• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
@nela08 no prosím tě :confused: chudák kubíček .ať mu je brzy líp.......

Luci tak to je super, že jste si dovču takhle užili :wink: a hlavně Anetka.Děti ty si spolu pokecali i když si nerozumí to je bezva :wink:
11. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@luucia a preý se výborně těhotní hned po dovče a hlavně po moooři.Pomáhá to tělu. taklhe jsme upekli Dušánka.V září bylo moře a v listopadu už byl v hlášen, že je v břichu :wink:
11. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ola

Venku na padnutí, teda přes den teď to jde...

Luc vítej zpět, fotečky budou? Paráda, že jste si to užili šici tři :slight_smile:

ROzi opálila a jako kdy když Sel spí třeba 45 min no i tu hodinu..... no a to mažu něco udělat doma, protože když je vzhůru tak se prd udělá..... a jsem s ní pořád ve stínu................ dneska jsme ani ven nevylezly..... :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes:

Nelčo no prosím tě :astonished: A důvod uvedli???, Co by to mohlo být za "radost" :unamused: Ať je mu co nejdřív dobře!!!!!!!!!!!!

Holky potěj se dětem taky tak šešulky????????????? Sel ji má úplně mokrou jak se pořád pachtí no a když spí v kočárku i když je jen v plíně, tak má pod hlavičkou mokro......

Jusi kdyby něco......tak se drž :grinning: :wink:

Přeju co nejchladnější noc.....

Paaaaaaaaaaa
11. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz
Hlásím návrat z dovolený...

Verče už jsem pochválila fotky...

Květi... tak to Jakoubka hlídej :astonished: ! Však vidíš za dva rohy, co by se mohlo dít... A zítra napiš, jak mu, broučkovi, je :wink: .

Jusi... nic :sweat_smile:

A ostatní musím dočíst :wink: ... Ale už jdu asi spát... ikdyž v tom hice to bude houbelec odpočinek :rolling_eyes: ...
11. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz
Zdar holky, už spíte :wink: ?

Luci, vítej zase doma :slight_smile: a těším se na fotečky :dizzy_face:

Madli, ty taky, co fotečky :dizzy_face:?

Ahojko, ať máte brzo hotovo, musí to být hnus, v tomhle počasí..

Gab, jestli brzo neporodím, stěhuju se k vám, když tam máte příjemně :sunglasses:, aspoň se vyspíte.. :wink:

Rozi, snad se zítra ještě i s Bery potkáme, budu vás vyhlížet :slight_smile:

Neli, hlavně že to není nic vážného.. Ať je Kubíčkovi brzo dobře.. Teda ale ještě hicovat v tomhle horku, chudáček :pensive:. Co se týká mě, náročný to je.. Ale když si představím, ještě v tomhle rodit :astonished:, tam zdechnu horkem, nebo jsou na sálech klimošky :sweat_smile:?

Sanu, dííík, ale asi nic nebude, jsem úplně OK :wink:. Ale pamatuju si.., nepanikařit a tlačit :grinning:

Holky ráno lítám po dr, musím do nemocnice se nacpat ke Kokrdový (snad to půjde, Mindžák je moje noční můra :confounded:) , tak se přihlásím až jak to bude možný :wink:.

Klidnou noc, pokud možno :wink: a zítra :slight_smile: :slight_smile:

11. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz
AHoj

Přeju krásné rozhicované pondělí! Všem pracujícím (Agi lítá po venku!!!!!! :confounded: ), aby to přežili bez úhony!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jusi má obíhačky, tak snad to stihneš co nejdřív..... a Bery s Rozi že zdravíme!

Bery držím pěst, jsi uřčo napnutá jak struna, ale věřím, že to bude v pořádku!!!!! :slight_smile:

Tak a já utíkám fackovat, když Sel má ještě výdrž v postýlce....

