• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hoj holky,

musím honem popřát Anežce k narozeninám... Takže, všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra dočtu, jsem moc unavená, byla jsem celý den u kamarádky a mám toho plný kecky.. Teda zítra.. Snad.. Volala mi tchyně, že má v zítřejším horoskopu přírustek do rodiny :grinning:. Těmhle věcem nevěřím, ale teď mám najednou stažený zadek, že už by to fakt mohlo být :sweat_smile: :grinning: :grinning:. Proběhla ještě honem fotka pupíku a tady je máte :slight_smile:.
Tak zítra, dobrou a klidnou noc všem :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz
taky se přidávám ke gratulantům
Anežce vše nejlepší k 1. roku hlavně hodně zdravíčka a málo zlobeníčka :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz

Ahoj přeju sluníčkový pátek :sunglasses:

Danu dávno pradávno, neuvěřitelný jak to letí když se člověk ohlídne zpátky.... až z toho jde trošku strach... :sweat_smile:

Jusi no jo, je to tak, už to neklepe na dveře, ale pootevírá je to :grinning: :wink:

Rozi klepu se na 13 hodinu nebo kdy máš volat(?)

Dneska, že by už bazének............... :sunglasses:

U nás opět noc na prda, nevím asi nesnáší tepla...... na zuby jsem jí dala Panadol....
9. črc 2010 v 06:58  • Odpověz
Jusi a břišan už krásně dorostl cooo :slight_smile: Sluší ti to!
9. črc 2010 v 07:00  • Odpověz
Míšo-za mnou manža taky přijel až na poslední 2 dny a pak si mě odvezl, bylo to moc pěkné po měsíci se vidět a ukázat mu vše, je to tam takové romantické :sunglasses: jo a navigace nás taky zradila, taky jsi tak KO po těch obíhačkách? :confused:
Sanu-u Miroslava jsem měla při 1.IVF 2embryjka a při 2.IVF 1embryjko, gže žádné mrazáčky, hlavně, aby teď při 3.IVF byli nějaký, furt se bojím, že budou nezralí, v 11h mám volat embryoložce, jak to vypadá,tak bojim bojim :frowning2: :sweat_smile:
Very-ouplný modelové, jo velikonoce byly u nás včera, akorát, jen že modřiny mám na břiše :grinning:
Neliku-díky-jsi rychlý informátor-vlastně můj řečník :dizzy_face:
Dani-snad bude hodně co mrazit, jinak na tvou krupicandu si pořád pamatuju, manža mi ji včera uvařil, když mám bolavý bříško :wink:
9. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Jusi, ráno jsem na tě myslela, jestli jsi stále 2v1 :grinning: a ono jo, krásný bříško :wink: :dizzy_face: , už se to blíží, já rodila 39+2tt, tak to máš ještě čas :grinning: , néé v tomhle vedru ať je to co nejdřív, ať si trochu orazíš :wink:

dneska už asi bude bazánek :wink: :grinning: :sunglasses:

všem hezký den :slight_smile:
9. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
Rozi a ty dneska voláš??? jéé tak ať mají co nejlepší zprávy po takové úrodě :wink:
9. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
Jusi bříško pěkňoučký,že by zítra :wink:
Sanu-embryoložka mi řkla v 11h a pak tam přišla na pokoj jště Šárka a ta mi řekla ve 13h, tak co myslíš, :sunglasses: v kolik budu volat,.......niö jasně že v 11h :grinning: , to se nedá vydržet, jedu do Interspaaru, tak mi to uteče a pak dám vědět-kočky
Embryo-řekla, že ať počítám s max 15ti a Šárka s půlkou, takže doufám, že 11 jich tam bude určo
9. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
jo very volám a třesu se, aspoň ať je úroda, když ne ET :sweat_smile:
9. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
Rozinko, no jasně že nebudou všechny, ale i 11 je krásný číslo :dizzy_face: , ať jich je co nejvíc, ale on vyjde KET a zase co budete dělat s tolika sourozencema??? :grinning:
9. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
Jusi, moc Ti to sluší! ... no a horoskop... já myslím, že budeš rodit někdy v příštím týdnu, až budu na dovolené... doufám, že mi dá někdo zprávu :wink:

Rozi, moc držím palce, moc, moc!!! ... už aby bylo 11, viď :wink:

Přeju všem krásný den. U nás je druhá část oslavy a asi bazének na balkoně, si myslím, že to k tomu bude...
9. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
rvas-jdeš tento měsíc zase na transfer? budu ti držet palečky
Lady-ale ve stínu a opatrně!!!!Se ve mně učitelka nezapře ani o prázdninách,holky jsem omylem manžu chytla za ruku, když jsme přecházeli silnici :grinning: koukal na mě zvláštně, jsem mu řekla, že je to těma hormonama :sweat_smile:
tak hola hola nákupy volaj-večer si manža řekl o masovou směs v bramboráku, jsem se ho neměla ptát na co má chuť :angry:
jo a znáte někdo tu embryoložku? Je teď na mateřský a od září se vrací
9. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
@rozinka007 Tak at ti dnes řeknou jen samé hezké zprávičky :slight_smile: a oplodní se jich moc a moc :grinning:
@jusinka Moc ti to tam sluší :slight_smile:
9. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
Rozi jasnýýýý bych taky žhavila drát v 11 :grinning: :wink: A já měla 21 folíků 17 zralejch a 15 se jich oplodnilo...... kže.... :wink: :sunglasses:
Tady budu čekat na infošky!!!

Já spát nemůžu, i když jsem totál na kopra. Tak si čekání na vitální Sel zkrátím "akce Rozi" :grinning: No jo někdy si to ti špunti vybrat musej, Sel spala jako tintítko, tak nespí teď no.... :confounded:

Tyjo kdy já to rodila, si myslím 39+3 :sunglasses:
9. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
Brý den :grinning:, stále nic..

Lady, psisko je krásný :slight_smile:

Neli, v po budu v nemocnici trčet už od rána a určitě budu nepřehlídnutelná, ufuněná.., tak se třeba uvidíme.. Moc ráda.. Budu Vás i s Berykem a Rozi vyhlížet :wink:

Míšo, hlabně, že jsi v pořádku na místě :wink:!

Andi, tak ať ďobance moc nebolí.. I když co bysme pro ty drobky nevydrželi :wink:. A když je to pro dobro věci..

Rozi, no to je úžasný! 23 je moc hezký počet :wink: , já měla jako Sanu 21.. Volej v 11, taky bch to nevydržela.. Bude to dobrý, uvidíš, taková úroda :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanu, díky, díky.. Sluší, no nevím :sweat_smile: .. Jsem tu o víkendu házela patky jak se nebojím, a teď mám najednou pořádně stažený zadek :astonished: :grinning: , no v pondělí jsem zvědavá na Kokrdovou, jak se domluvíme :sweat_smile:. Užijte si se Selinkou bazén, musí to být labůžo :sunglasses:

Dani, druhá půlka oslavy probíhá.. Užijte si ji, oslav jsou super :slight_smile:. Dneska bude dortík pro Anežku?

Vlastně díky všem.., je to moc milý holky :slight_smile:
Holky až porodím, zaúkolovala jsem manžela aby vám sem dal pár fotek, tak jsem zvědavá, jak toho bude schopný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, už teď domluvil psisku pobyt mimo :grinning:

Musím jít vyluxovat, vytříř, honem jsem ještě převlíkla peřiny.. No mám bobany, najednou :grinning:

Už je 11 :astonished: :astonished: :astonished:, Rozi????????

9. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
To vám sem musím dát, naše první mimino, co si každou koupenou věc musí pořádně prozkoumat :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Jusi šmudlínek, sprááávně, to musí otestovat, jestli to je vyhovovující :wink:

ROziku, že ty ses zapomněla v Intersparu bo kam jsi to jela :sunglasses:

No jsme zjistili, že nám bazén nějak začal unikati, teda lépe řečeno voda z něj, taaaakže, asi bude brzo po koupandu....... máme ten takovej "pytel" jak se napustí voda a on se zvedá...... :grinning: :rolling_eyes:
To nám moc dlouho nevydržel máme ho 4 dny, ještě jsme se v něm nesmočili a už je někde "prošubrovanej" :rolling_eyes:

Jusi a prej ufuněná, to jsi ještě dobrá, že jsi v tomhle teple "jen" ufuněná. Já se na monitory šourala, ufuněná jsem byla, nejradši bych se tam svlíkla jakej mi byl hic a to jsem rodila v říjnu.... :sweat_smile:
9. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
Tak rozinko :fearful: ?

