• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojko ,těsně vedle. segra je Tygr21.
29. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
Madli,aha,tak to su zas o něco chytřejší,já myslela čepečka,když má zítra nástup do nemocnice a budou bádat a měřit.
Čepečku budu na tě myslet.
Holky,já už jsem tak zničená,pořád tisknem plavky,si říkám,že už je to snad i pozdě než je ušijou a dovezou do zahraničí tak už bude po sezóně.
29. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
Jé,něco mi uniklo? Jdu to hned najít.
29. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahojda.Ahojko to jo páč kolikrát v zahraničí je větší zima než u nás.Jinak s tím dr.to by mě teda naštvalo když dr.sám neví co a jak taková nejistota.Já si to zažila ted před ketem jak jsem začla špinit uprostřed cyklu jeden by to stopnul a můj dr.řekl,že ne.No naštěstí měl můj dr.pravdu. :wink: čepi fota krásný no oni dr.si to radši ještě zkontrolují jestli je vše o.k. a já věřím,že ano. :wink: bery cestovatelko tak at je ko o.k. :wink: Rozi tak píchando rozjeto to je super. :wink: jusi hlavně,že je vše o.k. :wink: já byla včera u svý dr.s tím jak mě občas bolí na tý levý straně tak mi řekla,že když to je jenom když jsem těhu tak se tělo přizpůsobuje mimču a pro jistotu mi brala moč a ta je v pořádku.Tak ještě čekám na výsledky z hematologie.tak snad bude vše o.k. :wink:
29. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky, zdravím v teplém dni :slight_smile: Koukám, že se probírá nějaký sraz - určitě si jej užijte!!

Já konečně dostala MS, takže zítra volám do Jihlavy, kdy mám přijet na tu injekci. Zatím to vypadá na plus minus 20.7. Jak je to při tom dlouhém protokolu - jak se jezdí na kontroly? Zkraje vůbec? Nebo přeci jen ano?
29. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Sovi většinou na tu injekci 21-22 dc.a pak ko myslím za 14 dní a to mezitím bud příjde ms nebo ne.mě přišla ms za týden od té injekce a pak se jede normoš protokol a kontoly dávkování a Uz tak snad jsem to napsala dobře.
29. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
Sovi,přesně jak píše andi,kolem 21DC kontrola,buď dostaneš jednorázovou injekci nebo si budeš píchat denní zastavovačku,tak jsem to měla já,nebo je možnost šplíchat nosní sprej,ale nevím v Jihlavě jsem zatím o nikom neslyšela,že by ho měl.Ms jsem dostala taky za týden od první včeličky.Po 14 dnech je ko a pokud je vše ok začneš stimulku,která trvá v rozmezí 8 až 12 dní,dle reakce tvého těla.Další ko je po 5 dnech píchání pak už po2 dnech,poslední den večer ti bude píchnut pregnyl na dozrání vajíček a do 36 hodin následuje odběr.Ať ti to dobře dopadne a začni se modlit,aby tvůj dr. neměl zrovna dovču.
Holky já prosím objasnit ten KRÁTKÝ PROTOKOL děkuju předem,já si volám ve čtvrtek co teda bude.
29. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky a kdy máte ten srazík?

madli, že bychom se domluvili a jeli spolu? Já taky osobně nikoho neznám kromě žofíka :slight_smile:
navíc se mnou pojede Verunka i s autosedačkou, vešli bychom se k tobě?

Verunka se kopala na mlhovišti děsně se jí to líbilo ted spí jak dudek :slight_smile: a mamka relaxuje u pc, je to fakt malá čertice, mám s ní co dělat , občas mi ujíždějí nervy ,ale nedala bych jí jsem ráda že jí mám :slight_smile:)))))))

čepi at ti vše dobře dopadne :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jaji,no jasan že se vejdete.Srazík je ve čtvrtek tak od jedný.Domluvíme se na hodině a můžem jet spolu.
29. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahojko tak krátký jsem měla taky u 1Ivf.Od 2dne ms píchando 4 dc ko,od 5dc myslím píchat ještě cetrotide/nevím přesně název/7dc ko,8dcpregnyl,10dc Opu a 13dc ET.Ale můžeš to mít časově ty ko jinak jak budeš reagovat.Jsem našla lonský kalendář :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
jo holky nemáte někdo tip na dovču tady po čr, kde jste byli s dětma?
chceme někam jet s Veru na pár dní,ale nevíme kam :frowning2:
za případné tipy díky :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
hoja hoj :slight_smile:
se máte , že máte zítra srazík. Já bych tak ráda dorazila ,ale jsem v práci.
Kdo , že jede kam na dovolenou k moři??????????????????????????????. Já už se taky těším až pojedu. Dneska jsem si koupila kratásky na Vltavu a tílko , poslední dobou nějak rozhazuju ,ale říkám si ,že co už padlo do umělka a z toho nic ,tak z tohodle mám aspoň radost. :slight_smile: :slight_smile:

Byla jsem na kosmetice a jak jsem děsně opálená teda spíš spálená tak si mám dát na obličej zakysanou smetanu, že mi dodá výživu spálený pleti, tak jdu na to :sunglasses: :sunglasses: .
tak si užíjte srazík a hlavně to jííííííííííííííííííííííííííííííííííídlo , dala bych si taky :sweat_smile: .
29. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
@madlina no madli tak super domluvíme se ju a pojedeme spolu
kde ti v HK bydlíš?Já v labské kotlině II
29. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
@madlina jo madli ale já budu muset sebou vzít ještě kočárek tak nevím, zda se k tobě vejdeme?
29. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
jdu na kupe, dobrou. .
jsem z těch veder nějak unavená :frowning2:
madli písni mi kdyžtak do IP ju
29. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky,

tak mě se doprala pračka, zítra vyžehlím, sbalím a frčíme :slight_smile: mějte se tady krásně...manža bere noťas, tak možná mrknu :wink:

