• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holčiny... tak hlásím, že jsme v pořádku doma... groteska začala (naštěstí) až po návratu, takže Vám posílám souhrn "katastrof". :grinning:
Vlastně jsem nepsala, že jsem si v pondělí vyhodila záda a zablokovala krk, ještě včera v noci mě napadlo napsat Vám, že přijede Quasimodo v kostýmu... no, v tom vedru i záda povolila... a masáž v podvečer mě spravila úplně, takže už se dívám zas rovně a ne na stranu...
Zítra máme kolaudačně-destrukční setkání - 4 mamky a 7 dětí... tiramisu hotové, uklizeno (částečně), tak snad to dopadne.
K věci: při mytí sprchy mi nějak ujela ruka, ohodilo to podlahu, dveře a vyteklo to až do chodby... když myju sprcháč, většinou ho nezavírám, proč taky, že? :grinning: ... potom při věšení prádla na mě útočili chrousti, fuj, jednoho jsem zabila, patří mu to... nevadí mi chráněná zvířátka, ale nemaj se mě dotýkat... holky odsud mi to potvrdí, ani sedět venku se nedá, protože jich je všude plno, naštěstí brzy vychcípají sami.... no a při přípravě tiramisu na mě vyletěl mol z granka! Viděla jsem leccos, ale moli přeci bývají v mouce, ve vločkách a kdo ví kde, to jsem všechno včera prošla, poctivě, a nakonec je viníkem granko...
Jdu se na to vyspat, mám toho dost... bylo to 5 hod a 20 minut v autě, přes 360 km... Anežka to zvládla skvěle, většinou spala nebo baštila... musím jí umýt sedačku, protože dostala banán a tak se s ní chtěla podělit... manžel to málem nerozdýchal. :grinning: :grinning:

Srazík neměl chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... jen přemýšlím, kam se vejdem, až nás bude víc, Jusi porodí, Sanuska nezapomene, Věrka přijde, a to nás budééééé, kolik vlastně?? :confused:

Holčiny, brou, fotku (snad) zítra pošlu a taky dočtu :wink:
2. črc 2010 v 00:17  • Odpověz
nedalo mi to...

Verčo, milá blondýno, vtip do vlastních řad vždycky potěší... mě tedy opravdu pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Madli, kde zůstala sněhová vločka???

Ztráty a nálezy - naše nejsou.... i kroužky jsem si spočítala... by chyběly do sestavy... :grinning: :grinning:

jj, srazík byl fakt kva, kva, kvalitní :grinning: :dizzy_face:

A už jdu... Anežka se ještě nevzbudila! Nechápu... po těch dvou šílených nocích.... abych to nezakřikla, přichází její čas.... a pak v 1,30 ve 2,30 ve 4,30... :confounded: ... ale třeba to byly dvě noci po očkování, nebo už vyrostly všechny zuby a možná bude klid... dost keců, zalehnout...
2. črc 2010 v 00:30  • Odpověz
Dobré ranko ,děvenky, tak vyrážím za Šárkou na jukandu folíků.
2. črc 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno... dneska by to šlo...

Dani... tak ať je sedánek víc kolaudační, než destrukční :grinning:, to aby manžílkovi nepřibyly šedivé vlasy :sweat_smile:. A i našim molům chutná Granko, taky jsem se divila :wink:...

Gabi... IP :wink:

2. črc 2010 v 07:34  • Odpověz
Ahoj,
tak Dani při tvém popisu jsem se zasmála :slight_smile:
Rozi, držím palce :wink:
2. črc 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahojda holky,všem přeji pohodový den
Včera srazík byl úžasnej,všem vám mooooooc děkuji,byl to pro mě pěknej voraz, doma už to bylo k nevydržení, když jsem sama tak pak moc přemýšlím nebo lezu na internet a sháním info a pak jen řvu, takže jsem si internet zakázala :grinning: .Včera večer pak na mě přišly pořádný nevolnosti ,takže záchod a postel a zas se ukázala migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ted mi je konečně líp.

Rozi držím pěstičky,at UTZ dopadne na jedničku

Hopi ,rvasata,holky myslím na vás a držím porád pěstičky

Jusi a jak je tobě?
2. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
Dobrééééé ránko kočky :slight_smile:
teda jsem se pobavila.

