• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
moc hezkýýýý :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
2. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz
Asi se bude špatně spát, tak aspoň dobrou noc od nás s drobkem :slight_smile:
2. črc 2010 ve 23:23  • Odpověz
asi jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
taky všem přeji dobrou noc, pokud možno :wink:
3. črc 2010 v 00:22  • Odpověz
Krásné ráno,
zase nebudu :grinning:

užijte si krásný slunečný víkend :dizzy_face:
3. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno :wink: ,
já budu, protože ven nejdu, až večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale stejně tu asi nikdo nebudete... Mějte všichni hezký den :slight_smile:

Co Rozi, jak jsi dopadla?

Jak se těšíš, Míšo :wink:?

3. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
Přeju všem krásný sluníčkový den :wink: my jsme po grilovačce vyřádění, zvláště manžel :grinning: :grinning: :grinning: ... kdyby mi šlo přidávat fotky, viděly byste dva muže v kufru.... :grinning: :grinning:
3. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
zdravím všechny
Verunka je po obídku a spinká, pak razíme na koupaliště do Pardubek,moc se těšíme, rýma už lepší :grinning:
všem krásný den :slight_smile:
3. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojdy, tak jsem omrkla fotky no to byl supr :slight_smile: sraz :slight_smile: .
Rozinko tak jak dopadli folící? :dizzy_face:
@jusinka Fotečka je fakt pěkná :slight_smile:
No u nás nic nového, netestuji tak vím prd hihi. :slight_smile:
3. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
Koukala jsem, že Míše zmizla fotečka :unamused:
To je dnes zase hic, ještě, že jsme pořád v bazénu :grinning:
3. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahojda.Tak koukám,že si většina užívá sluníčka a koupanda.A já trčím doma páč mi to vedro nedělá moc dobře .motá se hlava ale to bude i tlakem já ho měla v těhu vždycky nižší. :wink: hop dokud není mršule tak je to na dobré cestě :wink: Jinak jsem taky okoukla fotečky ze srazíku prostě nádhera všem to moc sluší :wink:
3. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holčičky,
tak si říkám, že teď, když budu doma, tak se sem občas kouknu a něco písnu.
Už mám za sebou sedm IUI, všechny neúspěšně, v únoru jsem byla ve Frantovkách a tak jsem si řekla, že je načase se konečně pustit do IVF. No a je to tady, najednou je novej začátek tak blízko. Zítra jdu na ET v deset hodin. Jinak mi odebrali devět vajíček, tři oplodnili IVF a šest ICSI. Ty tři mrzáčci se nechytli a těch šest se chytli všichni. No a dva máme už zamrazený -3a 4 buňěčný a včera jsem si volala a ty čtyři byli všichni 4 buňěční a prý vypadají kvalitně :slight_smile: Takže po delší době tak trochu fajn zpráva.
Jinak občas se doslechnu o někom od Nelči a od Rozinky, takže číst teď teda nebudu, asi bych nestíhala, bo tu hrozně moc všichni píšete a kecáte :grinning:
Holky, ozvu se vám z pelechu, jak to se mnou vypadá a myslím na všechny těhulky v začátku i v pokročilém stádiu a samozřejmě na včechny snažilky :wink:
3. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj

No dneska nás sluníčko zase pěkně vyhřálo.... Sel bylo fajn, ta se řáchala ve vodě, ale já myslela, že se z oblečení vypařřím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jusí to je supr fotka!!! :slight_smile:

Hopi, takže mrcha nikde............... :sunglasses:

Very jak daleko to máš k vašim a co říká Mišák na jízdu v autě v tomhle teplíčku...?

Dani, to je škodaaa, jedině, že by jsi to třeba někomu poslala mmailem a dotyčná by to vložila aspoň na jeden den do svého albba.... :wink:

A já jsem si zavařila, protože jak Sel cestovala po špruslích, tak jsem tam s ní vždycky byla než usnula a na to si zvykla......... teď jak se ztratím z ložnice dřív než usne, tak je zle :unamused: Brečí jak kdyby jí někdo trhal hlavičku :confused:
No tak si říkám, že to už nějak musím překlepat než začnem čísto pohádky, to tam budu tak jako tak.... Ale vydrželo jí to docela dlouho to "samostatné" usínání....
3. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
moc vás tu nebylo no není divu v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hopi, netestuješ, ale ani mrška zatím není, takže to může být na dobré cestě :wink:

Dančo, tak kdyžtak pošli foto, já to tam nechám jen chvilku :wink:

