• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojky holky tak já opět přenocuji je mi zas šoufl ach jo už aby to přešlo no asi si koupím homeopatika na nevolnost
8. črc 2010 v 00:06  • Odpověz
@delf14 Vítej v klubu :wink: Jinak Nel máš taky můj obdiv fakt že jo.Já jsem si předtím žádný injekce v těhu nepíchla no ani jsem nevěděla že mám nějakou trombofilii .No budu to muset zmáknout nic jiného nezbývá.A Ty máš taky nějakou trombofilii,že jsi měla fraxík?No já bodnu/dnes/ráno moudřejší večera aspon to budu mít za sebou.A nel díky moc :wink:
8. črc 2010 v 01:09  • Odpověz
ahojk andí.moc se mi chce spát a nemůžu svině nevolnosti.
8. črc 2010 v 01:49  • Odpověz
bré ráno,

hlásím se z lázní jak jsem slíbila. Cesta včera strašidelná, ale dojeli jsme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pokoj taky pohoda, zatím sama, spolubydlící má nástup v neděli, tak jsem zvědavá

v 8hod jdu k doktorovi na KO a pro procedury a od 4 hodin jsem v zhůru páč mě vzbudilo zásobovací auto a od té doby tu přijede každých 5 minut další, takže se tady moc nevyspím, potřebuju totiž klid :rolling_eyes:

Frantíka už jsem včera osahala, tak snad se pochlapí :sunglasses:

drahý chtěl za mnou 23 přijet, ale jsem mu to rozmluvila po té včerejší strastiplné cestě, tak jsme to vyřešili jinak, zjistim, jestli tu bude ke konci pobytu nějaký volný pokoj, aby mohl na posledních pár dnů dojet a rovnou mě odvézt domů, nese to hůř než já :grinning:
8. črc 2010 v 05:50  • Odpověz
Krásný den holky.TAk z krve opravdu potvrzeno,že zase nic :wink: :frowning2:
8. črc 2010 v 06:10  • Odpověz
Andi delf nevolnosti nezávidím, já je měla až skoro do konce čtvrtého měsíce.

Míšo to je dobře, že manželovi chybíš aspoň se bude na tebe mooooooooc těšit.

My dnes jedeme do Polska a do neděle na chalupu.
8. črc 2010 v 07:14  • Odpověz
@andi2 Andi mě zjistili jen heterozygota mutace MTHFR, takže nemám trombofilii, ale jak jsme byli v Plzni na té imunologii, tak ta paní profesorka říkala, že po tolika potratech by další těhotenství Fraxiparinem rozhodně zajistila, že člověk nikdy neví, jestli není ještě něco, co se nevyšetřuje a může to způsobovat problém. A dopadlo to, já fraxíku dost věřila. Ale do toho nikdo nevleze, mohla to být taky náhoda.
8. črc 2010 v 07:24  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno ! :slight_smile:

Anežce přejeme všechno nejlepší ke krásnému "1" ročku, hodně zdravíčka především, krásné dětství, spokojené rodiče a brzy nějakého sourozence :wink: :dizzy_face: !!!!!!!!!

tady se ponocovalo :confused:
holky ty injekce obdivuji, bych se z toho asi popopo :confounded: :pensive: , ale když člověk musí, tak zvládne všechno, hlavně ženský, že jo :wink:
8. črc 2010 v 07:43  • Odpověz
:grinning: dobré ráno.míšo tak už v lázních no supr tak si to užívej.
rvasato to je mi líto,že krev negativní.
no jo dabli hold jsem chtěla být těhu tak si to užívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby to přešlo ty noci mě zabijí spím tak 4 hodiny ale né v kuse.
Anežce taky přeji nej k jednomu ročku at dělá mamince a tatínkoj radost a taky brzo nějákého toho sourozence at si můžou hrát.
8. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky,
Nelli- nestraš, já ho mám taky, heterozygota pro mutaci MTHFR a na hematologii mi řekli, že to má dnes 90%populace, takže to už ani nevyšetřují. Tudíž nic neberu, takže doufám, že budu ok :wink:
Misa77-jéééé,Frantovky. Míšo, ač jsem byla první den v lázních plačtivá, strašně se mi stýskalo po manžovi a po pejskovi, tak na konci pobytu se mi vůbec nechtělo domů. Byla jsem tam v únoru a je to nezapomenutelnej zážitek. Užívej si každej den, ať máš na co vzpomínat. Manža mi tam přijel v sobotu a v úterý jsme odjížděli směr Pardubice. Po měsíci to bylo nádherný, se tam s ním setkat a ukázat mu ta kouzelná zákoutí Frantovek. Takže pozdravuj ode mě Frantíka a užívej si to tam plnými doušky :wink:
Rvasto- :angry: Je mi to líto, tohodle se příšerně bojím příští pátek :frowning2:
Delf-ať ti těhu nevolnosti brzy přejdou, musí to být hnusný, když kolikrát vidím, v jakým stavu nám tam ty pacientky chodí:frowning2:
8. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
tak Rozi mi právě hlásila počet vajuch - 23!!!