Woblu, jooo nevymlouvej se na manžu :grinning:

Sanu, u nás je taky potřeba vyšůrovat a to hodně moc, tak kdybys chtěla doraž :grinning:

Dančo, je vůbec možný tohle všechno vydržet :grinning: :grinning: , ale vtipný, no jak co, v každém případě fakt klobouk dolů a manža ať se nezlobí, takové malé dítě a všechno to zvládlo v tomto počasí, to si zaslouží medaili :slight_smile: , bože sedačka se vyčistí, beztak ji bude čistit maminka nebo ne???

vtípky o blondýnách, jsou fakt dobré, teda většina :grinning: , ale tenhle mě opravdu pobavil :grinning:

Beryku, je fajn, že si přišla na jiné myšlenky a já věřím a chci věřit,že to bude dobré :wink:
2. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
holky přestala mě jít krysa u noťasu, tak nevím kdy vložím fotečky :sweat_smile: , páč ta co je vestavěná v noťasu mě dost dostatečně vytáčíííí :grinning:
2. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
jsem to napsala jak tataros, jako bezdrátová krysa přestala jít a baterky to nejsou kdyby si jako někdo chtěl rýpnout :grinning:
2. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
odjíždím víte kam.....takže nebudu, užijte si krásný den
2. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
Krásný den,
ženy srazík byl opravdu surpeeeeeeeeeer. Jsem ráda že jsem vás mohla osobně poznat.moc moc milé a sympatické tety.A ty vaši drobečkové,ty jsou k momuchlování.Bohužel ten náš drobeček poslední dobou žárlí ,tak jsem muchlovat nemohla.Budu se snažit abych mohla dorazit i na další srazík.A už vím jak to podniknu.Jen to nesmí vyjít na odpolední směnu.
Dani kdybych věděla,že toužíš vidět moje výtvory,určitě bych Adél před odjezdem nedrhla.Příště to napravím a přijedem vymoděný :grinning: :grinning: :grinning:

Tyjo až doma jsem si uvědomila,kdo na srazíku vlastně všechno byl.Ale omlouvá mě,že jsem byla poprvé,tak nž jsem se pořádně rozkoukala.No ,příště to bude lepší. :sunglasses:

Jinak máme zbaleno,věci čekají v autě,odpolko si skočím k holiči a večer huráááááá k moři.
2. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
zdravím všechny

srazík se mi opravdu moc líbil, všechny jste super babi a vaše dětičky jsou božíííí, určitě zase příště dorazíme :slight_smile:
je ta naše Verunka byla veliká aktivistka, no snad to příště bude lepší
přes noc dostala rýmu tak dnes odpočíváme doma a zítra vyrazíme poprvé na koupálko snad se nám k té rýmě nepřidá horečka :frowning2:
jinak Verunka se snaží už i smrkat, tak mám radost :slight_smile:
odpolko frčíme k babičce a koupit nové bačkorky
všem krásný den
2. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
doufám že to nemá od klímy z auta. :frowning2:
2. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
ahoj dámy, fajn, že se vám srazík vydařil :slight_smile: Já se asi na žádný nikdy nedostanu :frowning2: :frowning2:

Jsem ve fázi balení na dovolenou, takže je všude bordel, nic není hotovo a nestíhám :grinning:
2. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahojda,

tak koukám srazík super :wink:

Sanu jj bude, páč zrovna když šli do květu, tak týden vytrvale chcalo, takže většina květu se nestihla opylovat a opadala
2. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
Sovi ty vidíš k nám do bytu? U nás to vypadá podobně.jen tašky už máme v autě. :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
holky, tohle je super, až budu hledat práci, budu vědět jak prodat to, že jsem byla na rodičovské dovolené :grinning: :grinning: :wink:
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=supermanazerka.jpg
2. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
ahoj kočky, dřív jsem se nedostala - kolaudačně-destrukční párty proběhla velmi v klidu, kolaudovalo se pěkně, k destrukci ničeho nedošlo, protože nakonec byly jen 3 hodné holčičky, které se zabavily hračkami (a jedna druhou). Anežka to teď ještě dospává, jak se "řezaly"... podobně jako včera, kdyby bylo 5 stejných hraček, budou chtít všechny děti jen tu jednu (toho jednoho dudlíka), který má to druhé dítě :grinning: :grinning:

Poslala jsem fotku mailem, vyšla jen jedna, tak kdo ještě chce, nemám adresu na Madli, Jajíčka, na Gabču, na Wobludku a další. Tak příp do IP.