Lady, ať se zadaří a zítra v 10 tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face:

Sanu, máme to k našim 4km a v malým peugeotku není klima, tak ho moc nestrojím a dávám většinou do okna plínku a v mondeu pohoda tam je klima, ale ty 4km se dají vydržet, protože pak nás čeká bazének :slight_smile:
bez bazénu bych to nevydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji, v PCE na koupališti jsem nebyla ani nepamatuju,to mi bylo asi 12 let, když jsme tam ještě bydleli, ale jsou tam 2, takže nevím...určit bylo koupálko fajne
:wink:
3. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
Sanu, už máš knížky na pohádky :grinning: , ale fandím všem kdo čte pohádky, protože dneska mě ta doba ničí, když vidím ségru, tak si říkám, že neměla žádný dětství :confounded: :pensive: , vůbec nemají dneska ty děti takový zážitky jako my z prázdnin a je to škoda, no je to moderní doba
3. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj při večeru,to je zase ale dusno,přes den krásně,ale ty večery,v pokojích 29 stupňů,já chci trošičku deštíčku prosím,ale spíš v noci a děkuju............
Hopi,máš pevnou vůli a vypadá to na dobré cestě.
Já čekám na ms od včera a nic tak že by zítra?
Lady ahoooj,to je dost,že podáš info,hele úroda krásná,co já bych za ní dala,tak ti přeji na zítra hodně štěstíčka ať vyberou ty pravé bojovníčky.Jdeš asi do dvou embryjek viď?
Verýsku,dík za fotečky,poznala jsem nové tváře woblu a asi její ségru,beryka,jajíčka ,jen jedna je mi tam ještě neznámá?Že by rozi,byla taky?A jak s tou to vypadá,měla v pátek utz,já doufám,že folíku bude dost.
Sanu,ještě že s ní nemusíš líhat v postýlce,jak tu běželo tenkrát to video-tatínek s mimi v postýlce..
3. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
ahojky holky tak jsme se vrátili po týdnu z chaty bylo to sup až na to,že jsem nemohla povídat s vámi.je něco důležitého tady?
3. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
Čau holčiny, já zas nestihám, dočtu zítra, asi i písnu, měli jsme tu obě ségry s manželama na návštěvě, takže jsme to nějak přetáhli.

Brou :wink:
4. črc 2010 v 00:49  • Odpověz
Ahoj všem, my chaloupkujeme a budeme až do úterý, v září už se bude stavět, tak nesmíme zahálet :slight_smile:
Tak když už je to venku :grinning: ale asi to bez toho slona přežiju, tak to nebudem hrotit a kdyžtak to vyřešíme na příštím srazíku :wink:
4. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
Já jen info, že mršule dorazila :angry: takže zase prd :wink:
4. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Hopi, co??? Já už si říkala, že by to byl konečně ten pravý měsíc na miminko...

Sanusko, s tím uspáváním jsme na tom podobně... a od kdy se čtou pohádky???? Pomooooc, to netuším!

Fotku pošlu, a pošlu i komentář, protože samo o sobě to není ono....

Lady, držím palce moc a moc!!!

... včera jsme byli tady v RK na koupálku a bylo to fajn. I Anežka si užila, jen má odřená kolena a nárty, jak lezla po dětském bazéně...
Jedem k našim na oslavu narozenin a na bazén. Těším se :wink:

Užijte si den! :wink:
4. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
... chybí zprávy od Rozi...

... a taky se neohlásila Aniii, která by si to mimi už taky konečně zasloužila... vždyť tu byly s Hopi a Agi dřív než já... a to už bude v září 3 roky :confused: :confused:
4. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@rychnov3 ahoj, zasedla jsem po 2 dnech k PC. Měla jsem odjet na to SLovensko,a le doktor mi to rozmluvil. Byla jsem ve středu na krvi a pak jsem mluvila s primářem Štěpánem a on mi říkal, že to teplo a ta dálka, že ať raději zůstanu doma, když už jsem se dostala tak daleko. TAkže celá rodina odjela a já trčím doma :frowning2:
Ale zase ten důvod stojí za to, pevně věřím, že bude všechno OK :slight_smile:
Dani, moc díky,za podporu. Na Hopi a Agi taky pořád myslím. Jojo opravdu jsme tu byli už na začátku a skromnost stranou, zasloužíme si to už všechny.
Jdu dočíst.
4. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
Holky zdravím :slight_smile:

venku to teda pere.....

