• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru bez toho otazníku, prostě je za 7.900,-
10. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Sanu,já právě chci se vším.Takže i s autosedačkou...
Buďto okouknu to Polsko,nebo inzeráty.Do října je času ještě dost.Na druhém místě mám Austin4 a Implast Bolder a ty se po inzerátech už docela objevujou.A i se zárukou třeba ještě na rok.
10. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sanu, já to tak nemyslela..neber si to osobně...já jen říkám, přoč jsem ted ráda, že jsme Amálku nedali..pže k Anetce mi třeba vůbec nejde :wink: a nedovedu si na ní představit jiný jméno, což je asi normální :wink:

Tak teda spát ještě nejdu, ale hodím aspon spršku at jsem pak nachystaná
10. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Luci,tak to já si Tvoji Anetku jako Amálku klidně dovedu představit. :wink: Je to takovej romantickej typ s těma lokýnkama.A takhle nějak podle mě Amálky vypadají. :slight_smile:

Sanu,koukej: http://deti.bazos.cz/inzerat/3487382/coletto-austin-4.php
10. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Luci to já to osobně neberu, jen píšu jak to je :wink: Každej ti na to jméno něco najde a s čím víc lidma to rozebíráš tím hůř :wink:
Takže holčičku už víte, jen jméno budete mít překvapení :slight_smile: Jako to udělala Sari :sunglasses:

Věru aha, tak to jo, ale jak píšeš, určo něco seženeš... :wink:
10. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Věru no super a za tu cenu :astonished: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Sanu... děláš dobře :wink: V listopadu nebo spíš v říjnu se to dozvíme :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Sari viď, taky jsme musely u tebe vydržet :slight_smile:

Já vymyslím nějakej pracovní název, aby se pořád nemuselo psát holčička a víc ani ťuk :wink:
10. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Věru, mě přijde Anetka na Amálku moc klučičí..neí to moc holčičkovskej tip..třeba na šatičky, volánky,..to k ní moc nejde

Sanu, jj, na jméno ti každej řekne milion důvodů, proč se mu nelíbí nebo líbí,... na lidi se musíš vys*... :sweat_smile: ale já to v tomhle případě fakt nemyslela na tvoje mimi, ale na Anetku :wink: jsem to asi blbě napsala...soráč :pensive:
10. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Sanu,hele,aby jsme se v porodnici nepotkaly,viď? Ty máš TP 2.11.,já 19.10. To by se teoreticky mohlo i stát... :wink:
10. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Věru, sanujda půjde určo do HK, vid :wink:

Holky, tak kde uděláme ten srazík??
10. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Vidíš,Luci a mě zase Anetka připadá na ty sukýnky a culíčky... (Volánky ne,ty ani já nemusím... :wink: )
10. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Věru no já nevím ty jako druhorodička..... a ještě nám do party připočítej Nelču :grinning: To je další kandidátka tejden přede mnou :wink:

Luci fakt v poho :wink:
10. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Aha,já myslela že do Pardubic...

Srazík? Co třeba tam co minule? Já jsem sice nebyla,ale fotky vypadaly dobře. Tam byl nějaký prpblém??? :confused:
10. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Mě by se na Anteku taky Amálka líbila je na to krásně okatá :dizzy_face:

Luci srazíka vyber klidně podle sebe, kvůli Anetce.... :wink:
Věru, fakt?? ale možná je to tím, že já na ty sukýnky a tak taky nejsem..spíš na sportovnější věci :sweat_smile: tak podle toho jí asi strojím :grinning: culíčky jí dělám, ale ona si je hned serve :frowning2: no dneska jsem jí koupila bavlněnou čelenku, pže je vždycky šíleně uřícená, jak má tu ofinu..taaak jí slušela, ale taky jí hned stáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já pořád váhám s tím HK, ale další kámoška mě tam hnala :unamused:
10. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
sanu, já asi Anetku brát nebudu :wink: :pensive: minule jsem furt lítala za ní a s váma si nepokecala :pensive: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
To jako že to bude ještě dřív než Terka? Ta byla o 14 dní než TP... :sweat_smile: :grinning: A ještě jedna kandidátka je Muchlík...Ale ta čeká dvojky,tak nevím,nevím,jestli TP je tutovka.Spíš ale asi nee... :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Luci do toho doroste, neteř si to taky stahovala a pak jí ségra mohla dělat na hlavě jakej model se jí zamanulo a ona si to nechala... :wink:
10. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
sanu, na to už se těším...ale spíš z čistě praktických důvodů..ted bych jí nejradši ojela mašinkou :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Muchla ta bude buď s tebou nebo před určo, no i když pozoruju Maju (ta se ani neukázala, asi ji berou záda chudáka)....

Luci to je fakt a kam by jsi ji šoupla? :confused:
10. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
sanu, k mamce :wink:
10. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Luci to zní strašně :grinning:
10. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
.....s tou mašinkou ne s mamkou :grinning:
10. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
sanu, no to teda joooo :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt..ona má docela dost vlasů a jak pořád lítá, tak se jí to dost potí...zhoršuje se jí tím ekzém, je uřícená,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad už brzo bude snášet ty gumičky
10. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
sanu, :grinning: :grinning: :grinning: by ti mamka dala, dkyby to ted četla :grinning:
10. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hele a myslíš, že když je tak chápavá na ten úklid a červený panáčky na přeechodech, tak že by jsi jí nutnost a vážnost culíčků nevysvětlila? :grinning: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
sanu, myslím, že ne :sweat_smile: zatím to teda nepochopila a celkově čísi čísi nemá ráda..maximálně když hřebenem rve vlasy mě a já řvu :grinning: :grinning: :grinning: ale dneska jsem s ní měla večer řeč, že se v noci spinká a nepapá...tak jsme se ted s manžou vsadili, jestli bude v noci spát nebo se vzbudí na jídlo :sweat_smile: tak jsem zvědavá, jestli pochopila :confused: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Zase se začala budit na jídlo? Ta je jak já chudák :grinning:
10. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.