• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
ahojda , nakukuju v rychlosti v pátek se chystám na svatbu a v sobotu ráno na Vltavu tak zas vůbec nestíhám.

hopi- nakupovala jsem v Samu kratasy a v tescu tílko na vodu.
Dnes jsem byla s kámoškou na rybníce a bylo to naprosto skvělý, já miluju přírodní rybníky víc než narvaný koupálka lidí. Zastihl nás docela hustý déšt ,když jsme plavaly uprostřed a musím říct, že to bylo fakt krásnýýýýýýýýýýýý.

hopi- a kdy máš jít na krev??????
Já tu do úterka nebudu tak budu napnutá jak kšandy.

Bery- strašně,ale strašně moc na tebe myslím a držím palečky tak jako nikdy nikomu v životě. Život přece nemůže být taková sv....
30. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
Sanu a Věrko, chjooo :confounded: :frowning2: , tak příště ju se budu těšit :wink:

@vm72
Věrko, jak si Terka užila dovču???

Čepečku, no to je paráááááda, super, super, super :dizzy_face: , a teď už si to jen užívej a vydrž aspoň do 35tt, ale samo i dýl pokud to vůbec půjde s dvojkama :wink:

ještě Berykovi, aby to dopadlo dobře a bude to fajn všechno. :wink:

na srazík se těším, kočárek v autě nachystán a i věci k bazénku, zítra ze srazíku prchnu dříve :sweat_smile: , no podle počáska samo :wink:

Hopi, budeš testovat???

Gabi, jsem zvědavá na Valentýnku jak moc povyrostla :wink:

a kdo vůbec teda všechno jde????
Gabi, Danča, Tesinka, Jusinka, Madli, Jáji, Šári, Woblu, já a už nevím, co holky co tu déle nebyly Nelča, Maruška, Muchla, Rozinka???
30. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
Čepečku, Vysočanka to napsala dost výstižně, ale zase než něco podcenit, je lepší to prověřit a mít klid na duši :wink:
30. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Holky od zítra mám dovolenou.Jupíííííííííí.Akorát nevím kdo za mě zabalí věci na dovču.Adél má z větší části zbaleno,Petr úplně a jediná brzda je samozřejmě zase Markétka :wink: .
Na srazíku nás bude docela dost.Už se mocinky těším.
30. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
Jo a kámoška co se jim před dvouma měsícema nezdařilo těhu,je opět "v tom".nastoupila do práce,zdržela se 14 dní(i s cestou),dneska mě hodila ráno do práce a jela k dr.Má neschopenku a zítra jde na gyndu.Tak jsem si jako trpný koupila foukací kartáč od Rowenty.Fuj,ten byl ale drahej :sunglasses: .
30. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
@verysek1 testit nebudu ani nemám doma testíky, zítra je to 10 den tak se uvidí, jestli to dostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:a když né tak možná o víkendu, ale to je dost do předu hihi
@agatice Na krev jdu po svátkách toho 7.7. a když tak se zrovna objednám na další Ket :slight_smile: , Tý jo tak ty si budeš užívat svatební veselí, no to se máš a pak hned hurá na vodu :slight_smile: . A jak jsi se rozhodla zkusíte tenhle měsíc IUI a nebo až pak Ivf?
30. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
@hop tak to jsem celá napnutá, jak dopadneš, snad to bude pozitivní !!!
30. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Madli, bolestný je hezký :grinning: a balení věcí se dá, ale co teprve vybalování :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hopi, tak to budeme pěkně napnutý, to je do krve dost daleko :confused: :sweat_smile: , to jako musíme tak dlouho vydržať???? :grinning: , ale samo budu držet pěstičky ať žádná mrcha nenajde tvoji adresu a je to tam :wink: :slight_smile:
30. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
7.7. odjíždí Míša do lázní, tak by to mohlo být symbolické, ty pozitivní krev a Míša tedy s pozitivní zprávou by mohla vyrazit a pak už se jen lázňovat a pak hurá a s chutí do toho :wink:
30. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Čepečku,tebe ty dr.ale straší,pokud si vzpomínám tak od začátku stále něco,fajn,že je vše ok.
Agi,užijte si vodu v sobotu a ten dnešní deštík teda závidím,už by to chtělo i tu kapánek sprchnout.
Jakpak asi Rozi,určitě bude mít teď někdy ko,tak by mohla poreferovat.
Míšo,ty si razíš klidně do lázní a kdo bude sklízet okurky a meruňky?Užij si to tam a bacha na průsery.
Andi a jak ty máš neschopenku nebo hlídáš krám?
30. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Zdravím všechny a moooooc děkuju za podporu, dotřetice to prostě musí vyjít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nebyla jem 2 dny doma, ale u tchýně.
Krátký protokol je od 2.DC píchando, 5. DC KO, 7.DC KO a 7. - 9.DC pregnyl, 9. - 11. DC OPU a pak 3 - 6 dní kultivace embroušků :wink:
Já su dnes 3.DC a mám už 4 vpichy, mám to na 2x denně. Mám napoprvé píchando šílenou tmavou modřinu-jsem tam nějak nechala schválně dlouho jehlu, aby nebyla ani kapka nazmar-píchám po třetí a jsem jak prvnička-ostuda :sweat_smile:
V pátek jdu na 1. KO, tak se modlim, ať tam jsou nějaký pěkný folíci!!!!!!
Čepi-gratulka ke kontrole, odpočívat neustále!!!!!!!!
Beryku-beruško, neboj, to musí dopadnout dobře, ty už sis to zlý přece vyžrala!!!!!!!! Vydrž a počkej na jiného odborníka. Zítra se uvidíme!
Těším se na Vás na srazíka a poznání nových tváří!
A jídlu 3x huráááá!
Dobrou noc-zítra.
30. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahojda.jen nakukuju.Jé Ahojko to jsi se trefila ted zrovna dělám papíry se to nějak nakupilo co tam nejsem a do zítra to mám mít hotový. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo hlídám z domova a občas ko v práci.jinak to je dilema dneska mi končí dovča a bud jít marodit nebo do práce.možná se zítra dohodnu,že bych chodila na odpolko tak na 2-3hodky.A nic těžkýho bych nedělala.No uvidíme.Jsem zvědavá jak Ti to dopadne až budeš volat. :wink: Bery to je pech ale bude to dobrý prostě musí zkus jak psaly holky u toho Eliaše a uvidíš.Já se toho taky bojím.No mám strach každý den. :wink: čepi nojo dr.ale někteří pro jistotu radši pošlou a zbytečně tak jentak dál. :wink: Hop držím pěstičky :wink: rwasata Tobě taky a ty jdeš kdy na krev? :wink: holky co někam jedete na dovču tak si to moooc užijte :wink:
30. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jé sarii tak také vše nej...k svátku. :slight_smile: mě čekají v sobotu narozky ale slavit nebudu už je to vyšší věk :wink: rozi folící budou!A užijte si srazíka v září se snad taky dostanu i když Pardubky pro mě jedna velká neznámá :wink:
30. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
Čepi, gratuluju!!!!!!!!! No to je bomba!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám velkou radost!

Ještě teď ta Bery...

Sanu a Věrka jsou potvůrky, hlavně, že dáváme termín měsíc dopředu a ony to takhle "zazdí" :unamused: :grinning: :grinning: No a... je to jak kdysi u nás v dechovce, z daleka se tam jezdí, ale místní "na to kašlou".

Madli, to "trpný" je dobrý :wink: Neboj, taky se dočkáš!

Hopi, Ty si netestila??? nás napínáš...

Muchli jistě nepřijede, mají doktora, ostaní nevím... Neli, Maruš???

Jé, Rozi přijde :dizzy_face:

Holčiny, jdu zalehnout, zítra máme ten dlouhý výlet přes Prahu do Pardubic.... a nelekněte se mě, budu v kostýmu. Tak ahoj zítra a brou :slight_smile:
30. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz
taky se jdu rozloučit a popřát dobrou a musím vložit vtípek, dost mě pobavil :grinning: :grinning:

Dančo, cestuj opatrně a v kostýmku se upečeš :confused: :sweat_smile:

vtípek na dobrou noc nebo pro někoho dobré ráno :wink: :

Tak ten je taky dost dobrej !!!!

