i vytřeli a vyluxovali, fakt bomba. No a postýlka i skříň je zkrátka nádherná :wink:
Za chvíli jedem na roční prohlídku, tak snad to bude OK.

Čepi, pokud jsem nepochválila pupík, omlouvám se... je krásnej... a co Tě čeká, no, nezávidím....

Wobludčina poznámka na Madli mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Wobludka perlí jako vždycky...

Jdu dočíst.
29. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
Čepi :confused: Drž se! A přeju, ať je všechno OK... Hele, pamatuješ Snahu? Hlásila se nedávno, pokud by něco nebylo stoprocentní, přeju Ti, ať je to aspoň tak, jak to bylo u ní...

Gabi, taky dobrý zážitky... Neboj, s Val to bude dobrý, to se stává, s těma kanálkama...

Jusi, to se stane... ale chápu, že to naštve a že to člověk obrečí... já mám své dva výlety do příkopu taky pořád v hlavě... a to se nic nestalo...

Jo a už mají jídelák?? Komu hlásíme jidla???
29. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
ahojky holky moc Vas zdravim, je super, ze se takhle domlouvate na sraziky ja bych s holkama Jihlavackama taky neco takovyho spachala ale nejak se nemuzem domluvit nebo nevim.
Je parada jak drzite za jeden provaz a stykate se... mate mou velkou pochvalu :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
zdravím všechny, nějak nestíhám dočíst

Verunka je v těch vedrech protivná, je to náročný
kdypak máte srazík?? Já snad budu muset nastudovat cestu a taky se za vámi do Pardubek vydat, srazik už v HK asi nebude, že?
už máme plavečky, myslíte že mohu jít Verčou už na celý den na koupaliště, mě to přijde, že je na to ještě malá?
jinak na motorce jezdí jak drak a včea jsme si odřeli obě kolýnka :frowning2: no jo co se dá dělat, toho ještě bude že :slight_smile:

snažilkám držím pěštičky
jusinko at to máš rychle za sebou a z nehody si nic nedělej já taky bourala v těhu

gabi at je Valinka brzičko zdravá
Selince vše nej k oslavě narozek, krásná váha i míry .-)))

Verunka spí tak už něco poklidit a pak razime ven na písek a mlhoviště,tak pa a kouknu večer
všem přeji fajn den :slight_smile:))))))))))
29. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
:grinning: @gaban Tý jo to jste měli veselé ráno :unamused: , a volali jste aspon policici?. No a co Val byla na očním hodná při vyšetření? :slight_smile:
@cepecek No nevím co tím pan doktor myslel, no uvidíš, zítra ti to určitě pořádně vysvětlí a neboj to určo dobře dopadne :slight_smile:
@verysek1 Verýsku kež by jsi měla pravdu a vyšlo nám to s rvasatou oběma :slight_smile: , ale kde se dnes fláká ještě se tu neukázala :grinning: , že ona už testla a nemůže ty // pořádně rozdejchat :dizzy_face: , tak at tam jsou :slight_smile:
No my se válíme pořád v bazénu :slight_smile: ještě, že ho máme :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
@jusinka No ještě, že to byli jen plechy, ale chápu, že v tu chvilku to zamrzí :wink: . Tak hlavně, že se nerozbrečel i ten chlap :grinning: to by jste tam byli jak dvě hrovádky neštěstí a lidé by Vás okukovali, co to tam provádíte :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Hoj, jsem ve věčném poklusu, ale žijeme :grinning:
Budu jen reagovat na co, co jsem zahlídla :wink:

@gaban , protahování kanálku je pěkný svinstvo, já bych to malé dělat nenechala, případně na srazíku dodám podrobnosti proč :wink:
@jusinka, fajn že se nestalo nic horšího a nemachrovanýho blbečka bych poslala k šípku, ať si nosí takový pupík sám a vylejzá z auta jakoby nic, chytrák jeden!!!!
@sanuska Selinka má krásný míry a přejeme vše nej :slight_smile:
@vysocanka jéje, tobě to utíká :dizzy_face:
@cepecek držím palce, určitě to bude ok :wink:
@aniii určitě vyraž dřív, hlavu ti určitě neutrhnou :wink:
@rozinka super, držím palce, ať se zadaří :wink:
@hop držím palce :slight_smile:

Jo, mám zážitek, včera jsem se objednávala na gyndu kvůli haprování cyklu a jsem prosím objednaná až na 31.8. :grinning: :grinning: No, ještě, že na druhý mimi nespěcháme :grinning: :grinning: Jo, jinak budu půlku července v Pardubicích sama, manžel má týden služebku, pak bude týden doma a pak zase na týden jede do Rakous, docela vopruz, jsem zvědavá, co budu dělat v Pardubicích sama :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
Jo, jinak jsem přidala pár fotek, tak se mrkněte :wink:
29. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
Holky na očním to bylo něco.Parkovala jsem v Afi proběhla to Teskem.Na poliklinice už řvala jak o život.A vyřvala si doktora tak jsme předběhly čtyři lidi.Slzy ji tekly až po nose.Dr. čučel pomačkal ji kanálek a za minutu jsme byly venku a s řevem zas do auta.Doma byla hotová tak spala až do 19h.Na břiše :sweat_smile: :pensive: a já nad ní vyčerpaná seděla a 4 hodiny ji koukala na záda jestli dejchá.Pořád je nějaká naprdnutá...... jo a na srazíku bude hrát andílka :sweat_smile:
29. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
@gaban no to čučím, co to je za zoufalce, že krade židle a dětem kola :sweat_smile:
@jusinka jusi, to se Ti stane ještě mockrát :slight_smile: ale já bych to taky ořvala, jsem v tomhle směru taky citlivka :wink:
čepi držím palce, ať je všechno v pořádku :wink:

dneska se vracím na místo činu a jedu si do porodnice pro novou odsávačku :dizzy_face:
jo a kamarádům, co vyšli triply 1:5 :pensive: přišly výsledky a budou mít zdravýho klukááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahojda,
zítra poslední den do práce a v pátek v noci hurááááá k moři.Už se tam vidím.

Shrnu to s těma vláskama.V sobotu ráno přišla Adél od tchýně a měla ostříhaný vlasy.No byla jsem nasraná až na půdu a obrečela ta její krásný lokýnky.Celej víkend jsem si myslela že ji ostříhala babička ale tatínek se přiznal že to byl on.No co nadělám.A jak píšete,vlásky dorostou.jen se budu modlit aby měla znovu lokýnky.A bez sexíku tatínek nebyl.To bych byla sama proti sobě když chci to miminko :grinning: :grinning: :grinning: .teda my oba chceme. :wink:

Jusi,vítám tě do klubu.Moje první samostatná jízda autem dopadla stejně.Couvala jsem na parkovišti u kámošky a opřela se koulí chlápkoj do dveří.Dohodli jsme se a šlo to přez pojišťovnu.měl jen trochu promáčknutý dveře.Ani moc neviváděl.Byl chudák po noční :slight_smile: .

Holky juknu na jídelák.Si můžu vybrat z meníčka,nebo jak to provozujete?

jaji,tak chceš na srazík vzít? Mám v autě místo,tak tě klíďo vemu.není problém.
29. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
Ségra to je dlouhá doba,co? Ale neboj,ono to uteče.A to vám ani neřkli co budou zkoumat?
29. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj tak na srazík nedorazím sama tam netrefím.

mám problém. Už druhý den mám občas tlak v podbřišku a někdy i jako vrnění nebo bubliny, ale spíš to tam trochu pně. Nevím jak to napsat. Manža říká, že je to normální. Můj doktor má dovču a k jinému se mi nechce. Nevím zda je to normální
29. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
tesinko to budu ráda tak to mi povíš :wink: taky bych ji nerada nechala mordovat tak ji to mačkám 5x deně , aby ji to povolio
29. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
Jusinko teda , hlavně pozor na mrňouse a plechy se vyklepou :pensive: já minule porazila před cukrárnou paletu se zámkovou dlažbou :sweat_smile: řacha jak blázen odnesla to značka na autě a pobavila jsem všechny kolemjdoucí.No a já to rozdejchávala ještě hodinu poté.......
29. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
@madlina no to je jasný :wink: já taky furt říkám, že nohy se u nás budou roztahovat, až bude u Martina v pokojíčku přidělaná garnyž, jenže to bych s manželem stejně nevydržela, on je pak protivnej a leze mi na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo srazík, vždyť hlavně kvůli tomu jsem tady! My teda dorazíme a vzala bych i ségru, jestli teda nikdo nejste proti, spojíme to s Afi a nejspíš skončíme na Opaťáku :slight_smile: jen jestli můžu poprosit o odkaz na tu restauračku, abych si to dala do navigace... jídlo se nějak objednává dopředu?
29. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
Woblu Adél proplachovali kanálek asi na 4měsících a od tý doby máme pokoj.
29. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
woblu taky netuším, ale asi někdo kdo to tu zná a ví kudy přes zahradu..