jdu krmit hladové dítko :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Rvas chjo a máte mrazáčky???

Very Šárka se rekreuje, je na cestě do JČ a návrat asi so nebo ne, tak pak se můžeš doatzovat :wink:
Jinak krásný fotky!!!!! Kolik to koštovalo, jestli se můžu zeptat?

Delf, takhle v noci jo :confused: Já teda neznám nevolnost ani jednu, první 3 týdny mi bylo jen tak divně jako v puse, ale to nebylo nic strašnýho.....

Anežce vše nejlepší k narozeninám :dizzy_face: To to letí, hodně zdravíčka štěstíčka a jako vždy, aby ji rodiče nezlobili :wink:

Míšo, to bude rekreačka, jsem zvědavá na zprávičky co tam s tebou tvořej..... a jakou chytneš spolubydlící, snad bude ok.....

Rozi jsem už psala, je to kvalitní nosnice, teda čím ji Šári nadopovala a Miroslav ne (měla u něj málo nebo snad žádnýho mrazáčka že jo.....?)
8. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahojda.Krásné skoro poledne :wink: Tak jsem ráno bodla ale štípe to jak ..a malá modřinka. :wink: Nel tak to já mám Leidenskou mutaci hetero na aktivovaný protein c.Jo mohla to být taky náhoda no mě dr.dal preventivně ten Anopyrin a dle výsledků krve ten Fraxík.Tak snad mi taky pomůže. :wink: Lady já jsem o tom vůbec nevěděla dva porody a v pohodě a po neuspěšném 1 ivf jsem šla na hematologii tak mi dr.nabral krev i když moc nechtěl a nasadil mi po 2ivf preventivně anopyrin :wink: Rwas tak do dalšího ketu do nové naděje :wink: Míša se nahlásila tak at máš co nejvíc klidu :wink: Rozi týjo to je vajuch. :wink:
8. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
hlásím se od našich

Neli, díky za zprávy o Rozince :wink:

Rozi, gratuluji k tak bohatým Velikonocům :slight_smile:

Sanu, díky za info o Šári a máš IP :wink:

Lady romantika ve Frantovkách a Míša už osahala pindíka super !!!!! :grinning:

Andi, máš můj obdiv
8. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
zdravím všechny
tak jsme dnes opět byli u dr, Verunka má šestou nemoc je celá osypaná, teploty už nemá,jupííí
vyrážka b měla za 3 dny zmizet, tak snad už bude pokoj
jdu trochu dočíst zatím páááááá
8. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj,venku nádhera.
U nás byl též brzo budíček,potřebovali jsme natírat a lepší dřív než nám sem bude svítit sluníčko.
Míšo,co bylo za problém na cestě,včera zas takové horko na cestování nebylo,ale asi zácpy,že?Předpokládám,že máte navigaci, tak jste asi nebloudili.
Taky jsem chtěla vyrazit na výlet zítra,ale nevím,zda nebude lepší ležet doma.
Delf,ať je líp a nemusíš ponocovat.
Rozi,pěkný a ať se jich co nejvíce oplodní.
Jájičku,nezávidím nemoc v tomhle teple.
A Anežce samozřejmě vše nejlepší k dnešním prvním narozeninám,jo krupicová kaše a něco na bolest,nezapomenem.
8. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jojo Anežce vše nej nej nej k narozeninám.
8. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
Rozi to konečně vyjde, vím to :wink: Rozinko, já ti říkala, že je Šári lepší,než Miroslav :slight_smile:
Holčičky, mám dotaz. Dnes jsem pátej den po ET, myslíte, že o víkendu můžu zajet s manžou někam na písák, schladit si nohy a hodit břuch někde ve stínu na pláži? A zítra bych chtěla navštívit holky v práci, tak snad už můžu,ne? Manža mě furt honí do postele,ať si jdu lehnout a mě to už tak nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holčiny,
díky všem za přání, je to do Vás milé! :wink: Já jsem po práci doma a teď prát, žehlit, balit v sobotu odjezd do Mikulova. Se těším :wink:

Andi, Delf, nevolnosti předjou, vydržte...

