• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
ahoj kočky :slight_smile: :slight_smile:
Hlásím se po prodlouženým víkendu, byli jsme sjíždět Vltavu a bylo to naprosto skvělý. Připadám si jak po dovolený co mám zážitků.Vltava je krásná a ta krajina super. Sjíždělo nás to 12 lidiček a manžel nechal objednat 12 stejných oranžových triček se jmény a vzadu na zádech je nápis Vltava 2010 a kačenka v lodičce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Všichni na nás koukali, že jsme jak Holandani a mysleli si v hospodách, že už zapíjíme mistrovství ve fotbale. Někdo nás taky nazval pobřežní hlídkou :sweat_smile: :sweat_smile: . Je fakt, že byla Vltava zasekaná lidma a u jezů se čekalo ,ale stálo to zato.

Teď se pokusím dočíst co je nového.....
6. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj při večeru.
Míšo,hezký pobyt v lázních a napiš nám.
Dani,dnes ráno jsem zabrousila do tvého fotobloku,abych zjistila, kdy že to má Anežka první narozeniny.
Delf,ta chatka je nádherná,ideální rodinná dovolená,byli jste někde na výletě?
Nějak se rozpomínám,jestli sovička nebude v chorvatsku,ale nevím nevím.
6. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
ahoj :slight_smile: ,

se ochladilo a hned to tu žije :wink: :wink:

Sanu, to sis musela super užívat, mamahotel :wink:. Zatím nic, dokonce je mi líp, než třeba před měsícem.. Že by klid před bouří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Rozinko, mám s tebe velikou radost! OHSS přejde a ty budeš mít v mrazáku spoustu dětiček :wink:!!!!!!!!!!

Delf, úžasný koupáníčko, hezká chatička :slight_smile:. Hned bych jela..

Aknel, ty ještě žiješ :wink:? Ta chatka je krááásná, dovča bude určitě super..

Very, dneska bazének asi nebyl, viď :slight_smile:. Ale

Lady, držíme pěstičky.. Už by to chtělo zase pořádnou těhu vlnu :wink:

Dani, jak proběhla první oslava :wink:? Dortík, nebo teda tiramisu se povedlo?

Holky, zítra mám v nemocnici první monitor, může tam být manžel se mnou, nebo se tam budu nudit sama :sweat_smile:?

6. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
chyba- zato= za to :sweat_smile:

Hopi- :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nebudu to komentovat :angry: :angry: . Co podnikneš dál????

rvasata- jak píšou holky, je to boj každý to má opravdu jinak . A na týhle lodi je úplně jedno zda máš velký problém nebo skoro žádný ,protože osud to stejně zařídí podle svého. Já mám za sebou 8x transfer a asi 4 nebo 5 inseminací a jsem pořád tam kde jsem takže bez mimi.Život je v tomhle na mne tvrdý a já začala být taky. Takže si pobreč a doufej, že to příště třeba výjde.Nic jiého ti stejně nezbyde.

Já byla teď na vodě, srpnu na pár dnů vyrazím tady po čechách a v září pojedem někam k moři. Rozhodla jsem se, že peníze radši vrazím do dovči než do umělka a budu si užívat jinak.Toho zklamání bylo už fakt dot a chci úplně vypnout a nemyslet na to, že se pořád tak zoufale snažím a je to stejně k .... Švagrová čeká mimi a všichni i tchýně jsou z toho úplně hotový a děsně štastný a mě to začalo zoufalt vadit a každý na nás kouká v rodině jak na nějaký zoufalci a litujou nás a pořád o nás drbou :confounded: :confounded: :confounded: .S manžou si žijeme svůj život chci se vyhnout rodiným slezinám kde se mi stejně vůůůůůůbec nelíbí.
6. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@agatice jak jsme byl my teď na Vltavě, tak tam byla partička lidí a měli na tričkách
Lepší je se udělat ve stanu, než na jezu :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
aniii- takže jsi těhulka???????????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

rozi- myslím na tebe holka ať už je to to pravé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

aknelotkoooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! ty jsi byla na Vltavě??? A kde a kam a odkud jste jely??? Třeba jsme se někde viděla ,teda spíš ty mne , protože 12 stejně oblečených lidí si nemůže nikdo nevšimnout :slight_smile: :slight_smile: .

