• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jusi my když přijeli z nemocnice, tak ten náš york, byl 2 dny psycho, ale totální. Jsme ho museli pořád odhánět, lítal kolem postýlky a štěkal, já z něj byla taky na palici, jak jsem byla ještě zmožena.... No ale po 2 dnech ok.

Lady necejtím se no, každé léto jsem měla zdravou barvičku, ne hnědá přepálená, ale ne jak mrtvola. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bazén není píchnut, nýbrž jsme měli v něm položenou hadici která nebyla na druhém konci napojena a tudíííííž máme zalitou zahrádku a bazén v celku, tak paráda :grinning: Takže večer dopustíme, už jsme se v něm smočili a je to supr, naprostá pohoda.... :sunglasses:
Tak mě to drží nad vodou i když mám strach, že jak je teplo, tak dneska ani zítra ani pozítří.......... to prostě nedospím když se to nepovede přes den....... :pensive:
9. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
Hahaha Sanu-hadici, hmmmm to muselo bejt hektolitrů :grinning: hlavně, že není děravej
Very, Dani, Lady-díky, tak snad se už teď poštěstí a vše vyjde, to se mi asi vrátilo za ty 2 předešlé IVF :wink:
Jinak Jusi-psíci fakt žárlej,chcem si hi pořídit po mimi
9. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
Sanu, tak záhada vyřešená :grinning: :grinning:. Tys chodila vždycky na jaře na solárko, že jsi teď jak sejra? Kašli na to :wink:, takový pařáky tě dlouho bílou nenechají :slight_smile:

Roui, si piš, že to vyjde :wink:

Holky přidá se někdo http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=70069? Ta moje je teda zatím v troubě, ale za hodinku vás čekám.. Jsem tu cukrovku dneska prostě musela porušit, to už nešlo vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ta bábovka vypadá úžasně, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
moc se omlouvám, že vám sem takhle lezu,ale jusinko, ta bábovka vypadá úžasně, zítra ji vyzkouším, snad sepovede :slight_smile:
9. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
Sanu, jako že s Váma nejdřív nemluvil? Nebo něco provedl? Mě zatím stačila ta občůraná postýlka, zbytek ani nedomýšlím.. :unamused:
9. črc 2010 v 18:14  • Odpověz
@pipinka jéé to je milý, vypadá dobře, že.. Taky ji dělám poprvé :slight_smile:.
Hodně štěstíčka ať se brzo zadaří, nejen bábovka :wink:
9. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
děkuji moc, jsi hodná.Snad se jednou dočkám.Nemáš náhodou ještě nějaký zajímavý recept :wink:
9. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
jusinko moc krásné bříško máš.tak dnes po dlouhé době byla noc ukázková lehla jsem si a nebylo mi špatně tak jsem táááák ráda byla jsem na utz a dal mi i fotečku holky to bylo tak krásné ty pidi ručičky a nožičky jak se tam pohybovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
delf,to je nádhera.Už se těším až budu mít taky takovou
bud na sebe opatrná
9. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
@delf14 moc hezký, Delf, takový sněhuláček :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
@pipinka recepty hledám právě na MMB, je tam toho mraky i s fotečkama, to já ráda.. Třeba dneska jsem neměla vejce, tak jsem zadala "bez vajec" a taková nádhera mi vyjela.. :wink:
9. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
děkuji holky moc jsem se bála aby vše bylo ok bála jsem se od toho posledního utz co byl aby se vývoj nezastavila a prcek nám už povyrostl na 5cm to je fofr :grinning:
9. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
to jo jusinko ta bábovka je parádní když mě nebaví vůbc péct to už fakt na o musím mít náladu abych upekla něco :sweat_smile:
9. črc 2010 v 18:46  • Odpověz
@delf14 teď už to snad bude dobrý :wink: . 5 cm, to už je pořádný habán :slight_smile:!! Ale strach budeš mít vždycky, už napořád :slight_smile:
Mě pečení baví a ještě radši konzumování :grinning:, ale musela jsem se držet, ta cukrovka, víš.. Ale dneska už to nešlo.. Tak se stav na kafčo, ale musíš nejdýl zítra, dlouho se u nás bábovička neohřeje :slight_smile:
9. črc 2010 v 18:55  • Odpověz
dobrý vtip tak já si počkám až upečeš znova a to už budeš mít prcka u sebe kdy máš další kontrolu?
9. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
@delf14 domluveno :wink:!
V pondělí, to už budu mít týden před termínem, navíc už půjdu do rizikovky do nemocnice, tak jsem zvědavá co mi tam poví :sweat_smile: . Jsem byla pořád hrdinka a teď mě to nějak opouští :sweat_smile:
9. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
no jo blížíš se do fiiše si představ že za 14 dí třeba už budeš mít prdolu v náruči,jé to je pěkná představa :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde budeš rodit?
9. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
mizím k tv pak zas nakouknu snad tu někdo bude :wink:
9. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
jsme doma, čeká nás koupačka ve vaně :grinning:

Delf, krásná fotečka, to je prďolka :dizzy_face:

Jusinko, no bábovka vypadá luxusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale my už jsme s mamul vybraly recept z Alberta na takový pěkný čokoládový dort, ale neva dám to do záložek, my jsme mlsní, takže se to hodí :wink: , jen teda nevím jak budu poznávat upečení??? :confused: :confused:

Sanu, skákni do solárka a budeš opálená hned, kovářova kobyla chodí bosa že??? :grinning:
9. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
Jusi no byl na nerv štěkal a štěkal jak jsem Sel vzala, tak na mě skákal no byl na Chocholouška.....

Na bábovku juknu večer.

Very jo, už je to minulost...... Ale asi si zajedu na solárko tak jako tak - ale až bude chladnějc :grinning: :grinning:

Delf krásná fotečka, jsem zavzpomínala, když měla Sel taky 5cm, to jsem byla zrovna ve šptále... :dizzy_face:

Tak se jdem schladit :sunglasses:
9. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@delf14 za 14 dní už bude venku 100% :slight_smile:. Zůstanu tady, v Pcích..

@verysek1 i ve vaně je suprově :slight_smile:! Bábovku jsem prostě vyklopila a kdyby ještě nebyla, šla by zpět.. Ale určitě už víš, jak tvoje trouba peče, to bys v pohodě odhadla :wink:, ty taková pekařka, levou zadní.. Zkus ji, je moc dobrá, vůbec není suchá :slight_smile:

@sanuska sakra, to bude určitě i u nás.. Už teď se chová jinak.. :unamused: .
9. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Jusi bábovka vypadá luxusně! A co když tam nechci tvaroh? Co tam mám dáti?
No jo tak bude na nerva a když uvidí, že špunt tam prostě patří, tak ho to přejde. Jen to chce se na to připravit. Museli jsme ho sem tam už i okřiknout. Teď už si k ní i v pohodě sedne - sice jí musím držet ruce, bo by s ním zklepala jak s užíváním a to by nemuselo dopadnout dobře, ale je v pohodě...
A proč si seš tak jistá, že za 14 dní bude špunt venku? :grinning:
9. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
neboj JUsi-on si zvykne.
Hojky já dělám taky bábovku-myslim, že výtečnou, buď jogurtovou, tvarohou nebo kefírovou, no prostě žádné suché dáviče -půlku čoko a pulku vanilku nebo kokos. Jusi-tu tvou zkusim též, ale vejce je vejce :grinning: jste neměli vejce a u nás byli včera velikonoce :grinning: furt tomu nemůžu uvěřit, že před tím dvě nuly a teďka 16 :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
Sanu nestraš Jusinku, ať mládě kouká přijít brzy na svět :dizzy_face: :wink: , to už by bylo dlouho ještě 14 dní, to už by byl fakt 4kg :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
Sanu- dej tam kefír nebo jogurt bílej nejlépe choceňák
9. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
Rozi, kefírovou bábovku?? dělám buchtu kefírovou, ale bábovku neznám? :confused:
9. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jusi-kolik teď máte přesně
9. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
Very no cooooooooooo šak je to pravda neeee :grinning: Nebo máš nějaké schopnosti a jsi s malým Jusikem ve spojení :grinning: :confused:
Mě kdyby to nevyvolali, tak mám Sel v břiše ještě teď :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jusi, díky za pochvalu, ale i mistr tesař se někdy utne :grinning: , takže i bábovka může být :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zvlášť, když tam je tvaroh, hůř se to poznává, protože je to pořád rozblemcané :sweat_smile: , ale musela bych si poradit :wink:
9. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
Sanu, to víš, že jo, chcete datum, musím tipnout jako u Wobludky, tam jsem to taky trefila, jen se malý narodil o den dýl, ale bolesti začaly ten den :wink: :grinning:

tak Jusinko jaký termín by ti vyhovoval???? :grinning: :sunglasses:
9. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.