• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hopíku je mi to líto, ale příště to musí vyjít.
Rozinko snad bude hodně foliklů
rvasato fakt neporadím, ale asi to vidím na další pokus

Jinak dnes jsme proflákali celý den. Jen jsem vyprala tři pračky a poklidila, jinak se nic moc dělat nedalo.
4. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
@dablikolik Myslíš???No asi jo,ale nevím nevím další pokus.tomuhle jsem dost věřila a byl v pohodě...Mě by zajímalo proč to nevyjde..KDyž už člověk urazí tak dalekou cestu
4. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@andi2 ahojky já se objednala teda nakonec v ústí holky mi to doporučili a na krev jdu ted 9.7.a tam se objednám hned na utz to bych měla být toho 9.7. 9 týden a něco
4. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@delf14 Ahoj tak to jsem z toho jelen :confused: mě řekla právě až 2.8. k ní na krev a ten UZ bud ve špitále nebo můžu se i objednat do sanusu na toho 2.8.No já jí ve středu zavolám .A jinak jak je?No vedro určitě vid.Mě se začly děsně potit ruce a mám je uplně rudý tak nevím co to zas je.takže budu zas otravovat obvodáka at mě někam asi pošle to je porád něco když mě celkem přestane bolet na tý levý straně tak zas tohle. :wink: rvasata věřit dál ono nám nic jiného nezbývá :wink:
4. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
hm to je divné radši se na to ještě zeptej,ale krev berou tqm kde dělqjí utz aby to mohli pak porovnat výsledky
4. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
no jinak nic moc přepadají mě nevolnosti čím dál častěji a je to čím dál horší,jako nezvracím,ale moc tomu nechybí je to na prd a co ty tobě je ok?!
4. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
Delf já jdu k dr.na krev ale na ten NT a krev jinam ona to nedělá asi.Páč mi řekla,že se tam mám objednat .To já nevolnosti ani né spíš mdloby a to počasí tomu nepřidá a ted ty rudý dlaně k tomu.A ještě jsem zjistila,že se skoro nevejdu do žádný sukně všechno je mi těsný.
4. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
jj.no právě já jdu na kev 19.7.a na vypsání těhu průkazky a na ten NT jdu taky jinam,ale né do sanusu je zbytečné abych jela tak daleko,když tady to mám za rohem a o 400 stovky levnější
4. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
tak mizím chrnět dobrou,teda doufám,že budu spát né jak minule chtělo se mi táááák spát ale nemohla jsem nevolnosti mi to nedovolili,nevěděla jsem zda to rozdýchat nebo běžet na wc je to děs tohle :frowning2:
4. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz
delf to já přes den jsem ospalá a unavená a pak ponocuju. :wink: rozi držím pěsti na zítra at jsou folíci krásný :wink:
4. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holčiny... zas jsem tu po půlnoci, hrůza...

Anii, gratuluju!! Kolik bylo hcg?? ... lepší být doma, než si pak něco vyčítat... ale věřím, že teď už to klapne!!

... kde že mělo pršet??? tady nic... ale aspoň se vyvedla grilovačka, u našich je barák bez grilu, tak gril dostali, aby byli "in", dostali i naložené maso, tak jsme pekli a papali... holky, marináda z jogurtu, slyšely jste to někdy?? Hnusný to bylo... zlatej volej... no a když se dopeklo, jeli jsme dom, žehlila jsem a dělala zas tiramisu, bude to na zítra Anežčin narozeninový dort, zítra je první půlka oslavy (a lepší dort neumím), v pátek přiveze mamka, ta umí :wink:

Rvas... vydrž, vyjde to příště... já vím, je to jak loterie, ale i na Tebe to štěstí čeká...

Rozi, tak dobré :dizzy_face: jen tak dál! Na zítra držím palce.

Andi, doporučuju pracoviště, které se zabývá diagnostikou v prvním trimestru. To jsou odborníci, kteří na ty testy mají "mašiny" a udělají to dobře, tzn. kombinace výsledku NT a krve... Pokud jdeš "jen tak někam", sice Ti vezmou krev a změří UTZ něco na mimi, ale nemusí mít ten správný počítačový program, aby měli správné výsledky v té kombinaci. Delf má toho "správného" doktora, pak to dělají v HK a v Par, ale nikde jinde. Tak dej bacha, kam půjdeš. Rozhodně - platí se to, není to ze zdravotního pojištění - a další jistá věc je, že krev se bere max. v 10-11. tt, pak už je pozdě a jsou falešné výsledky. Tak pozor, jdi si za tím, ať nemáš na výsledkách nějaká "hnusná čísla". ... Já fakt doporučuju to Ústí nad Orlicí, MUDr. Pernica.