Blondýna sedí doma naštvaná, nemá ani korunu, a přemýšlí,jak by přišla
K penězům. Vtom ji napadne únos dítěte.Hned běží před školu, tam si vyhlídne
prvního hezkého kloučka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym:

"Milá maminko dnes, jsem ti unesla syna a jestli ho chceš ještě vidět,
dej do igelitky 1 000000 Kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny.Blondýna.

Zalepí obálku, předá ji kloučkovi a pošle # ho s ní domů.Na druhý den běží
ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem.

V tom stojí: "Milion Vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že my
blondýny bychom si takové sviňárny dělat neměly!"

30. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
Dobré ráno,
my jsme vzhůru už od 6:30. Můžem spát ale Adél se nechce.A maminka by si poležela. :grinning:

Very,vtípek je super :grinning: :grinning: :grinning: .
1. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
:grinning: Dobré ránko :grinning:
naše dítko neví jak zabrat ve velké posteli se mu nelíbí, tak se mlátí ve své postýlce :sweat_smile:
a já půjdu asi v rychlosti něco uvařit, bo nebudu celý den doma, že jo :wink: :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
Taky bych měla něco málo ukuchtit.Mám tu čtvrtku kuřátka,tak asi ho hodím do rizota.
1. črc 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ranko, tak dnes společný obídek, už se těším na Vás a Vaše ratolesti!
A na Beryka, že ji obejmu pro štěstí!!!!
1. črc 2010 v 08:06  • Odpověz
Doufám že na nás něco zbude.Nic jsem si nenechala zamluvit.
1. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
Madli, určitě něco zbude :wink:
já jdu na špenát, uzený a brambor. knedlík jen rozmrazím :slight_smile: - mám už hotový, juchů

Rozinko, Beryk dorazí?, tak to musí pochovat všechny ratolesti, taky pro štěstí :wink: :slight_smile:
holky nás zase bude, jen škoda, že budou chybět naše stálice :confounded: :frowning2: , to by mě zajímalo, jak by nás pak vyfotil číšník, by z toho měl hlavu v pejru :grinning: , bude mít i tak :wink: :grinning:
1. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
tak ofiko co jsem napočítala, nás bude deset bez ratolestí, to je hezký čísílko :wink:
1. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
koukám na snídani s novou, ukazují plavky, to jsou postavičky :confused: :sweat_smile:
1. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
kecám s berykem 11 :grinning:
1. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Tak to je slušný čísílko :wink: .

Very tak na špenát bys mě neutáhla.Ale zbytek bych si dala.

Nevím v jakým stavu dorazíme.Adél vyčmuchyla byrvy na obličej,takže vypadá nějak takto.Na levé tváři má namalovanou sněhovou vločku,na pravý jahodu,na čele mráček a ještě chce něco na nos a bradu.Já ji snad nechám doma. :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
Tak Adél přijede jako omaloávnka :grinning:
a špenát je zdravý, copak nechceš být silná jako Pepek námořník :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
bré ráno,

hopi držím pěsti at ms nedorazí :grinning:

Ahojko meruněk bude letos málo, takže pohoda, loni jsme se mínili zbláznit, průsery?? jaký?? já jsem ze slušné rodiny :grinning:

Bery držím pěsti co to dá!!

Rozi tobě samo taky, ale věřím, že bude dobře :wink:
1. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
Dobrý den, my trochu víc nestíháme, ale se srazíkem počítáme a s Kubíčkem dorazíme. :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
Doufám že dorazíme jako slušný lidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .I když jednu výhodu to mít bude.Aspoň nás Jajiček pozná až pro ni přijedeme :grinning: :grinning: :grinning: .
1. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
Neli super :dizzy_face: , těšíme se :wink:
1. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.