Woblu se ještě neznáme co?????? :confused:

Holky a já doma minule přemýšlela, že já jsem ty vaše mimča viděla minule vlastně uplně poprvéééééééééé .Všechny jsou super krásný :wink:
29. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
A kdo vůbec dorazí? Já vás znám jen odsud tak abych věděla koho mám hledat.Budu vypadat jak trotl až vás budu hledat :grinning: :grinning: :grinning: .
29. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
@wobludka http://www.restauraceujezera.cz/, jídlo dopředu, ještě teda není určené komu, no, asi pro změnu zase mě :wink:
@gaban já mám teda odlišnou zkušenost, ne ososbní, ale v rodině než madli, ale zaleží na tobě :wink:
29. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
My jsme jí ho museli nechat propláchnout.měla to docela hodně.Nemohla chudák otevřít očičko jak ho měla zahnisaný a slepený. :frowning2: .Naštěstí to pomohlo a je klid.
29. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
@vysocanka tak přijeď do Pardubic :slight_smile:. Sice je Jihlava trochu z ruky..

@tesinka budeš sama? To zvládneš, bude kráásný počasí, takže procházky, nějaký to koupání.. To bude super relax.. !!! Jídlo Ti mám teda asi poslat, viď .. No když se tam s nima znáš :sweat_smile:

@jajicek cestu bys určitě zvládla.. :wink:

@gaban hlavně aby se to zlepšilo.. Ten brek ti stejně nevěřím, takový krásný malinký andílek :slight_smile:

@wobludka my se taky neznáme :grinning:

@madlina a tebe taky neznám :slight_smile:

@dablikolik je to škoda, že nepřijedeš..

Holky díky za podporu, byla jsem včera tak nešťastná.. A když pak manža přišel, že to u pivka sepsaly :slight_smile:, tak říkal, že ten chlap má dvě auta, jedno manželky a to prý je pořád bouraný :grinning:.
29. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
@madlina no Val má slepený oko po rámu, vždycky to nějako otevře a pak ji to čistím a kapu a má ho červený....
29. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
Jusi,já neznám nikoho odsud osobně.
29. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
Ale těším se až vás poznám.
29. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
jo holky do Pardubic je to pro me hrozne z ruky mam toho uz nejak plny kecky a ridit se ted bojim a busem bych byla totalka naklepana.
Ale dekuji za pozvani do budoucna bych se s vami taky rada videla, kdybyste me vzaly do party :slight_smile:))))))))
29. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
Jsem si dala novou fotku.Tak snad tu chvílu vydrží. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahoj,tady se zas srazíkuje,vysočanko,už jsem tu navrhovala letní srazík v jihlavské zoo,holčiny by si udělali prima celodenní výlet a my doufám v hojném počtu dorazily,jen nevím,kde by se dalo v Jihlavě v tak hojném počtu a s kočíky sednout,přeci jen tíhnu k Brodu.
Madli,vy jste s čepečkem ségry?Něco mi uniklo?
Hopi,krásně napsaný o jusince,,buď ráda,že jste se nerozbrečely oba,,věřím,že to byl šok,hlavně,že jste v pořádku.
Poraďte mi prosím čím srazit sedmiletý horečku,paralen nezabírá a na antibiotika to prý není,chudinka je celá schvácená.
Gaban,to víš,zloději ve dne v noci choději,omrkla bych místní bazary,jestli tam nebude Dušánkovo kolo.
29. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
@luucia Luc, ty budeš dobrej informátor, kdypak vyjde kolekce na podzim????? Teda samo Nextová..... :wink: A už máš sbaleno? Asi jo coooo, kam to frčákujete?????

Jusi no jooo, plechy ty nevaděj, jak nejde o život, tak jde o h... Ale chápu, že tě to v tomto stavu dostalo :wink:

Woblu ty dorazíííš nooo tak to bude veselá hostina :grinning:
29. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.