• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ještě mě napadlo. Budem sedět vevnitř nebo venku? jestli mám vzít Adél nějaký bábovky nebo něco.
1. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
Madli, je to vevnitř v salonku, nějakou hračku vem, holky vyždycky vypustí ratolesti, hračky mají všude :wink: :grinning: , neboj nic
1. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
Dobrá,to jsem chtěla vědět.Aspoň se nebudem pařit na slunci.
1. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
Tak zhruba za hoďku vyrážím pro Jajička a pofrčíme.
1. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
Hoj holky :slight_smile: ,
hlásím ,že jsem stále 2v1, takže za chvilku vyrážím :slight_smile: ..

Jsem to už včera nestihla, to posezení na zahrádce bylo lákavější, než náš panelákový byt, tak jsem přijela až dlouho večer..
Jinak včera ultrazvuk nebyl, dr. mě pořádně naštvala, takže nic nevím, snad náš drobek nemá 4 kg :rolling_eyes:.

Čepečku, velikáááánksá gratulace, jsem šťastná za tebe :slight_smile:!!!
Teď ještě Beryk..

Tak se jdu pomaličku chystat, víc dočtu večer..

Zatím páááá a těším se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
@verysek1 vtípek fakt supr :slight_smile:
Užijete si dnešní srazík :slight_smile: , no u mě stále nic nového bříško bolí jako na mršuli, no myslím, že to brzo dostanu :angry:
rvasata kdepak se touláš holka jedna nezbedná :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
@rozinka007 Tak ať jsou tam v pátek supr folíci :slight_smile: a hlavně at jsou to ty správní bojovníci :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
vyrážííííme, za chvíli čauky :wink:
1. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
Už se těším na fotky ze srazíku, tak si to řádně užijte :grinning:
1. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
No jooo tady se srazíkuje........... :slight_smile:

Já jsem šůrovala až jsem se ušůrovala a to ještě nemám všechno tak jak bych chtěla, ale v podkroví je FAKT strašnej hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani jsem ještě nedočetla, snad to dám večer i s infoškama od holek srazíkovek... :sunglasses:

Tak jdu doplnit tekutiny a čekat až se Sel vzbudí....
1. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
Hopi, sle tak nesejčkuj, třebaaaa ............. :sunglasses:

Tyjo vás tam bylo, chjo, snad příště dáte srazíka taky šici.... :sweat_smile: :wink:

Jusi tak jsem jelen, po mě vyloženě UTZ dr požadovala, tak jak to, že ti špunta neodhadujou??????????????? :rolling_eyes: :confused:

Madli, to určitě Adélce slušelo, vypadala vesele nooo :slight_smile:

Very dobrej vtípek :grinning: Že bych někomu na Dubině unesla dítko........... to by byla paráda, bych ho poslala domů a dostala bych za to ještě mega :grinning:

Míšo meruněk málo jo, nestraš. To budou drahý :grinning: A já bych je mohla na kila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už jen pár dnííí a frčíš se rekreovat a co trhač???????????????????????

Čep ani nevím, jestli jsem na tebe reagovala :pensive: Ale supr zpráva!!!! Vidíš, prostě další doktor "sejčkař" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak se teď odmlčím a večer juknu, tak zatím pa
1. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
Hoj, tak jsme doma.
Srazík luxusní :dizzy_face: , už se těším na další. Dětičky krásně rostou a těhulky se krásně zakulacují :wink:
Holky stimulantky vám držím palce, ale nejvíc teda Bery, ale určitě to dobře dopadne :wink:
1. črc 2010 v 17:21  • Odpověz
Ahoja...

Srazík opět supr :dizzy_face: ...
Woblu... vypadáš fakt mladince, už chápu toho dětskýho Dr :grinning:...