My jeli v sobotu ráno a přijeli do Zlatý koruny a tam nechali auta a svozem jeli do Vyššího Brodu. V neděli ráno jsme z Vyšáku dojeli před Český Krumlov a tam se ubytovali. Kemp totálně zasekaný , že lidi měli postavený stany i na kopci, tak jsme se radši ubytovali jinde. V pondělí jsme dojeli z Českýho Krumlova zpět do Zlatý koruny. Sjížděli jsme celkem 10 jezů a mi se na tom druhým v Krumlově udělali ,ale jinak super. Docela jsme se oklopili v hnusně silným proudě a ten mne táhl. Měla jsem děsný strach z Jelení lávky pod Krumlovem ,ale v pohodě jsme ho sjeli.Vietnamci stáli na mostě a tleskali nám. :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
aknel- já jela 2x Sázavu a 1 Orlici ,ale Vltava byla nejlepší, víc adrenalinu. Jezů jsem se děsně bála.Na tom prvním se otočila rodina s malým dítkem, počítám tak 4 letým a vůbec nechápu co na takovým jezů takhle malý dítě dělá. Akorát jsme sjížděli okolo nich , manžel jim chytal pádlo a dítě úplně záchvat v těch děsných vlnách .Jsou to fakt kreténi. A v Krumlově šla ke dnu loď a pod ní zůstal zaklíněný pejsek. Paní se vynořila kde má psa :confused: :confused: :confused: a kámoš tam pro něj skočil. Jenže loď byla dnem vzhůru a plná vody tak to vůbec nešlo. Nakonc psa nějakým způsobem vytáhl ,ale ten výraz se nedá ani popsat co měl ten pejsek v očích :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
6. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
Nazdárek děvenky, tak břuch mě už pěkně tlačí a dnes píchám decapeptyl 2x - místo pregnylovky a ve čtvrtek OPU, už se nemůžu dočkat-hlavně se taky těším na narkozu, ten začátek než usnete je příjemnej :dizzy_face:
Sanu-tak 3. IVF jdu ve tvých šlépějích, jsem na to zvědavá, hlavně aby byly zralý, když jich je tolik :astonished:
Dani-změna byla v dávkách a v rozložení, navíc jsem k tomu brala ještě metformin a místo gonalu puregon. Jo a vše nnneeeeeeeeeeeeeeeeejjjj naší malé slečínce :dizzy_face:
Woblu-něřkli nic, sami to nevěděli, divili se, že nebyl žádnej zánět nic, prostě prý příroda :frowning2:
Lady-tak jak se ti hoví doma s embrouškama? Pobolívání je dobré znamení :wink:
Beryku-utíká to, neboj, brzy budeš zas oněco klidnější a Zuzka Kokrdová je prostě super odborník :slight_smile:
Rvasato- prostě musíš vydržet, někomu se to povede poprvé a jinému, třeba až po 6. Začala jsem vše brát, že tak to asi má být.
Jusi- jak je? Stavíš stále domeček? :grinning:
6. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@agatice jeli jsme ve čtvrtek ráno z Věšáku / Vyššího Brodu / , přespali jsme v Zátoni. V pátek jsme přejeli celý Krumlov a vraceli jsme se na noc zase do Zátoně. Taže v sobotu znova celý Krumlov až do Zlatý koruny kde jsme spali. A v neděli jsme dojeli do Boršova a odtamtud kolem 15. hodiny domů.
Bylo to fakt bezva, naposledy jsme byli před 3 rokama a pak až letos. A odkud jste jeli vy :dizzy_face:
6. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@agatice jo jo už to čtu jak jste jeli vy
6. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@agatice my to sjížděli na gumáku na raftu, říkáme ji Matylda. A ta se neotočí, jinak bych kluka taky nebrala, ten by z toho měl smrt kdyby skončil ve vodě, ale samo měl vestu a když jsme jeli přes šlajsnu tak měl i helmu na hlavě, raději.
6. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
Very, dortík je tiramisu z pomazánkového másla :grinning: na poslední chvíli... správný dort dostane v pátek od mé mamky, ale teď to bylo spíš narychlo, protože večer předem drahý prohlásil, že bez dortu to nebude ono (a měl pravdu)... tak jsem se "předvedla" :grinning: Anežka dostala golfky a autosedačku, obojí už používá, dál to odstrkovadlo lva, co s ním chodí, no a ještě hračky, takovou tu "krabici", co se do ní dávají různé tvary, a potom ty "dráty", co se po nich posunují dřevěné "objekty"... hm, tak to je tatarština jak má být... ale asi víte, co myslím.