Během dne juknu.
12. črc 2010 v 07:07  • Odpověz
Krásné opravdu rozhicované ráno :sweat_smile:

u nás se nechce spát v tomto horku, takže už taky strašíme od 6 :grinning:

Jusinko, ať ti to dobře dopadne a klimošky na sálech nejsou, neboť miminko se musí narodit do teploučka :sweat_smile: :grinning: , já rodila v lednu a i tak mi byl hic jak prase, díky za mokrý hadr od manži na ksichtu :grinning:

Bery, dneska tfuj,tfuj,tfuj :wink:

Šári, tak jak bylo na dovče a kdy budou u vás fotečky???????????

Gabi, taky se k vám nasáčkujeme na noc :grinning: , když máte chladno, my teda ne ani s větrákem :sweat_smile:

Sanu, když spí v kočárku i jen s plínkou tak to má taky mokrý, dám ho do bazénku kočár na sluníčko a než vylezeme, tak je to suché, je to všude určo stejný, když kojíme tak je orošenej celej :grinning: , kapičky potu má na nosánku pod očičkama prostě všude.

Nelčo, jak je dneska Kubíčkovi???
12. črc 2010 v 07:33  • Odpověz
Zdravím všechny,opět bude pařák a já už chci zase trošku deštíku,prosím,prosím,posledně mi to vyšlo.
Neli,snad to bude jen z horka,ať je Kubíkovi líp.
Beryk,strašně moc a moc ti přeju na dnešek hodně štěstí.
Jusi,ať to ani necítíš a pamatuj až bude bouřka a myslím že tam klimošku určitě maj,ale tu ani asi nepocítíš.Mluvím jak kdybych už někdy rodila,co?
Luc,vítej z dovči.
Sanu,myslím,že je to normální,že se Sel potí.
12. črc 2010 v 07:38  • Odpověz
Hm,tak klimoška neni.
12. črc 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahojko, no takhle asi tam je, to nevím přesně, ale nepouštějí je, musí udržovat teplotu, vím, že když jsme byly s jinýma maminkama na prohlídce, že nám na těch sálech bylo mdlo a oni nám řekli, že nemůžou vyvětrat, že se mimčo musí narodit do teploučka a to jejich lehátko je ještě víc vyhřívané, takže se opravdu pěkně pečou :grinning: , ale pro ně je to asi příjemné :wink:
12. črc 2010 v 07:51  • Odpověz
V rychlosti zdravím, vykecávat se nemůžu, mám fofr. Jůsa celá, Rozi bezva úrodička, něco nového Beryk?
Jako jsme magoři, včera jsme v poledne v tom pařáku na slunci kopali výkop pro elektriku, MarŤas je hodnej, akorát včera mu bylo asi teplo a hodil si hysteráček, že pak nechtěl ani prso :confused: ale zmákli jsme to, od čtyř ráno si spokojeně povídal v postýlce :confounded: jsem byla celá nadšená :sweat_smile:
Musím jít přebrat Martinovo oblečení, co mu dávat nebudu a co nemá smysl nechávat na druhý kolo, chci se stavit v dětským bazárku a dát to k prodeji - zároveň tam musím koupit nějaký bodyčka s krátkým rukávem, ze všech mi vyrostl a po Honzovi mám všechno z dlouhým. Taky vezu psa na operaci, tentokrát Toníčka na repas tlamy. Pak nás snad čeká pohodička na Opaťáku, doufám, že bude foukat, chci zase torchu poškádlit serfa. A dědeček koupil vnoučkům loď, tak nás snad sveze :grinning:
12. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno.
Tak Kubíček měl ještě ráno teplotu, má průjem, ale je veselejší, tak jsem šťastná. :slight_smile: Noc byla stejná jako vždycky, mnohokrát vzhůru, obohacená jen o převlíkání totálně propoceného miminka. Právě tady hraboší DVD z poličky, tak to snad vypadá, že se uzdravuje. :slight_smile:

Bery, Rozi, Jusi, ty dnes na ko, držíme palce. Já s nima nešla, to by s Kubíčkem nešlo. Ale zvládnou to i tak. :slight_smile:

Ta vedra, to je děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jak přežíváte v těhle vedrech? Ještě že my jsme u našich.Bazén je neustále obsazen :slight_smile: Nedovedu si představit život tady v činžáku :confused:

A co jinak? Co nového? Co jusi,už má miminko? A co snažilky? Beryk,míša a ostatní??? :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:34  • Odpověz

Věru čauky, nového?