A otvírám krám... "Ztráty a nálezy". Slon, sluníčko a klíče :wink:
1. črc 2010 v 17:56  • Odpověz
i Já se hlásím z domu :wink: ,
srazík byl super!! Už se těším na září na další sraz.
Bylo nás tam moc, tak nebudu reagovat na všechny., ale jsem moc ráda, že jsem zase mohla poznat nový tváře :slight_smile:, všichni jste mi hrozně sympatický, je to fajn, taková parta.. :wink:!!!!!!!!! A příště doufám v ještě větší počet :slight_smile:

Valentýnka je malilinkatá, nebo mě pořád přijde takový úžasný drobeček do ruky :slight_smile:. Kdo ji viděl, určitě mi dá za pravdu :wink:. Ale jak ji to slušelo..

Wobludko, normálně se musím přiznat, že teprve až když jste odjeli a holky o tobě začali mluvit, mi došlo, že jsi to byla ty!! Mě to vůbec nedocvaklo :sweat_smile:, pořád jsem si říkala kdo jsi.. Normálně si už připadám jako magor.. Martínek je krásňoučký miminko :wink:. A je pravda, že vypadáš hrozně mladince :slight_smile:. A tvoje sestra taky :wink:. Jen škoda, že jste odjeli tak brzo..

Jaji, tys mě taky překvapila.. Honem změn fotku co tady máš, protože to vůbec nejsi ty :sunglasses:

Bery, jsem se tě zapomněla zeptat, kdy teda budeš vědět něco bližšího? Ale určitě bych neztrácela naději, když jsi ten screening měla dělaný tak zvláštně.. Podívej na Neli, co říkala.. :slight_smile:

Sanu, já už na diab. nejdu, protože minule jsem už měla hodnoty dobrý, tak to moje dr. fláká.. Taky mě to naštvalo.. Ale ve středu jdu na monitor, tak se zeptám co a jak, protože k mojí dr. jdu naposledy 12.7. a pak už do nemocnice.. Líná huba, holý neštěstí :sweat_smile:.
Škoda, že jsi šůrovala..

Snad jste všichni v pořádku doma, nebo brzo budete, je tam na padnutí..

1. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
Wobludko, tu boudu jsi našla :confused: ?
1. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
též se hlásím nejen ze srazíku, ale i od bazénku :wink:

obojí SUPER, jen jsem prchla dříve právě kvůli tomu bazénku :sweat_smile:

jsem ráda, že dojela Wobludka i ségra, klidně doražte příště zase společně :wink: , fotečky snad nějak dodám :sweat_smile: :grinning:

Slušelo to všem mocinky moc, je vidět, že máme ty děti vymodlený a jsou s láskou opatrovaný, proto jsou i maminky kočky :dizzy_face: a nejvíc teď teda přeju Berykovi ať to nakonec dopadne všechno dobře, Rozince ať se zadaří co nejdřív, tedy teď :wink: a Jusince co nejrychlejší a hodně pohodový porod :wink: :slight_smile:

Hopi, žádný mrcha, kurnik šuplik, to už musíte dát ne\??? :grinning: , né já vím, že byste rádi, prostě to musí vyjít :wink:

Valentýnka je opravdu drobek, moc mě překvapil Martínek je to kus chlapa a to je moc dobře, chlap má být chlap a je super pohodový :dizzy_face:
1. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
Danča cestovatelka, klobouk dolů

Šári, krásný "ztráty a nálezy" :grinning: , ale je to fajn, že se nic neztatí :wink:
1. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj,tady srší pohoda,člověk by ani neřekl,jak ten měsíc letí a co se vše změní,no jo na dětech to je vidět.Verýsku zase prosím o vaše společné foto.
Co mě se týče tak jsem dnes volala,sestřička mi řekla,že se o tom s dr. nebavily a že být mnou tak by to nehrotila přes tu dovču,přepojila mě k němu a kupodivu i on byl dnes stejného názoru,že se to teda nestihne,že toho nevyužijem a napsal mi antiko a pak klasika ko.Nevím co pak bude jestli půjdem na dlouhý nebo antiko bude jen preventivně a dáme krátký,ale jak už jsem tu psala je mi to jedno,hlavně,aby byly kvalitní vajíčka.Protože jsem to z práce nestíhala,abych si dojela do JI vyzvednout recept,sestřička mi ho nechala na recepcy nemocnice za což jsem jí moc vděčná.
A taky jsem si došla po měsíci na masáž,tak jsem jak znovuzrozená.Prý to na zádech bylo hodně znát,že jim dávám zabrat.
1. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
čus bus domů jsme dojely v pohodě Val chvíli křičela , ale pak usoudla, že je to k ničemu tak usnula .Bylo jí teplo :pensive: já hupla do bazénu a Valuš si odfrkla doma nahatá s babičkou.

