• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky,já jsem nutnost culíčků Terce nevysvětlovala a ojela ji mašinkou.Dokonce 2x hned po sobě.Jak jí to narostlo,šla na ježuru znova.Sice babičky byly v šoku,ale právě ten ekzém ve vlasech mě k tomu donutil. :angry: Nakonec jsem si na to strašně zvykla a ona se odnaučila česání,takže pak byl problém s taháním a zůstalo nám to dodnes.Jaksi trochu větší hysteka při česání... :astonished: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Holčenky padaj mi víka, teda začínaj.

Tak se pro dnešek loučím, zítra se nějak během dne nahlásím :wink:

Jo a mašinky nechte v šuplikách, holčičky maj bejt holčičkama.... :dizzy_face:

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
sanu, no ona ted už asi měsíc skoro nic nejí přes den a dojídá se v noci :frowning2:

Věru, Anetka nemá sice ekzém ve vlasech, ale jak se zpotí, tak se jí horší ekzém na těle :frowning2:

Jdu taky na kutě, dobrou všem
10. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luci,tak to my jsme měly takový ty nahnědlý jakoby stroupky,co se dělají novorozeňatům... Jako miminko neměla nic,a pak se jí to objevilo ve dvou letech a ne a ne se toho zbavit.Jasně nám bylo doporučeno nechat k tomu přístup vzduchu a hned bylo rozhodnuto.
Já jsem si na to ale strašně rychle zvykla.Vylezly jí ještě víc z obličeje ty její modrý kukadla a navíc ta úžasná pohodička.... :sunglasses: :grinning:

Jdu taky do hajan.Krásné sny všem :wink:
10. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
jsem z toho volaký zmetěný... se chci vidět (myslím to kojení)

Hurááá, už za hodinku přijde drahá polovička, už nebudu sama :slight_smile:

Přeju všem krásnou dobrou noc, ráno buď kouknu anebo se ohlásím po kontrole. A jestli tam je zadek, tak budem Anežku společně zaříkávat, připravte se na to :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak jsem zde, napapaný a hajáme....jdu vás dočíst
10. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Žofi, já Tě fakt obdivuju, jak to zvládáš!!!! :slight_smile: Zkrátka šikula...
Jsem prohlížela techniky kojení a chci se vidět....
10. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dani prdlajs, jak jsem psala, prej působím jak když mám v sobě rohypnol :grinning:

jo holky konstatuju že už se mi spodek hojí...to je parádička, ráda bych tam zase byla ženou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Žofi, fšak si i tak... prý je to oblast, která se hojí fakt dobře... anebo nám to porodní asistentka říkala pro uklidnění :confused:
10. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
myslela jsem však :confused: :fearful: já už jsem fakt dneska nějaká jetá :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Daní ty už budeš rodit...jů....to to letí
10. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
á všechny už hajáte, no nevadí.....
10. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
já nehajám a nerodím :grinning:
10. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
rodit nemůžu, maluje se porodnice, musím vydržet do 22/6 ... tak mladou přesvědčuju :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
jasně Dani :wink:
10. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holčiny, neznáte někoho, kdo byl s dítětem v lázních? Ségru posílají s dvouletým klukem kvůli astmatu do Jánek, tak zjišťuje informace, zda jet a tak... a taky co dělat s tím pětiletým....

Mimochodem je to krásný příklad, že kojení není všechno, ten pětiletý byl kojený do 6 týdnů, pak to nešlo, ten dvouletý byl kojený plně do půl roku. No a ten pětiletý je zdravý jak řípa... už jsem to tu psala. A už jdu. Dobrou. :wink:
10. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Piky, piky čtvrteční diskuse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj Sari, dobré ráno, holčiny.

Za chvíli razím, tak na mě myslete, pak se ozvu :wink:
11. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
něco jsem dočetla :wink:

jména, vtipné :grinning: ale Amélie je hezké jméno :slight_smile:

Sanu nenech si do toho kecat, mě do toho taky kafraj doma a je to na nic :unamused: Když to jméno dáš, už s tím nikdo nic nenadělá a hlavně, kdyby ses měla řídit ještě pode ostatních kdo co nemá rád, tak by nezbylo žádné vhodné jméno :grinning: , ale říct by si nám to mohla :sweat_smile:

Žofi, pobavil mě příspěvek:"...ráda bych tam zase byla ženou " :grinning:

Dančo, ty tu vaši malou fakt ukecáš a ona opravdu vydrží do té doby než vymalují :wink: :slight_smile: :grinning:
11. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno,

sarii, hezky odstartovala čtvrteční diskuzi :grinning:

Holky, se jménem se stejně nidky nezavděčíte všem...důležitý je, aby se líbilo rodičům :wink: ostatním je po tom prdlajz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Našim se Anetka taky nelíbila a celý těhu jí říkali Žofka :sunglasses: :sweat_smile:

Dani, v Jánkách jsem byla, dkyž jsem byla malá...ale sama :frowning2:
11. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Dani... tak dobré pořízení :wink:

Děje se dnes ještě něco??? Gabča píchá a jinak se mi nic nevybavuje... Možná Rozi na kontr. UZ...

