• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Bery IP

Jinak já včera zase prala a žehlila. Už nemám prášek na praní tak musím počkat až manža nakoupí.
30. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky, přeju hezký den,

@beryk to bude dobrý, musíš věřit, držím palce, aby to dobře dopadlo.
@rychnov3 dani, já teda nevím, nám píchala doktorka 3 a 4 hexe nic nevím... :confused:
myslím na cepecka :wink:
@luucia hezkou dovču :wink:
@jajicek super, že taky dorazíš :wink:
@rvasata vítám tě
JINAK HOLKY PROSÍM O HLÁŠENÍ JÍDLA DO IP, ZATÍM SE S TÍM FLÁKÁTE :grinning: , MUSÍM DNESKA OBJEDNAT. DÍÍÍÍK :wink: :wink:
30. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
@tesinka Díky a zdravím
30. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
@tesinka aho, jééé, jídlo :grinning: , jdu na to..
30. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
Za chvilku vyrážím do poradny, zase se dozvím, jaký je náš drobek "drobek" :grinning: .. Pak vyrážím ke kamarádce, tak se ozvu dýl..

@dablikolik věci pro prcka :dizzy_face: ?
30. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
Jo holky těhulky, maminky.., už máte nový leták Globus? Při koupi 2 ks plínek Happy Bella - nebo tak nějak, je na informacích zdarma odrážedlo, taková ta klasická motorčička, tahle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35238833&tab=1
30. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holčiny,
nevím zda bude reakce na všechno dost jste toho napsaly :sweat_smile: :confused:

Čepečku, ať holka dobře dopadneš :wink: , nebo hlavně vy všichni 3 :wink: :slight_smile:

Beryku, tak tohle je teda mazec :frowning2: , brečení je namístě a nikdo se ti nemůže divit :confounded: , budu držet pěstičky, ale jak psala Danča bohužel tento test je mnohem přesnější než ten co se dělá pak kolem 17 tt :pensive: , držím pěstě a Eliáše bych taky klidně dala, je to odborník, vždyť víš :wink:
http://www.genetikapardubice.cz/hla/kontakty (a tamse domluvit, že chceš k profesoru Eliášovi) :wink:

Gabčo, no tak o vzrůšo jste měli postaráno, to je děsný co dneska čórnou :confounded: :angry: a Valentýnka bude v pořádku,ikdyž je to nepříjemný s takovým prckem malinkatým.

Jusinko, teda hlavně, že jsi s prckem Ok a plechy se vyklepou a boreček zkrotl říkáš jo??? :grinning: :grinning: , tak aspoň něco, že ještě těhotná žena umí vyvolat soucit :grinning: , slzy nevadí a v těhotenství častý to čin a co teprve po porodu :grinning: , já teď obulela film Druhá šance, viděla jsem ho mockrát a stejně :sweat_smile: , důležitý je aby jste byli s miminkem v pořádku a to jste :wink:

nevím zda jsem holkám chválila míry, tak :

Sanu, dobrý no :wink: a Danča mě pobavila :grinning: -já vím, že je Anežka drobínek, ale stejně my budeme mít takovou váhu asi na půl roce :grinning: :grinning: , takže až se sejdeme za rok, to se to trochu vstřebá ty váhy a náš mladej bude vypadat, že je nejstarší z celé bandy :wink: :sweat_smile:

Luci, krásnou dovču, tiše závidím - jen doufám, že nás už příští rok také nemine :wink: :grinning: , samo si to Luci užijte !!!!!!!
30. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
Šári, všechno nejlepšííííííí k svátečku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

a srazík teda dáme, páč když přijede malej Marťas toho jsem ještě neviděla a Madli taktéž neznám, takže u takových setkání nemohu chybět :grinning:
30. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
na koho jsem zapomněla se moc omlouvám :sweat_smile:

my dnes jako tradičně bazéééén :wink:
30. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj

Bery to mě mrzí, 13tt screening je dost přesnej, píšu to samé co všechny holky, musí se věřit, že bude vše v pořádku a Eliáše bych na tuty zkusila!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Very tě ještě ten bazen neomrzel jooo :grinning: Já dneska Sel taky napustím...

Jusi jsem zvědavá.... :slight_smile:

Čep myslím na tě....

Gab, to jsou sviňáci, teda ať se měsíc nevy.... :angry:

Já sraza nedám, protože jsem zapomněla, že mám domluvené hlídání s mamkou, abych mohla žehlit a šůrovat.....a to už změnit nejde, objednala se kvůli tomu na zítra i ke kadeřnici, tak aby nejezdila nadarmo........ Takže asi zase až v zářííííí :frowning2: :wink:

Luci užijte si to !!!!!! Bych letěla hned, jen proč zrovna jááá musím tak v letadle trpět (nervy ne závratě :grinning: ) :rolling_eyes:

Tak a jdu pokračovat.....
30. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj, na dnešek se ohlásil starosta, přijde přivítat našeho občánka, tak peču bábovku (výsledek nejistý, mít tu tak Verču :grinning: ) a běhám tu s hadrem, pokecáme zítra - v kolik hodin vůbec?
30. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahojda,

Bery moc na tebe myslím, to bude dobrý, přece není možný aby byl život tak nespravedlivej :angry:
Čepi tobě taky držím pěsti!!!