Rozi měla 23 folíků, ET má odložen kvůli začínajícímu OHSS, Lady má bojovníčky u sebe, Jusi je na monitoru a u Kokrdové v poradně, tak uvidíme s čím přijde, Beryk je taky dneska u Kokrdy, Míša se rekreuje v lázních, Delf měla noční nevolnosti teď jí je líp, Andy taky vše v pořádku a jinaaaaaaaaaaaaak ???? Ani nic snad, na koho jsem zapomněla tak se omlouvám...

U vašich pohoda viď. To je fajn, že máte možnost se takhle přestěhovat.......
12. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
Jo aha, tak Věru je už je asi pryč, jsem teď koukla na čas....
12. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
zdravím všechny

copak je tu nové?Co naše snažilky? A co Jusinka?
Verunka měla tu šestou nemoc, vyrážka už je fuč, hurá jsme zdraví :slight_smile:)))))))))))))))))
12. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky,

tak my byli dneska sepsat žádost na pojištovnu...zítra jí hodím na poštu :slight_smile: dr všechno vysvětlila, od srpna budu brát HA, před MS na UZ a asi v polovině září to vypadá na píchačku :dizzy_face: se normálně těším :sweat_smile:

Jinak jsme u našich u bazénku, tak je krásně :dizzy_face: v noci běžela klimoška, tak jsme se krásně vyspali :dizzy_face:

Bery moc držím všechny palce, co mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
Bery ted volala, Kokrdová na ni byla moc hodná, uklidnila jí, příští týden v úterý naberou triply, pak genetický ultrazvuk a pak se domluví. Bery má velikánskou naději, že je mimi v pořádku, dr. zdůraznila, že vzorný NT mluví hodně ve prospěch zdravého miminka, ať se snaží být v klidu. Moc vás všechny pozdravuje a děkuje za držení palečků.
12. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
Supr , krásné zprávy od Bery :slight_smile: , tak snad bude vše ok.
@nela08 Ty jsi, ale rychlý informátor :slight_smile:
12. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
@jusinka jaký skotský střiky?? co to je?? mám vaginální irigace, slatinové tampony a zábal, perličkovou koupel uhličitou koupel, vířivou koupel na dolní končetiny, šlapací bazenky, masáže zad, mojžíšovou, cvičení v bazenu, gynekologický plyn a to je myslím všechno a zítra jdu na thajskou masáž :grinning:
Jusi jsem se tě chtěla zeptat, ty jsi šla na KET hned jak jsi přijela z lázní?? a sliznice ti narostla na 8mm po hormonech nebo sama?? a jaká byla sliznice na kontrole u Dr., myslím tvého, promin se ptám, ale jsi jediná kdo má stejný problém nebo měla jsi stejný problém
dneska jsem to dostala, tak jsme 2 procedury musely zrušit, jinak pohoda

@rozinka007 super, tak půjdeme spolu, prý se těhotní ve dvou, tak to musí klapnout :wink:

jinak spolubydlící je taky ze Znojma, tipuju 27, v pohodě :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
Bery super zprávy, držím pěstiiiiiiii :wink:
12. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Zdravííííím všechny :slight_smile: :slight_smile:, jdu jsen podat hlášení, mám hlad jako vlk, v toubě se mi peče pizza :wink: ,

