• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@rozinka007 tak to je super,že máte tolik foliků....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj kočky. My jsme prožili nabitý den... nejdřív narozeninová oslava, potom přijela návštěva a odjeli před devátou. Bylo to moc fajn, užili jsme si... no a dostávám se sem teď.

Rvasata - víš co... jsem tu 3 roky. To, co se stalo Tobě je úplně normální! Hromada zdravých (myslím 100% zdravých) holek otěhostní z IVF na nějaký čtvrtý, pátý pokus (počítám ET a KET dohromady, tzn. že je potřeba ET a 3-4 KET nebo ET, KET, další ET a KET). Zkrátka tak to je. Ber to jako fakt. Nic s tím neuděláš. I zdravému páru doma obvykle dávají 6 měsíců, aby došlo k otěhotnění. Zkus přijmout skutečnost, že až to bude mět přijít, přijde to. Nevím, asi si tu nepotkala Marušku... zdravá holka, sportovec, otěhotněla na 6. pokus... Tak zkus vydržet a doufat. ... psala to třeba Toma nebo Jusinka... máme to tu všechny za sebou....

Tomo, drž se!

Rozi, hmmmmm, úspěšná stimulace :wink: :dizzy_face: Nu což, takhle to měla Sanuska. Šári si ji pohlídala a je z toho Celine. :wink: Tak ať to u Tebe dopadne taky tak.... Mch, jak velký rozdíl je ve stimulaci u Provazníka a u Šárky, že máš najednou "tolik" vajec???

Holčiny, přeju krásnou dobrou... jdu ještě chvíli pracovat... dnes mi volali, že zas "nutně" něco potřebují... to jsou firmy, o svátkách...
5. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ránko, dnes jsem prgo :slight_smile:
rozinko, tak to je supr tolik folíků :slight_smile: tak at se hezky oplodní :slight_smile:
6. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
ahojky, jsme u moře :slight_smile:
Rozinko, to je folíků, to je jen dobře !!!!
6. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
Sovičko, Ty si ale drak, psát nám od moře, to koukám!! :confused: Tyhle zázraky techniky mě asi nikdy nedostihnou... :pensive:

Přeju všem krásný den!
6. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj berušky, ležím, ani se nehnu, ale jelikož jsem byla na transferu v neděli, dnes už odpolko pomalu začnu chodit. To už snad můžu, co vy na to?Jinak mě pobolívá břicho, ale to je po transferu asi normální,že?

Rozi,úroda krásná, gratuluji a neboj, aspoň jeden bojovník se chytnout musí :wink:

Rvasto, neboj, tobě to taky klapne. MY jsme s manžou oba úplně zdraví a v září to bude čtyři roky našeho snažní. Jak to tu vidím, Sanusu bezmezně věřím, má solidní úspěchy a máme tu spostu malejch Sanusátek, viďte holky. Takže se drž a bojuj, tak jako bojujeme všechny :slight_smile:
6. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
Maminy a těhulky
Ahoj mám dotaz včera od odpoledne jsem měla nafouklé břicho, tak jsem si vzala magnézko a uvařila fenyklový čaj. Nic nepomohlo. Hrozně těžký nohy a od 22,30h kopance a bubliny v břiše jako blázen. Břicho jsem viděla jak skáče. A dnes zase ty divný bubliny v podbřišku. Nevím zda je to normální
6. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
6. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
rychnov, no je tady free wifi, tak jsem ho rovnou využila :slight_smile: U moře se přeci jen nedá být celý den.
6. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
Lady, jasně, že můžeš začít chodit, všechno lehounce a ono to klapne :wink:

Dabli, bubliny a kopance jsou naprosto normální :wink:

Sovi, free wifi si umím přeložit do češtiny, ale nechápu, jak se na to dá třeba napojit... říkám, antitalent, internet přes mobil jsem měla před pár lety v práci, dokonce i v cizině, ale dávno jsem to zapomněla, jak se to dělá... . Ty hlavně užívej volna :wink:
6. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
rychnov, aha, to byl takový slovní obrat - myslela jsem to jakože v ubytování, ve kterém jsme, máme zdarma wifi.

Ale jinak je pravda, že je spousta míst, kde je opravdu doslova "free wifi" - prostě nezabezpečená wifi síť, tj. máš-li notebook nebo mobil s wifi, tak se tam můžeš připojit. Myslím, že free wifi je třeba v KFC, bývá v obchodních centrech a tak. Tady v našem ubytování není "free" jako nezabezpečené, je na heslo, to asi proto, aby se sem nenapojovali lidé, co tu ubytovaní nejsou. Ale je "free" ve smyslu "zdarma pro ubytované" :slight_smile:
6. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
ahoj,
hlásím že žijem, ale jsme převážně u našich :wink: , teď teda doma :grinning:

Rozi, no úrodička parádníííí, gratuluji :wink: :slight_smile:

Sovi, moře tiše závidím, ale přeju, i to má pozitivum na těhu :wink: , užij si to krásně a vykoupat se i za mně prosím :grinning:

Lady, rozmazluj se :dizzy_face: a doufám, že to klapne :wink:
6. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
rozmluva o wifině mě pobavila :grinning:
6. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Dančo, si děláš srandu, že tě otravují o svátku??? :confused: :rolling_eyes:
6. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
ahojky holky.rozi no to je úrodička to ti povím.
6. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
holky jedno foto z dovolené hodím
6. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
Ahooooooooooooooj

Tak jsem se vrátila od mamul, doufám, že jste na mě nezpomněly :frowning2:

Během dneška zkusím dočíst, ale ochladilo se, tak Sel snad bude dobře naladěná a bude i dobře usínat.....

