• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
dobrou
10. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
Díky za info :sweat_smile:

Jdu taky na kutě, dobrou noc :pensive:
10. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj, zase se na nás chystá parný den... :sunglasses: :rolling_eyes:

Jusi kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid, to bylo zcela vyjímečné, to naše střídání služby!!!! Jinak se pokouším dospat když více faktorů dohromady dovolí, když Sel spí, což se povede málo kdy a na štěstí to není zase až tak časté..........

Hamilton, no nevím, nic příjemného to není, lehce jsem vyšplhala po lehátku, ale přežila jsem, já měla čipas jak z betonu....

Hicy strašný, večer v ložžnici 30 st.....

Jooooooo a Jusi, jak tu někdo psal, ty budeš rodit až bude bouřka což hlásej naaaa myslím víkend??? Jako samo další.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. črc 2010 v 07:06  • Odpověz
@jusinka to je mazlíček malej, jako to naše dítě chlupatý :grinning:

@rozinka007 rozi supeeeeeer, máš zásobu jak blázen, tak držím pěsti

já to vymyslela následovně, mám 3 mrazáčky, takže až se vrátím, tak se rovnou stavím v Jihlavě, chci aby mi hned udělal UTZ páč tady není, tak abych věděla jak na tom jsem a domluvím se s Dr. na KET, třeba to klapne taky :wink:

Rozi už plánuju co budeme ty 3 dny dělat, objednala jsem mu thajskou masáž, to mu bodne, pak tu má jakési procedury v rámci ubytka, tak bude jak znovuzrozený :grinning: doufejme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska mi přifrčí spolubydlící, tak jsem zvědavá co se objeví ve dveřích

jinak Dani asi pozdě, ale vše nej nej Anežce a užijte si dovču :wink:
11. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
ahojky jé míšo tak pak napiš jaká je spolubydlící to jsem zvědavá teda a pořádně si to užívej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nabírej síli.
11. črc 2010 v 09:57  • Odpověz

Míšo, tak to jsem zvědavá, kdo se nastěhuje. Snad to bude aspoň trochu tvá krevní skupina...... Máte v pokoji aspoň příjemně, nebo se tam taky vaříš...?

Dalf tak jak noc, dala ti drahá nevolnost klid?

Jusi???????????????????? :confused:
11. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojky sanu zaplat pánbůh dala musím zatukat už tři dny ok tak jsem zvědavá kdy to zas přijde
11. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
ale zkouším co mi vyhovuje zatím jsem přestala pít kafe to 3v1 tak jestli to bylo po tom nevím,ale zatím dobré a nebo to mohlo být o víně hroznovém to teda taky ted nejím bojím se ale když to bude do úterka dobré tak si zkusím udělat kafe a uvidím,zda to dělá nebo né
11. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
Gabi výbavičku pomalu kupuju.

Jinak chci se zeptat je normální že mě mimi v těhlech vedrech moc nekope. Za poslední dva dny tak max. 6 kopanců
11. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahóóóój, jsem tadýýýýýý a stále 2v1 :grinning:, jsem od rána nějaká líná, tak jsem jen ležela u tv. Navařeno mám ze včera, dneska nic nemusím, jen rodit, když bude drobek chtít od maminky :grinning: :grinning:

@sanuska, ale já to střídání klidně myslela vážně :slight_smile:, proč ne? A teda rodit příští víkend nemůžu, musím to stihnout buď dřív, nebo dýl.. Manžel bude mít dvanáctky a nemá kdo za něj jít :unamused:, by mě šlehlo. Sice se nabízejí kamarádky, ale já tam chci chlapa :sunglasses:. Vedro je všude, Sanu :rolling_eyes:, ale myslela jsem si že vy máte v domkách líp :astonished: :astonished:. Jak to snáší Sel?
Hamiltona chci, představuju si to jako svoje první IUI, prý jsem měla čípek úplně na těsno a Šárka mi tam šťourala nějakým nástrojem, myslím že tomu říkala američan a pak jsem i krvácela.. A lezla jsem po lehátku taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spocená jsem byla až nevím kde :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Porod bude bolet víc, tohle musím zvládnout :grinning:

@misa.77 ahoj rekreantko :slight_smile: , jak se máš? Víkend je tam nuda, viď. Jsem zvědavá na tvoji spolubydlící, hlavně aby to jen trošku šlo.. Co procedury? Jaký máš :wink:? I skotský střiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:?

@delf14, třeba už se to lepší, bylo bylo by to fajné, viď..