mě dneska přišel z pojišťovny schvalovací dopis, takže hurá

Agi my jedeme k mooořu v srpnu, se těším, bude sranda :grinning:
30. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
ahojdy, jé zitra už máte srazík to tu zas bude pusto a prázdno :frowning2: , No snad už v záři vyrazím s Vámi :dizzy_face: , už se těším.
Šári, vše nej nej k svátku :slight_smile:
lucci užijte si dovču :slight_smile:
Agísku, kdepak jsi nakupovala?
30. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
Beryk, mně je to tak strašně líto :cry: :cry: Držím strašně palce, aby to nakonec dopadlo dobře, přece není možná taková nespravedlnost :frowning2: :frowning2:
30. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
bery IP
30. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Tak jsem zrovna volala do Sanusu, aby poslali na pojišťovnu žádosti o IVF.
15.7. tam budu volat a objednávat se na tu první injekci.
Už aby to bylo.
30. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
berýku je mi to moc líto :frowning2:
jak píšou holky zkusila bych dr. Eliáše

verunka chrní a pak jdeme s kamarádkou ven na mlhoviště, dnes je vedro snad větší než včera
s madli jsem domluvena tak na srazík přijedu a kdopak tam bude?Kohopak poznám osobně?
30. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
lucii hezkou dovču, hned bych někam letěla taky ale s naší Verunkou by to byla dovča za trest, snad příští rok :slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Hoja děvčátka!
Moc vás všechny zdravím.
My jsme se nastěhovaly na příští dva měsíce k našim a dom jezdím jen zalívat kytičky a pro poštu.(Jako třeba dnes)
Vše u nás v pohodě.Klaudi stále stojí,stále stojí... :grinning: Terka se vrátila ze Španělska spokojená,výzo dopadlo uspokojivě :slight_smile:
Proč ale hlavně píšu - bohužel se musím omluvit ze zítřejšího srazíku a nedovedete si představit,jak strááááášně moc mě mrzí,že vás neuvidím.Chtěly jsme přijet i s Terkou.Chtěla se poňuchňat ještě i s jinýma mrňatama :dizzy_face: Fakt ale bohužel nejde jinak.Domluvili jsme si ještě i s babi a dědou jednu návštěvu.Pojedeme za tetou (mamky ségrou),která je na týden se strejdou a jejich vnučkama v Orlických horách.Jako na potvoru ale jediný den který je vhodný k návštěvě je právě čtvrtek. :unamused:
Takže se uvidíme asi až v září a to už tutově Klaudi přiběhne po svých.(A já po čtyřech,z toho jak se k ní teď pořád ohýbám :grinning: )

Takže se mějte,popovídejte a na další srazík už dorazíme.

Pá a krásné prázdniny VŠEM.

BERY - tobě držím palce ve dne v noci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
Jusi jo prala jsem věci na prcka co mě přinesla švagrová. Byly schované přes tři roky a nechtěla jsem to dávat do skříně. jinak jsem dnes vyprala lůžkoviny v ložnici tak jsem spokojená. za chvíli jedu na masáž.
30. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
zdravím a hlásím, že srazík dáme :wink: Val byla dnes hodná, jen proto, že spí na břiše a je klidná.

Bery ach jo..........to snad není možný.....já nevím ani co říct :pensive: :pensive: :pensive: holky ti to tu píšou správně vyčkat ještě co plodovka a Eliáše.já vím, že nervy to jsou strašný :pensive:

Dančo Anežka má míry parádní :wink:

Myslím na čepečka........ ať ta holka dopadne dnes dobře..
30. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
holky a Důša má za tři týdnarozeniny tak hádejte co asi dostane????Měl štěstí v neštěstí, že mu to kolo neukradli po narozkách :unamused:

sanu tak ty budeš makat místo srazíku???No , ale vyžehlit někdo musí si na tebe vzpomenem.
30. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
a já dneska bulela jak želva ve školce Dušánek se loučil tak mě to jaksi vzalo, že půjde do tý školy..
30. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahojda,nakukuju než zase zmizím.Budu tu pak až večer.

bery ,to dáš.jsi silná a statečná holka.Straaaaaaašně mooooooc přeju a držím palečky aby se všechno v dobré obrátilo.

Holky jak je to stím jídlem zítra.Vybíráte si jen z meníčka nebo normálně z jídeláku?

Jinak na zítřejší srazík so moc těším.Přivezu i Jajička.Slibuju že s nima pojedu jako by byli moje vlastní :grinning: :grinning: :grinning: .Vyrazíme z HK tak + - 12:30 takže nějak kolem jedný bysme mohli dorazit.Pokud nezabloudíme. :grinning:
30. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
@gaban Jak se to veme s textilem pracuju,ale oděvnictví to není.
Néé,nejsme v pohádce Popelka,tak ti to prozradím,dělám v reklamní tiskárně,konkrétně na potisku textilu,takže ručně dělám potisk na trička a veškeré věci co se potisknout dají.
A zdravím všechny,myslím na čepečka snad se ozve,beryk IP a doufám ve šťastný konec,Dani míry krásné,prostě droběnka.
Užijte si srazík a já se zeptám vy srpnový neplánujete,že každá píše až v září?Asi bude hodně z vás odjetých,že?
30. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
Ahoj, tak se hlásíme z kontroly v Brně. Miminka jsou v pořádku a jsou zdravé:slight_smile:. Paní dr. se divila proč mě vlastně ten doktor tak stresoval a posílal k ní. Já jsem šťastná jak blecha. Teď jen čekat abych je donosila :slight_smile:. Děkuji za podporu moc mi to pomohlo.
30. čer 2010 v 16:53  • Odpověz
Cepi to je super, to je normalne na panaka, ale to nemuzes :slight_smile:))))))))))))
fakt bych mu asi pekne podekovala idiotovi. :(
30. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
@cepecek Tak takové pozitivní zprávy je tu potřeba slyšet častěji, supr, že jsou prckové v pořádku :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
@cepecek Tak to je úžasná zpráva.Moc gratuluju :slight_smile:
30. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
@cepecek nooo to jsem rááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: to je moc dobře ,jsem na tě myslela :wink:
30. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.