Už se těším jaké novinky se dočtu a jak se máte................
6. črc 2010 v 16:14  • Odpověz

Rvas a Hopi :unamused: Ale stojím tady za Dančou, prostě to tak je a bohužel s tím člověk nic neudělá i kdyby sebe víc chtěl. :pensive: Ono to klapne, no ale jak píše Rvas - kdy..... By se čekalo hned jinak kdyby věděl člověk třeba aspoň určitý rok.... :sweat_smile:

Rozi nooooo tak to máš parádičku, já jsem to měla teda "rozložené" na obou vaječníkách tak nějak na půl, ale taky jsem měla 21 kousků..... no břuch asi cejtit budeš to jako joooooo, kecat ti nebudu...... ale to přejde. A pak hned hurá do KETíku...
Já měla ještě po další mrše teda jeden vaječník velkej, tak mi to Šári posunula až na další cyklus, taže jsem měla 1x mrchu po OPU a pak ještě 2. Ale samo každej to může mít jinak... :wink: No hlavně pít pít pít.... I když to bylo nad moje síly, jsem si lokla a připadala jsem si, jak kdybych vypila litr na ex. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To samé platilo i o jídle..... fuj.

Sovi a kde že to jste?

Delf to máte vaši chatu nebo baráček nebo jste v pronajaté???? To je luxusní bazének!

Jusi takže ještě nic joo, kdypak jdeš na KO?

Danu vy teda jedete :sunglasses:

Very a co jsi pekla, když byla taková sešlost??????? :grinning:

Počasí konečně na spaní, dneska zase až pro změnu kosa, venku studenej vítr.............. no ale příjemná to změna.......
6. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
@sanuska to byla objednaná chata z agentůry najdu odkaz a hodím :wink: ty dva byli stále naložený v bazénu oni jsou vodouši takový. :grinning: ve středu navečír měla voda 32 stupnů no to jsem šla už i já do vody :grinning: ale radši preferuji vanu :grinning: :grinning: :grinning: ta je teplejší
6. črc 2010 v 17:14  • Odpověz
6. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
Delf, nádhera :dizzy_face:
6. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
no tak tu chatu závidím :wink:
6. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
jako holky fakt doporučuji pro děti ideální nikam nemůžou zdrhnout celé oplocené no my se tam určo vrátíme až se prcek narodí tak bychom tam chtěli zas jet počítám tak za dva roky kéž by
6. črc 2010 v 17:48  • Odpověz
a byla moc skvěle vybavená opravdu,majitelé moc hodní měli tam i odrážedlo pískoviště no pro děti ideální
6. črc 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahóój.
Jsem tu nebyla snad sto let :wink: teda byla, ale nepsala. Vždycky prolítnu co nového a zase pádím.
No, a co u nás nového. Děti rostou jako z vody oba. Jsou to šídla hlavně Máťa.
Právě jsme se vrátili z vody, sjížděli jsme Vltavu, byli jsme teda jenom s Tomášem malýho hlídala babi, byli jsme na 4 dny. Byla to paráda.
Teď se chystáme první týden v srpnu na chajdu http://www.rokytnice.com/chalupa-novak už se těším :slight_smile:

Koukám co je tu nových snažilek, pěkně se to tu rozrostlo :wink:
6. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
Rozi, no vida, jak je každý ivf cyklus jiný :slight_smile: OHSS už se Ti rozjíždí? Já měla 24 vajuch a v pohodě... Rozi a můžu se zeptat, řekli Ti, proč to s těma dvojčátkama nedopadlo :pensive: ?
Holky, nevěšte hlavu, však ono to přijde :slight_smile:
delf, aknelotko, hezký :slight_smile:
Sovi, taky jsem zvědavá, kdeže to dovolenkuješ :slight_smile:
6. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
... ty fotky nejdou a nejdou, ale změnila jsem Anežce profilovou, tak koukněte... sice je tak trochu neotočená, ale aspoň to :slight_smile: Jinak slaví až 8/7, ale nějak jsme to rozjeli předem :grinning:

Aknel, ... stav se častěji... chatka vypadá pěkně :wink:

Míša jede zítra do lázní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

6. črc 2010 v 19:01  • Odpověz
... teď nám ještě Sovi řekne, že píše z Afriky (myšleno z Egypta) a budou koukat s otevřenou pusou do večera... aspoň já :confused: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
Holky to jsou krásné chaty, bych jela hned :wink: :dizzy_face:
no ještě musíme počkat :wink:

Sanu,byli jsme všichni u našich, takže to byly jen palačinky - hrozně moc jich bylo :grinning: a štrůdl a mamka měla ještě takové řezy,, ty už byly hotové a potom klasika grilovačka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ajóóó zítra je 7.7.magické datum pro Míšu, tak Míšo šťastnou cestu a ať si to užijež a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat :wink: :dizzy_face:

Dančo, hezká fotečka i dortík :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co dostala Anežka za dárky???
6. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
užijež=užiješ :grinning:
6. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.