• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dančo jinak jsem chtěla popřát hezkou dovču, užijte si to parádně a kdyby jste zkoušeli tu restauračku z Ano šéfe v Lednici,tak pak dáš doporučení :wink: a kdyby Jusi rodila dám vědět :wink:
9. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@sanuska :astonished: :astonished: , ještě se budu bát, aby prckovi neublížil, ne :astonished: :astonished: !?
Ale dostala jsem jednu radu, tak ji zkusíme.. Díky Soni
Sanu venku už být musí, nemsím přenášet, mám to napsaný z diabetologie, takže mi ho prostě vyklepou, jako tobě Selin :slight_smile:.
Jinak se teda přiznám.. Neměla jsem ani tvaroh :grinning: , Dala jsem tam zakysanou smetanu, ale ta se úplně vcucla do těsta.. Ale nám to nevadí, i tak je to výborná bábovka, jen ji nemám tak hezkou na řezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale chutná moc dobře.. To ovoce v ní je super..

Very, já se právě obávám, že 4 kg už má teď :frowning2:.. Ultrazvuk mám starý přes 3 týdny a to měl 2.6 kg.. Ale co, záleží na obvodu hlavy, ne :sweat_smile:? Se bojím, teď už fest..

Rozi, v pondělí budu chytřejší.. Mě možná mrskne.. Ty tvoje velikonoce jsou úžasný :slight_smile: :slight_smile:. Já ještě často dělám máslovou bábovku, je taková jemňounká, smetanová, pěkně mokrá..

9. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
A jóóó.. Dani, hezkou dovču :slight_smile: :slight_smile:

no holky, datum.. mě by se líbilo 14.7.2010 :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jé tady se peklo a povídalo,to mi si koupili v kaufu na chuť ty mražený větrníčky co maj v akci.
A koukala jsem,že nám to krásné počasí produžují a prodlužují a vypadá to dnes i na teplou noc,včera jsme šli z hospůdky a byla kosa.
Sanu,venku chytneš barvičku i bez solárka.
Delf,vy už jste velký.
9. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jusi, máslová je výborná, mám ji ze všech nejraději :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
a kdy máš přesný termín?? a 4kg nemá určitě to se vůbec neboj, byl krásně malinkej a tak rychle zase nenabral :sweat_smile: , fakt nééé, mě strašili že bude velký a nakonec 3670g a to je tak akoráde, ale myslím, že ten váš bude menší :wink:
9. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
:grinning: prej na obvodu hlavy :grinning: To mě pobavilo, ale Jusi máš recht, hlava je důležitá, ten zbytek už pak není cejtit, ten už je tvárnější než ta kebulka nooo :sweat_smile: Šak taky Sel měla pořádnou bouli na pravé straně hlavičky... :rolling_eyes:

Jusi hele Kokrda ti udělá teda bude chtít vidět UTZ odhad, a dle toho rozhodne, třeba ti udělá hamiltona už v pondělí :sunglasses: Teda jestli se nerozsypeš do té doby... :wink:
9. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
No holky sice barvu venku bych chytla, ale jelikož jsem se Sel pořád ve stínu, tak tam toho moc nenachytám..... :unamused:

JJ jak píše Very, Sel měla taky odhad 3.900 - 4.200 a na to konto Kokrda udělala pana H. ten byl k prdu, tak mi to vyvolali. A porodní váhu měla 3.710 takže míň....

Nooooooo, ale už jsem to tu psala, sestřenka měla odhad 3.600 a "malá" měla 4.200 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No tak dosti porodních historek :grinning:
9. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
No jo Danu príma dovču!!!!!!!! :slight_smile:

Jusi tak mě by se třeba líbiloooooo 10.7.2010 v 7:10 ráno :grinning:
9. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
No a já se loučím, Sel zase pobrekává, tak abych naspala něco z té šílené noci na dnešek a kdo ví jaká noc bude dneska.............. :confounded:

Tak Jusi kdyby něco, tak nepanikařit a tlačit, epidural to když tak jistí :wink:

Tak paaaaaaaaaaaaaaaa
9. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
... tady se povídalo, jdu dočíst...

Sanusko, to jsou zuby, sázím se, že jo. Takhle se to u Anežky projevovalo taky....
9. črc 2010 ve 23:29  • Odpověz
Sanu, to ježdění s nákupním vozíkem... a já se zapřísahala, že já to rozhodně dělat nebudu! Navíc Anežka vožení nevyžadovala, ani houpání... no a co myslíte, včera sama na nákupu, s vozíkem, a už to jelo, sem - tam, sem - tam.... zkrátka matka na nákupech...
Sanu, hadice :grinning: :grinning:

Delf, nádhera!!

Jusi, bábovka vypadá dobře :wink: ... a s tím blížícím se porodem, to Ti fakt rozumím, že má člověk trochu (dost) strach... Budu na Tebe moc myslet, abys to dobře a rychle zvládla.