Srazík byl super ráda jsem poznala ty co jsem neznala :wink:

Verýs ty jsi prchla brzy , teplo vás hnalo domů.

Ahojko proč musíš brát antiko??????? a masáž závidím :wink:
1. črc 2010 v 19:40  • Odpověz

Hoj

Tak srazík dle psaní asi nejkvaliktnější od doby co se srazíky dělaj.............. :grinning: :rolling_eyes: No jo, hlavně, že je uklizeno......... :rolling_eyes:

Very jsi mě pobavila (samo jsem pochopila, že bylo řečeno o holkách co byly na srazu a všem to jasně sluší!!!!) jen kdyby jsi viděla mě dneska - teď :grinning: Rozepisovat se nebudu, nebylo by to nic "šmakozního". Jen to, že se mi nějak začaly dělat pytle pod očima a to se budí Sel třeba jen 3x za noc(!!!!) v průměru. Nevím co bych dělala, kdybych vstávala jako Nelča :confused: Bych si po nich asi už šlapala :grinning: :sweat_smile:

A chci vidět fotkůůůůůů!!!!!
1. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
Uf, tak jsme doma, srazík moc příjemnej, jen vedro hrozný.
:grinning: jó jsem takovej zjev :grinning:
jusi jsem Ti zavázána, našla jsem to, hip hip hurá :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
@gaban V některých CAR jí dávaj před dlouhým protokolem,aby se ti neudělala cysta,ale mě dnes řekl,že jí dáme preventivně,tak nevím,do čeho půjdem,on má mít totiž v srpnu dovču tak uvidíme jak nám to vyjde jestli srpen nebo září.Mršku už cítím za dveřmi,odhaduji o víkendu.
1. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
Woblu,jsem si všimla fotky v tvém albíčku ,, kluci v akci ,,,tata má slabé nervy?Ale dobrýýý,do časáku taky jak vystřižený,hlasuju pro první cenu stejně jak s ,, popelářema,,.
1. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@wobludka super :wink:

@ahojkyholky masáž ti určitě udělala dobře, viď :wink: . A stimulace dašlí měsíc, nejdýl v září, to je za rohem :wink:

Roui, na zítra držíme pěsti :slight_smile:

A já chci taky vidět fotkůůů :astonished: :astonished: :astonished:, nebo fotkýýý :slight_smile:

Jdu na kutě, jsem kaput, nohy jak konve :confounded:.. Dobrou noc

1. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
SOS - na srazíku jsem hodila do placu asi tři nebo čtyři hračky a nejspíš jsem je tam nechala, nemá je nějaká dobrá duše u sebe? Manžel bez lítajícího slona asi neusne :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
Woblu Sar nabízí ztráty a nálezy na této stránce nahoře :grinning:
1. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
ahojky holky, dneska jsem dostala zadanku do CARu tak zjistuji jak to kde chodi? jaky je Sanus v HK? prosim jestli mate nektera zkusenosti dejte vedet .-)
1. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ajó, super, sarii ty jsi hradečanda, viď? Domluvíme se přes IP, že bych se pro to nějak stavila :wink:
1. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
Woblu ne Sar je pardubanda :grinning: Vám tady budu dělat spojku :grinning:

Maxi HK je fajne, já jsem teda už v pcích, ale do HK jsem taky jezdila..........hodně holek tady do HK chodí, tak ti někdo určo písne. Ale doktoři jsou profíci, jedna sestřička teda na ránu, ale jinak spokojenost :wink:

Všem dobrou
1. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
Woblu... nějak to předání zboží domluvíme, snad :wink: ... A nevymlouvej se na manžu :dizzy_face: ...
1. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.