Sanu, nová kolekce by měla být kolem 10.7. :wink: letíme a Mallorcu :wink:

Dopolko ještě možná mezi žehlením mrknu...zatím dobrou
29. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz
Holky ten srazík je ve čtvrtek,že jo?
29. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
Luuci,pěkně si to užijte.Já tu budu až odpolko.
29. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
@ahojkyholky co ty děláš ???????, jako za práci???Něco do oděvnictví????
29. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jaji,my chceme jet s dětičkama čistě dámskou jízdu na týden pod stan.Jsou tam i chatky ale nevím jestli budou ještě volný.Doporučili mi to holky z práce.
www.svkaterina.cz
29. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
To jsem se chtěla taky zeptat. :wink:
29. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahojda holky,
jsem pěkně vyřízená,screening dopadl špatně, nejdřív UTZ, bohužel řekla ,že námáme nosní kůstku ,takže mě radí plodovku,já jsem se na tu plodovku moc netvářila,(páč mi moje dr. řekla ,pokud to pude vyhnout se tomu)tady mě řekla narovinu at si představím jestli bych chtěla postižené dítě a at si teda ještě počkám na výsledky z krve ,to že mi zavolá genetička. Modlila jsem se, aby to bylo v poho, ale řekla mi, že má pro mě špatnou zprávu, že jedna hodnota je špatná a to FBhCG mám 3,43 MoM a má být do 2, a abych se hned objednala na plodovku,naplánovala to na 16-17tt. Je mi hrozně,strach obrovský,slzy tečou....

čepečku moooc na tebe myslím,at je to vpořádku

30. čer 2010 v 00:02  • Odpověz
hoj...
Ahoj :slight_smile:

Tak Anežka má na roční kontrole: 8,4 kg a 76 cm, což je skvělý výsledek, předběhla kamarádky, a to se narodily s větší startovací váhou... tak mám radost, že to takhle dopadlo k všeobecné spokojenoti... vím, že to o kilech není, ale u miminek se to zkrátka tak počítá, že?
No a dostala očkování, takže si vedle tiše trpí a čeká, až zabere čípek na teplotu...ale teď to vypadá dobře, takže jdu (snad) taky spát... nové skříně umyté, prádlo vyžehlené, tak můžu....
Holky, hexa je 4x??? Já myslela jen 3... dík.

Zítra máme minisrazík, tak se těším.

Holky, ta jídla nic moc, no, něco snad vyberu.

Madli, fotku Ti asi smažou, má tam být vidět osoba, zkrátka to mají v pravidlech, můžeš být s dítětem, ale manžel je zakázaný... no uvidíš...

Držím moc palce Čepi.

Dočetla jsem, ale na komentáře není sil... těším se, až všechny osobně poznám na srazíku (Madli neznám, ostatní jo...).

...hm, taky jsem zaregistrovala něco o ségrách...

Luci, užijte si dovču!!

Jééé, přijede i Jajicek :wink:

Bery, a "do pr....". To snad ne! Takhle očekávané a vytoužené těhotenství, to snad nemůže být pravda.... Po plodovce uvidíš víc.... ale, tenhle první screening je (pro Tebe bohužel) dost přesný.... ani nevíš, jak mě to štve, :pensive: :pensive: :pensive:

30. čer 2010 v 00:21  • Odpověz
Krásné ráno holky,doufám,že si mě ještě pamatujete. :grinning: Nějak jsme byli pořád na zahradce.Dneska to bude zase pařák.Nějak se mi to blíží a dostávám strach :astonished:
30. čer 2010 v 07:06  • Odpověz
Ahoj, zase nahlížím, dokud to jde... Kecalo se tu a probralo snad všechno...

Bery, Čepi... na Vás, holky, myslím nejvíc... Bery a co zkusit Eliáše??? Čepi, ty nám dej vědět, co v Brně...

Sanu, Dani... holky rostou jak z vody :wink: ... Pěkný!!!

Jaji, celý den na plovce by jste zvládly :wink: . Otvírají v 10, ne? A když tam budete do odpolka, tak to není tak dlouho. Pokud je tam i kus stínu, tak good...

Krásný den :slight_smile:

30. čer 2010 v 07:08  • Odpověz
Dobré ráno,

ted dočítám :slight_smile:

@beryk bery drž se....věřím, že všechno dobře dopadne a v lednu se ti narodí zdravé mimi :dizzy_face: jak píše Sarii taky bych zkusila Eliáše..je to nejlepší dr a UZ :wink:

Cepecku, držím pěsti a srdíčko :slight_smile:

My se krásně vychrupli :dizzy_face: a já jdu žehlit a balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 v 08:03  • Odpověz

ahoj :slight_smile:

@rychnov3 míry, váha super. Tak akorát :wink:

@beryk mrzí mě to.. Hlavně to čekání bude šílený. Nezbává než věřit v dobrý konec .. Jinak jako holky, určitě doporučuji gen. ultrazvuk u dr. Eliáše.

@luucia přeju super dovču :dizzy_face: :dizzy_face:

@rvasata kdopak jsi :grinning:

Myslím na Čep..
30. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak snad je po reakci. Ale nejde mi to do hlavy, dělá se vůbec 4. hexavakcina??
30. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
přeju všem krásný sluníčkový den! :wink:
30. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
@jusinka :sunglasses: Duch.Já pořád načuhuju tajneě a tady nikdo.Nebo spíš jsem asi moc nezapadla
30. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.