Koukám, že tu je (byla) Agi, jdu dočíst...
6. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
Dani-já dělám tiramisu z mascarpone a to je ještě větší lahodička než z pomaz. másla. Tvou tatarštinu chápu :grinning:
6. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jusi, to tiramisu fakt všem chutnalo (mě nejvíc, Anežce nejmíň), díky za optání, povedlo se.
Monitor? Manžel tam se mnou nechodil, myslím, že to není obvyklé, ale co, zeptat se můžeš, hlavu Ti neutrhnou... a nudit se budeš cca 20 minut, to je hned... :wink:

Holkýýý, vodu trochu závidím... a doufám, že se letos taky vydáme, chcem jet Orlici...
6. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
aknel- my měli lodičky vydry a ty jsou opravdu vratký ,ale mi to ustáli. A z 10 jezů jsme nepřekonali jen 1 tak mám radost,ale vody bylo teda dost.Když jsem viděla jak se to mele na jezech tak jsem měla smrt v očích ,ale dali jsme to. Bylo teda šílených lid, ale aspon jsme se na jezech nebáli. Včera ráno když jsme pluli z Českýho Krumlova tak nás zastihl děsný liják a bouřka a to jsme se fakt, báli , že do vody uhodí. jeli jsme jen v plavkách a ve ve stách takže jsme byli na kost promoklí, ale jak jsme se oklopili tak byla voda hned teplejší.

rozinko- co je tak příjemnýho před narkozou???

Anežka má narozeniny, tak přeju vše nejlepší brzičko bratříčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Dani- chci jet taky Orlici. Vloni jsem jela divokou a teď bych chtěla prubnout tichou.Jakou pojedete vy?????
6. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
Dobrý večer.

Já většinou stíhám dočítat třeba po chvilkách, pak večer si z toho už nic nepamatuju a znova číst nestihnu, takže se mi špatně reaguje. Jsem pořád skoro mimo provoz, protože Kubajz je v noci třeba deset až patnáckrát vzhůru a tak jen tak živořím přes den a večer jsem už jen tak vlézt do postele. Víc než hodinu a půl vkuse jsem za poslední tři měsíce nespala. Snad to někdy přejde.
Rozince držím pěsti, hlavně, že je úroda, už aby jsi to měla za sebou, viď. Nezapomeň pít a držím pěsti. No a zygotky bych asi zkusila zavést dvě.
Dani, Anežce přeju všechno nejlepší, hlavně zdravíčko. :slight_smile:
Děkuju Very a Danče za fotečky ze srazíku, kterej byl moc fajn. Pro mě je moc důležitý vidět vás osobně, jinak se moc těžko orientuju, kdo je kdo. Madli má moc hezkou dcerušku.
Agi a Hopi, potřebujete hodně sil v tomhle boji, je to moc těžký,ale stejně nezbývá, než pokračovat. Je to trochu jiné, ale vzpomínám,jak jsem šla jak buldok a říkala si, že i kdybych třeba desetkrát potratila, tak že to jednou donosím. Ale těžký to bylo, to jo, takže vám moc držím pěsti.
Lady, no tobě držím pěsti moc a doufám, že se tam pěkně zabydlujou.