celý dopoledne v tahu, na řadu jsem šla až v 13.30 hod., hrůza..
Pomalu se otevírám, jsem volně na jeden prst, hlavička je natlačená dole, ale protože je drobek drobek - má 2920 g :sweat_smile: - prý mám mrňavý břicho, kde bych čtyřkiláka měla :grinning: , dává mu dr. ještě týden a když nic, tak mu zlehka pomůže tím hmatem. Už dneska si líp sáhla, říkala, i to jsem cítila a te´d mě bolí břicho, tak třeba pojedem.. :wink:. Ale Kokrdová je moc fajn dr., sympatická, bych ji brala u porodu všema deseti :slight_smile:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V čekárně jsem se potkala s holkama, tak mi to kráásně uteklo. Nervičky jsem s Rozi měli pořádný, Bery byla u dr. snad hodinu :astonished: .., ale dr. ji uklidnila, snad to bude dobrý, to důležitý už vám psala Nelča výš.. Pěstičky držím dál..
Rozi jela na chaloupku, týden tu nebude :slight_smile:

A teď se jdu najíst, dočtu nějak dýl.. Zatím papa
12. črc 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahoj... léto mám ráda, ale tohle už je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

Jukám kvůli Kubíčkovi a taky s jakou přijde Jusi... Květi, to je moc dobře, že už je Kubíček lepší :slight_smile: ...

Jé a Bery... je v dobrých rukou, ještě že tu máme Nelču, že joo :wink: ?

Věrka si užívá v mamahotelu... to je život :dizzy_face: :grinning: :wink: :slight_smile:...

Míšo... Znojmo obsadilo lázně, tak to je dobrý :slight_smile:... užívej si to.

Sanu... u nás taky šešulka spocená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ještě, že Mar nemá bůhví jaký páčo...

Pa, jdu ven...

12. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
Tak Nelik s Jusinkou vše pověděly, jsem říkala, že má 3 kg, škoda, že jsem se nevsadila :angry:
Neliku-ať je Kubíčkovi čím dál lépe-je to přece taky bojovníček
Jusi-podej hlášení na chalupu
Beryku- ty buď zase o něco klidněšjší, u Kokrdový jsme v dobrých rukou
Woblu-16E je fajn, mám takovou malou zásobičku :sweat_smile: :dizzy_face:
Míšo-ty se vracíš asi cca 4.8. dom, pak nějak za týden bude MS a pak jdeš asi do KETU, že? Tak uvidíme, jak se sejdeme, já bych ji měla dostat poslední týden v srpnu, ale pokud budou furt vaječníky nateklý, odloží se to o další měsíc :frowning2: ale modlím se, aby už ten KET konečně proběhl, je to pro mě zase něco nového :wink: Jinak procedury máš super, takže to prostě teď klapne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sariii-chudáci vaši mimískové, tyhle vedra jsou drsný pro dospěláky, natož pro vaše miláčky
Věru-není nad bazének, zítra jdu na chapupě do Chrudimky, ještě tam hodím psa :wink:
Luci-po dovolený to prostě vyjde-takže se těš na píchando :sunglasses: já taky najednou po lázních a moři měla 23 vajec a před tím žádnej KET
Takže-mějte se tu fajn, já se budu info u mého tajného zdroje :grinning: a v neděli zase napočtenou
12. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@rozinka007 jj 4.8. valím domů a jak říkáš, cca kolem 12.8. bych to měla dostat, jde jen o to, jaká bude sliznice, 14.8. jedeme na týden na dovolenou a jestli budu muset připíchávat Menopur, tak je to v pytli páč bych neměla jak chodit na KO, musím se s Dr. domluvit a čekám co mi odpoví Jusinka, jakou měla sliznici po lázních a jestli píchala na KET nějaké hormony :wink:

jsem ted byla bruslit, děcka už vím co to je být naložená ve vlastní šťávě, mokrá durch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
Jsem zde, uvařená, upečená, zoufalá :rolling_eyes: , to je sílá, se snad rozteču.. A co teprve ty vaše mini dětičky, naštěstí ještě nemluví, kdyby to uměly, asi by to taky nebylo nic pěknýho :angry: , chuděrky malinký..
Holky to už není normální, co..