Sanu bazén vyhodit a honem zajet pro jiný, víkend má být pořádný horko :rolling_eyes:, tak ať to ve zdraví přežijete. Jo počkej, 4 dny? Tak to honem do obchodu a vyměnit za nový :slight_smile:.
Šmudlínek se tváří jako nevinňátko, ale je to pěkný hajzlik.. Postýlku si občůral asi by nám dal najevo, že těch změn doma je už nějak moc.. Autosedačku jem taky radši honem uklidila, ale než jsem to stihla, už ji okupoval :sweat_smile:
9. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
Jusi to že se nám někde probodnul, není jejich věc, náš pešek..... jedině zkusit zalepit.....ach jo a to jsme večer chtělidát první koupačku :frowning2:
9. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
Sanu, tak to máte skutečně peška.. Musím zajet do města, cestou mám OBI, koupím, hodím k vám :grinning: :grinning:, aspoň takový ten dětský pro Selinku.. Chceš :grinning: :grinning:
No nic, musím utíkat, ale za chvilku jsem zpět, jsem zapomněla vyzvedout něco důležitýho :sweat_smile: .. Ještě že toho prcka mám zatím v pupíku, byla bych schopná ho někde zapomenout :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jusi pro Sel máme pardní, ten zatím drží, i bych si do něj lehla a měla bych hlavu potopenou :grinning: Ale sbalili jsme ho, jako že už budem mít velkej :grinning: :angry: No jo no, až dorazí manžíla, budem to řešit. Ale voda je rapidně unikající tedy... :confused:
A špunta nikde nezapomeneš to ti garantuju a budeš tak postižená, že budeš jezdit i s nákupním vozíkem sem a tam i když budeš stát na místě to ti garantuju :grinning: Tak se pokaždé pozná matka na nákupu :grinning:

Rozalita se nám někde ztratila :confused:
9. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
pardní.....parádní :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak jsem zpět, lítala jsem po Intersparu jak kdybych něco ukradla, nebyl tam signál,tak jsem hledala čárku, jsem se tam dovolala až na počtvrtý, chudák MUDr. furt jsem na ni haloooo.
Takže berundy, mám fakt radost, z těch 23 bylo 20 zralých, do dneška se oplodnilo 17, ale jedno se prý špatně oplodnilo, takže 16 sněhuláčků pro dnešešk a na ty 3 opozdilce počkaj do zítra. Tudíž závěrečný stav 16 :grinning: jupííííjou
9. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoooj,jééé rozi to je krásný,bezva zásobička to bude dětí,měli jste ICSI?Ani se mi nechce věřit v takové rozdíly 2,1 a teď bomba,mám radost s tebou.A co hyperstimulák,dobrý,piješ hodně?
Dani,užijte si dovču.
Jusinko,sluší ti to a pejsek bude asi žárlit na malý,že?
Sanu,tak vyražte hromadně na koupálko,tam bude dost vody,ale i lidí.S tím nákupním košíkem dobrý....chichi.
9. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
Rozi tak supr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem si to myslela, že to tak nějak dopadne :slight_smile:

Ahojko no na koupálko bych docela šla, ale jelikož jsem sněhobílá, tak se mi nikde vystavovat nechce.....
:sweat_smile: Jáááá víííím, že je to jedno, ale mě neeeeeee :grinning: :wink:
9. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
Díky hojky!!!!!
jo,radši jsme dali ICSI - pro sychr :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
Rozi, super!!! :dizzy_face:
9. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
dočtu dýl, jen jsem nepoctivě zkontolovala stav Jusinka a Rzinka :wink:

Rozi parádní, to jich teda bude mít, jak včera v tom pořadu na čt2, a budou 4 maminko :grinning: , krásnýýýý fakt že jo :wink:
9. črc 2010 v 16:15  • Odpověz
Rozinko, to je úžasný :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!!! To máš minimálně na Klabzubovu jedenáctku :grinning:

Very, ještě nic :slight_smile:

ahojko, máš pravdu, asi trošičku žárlí.. Snad ho to brzo přejde, až špunta doneseme domů..
9. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
Rozi, náááádhera!!!!!Moc velká gratulace. To by bylo, aby to teď neklaplo. Takže se Šári spokojenost, viď :wink: A jinak neboj, jsem pouze a jen ve stínu. Sluníčko nesnáším, takže se mu vyhýbám. Zvláště, když teď máme černý psisko :wink:
Jusi, taky hezkej hafánek. A jak statečně zkouší, aby se mimísku dařilo :slight_smile: Jsem zvědavá, co bude dělat,až budete mít maličký doma.
Sanu, kašli na bílou barvu. Se snad za to stydíš, že jsi bílá??????
Přeji hekej den a ještě hezčí víkend všem!!!!
9. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.