Vložila jsem dvě fotečky ze včera a jdu zalehnout. Všem přeju dobrou noc. :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
Zdááááááár,

Roziiiiiiii, supeeeeeeer, já na tě taaaak myslela

holky jdu vás jen pozdravit a říct, že se nahlásím z lázní, beru si sebou noťas, tak to bude pohoda, je tam "free wifi" jak psala sovicka :grinning: :grinning:

Jusi tobě předem přeju pohodový porod :sunglasses:

Bery tobě at dopadnou testy jak nejlépe to půjde, držím pěsti :wink:

zatím paaaa a držte mi pěsti at mi pomůžou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
joooooo a Anežce vše nej nej nej :grinning:
6. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jé, jasně, ještě Míša, užij si krásně v lázních, načerpej sílu a pořádně prohřej děložku, ať se sliznice umoudří. :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
Dančo, tak vidíš jaká jsi šikulka :slight_smile:

Rozinko, jj mascarpone to je to pravé na tiramisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jusi, teprve první monitor???? :confused: dost dlouho ne? , ale všude je to jinak a manžel tam se mnou určitě nebyl, vzhledem k tomu, že to bylo u sestřičky u stolu (u mé gynekoložky), tak tam neměl co dělat, páč se tam motalo moc žen :grinning: , ale seděl v čekárně a to slyšel krásně, jak to tlouklo :wink: , je fakt, že tam to bylo přesně přes zeď

týýýjo tady se vesele sjíždí voda :dizzy_face: , super jste holky šikulky

já se pro dnešek asi loučím, páč prý máme ještě víte co..... :grinning:

tak teda dobrou ( s kobrou) :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
Neli, krásný fotečky :dizzy_face:
6. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz

Jusi se ti ulevilo jooo, nooo tak to se prcek posunul směrem dolů a proto ti tak netlačí na žaludek a na plíce, tak se člověku uleví............................ takžeeeeeeeeeeeeeee hlavička naléháááá :grinning: :sunglasses:
Monitor, no Sel většinou nereagovala ani když ji budili budíkem, to akorát z toho měla šoka, ale pak spala dál, tak jsem tam třeba ležela 45 minut to bylo na chcípnutí.
Čekačka na monitor, noooo já většinou tam ztvrdla tu hodinu určitě.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš dýl.
Kor když to tam blokovalo nějaký prtě co se mu nechtělo s monitorem spolupracovat :grinning:

Rozi neboooj budou zralý. Já měla 21 folíků a 17 jich bylo zralých a 15 se oplodnilo... :wink: 13 jich je v mrazáku :dizzy_face:

Míšo užíííívej si to tam moc moc moc!!!!

Agi, tak to doufám, že bude foto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
Hele Very, aby ten test nebyl příště pozitivní fakticky.... :grinning:
6. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
very- to teda nevím co ještě máte,ale asi pořádnou kobru, že?????????????????????????????? :grinning: Jo a prosím poslat fotky ze srazíku. IP

Miso- tak ať se v lázních líbí a přinese to co nejlepší výsledky.
6. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
sanu- já nedávala fotky do alba asi 100 let takže už vůbec nevím jak se to dělá.
6. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Agi, tys tu taky dlouho nebyla.., zdravím :slight_smile:. na vodu já nejsem, ale věřím, že to musí být zážitek :wink:

Dani, manžel tam chce jít se mnou, protože už mě nechce nechat řídit (takže mě odveze) :sweat_smile: , tak prý se přece nebude sám nudit v čekárně.. Uvidíme, zda ho tam pustí se mnou.. Jsem ráda, že tiramisu sklidilo úspěch :wink:

Neli, hezký fotečky, ta první vložená je obzvlášť vydařená :dizzy_face:

Míšo, díky :slight_smile:. Ty si hlavně pořádně odpočiň a naber síly a jak píše Nela, nachystej pořádnou peřinu :slight_smile:

Very, no moje doktorka má trošku laxní přístup, ale já to bohužel zjistila až teď.. No jsem na konci, už budu chodit (chodit, jak dlouho :grinning:) do nemocnice, tak už to neřeším.. Dobrou s kobrou :dizzy_face: :dizzy_face: (co to je :confused:? :sweat_smile:)

Rozinko, tiramisu z mascarpone jsem snad nikdy neměla :sweat_smile:.. Nestavím, to vždycky jen po transferu :wink:. Budeš mít čas, taky bys to mohla zkusit :slight_smile:

Sanu, no tak asi naléhá :grinning:..Porodu se nijak zvlášť nebojím, nevím do čeho jdu, takže mě to nijak neděsí (to přijde ..).. Spíš mám hrůzu aby měl zrovna manžel volno, protože jak bude v práci, je to v háji, nemůže se jen tak uvolnit :frowning2: :frowning2: (nebo spíš, nemá ho kdo nahradit a v jeho profesi je to nutný). Na monitor jsem sakra zvědavá, ale těším se, že prcka uslyšíme :slight_smile:. Díky za podrobné info.. :wink:

Jdeme na kutě děvčata :grinning:, zítra se ozvu. Tak dobrou a ty co můžou a chtějí, tak s kobrou :grinning:

6. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
Agi, my chcem jet Divokou, z Kostelce nebo z Týniště, jen na jeden den...

Neli, krásný fotky! A s tím nočním vstáváním se drž... nezávidím, fakt ne... já stávám max. 5x za noc, i když někdy i 7x do hodiny, třeba předevčírem, to je fakt, ale pak se zas pár hodin spí. No, máme, co jsme chtěly....

Jusi, monitor stačí jeden, dr. mi vysvětloval, že se porovná záznam z monitoru "v klidu" se záznamem při porodu a podle rozdílu se usuzuje, zda je to porod, nebo ne. Takže laxní přístup... no, aspoň Tě nevotravovali dřív... a rodit se dá i bez monitoru, to je výmysl posledních pár let, moje ségra měla oba kluky až po monitoru při porodu, monitor u dr. nebo před porodem neexistoval... malému je 3,5 roku.
Kobra je kobra :grinning: :grinning: a taky se říká "středa, je ho tam třeba"... ale dnes je úterý (ještě pár minut).

Holčiny, přeju krásnou dobrou :slight_smile: já jsem slamněná, takže bez kobry, leda bych zatáhla žaluzie... :grinning: :grinning:
Jo a..., hlásím, že Anežka už týden není kojenec (a to doslova), zkrátka minulou středu ráno si cucla naposledy a pak už ne. A teď se budou dít věci, dokojila jsem a za měsíc budu na váze dvojnásobná, se bojím.... :confused: a jsme zas u toho, hubnout s kobrou, že? :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 23:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak dneska zase se sluníčkem :dizzy_face:

Sanu, neboj nic, já doufám že ne :wink: :grinning:

Jusi, tobě přeju ať je monitor dle tvých představ a už máš malého brzy u sebe :wink: :slight_smile:

Dani, žaluzie :grinning: :grinning: , ty jsou taky dobré :grinning: a myslíš, že když jsi přestala kojit, že nabereš? já myslím, že ty už ne, jedině, že bys byla znovu těhu, ale jinak to nevidím nějak hrozivě a se svým tempem co máš, to snad ani nejde :grinning:
7. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj, hlásím se po prodlouženém víkendu bez netu.Podařilo se mi totiž oddělat současně modem a vysavač
Modem mám asi 30 minut vyměněný a s vysavačem letí manžel po práci do opravny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Njn, jakoby nestačilo, že jsem už pro tento rok oddělala notebook, žehličku a teď ještě modem a vysavač, to jsem zvědavá, co ještě zvládnu do konce roku :sweat_smile:

Nějaké novinky? Co Rozi? Jak stimulka a ostatní :wink:
7. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.