Přeju krásnou dobrou :wink: Zítra slavíme, když ne dřív, kouknu večer :wink:
5. črc 2010 v 00:16  • Odpověz
Přidávám se k Danče. Pernica se mi osvědčil. :wink:
5. črc 2010 v 06:18  • Odpověz
Ahojda holky,můžu Váš ještě otravovat?Já vůbec nemůžu spát.Tak jsem tomu věřila.A u nevím,co mám pro to udělat.Jak je možné,když jsem v pořádku,že prostě u mě nezůstanou.. :frowning2:
5. črc 2010 v 07:24  • Odpověz
zdravím všechny
Verunka má od včera teplotu přes 38 :frowning2: poprvé od narození
tak snad to bude brzičko lepší, už mě volá tak jdu k ní, pa pa
5. črc 2010 v 07:37  • Odpověz
Ahojky jen v rychlosti :wink:

my včera bazén u našich + tchánovci s tetou, takže pohodový den :wink: , manža dnes v práci :frowning2: , takže my zase jedeme k našim asi dáme na otočku PCE a pak bazén :wink:

Andi, já byla na tom vyšetření 13+1, objednali si mě tak přímo na genetice v PCE, akoráde jsme byli ještě dle UTZ o týden větší, ale za to nikdo nemohl, trochu se Dr. rozčiloval, ale my jsme nevěděli, že malý tak rychle roste, jinak myslím, že to bude Ok :wink: neboj nic, když tak mrkni do alba, že fakt nekecám :grinning: a adresa do Pardubic je tato a je tam i kontakt na Hradec tak mrkni :wink:

http://www.genetikapardubice.cz/hla/kontakty

Lady, držím pěstičky ať se prckové zakousnou :dizzy_face:

Rozi, tobě držím pěsti na dnešní KO :wink:

Hopi????? to snad neéééé :frowning2: :cry: a Rvasata taky, holky a to se říká, že teplé měsíce tomu svědčí, asi ne :confounded:

Aniii, ty se opatruj a šetři se, výletů bude ještě dost a ve větší společnosti :wink: :dizzy_face:
5. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Hoj holky,
přeju krásný sváteční den :wink:

taky jen v rychlosti, sice se válím doma, ale jsem z toho tepla tak vyřízená, že se skutečně jen válím a čekám.. :sunglasses:

Hopi, ach jo :unamused: :unamused:

rvasato, tyhle pocity zná asi každá, která si tím prošla a nevyšel hned první pokus.. Aby to klaplo, je potřeba taková souhla všeho možnýho, že jen o kvalitních dětičkách to bohužel není.. úspěšnost u KETu je kolik., myslím asi 25 %? Pokud byl tohle tvůj první KET, tak ještě pořád krásně spadáš do tabulek. Bude to dobrý :wink:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prcka už máš, těhotná být umíš, jen vydrž :wink: :wink:

Mariano, taky, hodně štěstí!

Lady, držíme pěsti!

Rozinko, tobě taky držíme co můžem, snad to Šárka šikovně vykoume :wink:

Kdepak je Beryk? Halóóó :slight_smile:

Andi, Delf, tohle vyšetření mám taky a souhlasím s Dančou. Krev se bere 10+ něco a ultrazvuk o dva týdny dýl... Jinak to vychází špatně a pak je kolem toho zbytečný rušno :confounded:

Dani, už to bude rok :astonished: :astonished:!! Užijte si první půlku oslavy :slight_smile:. Dort je určitě výtečný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:.

Very, hezky bazénujte :slight_smile:

Jdu se dát trošku do kupy než bude venku na umření a musím zkočit pro salátovku.. jsem včera jednu slupla na posezení a přitom jsem ji nechávala k dnešnímu obýdku :angry:. Tak páááá

5. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
@jusinka Díky,jojo prcka mám.No vydrť.Já nevím,jeslti jsem dost silná osobnost na toto všechno.Jojo první KET.Já přemýšlím,že vysadím UTrouše,stejně ho beru zbytečně a jestli nebrzí MS.Tohle špinění a něešpinění několik dní je strašný
5. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@rvasata ženská vydrží víc, než člověk :wink:, silná jsi určitě dost. I mě vyšel "až" druhý KET, Sanusce myslím až pátý.. :wink:
5. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
@jusinka Snad jo.Jen se člověk musí srovnat.A stejně se pořád ptám,proč,proč,,když jsem zdravá proč teda nechtěj u mě být.A myslíš,že mám dál brát utrouše???Minule jsem ho brala,ale teďk amě to přijde zbytečný si ho zavádět-.Akorát oddaluje MS
5. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
@rvasata pobreč si, do něčeho kopni a bude ti určitě líp :slight_smile: . Vždyť už zase za chilku půjdeš pro další dětičky :wink: ! Kolik jich ještě máte?
A kdy jdeš na krev, ve středu? Já ho teda vysazovala taky tak o den dva dřív, když byl test bílý, ale nemělo by se to.. Co kdyby náhodou.. Na mě nedej :sweat_smile:
5. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
@jusinka no že by se to povedlo alespoň jedno teda fakt nevěřím.No máme jich ještě zmrazených 6.Jo a na krev ve středu.No zatím MS není,ale je to silnější a silnější jako ten první pokus
5. črc 2010 v 09:28  • Odpověz
6 je krásný číslo :dizzy_face: . Mezi nima určitě jeden bojovník je :wink: . Musím běžet, drž se..!
5. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
@rvasata,taky jsem po KET a nevyšlo to a byl to muj třeti KET,zmraženych už nemame,takže nevim co mam dělat.Podle doktoru jsem naprosto zdrava,vejcevody pruchodne.Manžel ma pomalejši smermiky.Jsem to obrečela pořadně a mně je lip.Snažimse chodit ven,třeba sama jdu opalovatse na rybnik,protože s kamoškami mluvit o tom nechci,stejně mně nepochopi,oni už maji každa dvě děti,ja žadny.
Ted jedeme na dovču a chci na všechno zapomenout,vypnout mozek a relaxovat!
5. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky, zdravím z dovči. Je tu nádherně, obrovský relax na duši i na těle. Ani se mi nebude chtít domů.
5. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj,tak hlásím,že u nás jednou zabouřilo a toť zatim vše,deštík žádný,snad v noci něco přijde,večer by to mohlo ještě vydržet,chcem grilovat u známých.Ráno mě bylo mocinky zle,včera navečer dorazila ms a jako vždy mě bralo docela dost břicho,mám to skoro pokaždé a nějak si na to nemůžu zvyknout nemá někdo nějakou zkušenost jak tomu zabránit?Říká se,že porodem se to změní,leč bohužel.Si připadám jako bych rodila každý měsíc.
Sovi a kdeže jste na dovolený?
Hopi,rvasat nebrečet a hodně štěstí a síly a peněz do dalších bojů,však to musí vyjít.
Kdyže to má Anežka narozeniny,abych něco nepropásla.
Verýsku,tak manža maká o svátku,já byla včera a teď doufám,že nebudu rušena a budu mít tu dovču,jenže s ms se mi nikde cestovat nechce,tak možná ke konci týdne dáme nějaký výlet.
5. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky.Very jak jsi dávala ten odkaz tam je i sanus Hk mě dr.říkala,že můžu jít i do Sanusu kord když jsem tam chodila.A nebo pak to ustí sic trochu z ruky ale jestli je to nej jak psala Danča a Dabli.A na krev ke svý jdu ale to jdu na Rh a nějaké viry.Moc dík.A odjela mi dcerka na prázdniny k našim to bude nezvyk.jinak mi máma říkala,že s těma rudýma dlaněma si mám zajít na hematologii popř.mě dr.někam pošle.Tak uvidíme tam jdu stejně ve středu tak mu to řeknu. :wink: sovi jen relaxuj tak to má být :wink: rwasata-když ono je to těžký nám nevyšlo 1ivf a tak jsem tomu taky věřila,že když bude icsi tak to půjde hned a ouha.vyšlo 2ivf ale moc dlouho to netrvalo v 8tt revize.ted mi vyšel taky 2 ket a doufám,že bude vše o.k.protože se člověk pořád stejně bojí.A čím to je,že to nejde kolikrát nic nezjistí já byla tenkrát na hematologii po 1ivf jestli to není tou mojí mutací prý ne mám to v normě .Akorát mi nasadil preventivně po ivf Anopyrin na krev.Tak vzhůru do dalšího ketu :wink: Toma taky relaxovat a po dovče taky do nového boje ono nic jiného nezbývá a věřit že to bude boj uspěšný. :wink:
5. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahojko já brala před ms tak 2-3dny pupalku a od ms pila kontryhel .mě vždycky bolelo břicho tak 3 dny před ms než se mrcha rozjela. :wink:
5. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
Holky díky Vám za povzbuzení, já vím, že to jednou klapne :slight_smile: , ale to čekáníííí. Nu což aspon si můžu dát dobré šáňo, už ho hezky chladím hihi. Slabá útěcha, ale móóc dobrá :slight_smile:
5. črc 2010 v 18:01  • Odpověz
@hop Ahojda,tak jsme na tom stejně...no vidíš taky si něco koupím. :wink:
5. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
Takže holčičky, děkuji za držení všeho možného pro štěstí, ale dopadlo to přesně opačně než čeho jsme se bály a to, že bude malá úrodička. Opak je ten, že je tak velká úroda, že se mi rozjíždí hyperstimulák a tudíž si to Šárka nechce lajsknout, ve čtvrtek jdu na OPU a vše se zamrazí ihned ve stadiu zygoty. Takže na půl jsem šťastná, že je folíků haba děj, ale zase se to bude prodlužovat :sweat_smile: no nic, tak to má asi bejt. Na pravé straně 4-5 folíků kolem 17mm a na levé straně 15 folíků kolem 14mm, tak jsem zvědavá na oplodňovačku.
Nevíte někdo jak mají přesně v Sanusu v Pardub. dovolenou, asi se mi to díky dovolené oddálí ještě více :frowning2:
Hopiku-taky vím, že nám to jednou prostě klapnout musí!!!!! :angry:
5. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.