@dablikolik, mi taky přijde že v tom teple se prcek tolik nevrtí.. Asi jim je taky hic, tak odpočívají :wink:. Ale když vypiju sklenici studený vody, většinou ho to rozhoupe :grinning:
11. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
Jusi střídání bych samozřejmě taky brala, ale polovička je jiného názoru víííííš :wink: :grinning: :rolling_eyes:
Takže jestli manža bude spolupracovat, tak to je jasný, že je to pak paráda.....
Vedro je všude barák je už taky vyhřátej jako blázen, klimošku nechci pouštět, aby jsme se Sel nerýmovaly a tak jede jen větrák, aby se aspoň hejbal vzduch........ A Sel to snáší na prdlačku asi jako většina mimin. V noci má mokro pod hlavou i když je defacto nahatá, okno otevřené, ale střecha hřeje jako blázen, takže tam je prostě 30ka a ta se nehne :angry:

Delf jj vyřazovací metoda, vydrž pak to zkus a uvidíš, jestli se to vrátí.... snad už neeeeeeeeeeeeeeeeeee
11. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahojda
hlásím že jsme dneska ve 02:30hod. vrátili od moře. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj,já viděla hlášení a už jsem si myslela,že jusi to má za sebou,no neva,madli,vítáme tě zpět,jak bylo?
Áno,u nás se v tomto vedru maká,zatím máme zhruba vykopáno,počkáme co na to v pondělí odborník a kdyžtak se bude pokračovat.A já mám zřejmě celý týden odpolední,to bude na padnutí.
U nás máme v domku taky hic,jsme pod plechovou střechou,takže žúžo.
Míšo a já si furt říkala co bude s vašimi mrazáčky,když o KET nemluvíš,viděla bych to stejně jak ty,zdá se mi to rozumný.
11. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
Zdarec, Val chrní :grinning: :grinning:

holky tak to já mám doma krásně chladno a v noci teplo vůbec nepociťujem spíme jen s ventilačkou a co tu šmejdil zloděj tak někdy jen s mikroventilací :unamused:

Joooo a Důša má nové kolo se mu to vyplatilo je šťastnej jak blecha , už dospělácký :pensive: v zimě vyrostl jak blázen.

@madlina vítej doma :wink:
@jusinka to je dobrý nemusím nic jen rodit :grinning: už aby to bylo viď. Jééé já jsem se tak těšila na Valentýnku, že už ji budu mít :wink: a na porod nebo bolest jsem zapomněla...
@misa.77 už si užívá lázně :wink: a plány máš dobrý :wink:
11. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
Pěkný podvečer :slight_smile:
já jen nakoukla co Jusinka od našich, takže píšu až teď z domu :wink:

Jusi, vidím to na tento víkend :wink: , to bude manža doma ne? :grinning: , řekni mu ať si to s mladým domluví, můj chlap to taky udělal a fakt jim to klaplo, přesně, dá se říct že na minutu :wink: , takže v den který chcete, večer před tím pěkně pohladit bříško, pomazat krémíčkem a domluvit se :wink: :grinning:

no holky náš paneláček je saunička sama, ale myslela jsem, že to bude mnohem horší, takže zase tak úplně si nestěžuju :wink:

Míšo, též přeju fajnovou spolubydlící a hlavně přeju ať plán vyjde :wink:

Beryku, zítra jdeš k Dr. držím pěstičky ať co nejlíp pořídíš :wink:
11. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
Madli jaké bylo moře a co dovolenááá, jak já bych jela :pensive: :sweat_smile:
11. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
Dabli, všechno nej k svátečku :wink: :slight_smile:
11. črc 2010 v 18:38  • Odpověz
Dani-užijte si dovču
Míšo-ty si koukej užívat a až se vrátíš, jdem v srpnu do KETu spolu, já čekám na mrchu a pak to rozbalíme s naší Klabzubovou šestnáctkou :grinning:
Lady-spokojená jsem se Šárkou strašně mooooooc, je skvělá, po OPU jak jsem se obouvala, do mě král Miroslav vrazil dveřma, to mám asi za to :wink: samozřejmě omylem, se omlouval, bylo mi nic moc, nechtěla jsem ho tam potkat :rolling_eyes: Jooooooooo, a kdy je testovačka? Ať držímm moooc palečky, ještě víc než ďo teď
Beryku-tak zítra tam budu jak na koni, uvidím tam ještě Nelika a Jusinku 2v1. Jsem nevěděla, že Hamilton bolí, vždycky mi bylo řečeno, že tě tam polechtaj :sweat_smile:
Tak jak Sanu-už ses za ty dva dny opálila?
Hojky zítra to bude takové hektické s tou nemocnicí a navečír odjíždím na týden na chalupu, takže mám mobil a budu volat o info těm, co mám na ně mobil, ať vím, jak Jusi a vy.
Gabi-jak nám roste malilinkatá princeznička? :dizzy_face:
Woblu-jsem tě tu dlouho neviděla-jak prťousek?
Veru-dám do té bábovky vše, co ji prostě udělá vlhkou, ale máslovku neznám. Včera jsem upekla borůvkový koláč a nešetřila jsem s drobenkou, že ji mám moc ráda a manža utrousil, že by ji tam mohlo bvýt méně, takže příště si mám udělat půlku jen pro sebe :angry: prevít nevděčnej.
Tak dobrou a jdeme na fotbálek, musim žehlit, v tomhle vedru :frowning2: papa
11. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my už jsme doma :slight_smile: Dovča byla super..ani ve snu jsem si jí takhle nepředstavovala..Anetka byla zlatá..na snídani jsme jí museli budit a to byla do 10ti hodin :grinning: přes den si hrála s dětma u moře nebo u bazénu...měla tam první lásku :grinning: a večer chodila tančit na dětskou diskotéku :grinning: fakt bomba :grinning: Byl čas i na slunění :grinning: :grinning: :grinning:

Dočítání opravdu nedám :astonished: :astonished: :astonished: nebyl by nějaký souhrnu?? :sweat_smile:

My jdeme zítra s manžou podepsat žádost na IVF, tak se těším, že se to zase posune :dizzy_face:
11. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
Very děkuju
DNes jsem byla už nervní že mimi necítím. Zavolala jsem manžu ať si jde bříško poslechnout a mimi ho koplo do ramene a pak do ucha. Asi chtělo tatínka :slight_smile:
11. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@luucia vítej doma bylo tam náádherně co a jak Anetka??

holky mám dotaz Val má na čele nad kořenem nosu pořád nějakej flek rudej i nad okem už se mi to zdá divný.Nejdřív si všichni říkali, že to má otlačeninu z porodu, ale byla císařem, tak to je blbost.No bojím se , aby to nebyl nějaký ten oheň.
A dnes ráno zas měla ve stolici jasnou krev tak ji asi zas praskl ten zadeček.....ach jo
11. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@gaban bylo tam suprově..nechtělo se mi vůbec domů :unamused: Teplíčko, moře jako kafíčko, jídlo luxusní :dizzy_face: fakt bomba všechno :dizzy_face: Anetka byla suprová, lítala v moři, koupala se, houpala na vlnách, hrála si v písku... hodně si vyhrála s dětma, jeden den si hrála s dánkou, druhý den s němcem, další den s francouzema..je super, jak ty prcci neřešej řeč :grinning:

To teda vůbec nevím, co by to Valentýka mohla mít :confused:
11. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
Dobrý večer.

Tak my jsme dorazili z pohotovosti, Kubíček má horečky, nafouklý tvrdý bříško, sotva dýchal, upadal do spánku, brečel, no hrůza jsme mysleli, že má zauzlení střev či co. Po cestě se zlepšil,ale pláče, nejí, jen pije, má 38,8, napsali nám hylak a uvidíme. Teď usnul brouček.

Zítra tudíž s Bery nepojedeme, ale zavolám tam, aby o ní věděli. Moc ji držím palečky.

Nedočítám, jen Jusi je celá, no děvče v těch vedrech to musí být náročný.

Gabi, Kubíček má taky ty fleky na čele, na nose, na očičku, na hlavičce a nad krkem. Prý to zmizí do roka až do dvou let. je fakt, že to bledne.

Jdu broučka zkontrolovat.
11. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
Rozi, já taky žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale teď jsem si dala dobrou véču a ještě mě čeká desert, takže si to žehlení vynahradím :grinning:
ale je fakt, že v tomhle vedru si ještě přitápět je o život :pensive:

Gabi, jjj, jak psala Nelča to zmizí, a pro klid duše se zeptej Dr. příště, ale myslím, že to nic nebude :wink: a zadeček ať se brzy zahojí, chudák :frowning2:

Luci, to je super, že to byla fakt dovolená v pravém slova smyslu :dizzy_face: , jo děti jsou bezprostřední a řeč pro ně není problém, kdyby tam byla Anetka měsíc bude umět všechny 3 řeči :grinning: , děti jsou na tohle super :wink: a co romantika s manžou, nepřivezli jst si malé Mallorče :grinning:

Neli, chjooo, to je teda mazec, ať se brzy |Kubíčkovi uleví a teplota ustoupí co nejdřív, z čeho tu chudáček může mít?
11. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
Dabli, no vidíš, už i tatínka si žádá, ale chápu tvé obavy, když mě malej taky nekopal, začala jsem panikařit a brečet, protože většinou to bylo po nějaké zátěži a pak jsem si to vyčítala, tak jsem vždycky zalehla a ležela tak dlouho v klidu až se pohnul a většinou to bylo tak, že se manža přitulil a jak dal on ruku na břicho tak začaly kopance :slight_smile:
11. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
Madli, díky za pochvalu fotek :wink:
11. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@verysek1 no Mallorče asi nebude..ale to nevadí, doufám, že v Sanusu nám zařídí Sanusátko :dizzy_face: :grinning: :grinning:

neli, at je Kubíčkovi brzy líp :dizzy_face:
11. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
Luci, sanusátko už jedno máte a je moc hezký, tak druhý bude taky hezký i bez Mallorci :wink:
11. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
Very, jj, věřím tomu :wink: ale jak se to blíží, tak se bojím víc a víc...ale to tady všechny známe :pensive:
11. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
Luci, tobě taky díky :wink: :slight_smile: , je to hlavně práce paní fotografky :wink:
no strach a obavy jsou na místě, ale ono to vyjd, u vás nebyl přeci žádnej závažnej problém :wink: , koukni na Woblu, Gabi atd, bylo to na poprvé, tak proč ne ty a když ne na poprvé, tak to bude co nevidět, máš Anetku a to tě bude držet být v klidu, že už jedno máš, když tě teda nenaštve :grinning:
11. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.