hlásím jak se máme.Valentýnka mě mile překvapuje je už třetí den hodná a nemá záchvaty vřískotu.Včera celý den nechtěla spát max 20 min.Spí doma tak tu poklízím.Kluci makaj na střeše u dědy tak to budou černoši.

zdravím Lady a držím pěsti :wink:

Hopi no to snad ne :angry: ach jo

Na rozinku taky myslím, jak ta?????
Anii lepší se nikam nehrkat to je fakt :wink:
Fotky ze srazíku moc hezký :wink:
4. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky dlouho jsem se neozvala, hlásím že včera jsem byla na OPU měla jsem 6 vajíček a 5 se jich podařilo oplodnit ještě zítra si máme zavolat na upřesnění ET, zatím nemám z toho žádnou radost bojím se, že to nedopadne dobře...
4. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
:slight_smile: Ahojda.mariano nebo já měla 8 vajuch hlavně že jsou kvalitní.Do zítra to bude dobré. :wink: Anii přesně tak ten důvod stojí za to :wink: Lady taky držím pěsti :wink: Gab si Val řekla,že nechá mamku na pár dní v poklidu :slight_smile: Hopi tak potvora mršule dorazila :frowning2: Ahojko prý má dneska večír sprchnout :slight_smile: Delf dorazila jsme Ti chyběly vid?Delf prosím Tě kdy jdeš na ten NT screnning a UZ nebo jak se to jmenuje.Mě řekla dr.v 11tt a objednala mě na 2.8.se mi to zdá pozdě to od ms budu skoro 13tt.A ještě mi bude brát krev na něco.Dík. :wink:
4. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
@mariana75 Tak držím palce, at se všechny vajíčka nadělí a zbydou i do mrazáčku :slight_smile:
@gaban Á tak Valinka si to vzala k srdci a je z ní hodná holčička :dizzy_face: tak to má být :dizzy_face:
@aniii Takže jsi doma jako slaměná vdova vid :grinning: , no ono je to možná dobře, že jsi zůstala doma když to říkal i mudr. :dizzy_face:
4. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
Nazdárek berundy, po UTZ jsem hned odjela na Vysočinu. Teď jsem se vrátila. V pátek UTZ dobrý, pár folíků kolem cenťáku a Šári říkala, že slušný rozjezd, tak zítra tam letim na 11h UTZ a jsem děsně napnutá. Břicho se mi už taky nafukuje a manža mi řek, že mám břicho jak feťák z těch 3 jehel denně, ale je mi to fuk, na modřiny kašlu, hlavně ať je kvalitní úrodička. Děkuju, že na mě myslíteeeeee!!!!!!!!!!
Srazík byl fakt super a poznala jsem další nové milé tvářičky, takže v září se těším!!!!!
Beryku, už jen týden do kontroly-vydrž holka-myslim na tě!!!! :dizzy_face:
Jusi-ty už to máš za pár, tak snad ty vedra trochu přejdou. :slight_smile:
Ivet-tak dnes ET-tfuj tfuj tfuj, ležet jak přikovaná a nechat se manžou obskakovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Gabi-mrňouska máš mrňouskatýho :grinning:
Woblu se segrou a Verčou maj taky bájo malý chlapy :sunglasses:
Madli a Jájíček maj už slečínky
Modroočko odnož Danči
Šárce už kočanda taky pěkně povyrostla
Tesi a Květa maj už taky pěkný šídla.
No prostě se nám to tu pěkně rozrůstá, za chvíli budem potřebovat plesový sál!!!!! :grinning: :dizzy_face:
Jdu dočíst. Jinak nejdete někdo zítra do Pard. Sanusu na tu 11h? Taky?
4. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
Hopiku-teď čtu, že ta mrcha dorazila, to snad ne. :frowning2: A chápu to tedy, že se zpožděním, a ne ten 10.den, jak ti pravidelně chodí?
4. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: Holky tak asi u mě bohužel nic.2dny jsem 1x denně utřela krev,ale fakt pidi,kdybych se nedívala tak ani nevím a dneska už odrána pokaždý tak jsem zkusila test sice ne z ranní moče ale byl totálně bílý tak je to jasný.Zase u mě ani jeden nechtěl být.Já tady řvu jako debil a nejde mi to zastavit.Odpoledne jsem si vzala utrouše a nic.Jen když se otřu.Tak to bylo minule.Sice to bylo dřív a víc ale...tak nevím. :frowning2:
4. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.