• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré "ráno" :slight_smile:

Verčo, já nevím, zda naberu, moje ségra co byla doma, tak dobrý, dobrý, jen nastoupila po 5 letech do práce, má 10 kg nahoře, tak nevím... třeba mám před sebou podobnou věc...

Tesi, vysavač a modem - dobré... tedy, pro zasmání, jinak moc dobré ne.... nechci strašit, ale "katastrofy" chodí většinou po třech a když to přesáhne 3, tak prý je těch průšvihů 12 za sebou... to jsou ale blbý počty, co?

Jdem ven, Anežka se vrátila k dopolednímu spánku, tak mám "malé" mimi v kočárku a jdu obíhat nákupy, přípravy na dovolenou, a tak...

Užijte si den! :wink:
7. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
:slight_smile: Dančo, to nestraš :confounded: , co mě ale uklidňuje je to, že snad tolik věcí- myslím těch 12 na oddělání snad ani nemáme nebo jsou ještě záruce :grinning: :wink:
Užij si dopoledne se spící Anežkou po nákupech :wink:
Venku hezky, my razíme odpolko ven a zítra ráno poradna v 10ti měsících, jsem zvědavá, jak jsme vyrostly :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
zdravím všechny
ani nestíhám dočítat co tu nového
včera jsme s Verunkou jeli na pohotovost,pořád měla teplotu a v pusince se jí udělal obrovský asi aftík,chudák moc nejedla ani nepija,tak jsme měla strach,ale dostali jsme jen čípek, místo sirupu a na pusinku dostala gel, který je prořezání zoubků,jinak je v pořádku, teploty během noci ustoupili tak snad to bude ok, dnes ráno jsme jěště byli u své dr a vše taky ok,dostala na tu pusinky homeopatika borax a mundisal gel,tak snad se to brzičko zlepší,ted nechodí ani ven, zase mají být o víkendu tropy a my nebude moct ani jet na koupálko :frowning2: no uvidíme a to máme v pátek jet na oslavu narozen

minulou sobotu jsme byli na koupališti v Pardubkách a moc se nám tam líbili, Verunka byla unešená, zkusím hodit nějakou fotečku :slight_smile:

a co jusinka?Jak se drží?
7. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
jo a dneska máme s manžou výročí svatby :slight_smile:

dodatečně Anežce vše nejlepší k narozkám, hodně zdravíčka :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
nazdááár
TAK mÍŠO-už hezky začni připravovat peřínku a užívej, já abych z toho nevypadla,tak jedu na pár dní s kolegyněmi do lázní Jeseníky :grinning:
Jusi-já už chystám jiné hry, stačí mi stavět vlastní barák :sweat_smile:
Sanu-to víš, po těch mých 2 IVF se moooooc bojím, aby tam fakt nějaký byly, bojím, že budou prázdný :frowning2:
Neli-moje řeč, tím se mi to rozhodlo, viď? :wink:
Jaji-tak hlavně, že už není teplota
Dani-u tebe se nebojím, že bys něco nabrala, furt něco děláš a někde lítáš a kolem Anežky jakbysmet :dizzy_face:
Tesi- snad budu mít velkou úrodičku, zítra jdu na OPU
Agi-no přece jak ti píchnou tu uspávací látku, tak než zabere, tak jsem příjemně oblblá :grinning: a začne mě to rozesmívat :grinning: :sweat_smile:
Beryku-sříhám za tebe, už jen 4,5dní do pondělka,pokud budeš chtít, půjdu tam s tebou
Veru-mascarpone je mascarpone :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lady-tak už je máš u sebe 4. den, to už si hajaj v peřince :slight_smile: tfuj tfuj tfuj
7. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
7. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpět z monitoru, vložila jsem i fotečku, tak můžete mrknout :slight_smile: - všechno je v pořádku, břicho trvdlo i kontrakce byla.. A měla jsem kliku, hned nás vzali, do drobka párkrát sestra žďuchla, probudil se :slight_smile: a my tak byli za 25 minut venku.. Manžel tam byl se mnou, tak to sledoval, já jsem se musela otočit na bok, na zádech mi to nedělalo dobře..
V pondělí ráno musím naklusat jako první!!! ke své dr aby už mě konečně propustila (teď má dovču), protože sice tam jdu, ale až na desátou a ja musím v nemocnici stihnout dr. Kokrdovou, k Mindžákovi prostě nepůjdu :rolling_eyes:, slizoun jeden :zipper_mouth:. A to už budu mít týden před termínem :sweat_smile:

Jaji, afty jsou hnus :frowning2:, po tom Mundisalu se Verunce snad ulevilo..

Rozi, no tak to chápu, když stavíte vlastní domeček :wink:. Jak se dneska cítíš, s takovou úrodičkou v pupíku :wink:

Very, úúúžasnýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

7. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@rozinka007 Tak držím palečky na zítřejší opu a v kolik tam razíš? :slight_smile: nechat se hezky oblbnout :grinning: :grinning: , tak at se jich hodně oplodní :slight_smile:
@verysek1 No prostě nádhera :slight_smile:
Jo a v pardubickým sanusu je dovča od 19.7. celý týden :slight_smile:
@jajicek Tak co už je po teplotě?
@rychnov3 Anežce k zítřejším narozením vše nej nej :slight_smile: . A že by jsi přibrala to strach fakt nemám :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
@misa.77 Tak jak pak jsi se zabydlela :slight_smile: ?
@tesinka Koukám, že když se daří tak se daří viď :sweat_smile:
@jusinka A jak se manžovi líbilo poslouchat srdíčko jak ťuká :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj Hop :wink:,
díky, jo, líbilo ani noviny nečetl ( a to je měl v ruce :grinning: ) a koukal jak tam skáče tep a poslouchal tlukot.. Bylo to milý :slight_smile:
7. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
jusi krásný monitor.

My byli dnes na procházce a mě zase začala bolet levá půlky hýždí, asi od kyčle.
7. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
Verčo, nádherný fotky!!!

Jusi, taky pěkný obrázek :wink:

Holčiny, nechápu to, ale vrátily se mi sem na koně fotky :confused: :confused: :confused: jako samy :confused: :confused: :confused: tak uvidím, třeba půjdou i přidávat, zkusím to večer...
7. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahoj,nejdřív musím pochválit fotečky jak Neli tak Verýska,dětičky jsou kouzelný.
Jusi,už se ti to blíží a je dobré,že se toho nebojíš.Teď je na řadě lady a rozi a mě to možná vyjde do páru se sovičkou.
Dani,dyť si hubeňour a se svým zápalem pro vše určo kila udržíš.
A počasí by dnes ušlo,kdyby nebyl ten vítr,na víkend hlásí zase strašný horka.
Už tu dlouho nebyl čepeček,snad je vše ok a vysočanka též zmizla.
7. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
holky moc děkuju za pochvalu a tady vkládám všechny:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/verysek1/album/mazlik-michalek-v-atelieru/
7. črc 2010 v 18:52  • Odpověz
Jáji, snad bude Verunce brzy líp a aft zmizí, trpím na ně a vím jak je to nepříjemné :frowning2:
a k výročí moc gratuluji a užijte si to :wink: :dizzy_face:

Jusinko, tak super monitor a i manža byl, skvělýýý, kéž už by se malý narodil ať se zase rozrosteme, ale už to brzy bude :wink:

Dančo, že by duchové :grinning:
7. črc 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky, dneska máme venku úplně báječně, takhle by mohlo být celý léto. Žádný vedra, pofukuje větřík, zkrátka tak akorát :slight_smile:
Jinak Rozi, díky za povzbuzení, tobě gratuluji k takové úrodě a taky prskám tfuj,tfuj,tfuj. A v Jeseníkách načerpej trochu síly, je tam nádherně.
Holky, vám všem taktéž díky
Dnes mě úplně přestalo bolet břicho, už nejsem ani tak nafouklá, cítím se naprosto v pohodě a ještě k tomu mám novýho malinkatýho pejsáčka od holek z práce, prý aby mě měl kdo hlídat ty dva bojovníky :slight_smile: Takže Andy leží a hlídá, je to prďousek. Až zjistím jak, dám sem nějaký fotečky.
Přeji hezký večer všem a hlavně pohodičku.
7. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
Tak tohleto je naše zlatíčko, trpasličí pudlík stříbrný-Andy
7. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahojda.Jé Lady ten je krásnej a jmenuje se skoro jak já.Tak at hlídá :wink: Rozi týjo tak na zítra držím pěsti. :wink: Míšo chystej pořádnou duchnu a pěkně si to užij :wink: Jáji tak už je líp doufám :wink: Jusi už se to blíží vid. :wink: Very a nel fotečky krásný jako vždy :wink: nestihnu reagovat na všechny začla mě bolet ted navečer hlava to z toho lítání po fakultce si mě tam přehazovali jak koblihu.Byla jsem na tý hematologii tak tak si budu bodat injekce do 12tt a pak na ko.Mám víc bílých krvinek ale to v těhu prý bývá a červených mín ale jsou zase větší tak to nevadí prý.Jinak ostatní relativně v normě za měsíc zase na krev.A taky jsem mu říkala o těch rudých dlaních no dneska zrovna tak rudý nebyly to je pech no.Prý to s tím nesouvisí talk mě poslal na kožní tam mě dr.málem vyhodila a poslala na internu na cévní tam mě prokleply ruce a poslali na nějakou angiologii tam se ale musím objednat.Tak uvidíme. :wink: Dani Anežce také vše nej nej nej k 1.ročku toto uteklo :wink:
7. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@ladybeetle je nádherný, ale bude chtít pevnou ruku u manžela pudla měli a byl rozmazlenej nikoho neposlechl a jěště klidně vyjížděl po rukách.

Jinak byli jsme se podívat v týništi na náš kočárek, mamky ho schválily a už je to jen na budoucím dědečkovi. Jinak se mi krásně rozjela migréna a bolí mě zadnice, asi nějak blbě chodím.
7. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
Jusi-tak to je fajn, že ti tam manžu pustili, a že je vše OK, jen si hezky počkej na Kokrdovou, hlavně ne k Mindžákovi, slyšela jsem o něm nepěkné věci a Zuzka Kokrdová je nejlepší :wink: já tam možná půjdu s Berykem taky v pondělí, pokud bude chtít a nebo s ní nepůjde manža, tak se tam třebas potkáme. Tak se hezky přes víkend ještě udržte v kuse :sunglasses: a jinak pupík tlačí, tak snad tam něco bude :sweat_smile:
7. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
Hopi-díky za info,tak to bych v srpnu mohla na KET,ale nebudu předbíhat, zatim si počkám na zítra a počet embryjek, snad jich bude víc než 2, to je můj rekord ze dvou IVF :sweat_smile: jinak tam mám být v 7:20 a pak sladká uspávačka :grinning:
Lady-máš pěknýho hlídače :dizzy_face:
Hojky fotečky krásný a dětičky ještě krásnější :slight_smile:
Dabli-tak radši moc nechoď a odpočívej víc
Beryku-kde jsi?
7. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
nikdo nikde, jdu čučet na fotbálek, zítra se ozvu. Dobrou bez kobry, až ráno :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
Lady, ten je roztomilej a sladkej :dizzy_face: , krásnej pejsek :wink:

Andi, kolik těch foteček profilových máš :grinning: , to aby ses nám neokoukala viď :wink: , ale aspoň změna a s těma rukama, si tě přehazují jak horký brambor :confounded: , chjooo to jsou dneska Dr. a když jsi těhotná, to tě nemůžou vyšetřit hned a neposílat od čerta k ďáblu :unamused:

jo na Bery myslím moc, jdete tedy v pondělí, to budeme držet pěsťáky ať je miminko v pořádku :wink:
7. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
Dančo bude dneska krupičná kaše a kapky proti bolesti????? jako loni :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: a za pár hodin tu bude Anežka (obrazně řečeno) :wink:
7. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jen v rychlosti....