Žofi, co teď dáváš do kočárku, když razíte ven? Jako deku, zavinku, flees fusak nebo co???

Počasí bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak budem doma. Jdu něco robit...
11. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
zdravím všechny
dneska to počasí opět nic moc, no ale půjdeme ven asi až odpolko uvidíme :unamused:
verunka mi tu vejká v postýlce asi se jí něco nelíbí jdu na ní..
11. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Dančo, tak ať vše dobře dopadne :wink:

Gabi jde na pregnyl?, hlavně ať se zadaří a klapne jí to :slight_smile:

Luci, máš recht, hlavně a´t se to líbí rodičům, ale musím se přiznat, že já bych chtěla dát jméno, které by mi moje mamka asi neodpustila, protože to byla její bývalá tchýně a mamka má pořád v sobě tu buzeraci a ponižování, takže kvůli ní asi to jméno fakt nedám :unamused:
11. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
maminky, počasí se vám od rána pokazilo, tak zalezte do pelíšku k ratolestem a tulte se :dizzy_face:
11. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Very, tak ro chápu...to bych to jméno taky nedala :pensive:

Very, haha tulte se :grinning: u nás probíhá velký úklid..Anetka tady běhá s prachovkou a utírá prach :sweat_smile: za chvíli jí napustím kbelík, aby mohla vytřít :grinning:
11. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Čest práci a rukám klid :grinning:

Sarii jsem celá nám se kroupy zcela a úplně vyhnuly, tady jen pršelo, ale ta spoušť v Krhovicích byla pěkná, hned v další obci bydlí tchýně a tam taky nic, šlo to nějakým pásem :wink:

Sanu gratulka ke kočíku :grinning:

Neli moooooooc gratuluji k Bc. :grinning:

Gabi držím co to dá všechno co mám :grinning:

my se jedeme s pesem stříhat a nakoupit a na veterinu, tak se možná odpo ukážu :slight_smile:

přeji hezký den
11. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem to včera pěkně přepískla. Večer mě bolela levá strana bederní páteře až po zadek a myslela jsem, že se zblázním, takže dneska nic nedělám.
Jo jinak dneska budeme mít novej gauč a asi na mě působí těhu hormony, protože s tím starým se nemohu rozloučit, i když ho budou mít naši na chaloupce.

Jinak ména: klučičí máme dvě, ale holku nemůžeme vybrat :angry:
11. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Luci, vy jste aktivní s Anetkou :grinning: , bych taky potřebovala, je mi pěkná zima, bych potřebovala nějaký pohyb na zahřátí :wink:
11. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojda kočiny :slight_smile:

Včera jsem nepsala- měla jsem trošku krizi, kterou ještě umocňovala má fyzická neschopnost..Byli jsme Kubíkovi ve škole na té akademii (jak jsem mu šila kostým) a když jsme dojeli dom- nemohla jsem vystoupit z auta, jak mě to zase raflo- prostě síla..V noci se probudím a modlím se, abych po návštěvě záchoda (cca4x) rychle usnula a vypnula tu bolest..Ráno vstávám a místo pocitu odpočatosti se cítím jak po vysokohorském výšlapu s plnou bagáží na zádech..Nejhorší je, že to je fakt všudypřítomné, takže se na to nedá moc nemyslet.. :unamused: ..Jediné místo, které mi přináší jakoutakous úlevu je vana (včera jsem tam byla naloženápřes hodinu) a tak uvažuju, že se ze mě stane něco ploutvatého, než porodím :grinning: :grinning: No nic- nerouhám se, jen oznamuji "aktuální stav"..

Jinak Neli- gratulka k BC- jseš prostě pašák a všechny nás tu strčíš do kapsy- smekám a tak trochu se stydím za první část příspěvku, protože ty sis toho užila po té psychické i fyzické stránce nesrovnatelně více... :pensive: :pensive:

Sanu- tak kočík koupen- to je tedy fofr :confused: :sweat_smile: ...teď ještě toho správného "lamazzáka", cérenku uvnitř a už můžeš brázdit pardubické bulváry.. :sunglasses: :grinning:
11. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Dani- tobě ať dopadne dobře kontrolka a Anežka je pěkně prdelkou vzhůru, jak se na způsobnou dámu sluší a patří :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.