Rvas... drž se, vyjde to příště....

Rozi, tak dobré! Přeju, ať to je dál aspoň takové :wink:

Lady, to víš, že můžeš... jsi těhotná, ne nemocná :wink:

Míšo, opatruj se tam a užívej si :wink:
8. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
@sanuska no jo takhle v noci žádné ranní teda zatím ale noční přiblíží se osmá hodina a začne to takže dnes už cítím,že to je to samé takže už vidím jak jdu spát ve tři doufám a ráno v čest musím stávat jdu na krev na sedmou skrz ten NT

@ladybeetle jasně že můžeš všeho z mírou já už druhý den nepolehávala a normál fungovala jen jsem cítila,že mě bolí bříško tak jsem se šla natáhnout.
@andi2 supr prví dobanec za sebou jsi šikulka :wink:
8. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@delf14 Ani líza nepomáhaj....?
8. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
no moc né jen na chvilku a jakmile si lehnu tak se žaludeční štávy nebo ten pach valí naghoru tak musím rychle sednout a radši jdu do obýváku sednout a jsem a pc ale zítra mám tu krev tak se stavím v lékárně a koupím homeopatika na nevolnost,
8. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
zdááár,

mám za sebou 4 procedury, Mojžíšovou, plynové lázně, perličková koupel a šlapací bazenky, zatím dobrý, byly jsme v Aquaforu si zaplavat

njn drahý to spatně snáší, je zvyklej, že jsem doma, rezervoala jsem na poslední 3 dny dvoulůžák, tak za mnou 1.8. přijede a já se nastěhuju za ním, má v ceně nějaké procedury, takže pohoda a rovnou oslavíme výročí :wink:

Ahojko ano kolony, to bylo strašný a i s navigací jsme bloudili páč nás to tahalo kamsi do prdelákova

jdu zkusit usnout, jsem hotovson
dobrou
8. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
@delf14 jo už se děsím zase rána na bodanec to musím jít vedle do pokoje a být tam sama nebo manža to startuje 3,2 a1 a pak nemám odvahu :slight_smile: Já taky nezvracím ale jde to nahoru no je to nepříjemný ale to přejde já to měla takhle u syna a bylo to ještě horší ale pomohl mi třeba džus nebo mlíko ted né.
@sanuska a ty líza to jsou ty zázvorový?A kde se daj sehnat normálně v lékárně?Dík.
8. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@andi2 jo jo andi ty lízátka koupíš v lékárně normálně jsou zázvorové já mám i ty tablety emesin co jsou pro těhulky,ale ty teda mi vůbec nezabírají
8. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
takže on je na tebe tak hodnej a startuje ti to jo :wink: no by letěl teda hned ven chudáku
8. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@delf14 dík .No jo ví,že to není jednoduchý.Dneska jsem vozila zase kámoškou její mimčo 2 týdenní a tak jsem si říkala,že to stojí za to,že to musím vydržet a být v klidu. :wink:
8. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
no jdu zkusit zalehnou jsem zvědavá když nic tak budu nocovat a ukážu se tu
dobrou,teda kéž by
8. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
Andi jj jak píše Delf, v lékárně je koupíš.... Nebo co Rennie? Ty by třeba trochu žaludek neuklidnili? Já nevím no, jen přemejšlím, co by bodlo...

Já když jsem píchala při stimulaci, tak jsem si to odpočítávala sama a manža vedle mě chrněl jak mimino. Teda poprvé neee, když viděl, že jsem odpočítala, bodla a přežila, tak ho už víc nebralo :grinning: Teda jako viděl, že to zvládám, tak dál byl v klidu, že jeho asistence není třeba.........
8. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
Sanusko, to je dávno, co jsme "bodaly", viď...

Tak kaše byla mňam :grinning: :grinning: :grinning:

Přeju krásnou dobrou :wink:
8. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.