Ještě hodnocení srazu:
Madli je velká sympoška, Verunka od Jaji je fakt šídlo! Valinka je krásná, tak krásná... mě se úplně tajil dech. A malinká... ale z toho vyroste. No a všem mamkám to moc slušelo, těhulce Jusince taky a Bery, je dobře, že to pro Tebe byla vzpruha.

Večer jedem na grilovačku a hlídá babička, ozvu se asi až zítra. Užijte si den! A dovolenkářky - šťastnou cestu!
2. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahojdy tak nakukuju, a nikde nikdo :slight_smile: asi si všechny užíváte krásný podvečer někde u bazénku a taky hodně dovolenkářek už vyrazilo na cesty :slight_smile: , tak klidnou a pohodovou cestu :dizzy_face:
2. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj,i já přeji všem hezkou dovolenou a nebo alespoň prodloužený víkend.Počasí je nádherné i když já už bych menší noční spršku uvítala,tady už dlouho nesprchlo a ve vzduchu je takové to dusno.My máme taky celozávodní,mě se to tak trochu netýká,jdu v neděli a pak možná ještě svátky,podle toho,kolik zbyde na dodělání.Na jedné straně to chápu,je potřeba to už vyexpedovat a na druhé straně si říkám proč zrovna já,ale peníze potřebujem.
Jdu se odreagovat a posedět s přáteli,nejsem zvyklá pít,tak to vidím na dvě deci vínka a budu picnutá.Pa
2. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahoj, no to nám to peče co, docela až dosti bych řekla....

Holky dovču si užijte, nemáte ještě v kufru místo pro mě???

Danu bych taky prosila fotooo :wink:

Jak asi Luc na Malloooorce.....

Příští rok vyrazíme taky, doufám....

Hopi???????!!!!? Bo mi něco někde uteklo....

Míšo, tak to je na perdlačku....
2. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
Ááááhoj...

Sanu... je l é t o!!! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

Rozi... tak jááák???
2. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
Míšo, máš fuč fotku :astonished:
2. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky, vkládám do alba postupně fotky, některé jsou mázlé, tak mrkněte, třídit se mi to nechce, pošlu to mailem, na koho mám :wink: jen jednu fotku do alba nedávám, tam Wobludka kojí, není sice nic moc vidět, ale třeba aby to nevadilo. Na koho ještě nemám mailik, písněte IP :wink:
2. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
Tesi, dost dobrý, až půjdu do práce jistě bych to takhle řekla :grinning: , ale je to dost přesný :wink:
2. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
Zdravím hoolky..

vidím Hopi .............. tak jak???

Rozi a jak to dopadlo co folíci??

Lucc už dovolenkuje :confused: no ta se má :wink: my se chystáme v srpnu, doufám, že to Vali v poklidu zvládne.

Sarii díky za IP :wink:
2. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
všem to jde odeslat mailem, jen od Míši a Gabči se mi to zase vrací :frowning2:
2. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
Hoj holky :slight_smile: ,
to je hic, co.. Brala bych bouřku :sweat_smile:

Very, super, díííííík :wink:. Tedá nás tam bylo! Takhle na fotce to je krásně vidět :slight_smile:. A těch dětiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdu změnit profilovou fotku na FB, ta fotka od tebe je taková šikovná (lehce nenápadná :slight_smile: ). ..

Hop, tak co?

Rozi???!!

Ahojko, v tomhble vedru budeš piclá ještě dřív, než jindy :slight_smile:. To nevadí, všask je to nědky potřeba, vyčistit si hlavu :sunglasses:. užij si to!

2. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
A už je i tady :grinning:
2. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jusi, dost dobrýýý, co jsi z té mázlé fotky vykouzlila :wink: , inkognito :grinning:
2. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.