@misa.77, já byla v lázních před 5ti lety a to jsem o umělku ještě neměla ani tucha, tak ti bohužel neporadím.. Jen jsem chodila k dr, která byla taková přírodní, takže mě tam poslala, a pak po příjezdu jsem byla na ultrazvuku a sliznice prý byla super,ale kolik, to nevím. Opět, tenkrát jsem prostě netušila, že je potřebná nějaká výška.. Ale měsíčky jsem měla asi půl roku mega silný, což bylo jen tenkrát, pak už zase ne, tak to určitě na sliznici vliv mělo :wink:. Píchat na sliznici jsem měla začít od listopadu, kdyby ten poslední KET nevyšel.. Naštěstí vyšel.. A ty mysli pozitivně, protože žádný píchání nebude potřeba :slight_smile:, sliznice bude mega :dizzy_face: :dizzy_face:
Ty skotský střiky jsou jak někde v psych. léčebně.. nahatý jsme stály u zdi a taková nevrlá baba nám jezdila šíleným proudem vody po páteři, prý to bylo na prokrvení..
Procedury máš hezký, ti závidím ty šlapací bazénky, v tomhle vedru musí být hrozně příjemný :wink:. A ten gyn. plyn, už jsi na něm byla :grinning: :grinning:. Už z dálky ta budova smrdí jak zkažený vajíčka :grinning: :grinning:
Spolubydlící super, fajné, že :slight_smile:

@nela08, jsem moc ráda, že je Kubíčkovi líp :wink:!!

@verysek1 ta klimoška mě teda nenapadla.. Takže mokrý hadr to kdyžtak jistí :unamused: .

@vm72, užívejte všici bazén, musí být super :slight_smile:

A břicho už zase nebolí, nic z toho pro dnešek nebude :angry: :angry:. Jdu čučet na tv..
Všem hezký večer
12. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahojda.Nel tak at je Kubíčkovi lépe.To jsou horečky z tepla.Vždyt už to není možný.Já byla předevčítem v práci pro papíry a málem jsem tam sebou sekla jak se mi udělalo blbě.Budu si muset koupit asi přístroj na tlak.Bery tak to bude už dobré.Míšo přesně tak na ketík když máš tu možnost.Téda a po těch procedurach aby nebyla sliznice o.k.Luuc neboj pokud jsi zdravá tak to většinou výjde hned.Ahojko píchajdo už tak nějak zvládám a sukně nosím dlouhý tak ty modřiny nejdou vidět a moc nikam stejně nechodím páč přes den většinou spím a v noci jsem vzhůru to je děs.jusi tak to zmákneš do termínu a nebo s první bouřkou. :wink:
12. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj, jen jsem to přelítla :wink:

hlavně kvůli Bery :wink: a čtu skvělé zprávy, takže super, držím dál pěstičky a hlavně ten klid :wink:
Bery, držte se !!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Jusi, no parááááda, ale já byla na prst otevřená takovou dobu :confounded: a nic, hamilton zapůsobil až za 4dny, takže spíš to byla ta domluva mladýho s ta´tkou, tak si to na čtvrtek nebo pátek domluvte :grinning: , ať mi vyjde ta předpověď :grinning:
a malý má krásnou váhu, to bude v pohodě porod :wink: a mokrý hadr je fakt to nejlepší co může být :wink:
12. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpět z dovči :slight_smile: Koukám, že jste toho až tak moc nenapsaly, ono se není co divit - to teplo, dovolené a tak :slight_smile: Mně už se blíží ta stimulace, začínám být nervózní :slight_smile: Ve čtvrtek volám do Jihlavy a příští úterý by měla být ta zastavovačka.
12. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
... a jsem moc ráda, že jsou tu dobré zprávy od Bery !!!!
12. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.