Verčo, Ty mi fakt čteš myšlenky. Chtěla jsem Tě požádat, abys mi kdyžtak poslala info o Jusince. A restauraci z Ano, šéfe máme v plánu, takže pak podám info :wink:

Díky za přání hezké dovolené. Snad si to užijem, snad to Anežka zvládne, bojím se usínání a nocí, ale věřím, že to půjde. Přeju krásnou dobrou a příjemný týden.
Testovatelky - Lady, držím palce. Těhulky, držte se! A všechny, bacha na sluníčko, opatrujte se, holčiny :wink:
9. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz

Dobré ráno,

Noc na prd, lepší než včera aspoň nebyla vzhůru "jen tak".... no ale budíček ve 4:58 Pak jsem ji na spaní už neukecala..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jestli takhle budem pokračovat, tak budu za chvilku 100 kilová :confounded: :confounded: :confounded:

Jusi????

Rozi dneska zase voláš viď!

Sluníčko svítí, zase bude teploučko, tak si to užijte každý dle svého gusta :sunglasses:

Danu určo se to vydaří, u vás nemám vůbec obavu :wink: :slight_smile:
10. črc 2010 v 06:28  • Odpověz
Jo Jusi dle mé předpovědi, by jsi měla asi tak za 40 minut porodit :grinning: :grinning: Takže....
10. črc 2010 v 06:30  • Odpověz
Ahóóóój :slight_smile:,

Sanu, tak pešek, špatný odhad :grinning: . Jsem pořád celá.. :grinning:. Navrhni jiný datum.. Nějaký hezčí :grinning:. Jsem zvědavá na pondělí, třeba jak píšeš, se na mě Kokrdová vrhne, a ještě večer to bude :slight_smile:.
Už bych to fakt potřebovala, posledních pár dnů tu cukrovku nehorázně porušuju, třeba teď snídám tu moji bábovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, takže prcek kyne a kyne a hlava roste :slight_smile: ..
Jak dopadlo koupando?

Very, díííííííík.. Ta hmotnost mě už straší i ve snu, ale ty jsi mě potěšila :slight_smile:. I když já si stejně myslím, že důležitá je ta hlava, když jde první..

Ahojko, ty větrníčky jsou úžasný, jím je takový polozmrzlý, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska se zase jdete všechny čvachtat, co :wink:. Vy se máááte :sunglasses:
10. črc 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahooooooooooj,hezké ráno :slight_smile: ,
dočtu třeba zítra veče, manžel zítra odjížýdí na služebku a vrací se v pátek, takže tu budu s Kubíkem sama....
Jusi je ještě celá, držím palce, stejně jako Bery :wink:
My v pátek v poradně a na 10ti měsících 10400g a 78 cm :grinning:
Jo, Jusi, krásný datum sis vybrala, mám narozky v ten samý den :wink: Ale už budu stará rašple :confounded:
10. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
... ještě jsem zapla počítač, proto, abych Bery popřála dobré pořízení. Věřím, že to bude OK!
Verčo a prosím o zprávu o Bery.

Tesi, pěkný míry!! ... a vše nej k narozkám!

Tak holčiny, pa :wink:
10. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
Dani ty podej přes Verču taky zprávy jak se máte!!!

Tesi, to bude asi lehce perný týden co.... na Kubajze od rána do večera a od večera do rána sama..... A míry máte pěkný, je to chlapák no :slight_smile:

A Tesi stará rašple jo :grinning: Smím li se ptáti jak se nazveš ve 40 nebo v 50 atd atd???????????????????? :grinning: :confused: Já si teda myslím, že do těch 35 let je to naprostá pohoda co se věku týče, no pak se to přehoupává k té 40ce, ale v každém věku je něco pozitivního, takže hlavu vzhůru neeee???!!!! :sunglasses:
10. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
A my střídáme službu a já jdu spát. Snad zaberu co nejdřív, abych toho co nejvíc naspala....

Tak dobrou!
10. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
dobré ráno a pořádně teplé to bude hyc zase :sweat_smile:
@jusinka já bych taky brala datum 14.7.aby se narodilo to má kája svátek a skvěle bych si to pamatovala dobrý co :grinning:

@sanuska to ses moc chudáčku nevyspala ach jo
10. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
Heký den Vám přeju :wink:

Holky nezlobte se já nestíhám :sweat_smile: :pensive: nevím jak to dělám.Vali je už hodnější jen nespí ve dne max. 20 min.Řev už ukončila.Je jí teplo a to jsme doma.

Zkusím Vás večer až budu mít klid dočíst :wink:
10. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
ahojdy, tak jusinka stále v celku :slight_smile: nojo, ale už to bude každým dnem :slight_smile:
10. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojky,tady dnes bylo mrtvoučko,se nedivím,každá si užíváte teploučka.I já jsem vykoupaná,ale ve vlastním potu,mamča se rozhodla,že bude dělat novou vodu a jak se kopne do starého,však to možná některá znáte,lepší postavit nový.To bude dávat ještě dlouho dokupy.
Jusi,já tipuju,že porodíš až přijde bouřka z těchto veder,to se říká,že se hodně rodí a přeji ti,aby to bylo rychlý a tipuju tak 3100 to jde néé.
Co rozi,neozvala se a jakpak andi a píchajdo.
Gaban a jak ty,manža stále na cestách nebo dovolenkuje,co Dušánek hlídá a opatruje?
10. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
no jo dnes je tu mrtvo to jo no jo venku je pěkně ta se holky smaží u bazénu :grinning: jo jo ahojkyholky máš pravdu taky to známe jakmile začneš něco dělat ve starém baráku je to děs
10. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahooooooooooooooj,
my stále u našich, takže vždycky když přijedeme domů, tak padám :pensive:

Jusinko, já rodila v pátek, v pondělí mi Dr. dělala Hamiltona, takže tipuju čtvrtek, max pátek :wink: a tipuju 3390g :slight_smile:

Tesinko, Kubíček krásná váha :slight_smile:

holky já vás lituju s těma dětičkama, jenda se nevyspí,druhá nespí přes den :confused: , já nevím co mám a to teď občas už taky řve, už se projevuje, ale proti vám se já jen rouhám :pensive:

Sanu, přeju ať máte lepší noc

Gabčo, to je děsný, nevím co bych dělala, kdyby Míša takhle nespal :confused: , já tohle neznám a kór když byl takhle malej to chrněl půl dne :sweat_smile:
10. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
Holky, mě už to vedro nebavííííííííííííí :confounded: :confounded: . Doma máme 32 st, vyvětrat to nejde, když se nehne ani lístek :rolling_eyes:!!!!! To je hnus.. Drahý má noční, tak se budu převalovat v posteli sama :rolling_eyes:

@tesinka, tak už radši předem, všechno nejlepší.. Ale tu rašply jsem teda taky nepochopila.. Jsi v nejlepších letech. Maladá, zdravá, krásná.. :wink:. Navíc te´d týden doma bez chlapa.. Nějaký mejdan, nebude? :grinning:

@sanuska, jak střídáte službu? Když se vzbudí manžel, tak hlídá a ty to chodíš dospat :slight_smile:? Viděla bych to případně stejně :slight_smile:

@hop, ještě nic.. on ví, co dělá.. V tomhle vedru je mu líp u maminky, mamánek jeden :slight_smile:

@ahojkyholky kopete vodu v tomhle vedru :astonished: :astonished:, fuj.. TaK ať je to rychlý, nebo se v tom vlastním potu utopíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Váha co tipuješ by byla super!!!!!!!!!!!!, ale to je málo.., tolik mít určo nebude :zipper_mouth:

@delf14, koukám, že, se datum líbí :slight_smile:.. Jak se cítíš v tomhle vedru? Koupeš se, nebo radši ne?

@rychnov3 Danča už dovolenkuje.. Se má ..

@verysek1 normálně ti ty rodiče závidím ( v dobrým, samo).. Naši bydlí daleko, vidím je jednou za měsíc a někdy ani to ne, a tchánovci.. Rozvedený, škoda mluvit.. :unamused:. A já bych se tak jela rozplácnout někam na zahradu, jako jezdíte vy :sweat_smile:. Váha už by byla lepší, to by mohlo možná být.. No do 3500g to ještě beru :sweat_smile:

@gaban, vydrž holka :slight_smile:

Ten pan Hamilton :grinning:, bolí moc ??????
10. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
Tak jsme se dnes vrátili z chalupy. Manža se tam včera opil s našima kamarády a dnes jsme slavili svátek. Naši mi dali deku na mimčo a dupky a naušnice co jsem si vybrala a tchánovci taky kojící košily atd. Můj taťka už byl okouknout náš kočárek a prý ho pak objedná. Jsem úplně hotová.
10. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@jusinka no víš jak já nejsem vodomil takže né,já jen kamarádím s vaou nebo se sprchou :grinning:
dabli no supr tak běž odpočívat
10. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
no záleží kdo ti ho provede pokud ten doktor to umí dobře tak bolí u mě ho dělal a bylo to hoooodně nepříjemné myslela jsem,že mu dám kopačku do nosu,no ale zas druhý den byla dcera na světě díky bohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@ahojkyholky nooo tak manža jede směr Španělsko a teď se nachází ve Francii.
@verysek1 hlavní je, že už je hodná a povídá si.Jo a taky ve čtvrtek měla 4420g a zdá se, že roste víc do délky :wink:
@jusinka neboj to dáš :wink: a už se to blíží :wink:
@dablikolik tak výbavička se chystá :wink:
10. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jusi, no já to dobře znám, když jsem bydlela na Vysočině, tak jsem taky měla rodiče daleko a tchánovci v té době stáli za starou bačkoru :sweat_smile: :confounded: , to až svatba změnila vztahy a nejvíc malej Míša, ale jak se říká odpouštím, ale nezapomínám :pensive:
A Hamilton, prý bolí a dost, ale upřímně to bylo úplně v pohodě, a to mě dr. řekla, že to udělala fakt jako hodně :sweat_smile: :grinning: , ale já už byla tenkrát otevřená, ale nevím jestli na prst nebo jak to bylo :wink: , takže asi jak od jakého dr. :grinning:

Gabi, má být po kom dlouhá, vždyť manža je dlouhán a váhu bych do ní teda neřekla, je ta vaše |Valentýnka pro mě drobek a hotovo :wink: :slight_smile:
10. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.