Very krásný fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dančo že byyyyyyyyyyyyyyyyyyyy???? To zítra teda zkusím něco vložit, jestli to nepůjde.........

Jusi manža je dobrej, to mýho to tak nebralo :rolling_eyes: A taky špunta budili, no ale byl poslušnej 25 min a bylo to :slight_smile: Jsem zvědav co ti řekne Kokrda.

Lady krásnej Andýnek :dizzy_face: Máš doma radůstku!

Já se jdu ospršit a jukat na fočus.

Tak zítra nějak paaaaaaaaaaaaaaaa
7. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tesi, Dančo.............12 neštěstí :confused: , neblázněte, to je už fakt na haluz :grinning: :grinning:

Dani a ještě k té váze, myslím, že tvůj případ to nebude, samo, že dost záleží na genech, ale nemyslím, že bys to neudržela :wink:

Sanu, tak snad fotečky půjdou, se budu těšit jsme už žádné dlouho neviděly :wink:

a propóóó Šári!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, kde se flinkáš a co fotky????? budou????? v příštím století :angry: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
jé very profil foto nááádherný. :wink: Holky bodaly jste si některá taky fraxík?Já to do stehna prostě nebodnu do břicha jsem byla zvyklá ze stimulky :frowning2:
7. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
Rozi, na zítra hodně štěstí a usínání se mi taky moc líbí. :slight_smile: A že jsem si ho užila! Narkozu jsem měla 8x. Tak ať jsou všechna vejce plná a zralá.

Very, krásný fotečky!!!

Lady, ten je rozkošnej, tak ať hlídá embroušky. :slight_smile:

Jaji, zapomněla jsem ti pochválit Verunku, je krásná a teď ji přeju brzké uzdravení.

Jusi, monitor vzornej, Se tam v pondělí třeba uvidíme, budu tam s Bery.My tam jdeme na půl desátou.

Andi, já píchala Fraxíka celý těhu od 5. týdne až ještě 14dní po porodu. Píchala jsem pak už všude, kde se dalo, do břicha pak ne, měla jsem tam modřiny a dr. říkal, že to vypadá hrozně, tak to odnesla stehna, ale občas jsem bodla i do ruky. Já k tomu ještě píchala čtyřikrát denně inzulín, tak jsem byla jak řešeto. To zvládneš, uvidíš.
7. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
andi do stehna by to mělo být lepší né?je too směr dolů do břicha jsi musela proti sobě
7. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
hmmmm, tak fotky tam jsou, ale přidávat nejdou... tak to nic moc...

Rozi, držím pěsti!!! Moc, moc!

Lady, pejsek hezkej, takový milý voči má :wink:

No jo, chybí Čepeček a Bery...

Very, přesně... vloni touhle dobou jsem byla v porodnici a bylo mi sděleno, že to jsou poslíčci a ne kontrakce... a pak přišla ta krupičná kaše a kapky proti bolesti :grinning: :grinning: :grinning: Ne, ne, dnes nebudou a kaše taky ne. Tu si dám (asi) zítra, ze sentimentu, teď už mám vyčištěné zuby.... to jsem vloni vlastně měla taky, ale mezi těma kontrakcema mě to bylo jedno, co jím a piju.... :grinning: :grinning: jj, vzpomínám... a zítra v 8,50 ji "vytáhli"... hm... to je dávno....

Holčiny, přeju krásnou dobrou a zítra se ozvu až večer, přes den pracuju :unamused: ale těším se, audit z pohledu auditora je fajn.

Neli, k tomu píchání, máš můj neutuchající obdiv!

7. črc 2010 ve 23:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.